סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהנפש כואבת מבפנים

gala
לפני 19 שנים • 15 בנוב׳ 2004

כשהנפש כואבת מבפנים

gala • 15 בנוב׳ 2004
כבר כבר יומיים שאני לא נרדמת.כבר יומיים שאני מסתובבת עם גוש תקוע בגרון ומועקה כבדה.
יומיים שאני סוחבת איתי את הבושה והרצון העז הזה להתקפל בתוך עצמי ,
ולצלול עמוק עמוק מתחת לשמיכה ולא לצאת משם עד שארגיש מספיק בטוחה להראות את פניי ברבים.

אבל לא עוד.

כוס קפה אחת עם האיש המוזהב גרמו לי להרים את הראש בגאווה ולהוציא את הכל החוצה.להתריע.להזהיר.להתרוקן והכי חשוב....להתחזק.

מי שמכיר אותי טוב ,ויש פה לא מעט כאלה,יודע שאני מכורה לכאב.אבל כאב ענוג.
לחיוך הזדוני שנמרח לי על השפתיים בזמן סאשן ולמבט המצועף הזה שמתחנן לעוד.
אני אוהבת את זה בכל נימי נפשי וגופי.
מעטים הם האנשים שהצליחו להביא אותי לשם.למקום הקסום הזה של "מעבר לכאב" ואלה שכבר עשו זאת הם אנשים שכל מטרתם הייתה לעשות לי טוב. אנשים שהשליטה אצלם באה ממקום חיובי,מקום טהור,מקום רגיש ומתחשב,ולא ממקום של תסכול,כעס,חסך או משקעים.

עד שהגיע אותו אחד.אותו מניאק מסריח,מזדיין בהמתי שהרשה לעצמו קצת יותר מדיי.

אותו אחד, שאעלק קורא לעצמו אדון,
שאעלק רואה את עצמו כבן אנוש,
זה שסירבתי להתמסר לו, זה שדחיתי בנימוס
החליט לנהוג בי כרכוש והרשה לעצמו לעשות לי סדרת חינוך.

על עצם היותי מרדנית וחוצפנית,
על עצם היותי מחוזרת ונערצת,
על עצם היותי תמימה,
על עצם היותי סאבית,
על עצם היותי אישה.
על עצם היותי כמהה לחום,אהבה,חיבוק וליטוף.

"אותו" אדון שחור משחור שהביע את אהבתו אליי עי סאשן מאולתר שכלל שימוש בחגורה ,
אותו אדון ש"עינג" את גופי במוט מתכת ששימש עד היום לקישוט הקיר שבסלון ביתי
אותו אדון שגרר אותי משיערי ומלמל בהנאה משפטים שנצרבו בנשמתי ולא מרפים:

"את אוהבת את הכאב כלבה מלוכלכת את נהנית מכל רגע נכון? "
"לא אני לא!!! אתה מכאיב לי "
"אדוני,אני מתחננת...דיי.מצטערת.לא התכוונתי.אעשה כל מה שתבקש,נשבעת "
"שתקי !!!..ברור שתעשי,תהיי ילדה טובה מעכשיו?למדת את הלקח שלך? "
"כן אדוני למדתי.אני אהיה ילדה טובה "

חשוב לי לציין שלא נאנסתי
ת-ר-ג-י-ע-ו

אבל כן,הוכרחתי לזחול על ארבע,ללקק,למצוץ בניגוד לרצוני,להתחנן ולומר עד כמה אני "כאילו" נהנית.

אני לא יודעת כמה מהנשים פה היו במצב כזה אבל כל מכה כואבת פי מאה.
כל הצלפה חותכת את הגוף. כי הגוף משותק.מאובן.
הפחד הזה שאתה מרגיש באותו רגע.הפחד לבכות,להראות חולשה.....

אני אומנם כואבת ופגועה כי יש בי תום,נוגות ורגישות שלא כל אחד מכיר והם נלקחו ממני בין לילה.
וקשה מאוד לא להרגיש אשמה.איך הייתי כזאת מטומטמת?איך לא הרחתי את זה מההתחלה?

אבל יש אלוהים.
כל מי שפגע בי איי פעם שילם בצורה כזו או אחרת. ולא רחוק היום וגם אותה מפלצת תשלם.
תשלם על זה שהקפיאה את גופי,צרבה את נפשי וגרמה למושג של אדון להפוך אצלי למשהו מאיים ומפחיד,והנורא מכל גרמה לכל טיפת הנאה וסיפוק שהפקתי מעולם ה בסדמ להעלם ולהתחלף בתחושת בחילה וגועל.

זה יכל להגמר הרבה יותר גרוע אבל למזלי זה הסתיים בזה ששיחקתי את המשחק והתאמצתי לחייך,לחבק ולנשק על מנת שאותו אחד יירגע ויניח לי לנפשי.אבל פעם ראשונה בחיים הרגשתי פחד מהו ואני לא מאחלת גם לשונאיי להרגיש את זה.

ולגביי ה"סייפ-וורד",מדובר באחד שלא יודע אפילו מה זה,אחד שהחליט להראות את שליטתו,חוסר הידע והנסיון שאין לו על חשבוני.סתם כי בא לו.ראיתי לו בעיניים שמזה הוא ניזון ובמצב כזה צריך לנהוג בחוכמה על מנת לא להלהיט יותר את היצרים.ואני רק מודה לאלוהים שהייתי מספיק חזקה ומפוקחת לדעת איך להתנהג ולמנוע מאותה סיטואציה להפוך לקטלנית הרבה יותר.

ולכן אני פונה פה לכל הבנות לנקוט בזהירות כפולה ומכופלת,לסנן ולבדוק טוב טוב לפני שאתן נותנות את עצמכן בידיים לא מוכרות.
במיוחד אלו החדשים והלא מוכרים.

ולכל יקיריי שמגיבים פה,מעריכה ומוקירה אתכם מאוד אבל תחסכו את הודעות הרחמים והצער,לא זו המטרה של החשיפה שלי פה.
העלבון והבושה הפכו לזעם,כי ראאאבק.......אנחנו בני אדם ואנחנו עושים טעויות,וחשוב לי למנוע ממקרים כאלה לחזור ורק עצם המחשבה שזה יכול לקרות למישהי אחרת,שקצת יותר חלשה ושברירית אוכלת אותי מבפנים.

פרטיו האישיים של אותו אחד שמורים אצלי ואני אתן אותם לכל מי שתבקש באופן פרטי.

לא העזתי לכתוב,לשתף ולחלוק.אבל יש לי פה חברים שעזרו לי להקיא את זה סופסוף החוצה.
אני אוהבת אותם ומודה להם שהם כואבים איתי ונלחמים בשבילי.

יש להם לב זהב.
קליבר​(שולט)

רציתי להגיד לך ש...

קליבר​(שולט) • 15 בנוב׳ 2004
אני אוהב אותך גאלה ...
ורוצה רק דבר אחד ..
לחבק אותך ..
(אצלי את יכולה להשעין את הראש, אפילו כשאנחנו עומדים ...)
Darkness of Human​(שולט)

אוףףףףףףףף

Darkness of Human​(שולט) • 15 בנוב׳ 2004
גאלה חומד תהיי חזקה
יש לך את כל החום והסימפטיה
אם היא שווה לך משהו אחרי מה שעברת

ולאדון השחור
אתה לא אדון
אתה זבל אנושי חלאת אדם

אני מאחל לך שתיכלא כמה שיותר מהר
ובכלא כבר תהיה זונה של מישהו ללא מילת בטחון וללא הגנות או יחס
בדיוק כמו שאתה אוהב
או ליתר דיוק מה שמגיע לך
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
יפה עשית שחשפת- למען יראו וייראו.
לא יכולתי שלא לכאוב אותך..
אכן, גם גועל וחלחלה עלו בי
ואתה חתיכת סמרטוט המתהדר בכינוי אדון- ה ח ו צ ה !!! אינך נחוץ!!!!
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 15 בנוב׳ 2004
ניקול בעקבגבוה כתב/ה:
יפה עשית שחשפת- למען יראו וייראו.
לא יכולתי שלא לכאוב אותך..
אכן, גם גועל וחלחלה עלו בי
ואתה חתיכת סמרטוט המתהדר בכינוי אדון- ה ח ו צ ה !!! אינך נחוץ!!!!

ראשית אני מסכים עם מה שאמרה ניקול.

שנית, אני מזכיר לאנשינו ובעיקר לנשלטים. לצערי כבר קרו מקרים כאלה ודומים להם.
באתר הזה ובאחרים יש גם אנשים סוטים שאינם מבינים מה חלק מההתנהגות הנורמלית בבדסמ ומה לא. מאחר ואנחנו לא יכולים לדעת מראש, אני ממליץ לכולנו: זהירות!!!!
לפני הפגישה הראשונה -- תקבעו במקום פתוח, ציבורי. אל תפגשו מישהו לא מוכר במקום פרטי כמו הבית שלו. לבקש מחבר / ה טובים להתקשר אליכם באמצע הפגישה (קצת אחרי שהיא מתחילה ואולי גם יותר מאוחר). כך, אם חלילה לא תוכלו לענות, יהיה מישהו שידע שאתם במצוקה. תוודאו שהחברים מכירים את הניק (לפחות) ואת הטלפון / פלאפון של מי שאתם נפגשים איתו.
ולמי שלא מבין - אין זה אומר שאם יקרה משהו האחריות היא על הצד הנפגע!!! אלה רק אמצעי זהירות כדי שחס וחלילה לא יקרה הנורא מכל.

גברים - זה כולל גם אתכם. כשאתם קשורים גם האישה החלשה ביותר יכולה לעשות בכם כרצונה.

ולסיכום - לצערי החברה הישראלית נגועה באלימות. אתרים מסוג זה, והקהילה כולה, עלולים למשוך אנשים מעוותי מחשבה, שלא מבחינים בין לקבל שליטה לבין לקחת בכוח. שמרו על עצמכם, כדי שנוכל להמשיך לשחק בכיף.

ולגאלה - יקירתי. הצטערתי כל כך לשמוע על המקרה הנורא הזה. מזדהה עם כאבך ומבין כל מילה מהתיאור. הלוואי ולא היה קורה. אם את צריכה עזרה, את יכולה לפנות אליי בפרטיות ואשמח לסייע. לדעתי, את יכולה לפנות לגורמי אכיפת החוק ולהאשימו באונס, כיוון שלפי תיאורך היה אקט של אינוס (אם הבנתי נכון את מה שאמרת). אונס לא מחייב חדירה של פין לפות (בלשון המשפטית), אלא חדירה כלשהי. וגם אם לא אונס לשמו, הרי בוודאי מעשה מגונה. תתייעצי אולי עם המרכז לנפגעות תקיפה מינית. ושוב - חיבוק גדול על האומץ שבחשיפה.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 15 בנוב׳ 2004
אני שותק כאן לא מפני שאין לי מה לומר אלא מפני שכבר אמרתי לה זאת באופן אישי.

אבל יש דברים שחייבים לומר.
מה שהיה כאן זה לא BDSM. זה םשוט חיית אדם. תת-אדם הקורא לעצמו "גבר" שהחליט לספק את היצר הסאדיסטי שלו על חשבונה.
ולא רק שזאת לא אשמתה, זה לא ממש קשור אליה ולהכרות שלה איתו. זהו מישהו שהיא כן ראתה אותו וכן פגשה אותו ופשוט מתחת למעטפת של "אדם" מסתתרת חיה.
כמה שזה כואב ותאמינו לי שגם לי זה כואב, זה לא משהו שאפשר להיזהר ממנו במאה אחוז מלבד האפשרות של להסתגר המקלט ולא לפגוש אף אחד.

הציעו כאן כמה אמצעי הגנה, ואולי כמה מהם נכונים, אבל למרבה הצער לפעמים חייבים לקפוץ למים ולעשות דברים ושום דבר לא יכול להגן במאה אחוז.....

וכמו שאמרתי לך גאלה, אני איתך....
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2004
אהובתי
אני כול כך מצטערת שזה קרה לך
ואני פשוט שמחה שהחלטת לספר לכולנו על אותו "איש שחור" שכולן צריכות לשמור ממנו מרחק
אוהבת אותך מאוד!
שליט האופל​(שולט)

אולי?

שליט האופל​(שולט) • 15 בנוב׳ 2004
אולי תפרסמי את הכינוי שלו ואת הכתובת גם בקרב המין הגברי פה?
בכדי שיתארגנו קבוצה ויעשו לו ביקור בית?
אני נגד אלימות.אבל בעד אלימות נגד אלימים.לאדם כזה צריך לשבור משהו בגוף אולי השכל שלו יתיישר.
Dom_Quixote

באנו חושך לגרש

Dom_Quixote • 15 בנוב׳ 2004
גאלה, כולנו איתך, ואני חושב שאני מדבר בשם כולם כשאני מבטיח שלעולם לא תצעדי לבד.

וכל מי שהיה זקוק לתזכורת - בדסמ זה אולי כיף, אבל זה לא משחק ילדים. לא בטוחים במלוא 300,000 האחוזים שהפרטנר רוצה בטובתכם? אל תתנו לו את הצ'אנס להוכיח אחרת. ואפילו זה לא זהיר מספיק, אני חושש.

וגם אני סבור שיש לגלות את שם האיש.

נוסה מפני האור (לא להתבלבל עם מאסטר אור),

קיחוט

תקציר:

קיחוט-אוהף-את-גאלה-שולח-לה-חיבוק-אבל-וירטואלי-בלבד-כדי-שלא-ישוסה-בשוגג-ע"י-המון-זועם
שליט האופל​(שולט)

משהו לא מסתדר לי.

שליט האופל​(שולט) • 15 בנוב׳ 2004
חשוב לך לציין שלא נאנסת...
אבל בו בעת תיארת תיאור מצמרר של אונס.גופני.חמור מכך.נפשי.
רק לי זה לא מסתדר בראש?

ועוד דבר.
יש מן קמצוץ של הנאה מטורפת כמדומני?.כשאת מתארת את החוויה שעברת?סימפטום החטוף\חוטף אולי? ידוע שבמצבים קיצוניים הקורבן מפתח יחסים(אם כי לא ברורים ופסיכותיים)כלפי השובה שלו.

יש לציין כי אינני מצדיק כלל וכלל את בן הבליעל שראוי לו שיסגר מאחורי סוגר ובריח.
אך כמנגד...האם יש אנשים שלא ניתן להצילם?לא רוצים שיצילו אותם?אובדניים?מכורים לבלתי נודע?

תהיות.

ולך.למרות שאיני מכירך.היי חזקה.כל מה שאינו הורג מחשל כן? כוחם המרפא של הזמן והחיים יעשו את שלהם.קבלי קצת אהבה מאדם שקיבל המון מפוסט אחר. iloveu.gif