בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שאפשר לעשות עם 100 שקל או: סיכום המשתה החגיגי!

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 19 בנוב׳ 2004

דברים שאפשר לעשות עם 100 שקל או: סיכום המשתה החגיגי!

Dom_Quixote • 19 בנוב׳ 2004
כבוד,

אבקש לפתוח באזהרה קומית: פוסט זה כולל בעיקר בדיחות פנימיות שיובנו אך ורק ע"י קליקת ה"מאגניבים" של הכלוב בראשות קיחוט (שסימנה בקלפי: ג.נ.ב) אשר נכחו במשתה החגיגי במסעדת הדאנג'ן ישו"ז. עם שאר הקוראים הסליחה, אתם מוזמנים לסור לשרשור התקצירים שלי בפורום כללי (אה? אני גם איש שיווק בנוסף לכל).

להלן 10 דברים שאפשר לעשות עם 100 שקל:

1. 40% מהתסרוקת של דומי.

2. כשישית מהמחוך של אמילי.

3. חצי קיחוט (כלומר, רבע אדון)

4. קורס דיבור בפני מצלמה לדומי עם הצטרפותה לצוות ההסברה של ישראל.

5. 20 גליונות של "THE GUARDIAN" המציג בכתבת השער: הישראלים הם עם אלים ביותר. הם לא רק הורגים ערבים, הם גם מרביצים אחד לשני, ונהנים מזה! (קרא טור פרשנות: מדוע המוזיקה במועדונים במזרח התיכון כ"כ מחורבנת?).

6. שני שלטים בגודל 80X90 עם אותיות זרחן נוצצות לאמור: "קיחוטה" ו-"מאסטר אף" (עם חיצים) עבור ארתמיס.

7. חמישה מקלות במבוק בגודל תקני, או לחילופין חמישה מקלות במבוק בגודל מיניאטורי ועודף של 43 ש"ח לקופסה של קק"ל, אשר נגנבה בשלהי קיץ 86' מכיתה ד' 2 ומאז נמצאת בביתה של אמילי.

8. 10 מיליון תמונות של אמילי בעירום אחורי (למעשה הן בחינם, ולמעשה גם אם תנסו להתחמק בכל הכוח איכשהו תמצאו אצלכם אחת. זה עוד מאה שקל לקק"ל!).

9. פעמיים המצלמה של אביס.

10. שקית שקופה, סרט מתנה כתום ונפנוף ידידותי לשלום אצל "רותי שוקולדים" ברמת השרון.

אבל, אפשר גם לרכוש בהוצאה מוכרת לצרכי מס (אה, אם מס הכנסה קורא את זה - זה אביס אמר לי להגיד) ערב בחברת היפות בסאביות הקהילה (לא כולל דומי - היא סוויצ'ית!); הטובים, הפופולרים והשווים שבדומים (ונדמה לי שראיתי גם את אביס); מורה אחת שאולי מבינה משהו בנימוסים אבל בהחלט לא היתה נכשלת גם בחינוך גופני לאחר שהציגה תרגילי מעבר מכשולים כדי להגיע ולצאת מכסאה; פרוסות תירס אשר למראית עין פריסתן בצורת פרחים מגדילה את שטח הפנים האפשרי לאכילה, אך אז מתברר כי רק עלי הכותרת ראויים למאכל, מה שמשאיר בממוצע 5.3 גרגרים לכל סועד; דגים כה טריים שלמעשה איש לא טרח להרוג אותם בטרם הגישם בצלחת, ואחד מהם קרץ לי, יתכן שבמובן מיני; קבבים פאלים למשעי שוודאי היו מקור לפיצוי על חסכים לרוב עבור שף פלוני; חזה עוף משובח אף יותר מחזהו של אפרוח קטלני <הודעה: אין כותב הפוסט אחראי בצורה כלשהי לתכניו, ובנוסף בטי היא האשה היפה ביותר בעולם>, וכמובן קינוח קצפתי שאיש אינו יודע מה טעמו עקב ונילית פלמונית אחת שגזלה את מקומה של תרז, את הקינוח שלה, את הקינוח שלי, וכל סיגריה שהיתה במקרה בכיסו של מישהו מהנוכחים. עם זאת, רחשה לה השמועה שמרקם השוקולד הוכן כמחווה מיוחדת לתוכן שרשוריו של שליט האופל.

קשה, קשה להיות רציני אחרי ערב כה מקסים, שהחל בשיעור חשבון בנושא שברים ע"י אמילי, עבר בשיעור נימוסים והליכות לסאביות (קרוז, לפי חוקיה החדשים של האקדמיה ללשון הרוב קובע. אתה סאבית), המשיך בשיעור באנגלית של דומי לנציג העיתונות הזרה (אשר בא, בתוקף תפקידו, לסקר ארוחת שחיתות, ואגב כך הצטרף לסועדים. אח, היה כיף בצבא), והסתיים בשיעור של קיחוט בהרמת כוסית (לא לבלבל עם פומיקי) לחיים, אגב איומים ממקור בלתי ברור בעל קול צפצפני אשר הגיעו למיטב הבנתי מגובה של כ-1.40 מ' מעל פני הקרקע.

אז למרות שכבר אמרתי וספגתי איומים בהלקאה, אחזור ואומר שוב: תודה לאמילי ולאף (בעיקר לאף... icon_twisted.gif ) על שיזמו ואירגנו (אביס, פה יש י') ערב מיוחד ומקסים, שגם אם לא כולם זכו בו להצליף במשוש נפשם (טיצ'ר המפגר, מתי הוא יוריד את העיניים מפט לשתי דקות? מה נסגר, אתה אף פעם לא צריך ללכת לשירותים??), הרי שסיפק חוויה ואווירה יוצאות דופן, ואיפשר (אביס, י') לכל הנוכחים ליהנות לא רק מהאירגון הנפלא, האוכל הנהדר והמראה של מיטב מלכות היופי השס"קיות אצות רצות לכל כיוון, אלא אף מהחברה ההדדית זה של זה (חוץ ממני שנתקעתי ליד טיצ'ר. הבן אדם לא סותם את הפה לשניה! ואני מנסה להגיד לו, תקשיב, אני ופט מנסים לאכול, והוא בשלו, פשוט לא ייאמן!).

בקיצור, היה נפלא, מיוחד, מהנה, מעניין, משובח, מאורגן למופת, משובב לב ושובה עין. יישר כוח ותודה על היוזמה, על הארגון, על הביצוע, על הדאגה לכל פרט, על המאמץ הרב שהושקע, וגם לאמילי על העידוד מן הצד.

ואם לתרגם את התודה לשפה שאמילי תבין ואף תוקיר: היה חרא, זונה! טוסי לחדר וחכי לי במצב עונש. אני אראה לך מה זה לעשות כאלה בושות.

בכבוד רב ואהפה (מלשון אוהף),
קיחוט, שגאה להיות חצי אדון לאמילי, וחמישית מאדוניה בסך הכל.

וואי וואי וואי, תקציר לכל זה???

תקציר הפוסט (C):

לא-נרות-לא-משרתות-ובטח-לא-מאכלים-אבל-לראות-אמילי-עם-גאג?-עכשיו-זה-שווה-מאה-שקלים!
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2004
אוי אמא! הבטןןןןןןןןןןןןןןןן rffl.gif rffl.gif rffl.gif
לא יכולנו להגיע אבל... קח 100 ש"ח מאיתנו! בלי להיות שם אני מרגישה שנהנתי מערב מדהים! icon_lol.gif

תודה יקירי על כתיבה משובחת, מצחיקה עד דמעות ומפרגנת בהחלט icon_chickkiss.gif
teacher​(שולט)

דום כישות

teacher​(שולט) • 19 בנוב׳ 2004
icon_rolleyes.gif אהההמממ... טוב.

teacher​(שולט)

ולעניין עצמו:

teacher​(שולט) • 19 בנוב׳ 2004
היה נעים לפגוש את כולם וגם להכיר חדשים.
קיחוט, אתה אולי היית חצי, אבל עם שנינות והומור של 5 אנשים לפחות,
היה מאוד כיף לשהות במחיצתך. גרמת לי לרצות ללכת לשירותים יותר מפעם אחת,
מזל שאני מכיר אותך... icon_evil.gif

אוצר לא מפקירים, גם אם היא קצת פצועה.

תודה רבה, F ואמילי, על הכל ובמיוחד על חברתכם, שהיא תמיד נעימה ומיוחדת.
מזל שקלטתם את קיחוטה שם לי חומר משלשל ביין והחלפתם את הכוסות..
icon_lol.gif

ברכות, ובוקר טוב (ווי, 08:40)
teacher
Artemis^

קיחוטה זה חדש לך?

Artemis^ • 19 בנוב׳ 2004
שקרוז הוא סאבית לתפארת?
וכמו שאמרה תרז אתמול הוא גם היה הסאבית הכי יעילה שם. לי כמובן יש השגות אבל על זה הוא ישלם בנפרד icon_smile.gif

נהנתי מאד אתמול. מזל שבמנות הראשונות היה גם סלט ירוק אחרת כל הדברים המשונים האלה שהיו בצלחות היו משאירים אותי רעבה והכי חשוב בסוף הגיע גם הבשר
הרבה אנשים לא הכרתי, מה לעשות אני נחשבת מזקני העם וצעיריו לא ידעו את יוסף (אתם חושבים שיוסף היה נהנה מזה לו ידעו אותו?) אבל היה כיף לראות את אמילי וF ועוד כמה פרצופים מוכרים ואהובים.

תרז לעונג היה לי להכיר אותך\
אמילי תודה ענקית לך אישה יפה
אף תפסיק לאכול את האוכל של כולם
קיחוטה - שמעת פעם על מיטת סדום?
אמילי קייג'​(אחרת)

משרתתן של מליון האדונים!

אמילי קייג'​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2004
מה אגיד ומה אומר?

זה התחיל בזה שהיה לי אדון אחד, אדון אחד, מה ביקשתי??? לשרת אותו, לפנק אותו, לתת לו אהבה, כל מה שירצה, אבל לאדון אחד!, הלוווו

פתאום נהיו לי שניים וחצי (קיחוטה, חכה חכה זו רק ההתחלה icon_twisted.gif ) ואז דומי החליטה שצריך לשרת אותה, ואליזבת, ופט פצועה (כפרה עליה, בריאות מלאה והמון טוב), אז מי ישטוף לטיצ'ר ידיים? אני לא רוצה על הגב איזו כולירע על המצפון שלי, ואביס צריך יחס של מלכים, ואז תרז מחליטה שדווקא ממני היא לא מרוצה, ואסור לי לאכול עם סכו"ם, יווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
ודווקא היום אני עם הסטילטו שלי, כמעט קרסתי icon_smile.gif

אבל היה מה זה מה זה מה זה מה זה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

אז דבר אחד, אני רק אשמח אם מישהו יספר לי אם האוכל היה טעים icon_rolleyes.gif
למשל האנטיפסתי (אני חולה על דבינות עיזים...)
ונאמר היין? (אסור לי icon_sad.gif)
ומה עם צלעות החזיר? והמולים? והסרטנים???? (אכלתי סרטן אחד ואני דורשת עוד!!!)
והקצפת... אוח הקצפת....

אז תודה שבאתם כולכם, וחצי קיחוטה - חצי תודה.
כפרה עליך יש לך מקום שמור בגן עדן!

וכולכם, שמחתי, המון אהבה.
אמילי קייג'​(אחרת)

אההה ועוד דבר חשוב

אמילי קייג'​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2004
תודה למאסטר F האהוב, אדוני מחמל נפשי!

תודה על שנתן לי ללקק את הקצפת מהתותים שאכל.

כך זכיתי לחצי גרם קצפת!

יותר טוב מכלום לא??? icon_eek.gif
Artemis^

Re: אההה ועוד דבר חשוב

Artemis^ • 19 בנוב׳ 2004
אמילי כתב/ה:

כך זכיתי לחצי גרם קצפת!

יותר טוב מכלום לא??? icon_eek.gif

אמילי???
להזכיר לך איזה תות אחד עמוס קצפת?? חוצפה ממש icon_twisted.gif
Dom_Quixote

Re: משרתתן של מליון האדונים!

Dom_Quixote • 19 בנוב׳ 2004
אמילי כתב/ה:
מה אגיד ומה אומר?

פתאום נהיו לי שניים וחצי (קיחוטה, חכה חכה זו רק ההתחלה icon_twisted.gif )

לא הבנתי. זה אומר שעומדים להיות לך עוד אדונים, ואז חלקי היחסי יקטן עוד יותר, או שרק מכנה השבר שלי עומד להמשיך לגדול, ובקרוב אהיה 1/16 אדון, ואז גם לורי הכלבה שלי לא תשים עלי. והיא פאקן יותר קטנה ממך!

אמילי כתב/ה:

והקצפת... אוח הקצפת....

כך זכיתי לחצי גרם קצפת!

פאק, אם הייתי יודע לא הייתי נותן לונילית לשאוב את הקצפת משבע צלחות שונות. אני לפחות מקווה שהוא לא לקח לך את השוקו...אמ, היהלומים. אף - קופסה אחת היא לאמילי, ואם היא לא הגיעה אליה אזי כדאי שיהיה לך חיסכון ממש גדול שניתן לשבור בכל עת כי אני רוצה את הכסף חזרה!

אמילי כתב/ה:

אז תודה שבאתם כולכם, וחצי קיחוטה - חצי תודה.
כפרה עליך יש לך מקום שמור בגן עדן!

אמרו לי שמותר לי להביא איתי עוד אדם אחד לפי בחירתי. LET THE TOE LICKING BEGIN.

הממ, אולי מכיוון שאני רק חצי יתנו לי להביא אדם וחצי? זה אומר אמילי ועוד מישהו...אם היא תלקק מספיק חזק.
(למעשה, נראה שאף עשה עמך חסד שנתן לך ללקק את התותים, לאימון. המאסטר תמיד חושב על טובת הסאבית!)

אוהף,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

נפתח-המכרז-על-מקום-בגן-עדן-בואו-בהמוניכם-והרעיפו-אהבה-על-קיחוט-לא-לא-אתה-שליט-האופל-איכס-עזוב-לי-את-הנעל-גועל-נפש-פאק-עכשיו-צריך-לרסס-אותה
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 19 בנוב׳ 2004
½ קיחוט כתב:

ציטוט: אני לפחות מקווה שהוא לא לקח לך את השוקו...אמ, היהלומים. אף - קופסה אחת היא לאמילי, ואם היא לא הגיעה אליה אזי כדאי שיהיה לך חיסכון ממש גדול שניתן לשבור בכל עת כי אני רוצה את הכסף חזרה!

אין לי מושג על מה תה מדבר, היו שקיות יפות, עם קופסאות יפות ריקות, כמובן שנתתי ריקה אחת לאמילי.

F שבע רצון.

אהההה ושמעתי שאתה מתלונן שלא קיבלת תמונה ... הנה מצורף לינק :

http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?pid=396&fullsize=1

רק שלא תתלונן, אמילי זה בהחלט מספיק.