שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו מאוד לא בסדר...

אכילס
לפני 19 שנים • 19 בנוב׳ 2004

משהו מאוד לא בסדר...

אכילס • 19 בנוב׳ 2004
אני מעיין בפרופילים של מלכות מדי פעם לפעם ואני רואה משהו שממש מביא לי את הסעיף.
"מלכה" כזו או אחרת תכתוב שכל מה שמעניין אותה זה סאב שישרת אותה בתור נהג.
בתור סאב, אמנם לא מנוסה יותר מדי, אני חושב שמדובר בתופעה מגונה שיכולה לקחת רצון טוב של אדם להיות סאב, אדם שרוצה לתת את אמונו באדם מסויים כך שיוכל להפקיד בידיו את גופו, נפשו ולעיתים גם חלקים ניכרים מזמנו, לצרכים אישיים, חמדניים ואנוכיים שלא ראויים למלכה. תסמכו על ישראלים לקחת רעיון טוב ולהפוך אותו לדבר נתעב של ניצול והשפלה, שמבזים לדעתי את כל מה שעומד מאחורי הרעיון של שליטה אמיתית ובדסמ בכלל.
Passion Fruit​(שולטת){[pfp]}

אני לא רואה איפה הבעיה

Passion Fruit​(שולטת){[pfp]} • 19 בנוב׳ 2004
אם המלכה כותבת בצורה גלויה וברורה כי רוצה נהג/עבד נקיון וכו'
אז כנראה שלזה היא מתכוונת ולא יותר. סשן כנראה לא יצא מזה.
איפה הולכת השולל??

אתה ואחרים יכולים להחליט אם מתן שרות כזה או אחר נמצא בגבולות שלכם.
שלגי

שליטה או ניצול

שלגי • 19 בנוב׳ 2004
אכילס לא טען שמישהו מכריח אותו לנהוג ברור שכל אחד מחליט מהם גבולותיו, הוא דיבר על התופעה ההולכת ומתרחבת ככל שהתחום הזה הופך להיות נגיש יותר ופתוח יותר של כניסת אנשים אשר חושבים (ואולי אף מצליחים, אין לי מושג) ששליטה פרושה ניצול, שלמצוא עבד פרושו למצוא פראייר.
ובכך אני מסכימה איתו בהחלט.
בעולם השליטה הגברית זה מתבטא בכאלה שחושבים שזו דרך קלה להשיג זיון ובעולם השליטה הנשית אלה נשים שחושבות שכאן הם ימצאו את פראייר המאה. ונראה לי שבשל היחס המספרי של עבדים מול מלכות - כאן לנשים קל יותר.
קשים חיי העבד ולא תמיד מהסיבות הנכונות...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 19 בנוב׳ 2004
כן, זה די מעצבן ודי מגעיל (כש'סאב נהג' זה אחד העדינים מבין התפקידים המיועדים), ויש פה הרבה נשים שבאופן פתוח וגלוי מצהירות שהן זונות, בעיקר מהצד השולט, אבל לא רק. לי אישית זה מאוד לא נעים לקרוא את זה, אבל אני לא רואה קשר ישיר בין זה לבין עניין הבדסמ... אלא פשוט, שיש אנשים שרואים בזה כמין שירות, עסק, ויש אנשים שמוכנים לשלם על זה. כל עוד יש היצע, ויש ביקוש... הדבר יעמוד. עצוב, אבל זו המציאות.
שוטרת*

לא יודעת מה איתכם אבל...

שוטרת* • 19 בנוב׳ 2004
[B]אני בכל אופן קיבלתי כמה וכמה פניות ע"י עבדים שכל רצונם הוא להיות נהגים. לא סשנים ולא כלום.
כאן זה עולם בו הפנטזיות באות לידי מימוש. אם הפנטזיה של כמה מכאן הוא להיות נהגים וכך באה השליטה לידי ביטוי אצלם ...שיבושם להם.
לכל סיר יש מכסה .[/B]
שפינוז_
שפינוז_ • 19 בנוב׳ 2004
ולמה אף אדון לא רוצה נהגת? icon_twisted.gif
בכוח המוח-אשה

ואם יש לי פנטזיות שליטה על מקבי במדי שרד וכובע נהגים כזה,

בכוח המוח-אשה • 19 בנוב׳ 2004
זה אומר שאני נצלנית???

אני כאן כדי להגשים את הפנטזיות שלי, לא?

טוב נו תקציר -
אתה מותק מקבי רק בפעם הבאה אל תכנס באין כניסה - וכן, יש לך זמן ללכת לשטוף תאוטו בחוטיני בלבד כרגיל.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 19 בנוב׳ 2004
ציטוט: אתה מותק מקבי רק בפעם הבאה אל תכנס באין כניסה - וכן, יש לך זמן ללכת לשטוף תאוטו בחוטיני בלבד כרגיל.

אין כניסה... את יודעת, רק צריך לעשות קצת עבודות בכביש, והעניין יסתדר. מצד שני, זה באמת כביש שאף-אחד לא ממש נכנס בו, אז האם המאמץ באמת שווה את שלושים השניות של קיצור-הדרך?

ונגמרו לי החוטיני - תני לי כמה משלך.

ציטוט: אני כאן כדי להגשים את הפנטזיות שלי, לא?

Gimme a call, babe.
star
לפני 19 שנים • 20 בנוב׳ 2004

זה בדיוק העניין

star • 20 בנוב׳ 2004
מעלה הנושא לא מתאר סיטואציה של מישהי שהפנטזיה שלה
הוא גבר במדים שיסיע אותה, או מישהו שיגיש לה קפה למיטה

אלא מישהו שמחפש לנצל לצרכיו את הזולת
אם יש לי כבוד עצמי ואמונה בכך שאמצא זוגיות
אנשים יתקשו ללנצל אותי ו"הנצלנים" לא יטרידו אותי

מה שחשוב הוא שיש כאן מלכות מקסימות ומתוקות
שמחפשות קשר, אינטימיות ואהבה ולא לנצל מישהו
אולי יש כאן יותר עבדים נפלאים, עם כבוד עצמי.

החיפוש מטיש ומייגע, במיוחד בכלוב,
אבל למרות שצריך לקרוא גם את כל
מה שמביא לך את הסעיף, זה שווה
בשביל להגיע לפרופיל של המלכה שלך, לא ?
חתולת הלילה
לפני 19 שנים • 20 בנוב׳ 2004
חתולת הלילה • 20 בנוב׳ 2004
כל זמן שהדרישה כתובה בפרופיל, אפשר לבחור אם להענות לה או לא. הבעיה מתחילה כשהדברים לא כתובים שם ומגלים זאת אחר כך. אז באמת אפשר לחוץ מנוצל.

מבחינתי זו דרישה ככל הדרישות, גם אם היא לא מריחה לי טוב. ואני לא חושבת שזה קשור לאינפלציה בכמות האנשים שהחליטו שהם בידיאסאמיים. זה היה קיים עוד כשהקהילה היתה יותר אינטימית, כמו גם דברים גרועים מאלה (עם או בלי מרכאות).

קשה לי להאמין שמישהו שפונה אלי עם רצון להיות נהג / משרת / עוזר בית ללא תמורה (והיו כמה כאלה) באמת רוצה רק את זה. בכל מקרה אני מסרבת כי לי זה נראה ניצול. אני לא מרגישה עם זה נוח. אבל אם שני הצדדים נהנים הנאה שלמה והצהירו על רצונם מהתחלה- מה איכפת לי? אאחל להם למצוא זה את זו ולהיות מאושרים יחד.