אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח לשמוע דעתכם ...

ממיסה​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 23 בנוב׳ 2004

אשמח לשמוע דעתכם ...

ממיסה​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2004
אני חדשה באתר , אבל לא חדשה בתחום ...
היה לי אדון שהיה חבר שלי וגם בן זוגי במשך שנה ..היום דרכינו נפרדו ובגלל זה אני כאן icon_smile.gif
אני מקבלת המון הודעות חלקן נחמדות וחלקן פחות , אבל הודעה אחת הצליחה למשוך את תשומת ליבי והיא הולכת כך :

ציטוט: "סתם לידע הכללי . אדון אמיתי לעולם אינו נמס.
אם הכרת מישהו ואת רואה אותו מומס מיופייך או מקסמך האישי ..... מזל טוב מצאת בעל אבל בטח לא מצאת אדון."

מה דעתכם על התוכן ההודעה ?
האם זה באמת נכון ?
האם אדון באמת צריך להיות אדיש ליופייה של הנשלטת שלו בכדי שהוא יהיה אדון אמיתי ?
אשמח לשמוע את דעתכם בנושא .
נ.ב.
לאור הקריאה המוגברת שלי בשרשורים ביומיים האחרונים אני מבקש שלא תתחילו לרדת אחד על השני ולהתחיל לנתח דעה של כל אחד
תנו לכל אחד להביע את דעתו ולהנות מהזכות של להביע את דעתו באם היא מוצאת חן למישהו או לא מוצאת חן למישהו
ועוד אם אתם חושבים שיש לשרשור הזה פונטציאל טוב לעשות ממנו צחוקים אז תנסו לשלוט בעצמם ולפתוח שרשור אחר העוסק בצחוקים
תודה
הבוס שלך​(שולט)
הבוס שלך​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
שלום לך ממיסה
גם אדון הוא בן אדם, ואין שום סיבה שהוא לא יתאהב בך עד מעל הראש ("יינמס" בלשונך). אני גם לא חושב שיש בעיה עם זה שאת תדעי את זה. להיפך. אני בהחלט מעדיף לשלוט במישהי שאני מאוהב בה מאשר במישהי שאני אדיש לה. הבעיה לדעתי מתחילה רק אם ההתאהבות מערערת את יחסי השולט-נשלטת שביניכם. אצל מי שהוא אדון בדם זה בדרך-כלל לא יקרה.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
"...מזל טוב מצאת בעל אבל בטח לא מצאת אדון."

אבל...
גם בעל לא מצאת, נפרדתם אחרי שנה... icon_lol.gif icon_wink.gif

אם היא הייתה יפה,
לא הייתי מומס, אך בהחלט לא הייתי נשאר אדיש
ומספר לה, עד כמה אני מוקסם !

אדון אמיתי הוא אדון שניחן ביכולת להרגיש
וכן, לא יֵרד מערכו אם הוא גם יֵדע להביע רגשות,
והיכולת שלו להכאיב או להשפיל
במקביל לעוצמת הרגשות שלו אל שפחתו,
היא זו שעושה אותו אדון אמיתי
ולא האטימות, דרכה הוא רואה את השפחה,
כחפץ או כשק חבטות.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 23 בנוב׳ 2004
לדעתי, אדישותו של הצד השולט ליופיו / חוכמתו או כל תכונה נאה אחרת של הצד הנשלט אינה אלא היתממות.
הרי ברור שהוא רואה זאת ונמשך לזה, אז מה עכשיו? אדישות מכוונת? צביעות?

אנחנו נמשכים לצד השני בגלל משהו. ראש, לב, מראה, מיניות. אחרת לא היינו שם. מכאן נובע שהשולט רואה את זה, הוא רק בכוונה לא מדבר על זה כדי לשמור פאסון. שלא יעלה לך לראש, את שומעת? זה מפריע לי לשלוט בך! icon_smile.gif

לא מזמן, במאמר של דנה ספקטור בידיעות, היא דיברה על חברה שלה, יפיפיה אמיתית, שהיתה מוקסמת מזה שפעם אחת נתקלה במישהו שלא נמצא איתה בגלל יופיה. נהפוך הוא, הוא ממש לא התייחס לזה. רק בסוף היא הבינה מה זה אומר. הוא היה חייב להקטין אותה כדי להיות איתה. זאת הסיבה שהוא לא התייחס.

לדעתי, אדון "אמיתי" (הוחלט כבר היכן מקבלים תו תקן אדון 9002, דרך אגב?) לא רק שיגיב ליופיך, לחוכמתך ולכל היתר, אלא גם יתגאה בה. ראי, את יפה, חכמה ומשובבת נפש- ואת בחרת בו! מה זה אומר עליו?
אדון שכזה רק יטפח אותך, כי העלאת ערכך= העלאת ערכו.

ראיתי כמה וכמה אדונים שהיללו את הנשלטת שלהם בכל הזדמנות, כשהם מתבשמים ממי שהיא. לא רק שזה הפחית בעיני מאדנותם, זה הוסיף להם.
star

לדעתי

star • 23 בנוב׳ 2004
אי אפשר להגדיר בשתי משפטים אדון אמיתי.

יש מאסטרים מאוד נחשבים,
ניו בוי, השני שענה לך הוא בהחלט אחד מהם.
היתרון שלו הוא שהוא לא צריך להוכיח
לאף אחד ואפילו לא לעצמו שהוא אדון אמיתי.

יותר סביר ש"סאב" יביט בך במבט מעריץ ומלה זימה,
דום" יביט בך במבט או קשוח, מצ'ואיסטי או משועשע
ווניל יפלרטט איתך בשיטות של משחקי חיזור שונים.
אבל כולם בני אדם, ואם את מעדיפה, אז גם גברים.

בקיצור אין חוקים נוקשים, ומי שאומר לך שיש מקשקש.
Black Roses
Black Roses • 23 בנוב׳ 2004
דעתי היא,
ברור שזה בולשייט רק אדון שמשחק אותה אדון קשוח יכול לאמר דבר שכזה
אין שום דבר רע בלהחמיא לסאבית אפילו להיפך ,ויחד עם החיבוק שאחרי הסשן זה רק מעלה את הרףicon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
לגיטימי שהכותב יראה זאת כך, אבל לאמיתו של דבר אין שום דבר ש"אדון אמיתי" צריך או צריך שלא להיות, והמושג "אדון אמיתי" חסר כל משמעות. אין איזה אבטיפוס של אדון שכל הדומים צריכים להתיישר לפיו, אלא כל דום קובע לעצמו איזה מין אדון הוא רוצה להיות וכל סאבית קובעת לעצמה איזה מין אדון היא מחפשת, ורצוי שלא הדום ולא הסאבית יושפעו בקביעתם ממה ש"צריך" או "נכון" אלא רק ממה שהם באמת רוצים.
בקיצור, רק את תגדירי לעצמך מהן תכונותיו של "אדון" בעינייך, ממש כפי שרק את תקבעי מה צריך לאפיין אותך כסאבית.
strikingamatch​(שולט)
strikingamatch​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
יש כל מיני אדונים כמו שיש כל מיני אנשים.

נניח שיש אדונים שהם יותר טובים ואדונים שהם פחות טובים, מבלי ליכנס להגדרות מה הן בדיוק התכונות של אדון טוב.

דעתי הוא שאחד המאפיינים של אדון טוב הוא זה שהוא אדם רגיש פתוח לרגשות שלו ואינו מכחיש או מדחיק אותם. אדם נטול רגשות או אחד שמדחיק אותם הוא גם אדם שיותר קשה לו להבין ולהזדהות עם הרגשות של השני.

יהיו כאלה אשר יטענו שאדון טוב הוא אחד קשוח וחזק שלא מושפע מחוויות חיצוניות יהיו אשר יהיו. אני לא מסכים.

ועל כן אני חושב שאדון טוב בהחלט יכול להיות נמס ממראה של הכנועה שלו או מכל תכונה חיובית אחרת.
פטרוניוס{TooT}

בדסמ וזוגיות

פטרוניוס{TooT} • 23 בנוב׳ 2004
לממיסה שלום,

אני בוחר להפנות אותך לשאלה כללית יותר: האם תיתכן זוגיות של ממש בין אדון וסאבית, על כל המשתמע מכך?
השאלה הזו עניינה אותי מאוד באחרונה, ועמדה במוקד שיחות רבות מאוד שניהלתי עם חברים מהקהילה, רבים מהם בעלי נסיון עשיר.
בשורה התחתונה: נראה כי השניים עשויים להתקיים בכפיפה אחת, אך אין להסיק מכך שהפורמט מתאים לכל דום ולכל סאבית. מתעוררת גם תחושה, שהדבר קשה יותר ככל שהנוגעים בדבר מנטליים בנטיותיהם (להבדיל מפיזיים), ולכן בהכרח ימצאו עניין רב בתכנים השפלתיים במסגרת הפעילות הבדסמית.
לדעתי, חשוב מכל להבין שני דברים:
1. עבור רובנו, הן זוגיות והן בדסמ (איש איש ונטייתו) הם צרכים חשובים מאוד. האדם הוא חיה חברתית, והבדידות רעה לה, וכמובן שבזוגיות טובה רצוי, טוב ושכיח להינמס... מאידך גיסא, רבים כאן יכולים לספר כיצד נאלצו לוותר על זוגיות בגלל צורך בבדסמ. לכן, יש לשאוף למילוי שני הצרכים, ואם לא ניתן למלא את הצורך הבדסמי במסגרת הזוגיות, התגברות על דפוסי מחשבה שמרניים ומילוי הצורך הבדסמי מחוצה לה (תוך פתיחות) עשויים בהחלט להיות הפתרון הבריא יותר בטווח הארוך.
2. מובן שיש סקאלה מסויימת, ובקצה אחד שלה אנשים שמתאימים מאוד להיות אדונים, מוכשרים לכך מלידה, וכיו"ב, ובקצה השני שלה כאלה שרק מתהדרים בתארים אך משמעותו האמיתית של בדסמ מהם והלאה. רוב האנשים מצויים באמצע, ו"טוב" או לא הם בשורה התחתונה מונחים יחסיים מאוד. אדון יכול להיות טוב מאוד במה שהוא עושה עבור סאבית X, ורע עבור סאבית Y. מילת המפתח כאן, כמו בכל מערכת יחסים בין שני אנשים, היא "התאמה".

בברכה,

ג"פ
Adonasuy​(שולט)

אני נמס כל פעם מחדש..

Adonasuy​(שולט) • 23 בנוב׳ 2004
כל סשן.
כל פגישה.
כמעט כל מייל עורג.

וטוב לי עם זה.