בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב שישי במועדון תל אביבי ידוע.

Qrona​(שולטת)
לפני 19 שנים • 24 בנוב׳ 2004

ערב שישי במועדון תל אביבי ידוע.

Qrona​(שולטת) • 24 בנוב׳ 2004
לא יודעת איך התגלגלו העינינים בצורה כזאת....................
יום שישי שיגרתי, ערב - אני במיטה נחה לפני היציאה הקבועה.
הקולות מהחדר הסמוך העירו אותי , כנאה כבר הגיע הזמן לצאת מהמיטה לקור, יצאתי מהמיטה החמה עירומה (כמו תמיד) לכיוון חדר האמבטיה.......................לא שמה לב בכלל שיש בבית עוד אנשים חוץ ממי שתמיד רגיל לראות אותי כך.
נכנסתי לזרם המים החמים שוטפת את גופי, אולי אני אצליח לפקוח איזה עין.
שסיימתי שמתי עלי מגבת קטנה ורצתי לחדר, מסתכלת לכיוון המתרחש בצד השני של הבית.
השעה היתה 23:30 הבית איכלס כבר שתי חברים (אם לא מחשיבים את השותף) כולם רוקדים בחדר , בקבוקי וודקה על השולחן ואיזה משהו לעשן........... icon_redface.gif
סגרתי מעט את הדלת והתחלתי להיתכונן, עמדתי מול המראה הגדולה בוחנת את גופי תוך כדי לטיפה רכה.
בקבוק בקרם עשה בעיות וסירב לנדב לי טיפה קטנה...............
"צריכה עזרה?" נשמע קול בדיוק שאימתי להשליך את הבקבוק על הרצפה.
" אה................" התבלבלתי קלות עקב הפריצה לפרטיות.
"למה לא?" עניתי אחרי כמה שניות, כי מה לעשות מצאתי עצמי עומדת עם הבקבוק ביד כמו טיפשה.
הוא נכנס לחדר,סגר את הדלת אחריו ולקח את הבקבוק מידיי.
המשכתי לעמוד ככה מול המראה הגדולה, ערומה, חשופה ומחויכת.
הוא נטל נוזל מהבקבוק עיסה את שתי ידיו והתחיל למרוח עלי.....................קודם הידיים, אחר כך הגב, משם לרגלים.........................ישבן וחזה.
לא יכולתי שלא להרגיש במתח שפקד את החדר, זה היה קצת מוזר..................אני מכירה אותו כבר כמה זמן ויודעת שנשים זה לא ההעדפה שלו.
החלטתי לא לרוץ עם הראש במחשבות וליזרום.
"תודה" עניתי לבסוף , והוא יצא מהחדר סוגר את הדלת אחריו.

השעה 4:00 לפנות בוקר אנחנו משתוללים לקצב המוזיקה במועדון נותנים חופש לגוף ולנשמה השתיה עלתה לראש כמו גם הסמים, כולם שמחים ומחיכים.
האנרגיות נהדרות ואני מחליטה שהגיע הזמן לשחרר קצת "אנרגיות" בכיוון השירותים.............
כי כשהטבע קורא צריך לשמוע.

הטסתי עצמי לכיוון הנוחיות, משתדלת לא לרמוס אנשים בדרך................מתפללת שלא יהיה תור ארוך.
אחרי המתנה לא קטנה והרבה לחץ הגיע תורי, ניכנסתי מהר ובדיוק שבאתי לסגור את הדלת מישהו מהצד השני דחף אותה.................
"אתה לא חושב שאתה חצוף" סיננתי בעצבים מבלי לטרוח להרים עיני מהאסלה"
"רונה זה אני" שמעתי קול מוכר.
"נו כנס...............לפני שמישהו אחר יכנס" ,הורתי לו וסגרנו את הדלת אחרינו.
הוא הסתובב לכיוון האסלה, פורם ביד אחת את מכנסיו, גבו אליי.
"איזה חצוף..............,"סיננתי לעצמי, אני היתי כאן קודם.
החלטתי שאני לא עוברת על העיניין בשתיקה!
עוד לפני שהוא סיים לפרום את מכנסיו דחפתי אותו קדימה, משכתי את מכנסיו והתחלתי בספנקינג עם היד על האחורים המושלמים שלו.
הוא נבהל! , ניסה למלמל מילה או שתים, קצת לזוז אבל כנראה שבשלב מסויים נרגע כי הוא פשוט עמד דום וניכנע למגע.
אחרי כמה דקות של ספנקינג סובבתי אותו אליי, הושבתי אותו על האסלה.........................הרמתי את חולצתו מעלה עד שכיסתה את עיניו בלבד.
עברתי עם היד על כל חלק גופו העליון קצת ברוך קצת בחוזקה, מועכת, צובטת נושכת את פטמותיו ומרפה לסרוגין.
הוא התחיל לפלוט אנחות כאילו שמזל שאנחנו בתוך כל הרעש הזה אחרת היתי צריכה לתת הסברים למי שבחוץ icon_wink.gif
באיזה שהו שלב כבר הסתחרר לי הראש אז התישבתי אני על האסלה, הוא מיקם עצמו על הריצפה מביט בי מלמטה במבט של כלבלב קטן חופן את סנדליי ומלקק אותם בתאווה.
אני , שכל הסיטואציה היתה הזויה בשבילה, החלטתי שאם נקלענו לכך אז כנראה שזה מה שהיה צריך להיות, נכנסתי לתפקיד בזריזות ונתתי לעצמי להנות מהרגע.
הוא ליקק את הסנדל מכל כיוון, עלה מעלה לברכיים, ירכיים ן..................... icon_biggrin.gif
מה אני אגיד לכם, אם מישהו יגיד לי פעם הבאה שערב מגניב במועדון יסתיים בסאדו קל בשירותים ובעוד כמה דברים נחמדים שהדימיון יפה להם, עם משהו שבדרך כלל מעדיף גברים על גבי המין הנשי אני יאמין לו.
שבוע טוב.
Mis Clair
לפני 19 שנים • 27 בנוב׳ 2004
Mis Clair • 27 בנוב׳ 2004
רונה........... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
ואוו אין מלים, בפעם הבאה שאת הולכת למועדון אני רוצה לבוא איתך... icon_biggrin.gif
פרודו​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 29 בנוב׳ 2004
פרודו​(מתחלף) • 29 בנוב׳ 2004
domme כתב/ה:
הממ
גם אני באה icon_rolleyes.gif

אההה.... באמת... גם את באה?!
חכי חכי icon_twisted.gif

למרות שזה נשמע מעניין... גבר מגיע לשירותים, מת לשחרר את כל חביות הבירה ששתה במסיבה, נכנס לתא הראשון שקולטות עיניו... משחרר בלחץ את מכנסיו... ובום! כאילו משום מקום, מתנפלות עליו 3 מלכות אכזריות... קורעות לו את הבגדים, צובטות, בועטות, מועכות...
סאב או לא סאב... אני הייתי משחרר עליכן הכל icon_cool.gif
tch​(נשלט)
לפני 19 שנים • 29 בנוב׳ 2004

יאממי

tch​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2004
Mis Clair כתב/ה:
רונה........... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
ואוו אין מלים, בפעם הבאה שאת הולכת למועדון אני רוצה לבוא איתך... icon_biggrin.gif

ומה איתי?קחו אותי גם. icon_razz.gif
קליבר​(שולט)
לפני 19 שנים • 30 בנוב׳ 2004

הייתה לי תמיד הרגשה

קליבר​(שולט) • 30 בנוב׳ 2004
שהשרותים במועדון זה לא רק בשביל פיפי ...

icon_redface.gif
Qrona​(שולטת)
לפני 19 שנים • 2 בדצמ׳ 2004
Qrona​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2004
אז ככה...............השירותים במועדון הם קודם כל לפרטיות אחר כך לפיפי.
וההמשך שהיה בבית שבוע אחרי מאשר את העיניין שהוא לא היה מרוקן את מימיו לשום כיוון פרט לאסלה............. icon_cool.gif