לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"זהירות סוויצ'ית" ו "למה כדאי סווצ'ית"

הוא​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 בנוב׳ 2004

"זהירות סוויצ'ית" ו "למה כדאי סווצ'ית"

הוא​(שולט) • 24 בנוב׳ 2004
למה זהירות:
כי ישנו סיכוי מסוים שהיא לא ככ מגובשת ובטוחה ברצונה או יכולתה כסבית
כי יש סיכוי מסוים שהיא מתנסה בשני העולמות ותגיע למסקנה שאינה מוצאת עצמה בשניהם
כי זה מאפשר לה לשמר את הפחד והעכבות מפני הכניעה על ידי זהות כשולטת כביכול מאזנת (מורכב אני יודע)
עלולים לגרום לעגמת נפש אכזבה
כי יש לה אולי אי אלו ציפיות לשלוט בך איתך שזה לא רע כל עוד אתה מעונין בכך . רצוי לתאם זאת בפתיחות מראש

למה כדאי:
כדי לא להכנס לפרטים ובעיקר להכללות ולא להפלות אף סבית מענינת ומאתגרת אומר רק שקיים סיכוי מאד סביר שיש שם ערך מוסף של עצמה מאתגרת

בהשראת האביר הרוכב עם הלב הכואב (איזה דה ז'וו)
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 24 בנוב׳ 2004
אני חוזר ואומר - מתחלפים ומתחלפות הם התפתחות אבולוציונית בלתי-נמנעת.
SexyRed​(שולטת){Woody}
SexyRed​(שולטת){Woody} • 24 בנוב׳ 2004
אחחח.. סוויץ'...
אני לא מרשה לעצמי להכנע בקלות, ולא נותנת לאחרים להכנע בפני בקלות. אני לא חושבת שקיים גורם "מאיים" בלהיות סוויץ', זה יותר מאתגר, זה נותן לך את האפשרות לראות דברים מנקודת ראות אחרת, להיות שולט טוב יותר כי חווית את הצד הנשלט ולהיות נשלט טוב יותר כי אתה יודע כמה אחריות יש לדום על הנשלט/ת שלו.
וסתם.. גיוון זה לא דבר מזיק icon_smile.gif
Dark Artist​(שולט)

יקירתי האדומה :)

Dark Artist​(שולט) • 24 בנוב׳ 2004
SexyRed כתב/ה:
אחחח.. סוויץ'...
אני לא מרשה לעצמי להכנע בקלות, ולא נותנת לאחרים להכנע בפני בקלות. אני לא חושבת שקיים גורם "מאיים" בלהיות סוויץ', זה יותר מאתגר, זה נותן לך את האפשרות לראות דברים מנקודת ראות אחרת, להיות שולט טוב יותר כי חווית את הצד הנשלט ולהיות נשלט טוב יותר כי אתה יודע כמה אחריות יש לדום על הנשלט/ת שלו.
וסתם.. גיוון זה לא דבר מזיק icon_smile.gif

מצד אחד אני מסכים עם כל מה שאמרת אולם מצד שני לסוויצ'ים יש בעיה בלהיות סאבים מושלמים.תמיד יהיה הצד הדומיננטי אצלם שיתמרד.לעולם ירצו להיות גם עם השוט ביד ולא רק עם השוט על הגב.תמיד ינסו לשלוט מלמטה כיון שהם יודעים איך מרגיש השולט ותמיד ינסו לבחון אותו.יחסים עם סוויצ'ים הולכים עם סוויצ'ים.יחסים טובים עם דומים יכולים טוב רק אם אותו דום יכול לשלב יחסים ונילים עם BDSM ולא 24/7.וכמובן אם לא מנסה ללכת ראש בראש עם הסאבית/דומית שלו icon_twisted.gif
הוא​(שולט)

RED

הבהרה
הזהירות במובן DELT WITH CARE
לא WATCH OUT
אין כל כוונה לכך שזה מאיים
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

אז תשמעו מילה מסוויצ'ית...

ציטוט: ...לסוויצ'ים יש בעיה בלהיות סאבים מושלמים.תמיד יהיה הצד הדומיננטי אצלם שיתמרד.לעולם ירצו להיות גם עם השוט ביד ולא רק עם השוט על הגב.תמיד ינסו לשלוט מלמטה כיון שהם יודעים איך מרגיש השולט ותמיד ינסו לבחון אותו.יחסים עם סוויצ'ים הולכים עם סוויצ'ים.יחסים טובים עם דומים יכולים טוב רק אם אותו דום יכול לשלב יחסים ונילים עם BDSM ולא 24/7.וכמובן אם לא מנסה ללכת ראש בראש עם הסאבית/דומית שלו icon_twisted.gif

דארק ארטיסט הכללות לרוב הן רחוקות מהאמת. זו בהחלט נכללת באלו שרחוקות מאוד.
הרצון להיות עם השוט ביד קיים, אבל כשנמצאים עם מישהו שעושה לך טוב ברמות שלא הכרת לפני כן, גם הרצון הזה מתגמד. (ממש כמו הרצון לשוקולד אחרי שכבר ירדת מידה בעקבות דיאטה).
שליטה מלמטה היא בהחלט לא נחלתם של הסוויצ'ים. מה שכן, אולי הם יזמו יותר הצעות לא בזמן הסשן, כי אם יצא להם מתישהו לשלוט הם מודעים לכמה שליטה מלמטה זה דבר מעצבן.
יש סוויצ'ים שגם חיים טוב מאוד עם דומים תחת קורת גג אחת (ואפילו שוברים את סטטיסטיקות הזוגיות הבדס"מיות הרווחות) והזוגיות שלהם נהדרת. היא משלבת וניל ו24/7 במינונים שבני הזוג קבעו יחד מראש, שהרי אין פורמט אחד ל24/7.
וחוץ מזה - מה הבעיה בלתת לה לשלוט לצדך? זה אפילו חוויה משעשעת למדי. בָדוק!
(מה שכן כדאי שהסוויצ'ית תהיה בי סקסואלית או שלאדון לא יהיה אכפת לשלוט איתה על עבד)

ו'הוא' - יש לך מושג כמה אנשים כאן לא סגורים על ההגדרה שלהם? ויהיו הם סאבים, דומים, מתחלפים או לא מוגדרים למיניהם.
ובתור סוויצ'ית - הסיפוק משני העולמות שאתה מדבר עליהם שונה בתכלית, ועל כן למה לבחור אם אפשר גם וגם?
ציטוט: כי זה מאפשר לה לשמר את הפחד והעכבות מפני הכניעה על ידי זהות כשולטת כביכול מאזנת (מורכב אני יודע)

זה קורה רק לסוויצ'יות? ולא גם לנשים חזקות שמחליטות למסור את השליטה למרות שזה נורא קשה להן ונוגד את הרגליהן? בטוח?
יכול להיות שאתה מתכוון שבמקום להתמודד עם העכבות הן מחליטות שהן סוויצ'יות - בעבור זה אחזיר אותך לתחילת הקטע שהופנה כלפיך.
לגבי תיאום ציפיות - אנחנו יכולות לשמוע לא כתשובה גם כן.
Miu​(מתחלפת){היצור}
Miu​(מתחלפת){היצור} • 24 בנוב׳ 2004
לוטוס, טוב שנכנסת לכאן לפני שהייתי אומרת לכמה אנשים עד כמה הם טועים,
ובהרבה פחות טאקט, עדינות ודיפלומטיה. icon_eek.gif
Dark Artist​(שולט)

לוטוסית

Dark Artist​(שולט) • 24 בנוב׳ 2004
ייתכן ונגררתי להכללות.אני פשוט מדבר מנסיון ומשיחות שהיו לי עם מתחלפות לגבי בעיות שיש להם לפעמים עם שולטים שהיו להם ועל הבעיה בלקבל שליטה טוטאלית בלי מוצא פה מצד הנשלט.אולם אני בהחלט לא פוסל יחסי דום סוויצ'ית,להיפך.אני סבור שזה יכול לעבוד וכמובן שאם אותה סוויצ'ית היא דומינית,זה יכול להיות מאוד מעניין לעשות סשן משותף עם עוד שיפחה כשהסוויצית שלי תשלוט לידי.שימי לב שבסיפור שכתבתי "היצירה" דווקא תיארתי את השפחה של דניאל בתור סוויצ'ית שעשתה עימו סשן הרמוני.
MIU אין טעם כל כך להתלהם.אנחנו בני אדם.מותר לנו להביע דעות.אפשר לטעות אולם אפשר להסביר זאת בדרכים מנומסות במקום להתנגח. icon_twisted.gif
שנזהב
שנזהב • 24 בנוב׳ 2004
אין לך על מה להתנצל, דארקארטיסט, באמת. לרוב הקוראים ברור שהשימוש בהכללות כבר מכיל בתוכו את כל ההסתייגויות הנדרשות ואת המודעות לקיומם של כמה יוצאים מהכלל. אלה רק אותם נודניקים מתנשאים שחייבים כל הזמן לקרקר את הקלישאה השחוקה ההיא, שהכללות לא תמיד נכונות, כדי להתנצח עם אחרים. אז אולי כדי להכריז פעם אחת, בדיסקליימר שבכניסה לאתר הזה, שלכל כלל יש יוצא מהכלל, ושכל מה שנכתב הוא "לדעתי", ושהכל הוא רק "בעיניי". ולו רק כדי להפסיק עם הצורך הזה לסייג כל שורה ולהתנצל על כל הבעת דיעה שמרגיזה מישהו.
הוא​(שולט)

לוטוסית מיו רד וכל המתחלפות באשר הן

ו'הוא' - יש לך מושג כמה אנשים כאן לא סגורים על ההגדרה שלהם? ויהיו הם סאבים, דומים, מתחלפים או לא מוגדרים למיניהם. - נניח מלאן תאלפים זה עדיין לא סותר
מבלי להכליל שהסבירות שמתחלפת תשנה תפקיד במהלך קשר גבוהה יותר מהסבירות שבעלת תפקיד אחר תעשה זאת . אין זה אומר שבכל קשר זה כך אין זה אומר שאין טעם לפתח קשר או שזה פוסל אפשרות שסווצ'ית ספציפית יכולה להיות סבית המאה או אהבת חייך. שום דבר שלילי.
ובתור סוויצ'ית - הסיפוק משני העולמות שאתה מדבר עליהם שונה בתכלית, ועל כן למה לבחור אם אפשר גם וגם? זה נכלל ב-"למה כדאי" כי הסיפוק שלה הוא גם האושר שלי.
ציטוט:
כי זה מאפשר לה לשמר את הפחד והעכבות מפני הכניעה על ידי זהות כשולטת כביכול מאזנת (מורכב אני יודע) זה קורה רק לסוויצ'יות? כן, אבל לא לכולן!
ולא גם לנשים חזקות שמחליטות למסור את השליטה למרות שזה נורא קשה להן ונוגד את הרגליהן? לא. כי מהות ההחלטה למסור שליטה היא התגברות על הפחד אקט של אומצ ועוצמה
ושלא יתפרש שכל הסוויציות בוחרות להתמודד עם הפחד באותה צורה, או איזו עמדה שיפוטית
ובטוח? בעיניים שלי.
יכול להיות שאתה מתכוון שבמקום להתמודד עם העכבות הן מחליטות שהן סוויצ'יות - בעבור זה אחזיר אותך לתחילת הקטע שהופנה כלפיך.- זה סוג התמודדות וזה קיים ומצאתי לנכון להעלות את זה ללא שמצ של ביקורתיות או שיפוטיות
לגבי תיאום ציפיות - אנחנו (הכללה!) יכולות לשמוע לא כתשובה גם כן- לא הוטל בכך ספק.
קיצר-ידידתי המתחלפת והיקרה לאט לך
אין זה קמפיין נגד הסוויצ'יות חבל שכך הבנת את זה ותגובות בדופק 180 מזיקות מאד לבריאות מחמיצות את מטרת הטקסט החלפת דעות התרשמות חומר למחשבה.
לילה טוב