צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפתעה!

DOM Perignon​(שולט)
לפני 19 שנים • 26 בנוב׳ 2004

הפתעה!

DOM Perignon​(שולט) • 26 בנוב׳ 2004
בעקבות שאלה שנשאלה בפורום אחר שמתי לב שהיום אני נזהר לא להפתיע נשלטת שלי. לא במכה, לא בהצלפה ובטח שלא בפריצה של גבול שלה בהפתעה.

הרבה מדובר על פריצת גבולות בעולם הBDsM אם כאקט של הבעת אמון והתמסרות על ידי הנשלטת ואם כתרומה של השולט כדי לקרב את הנשלטת על ידו להשתחרר מעכבות שמפריעות את חייה או גם שילוב של שני אלו.
ואולם חשוב מאד שפריצה כזו של גבולות תעשה רק אחרי שיחה מקדימה ואולי אפילו שיחות רבות. אני נוהג לפני שאנחנו ממש עושים את האקט שנדמה לה כבלתי אפשרי לעשות "משחק סימולאציה" קודם אנחנו מדברים על הרעיון בכללותו. ולא פעם עולה השאלה בשביל מה זה טוב. ואני עונה עליה, או מוביל אותה בעזרת שאלות שלי להבין למה זה טוב. אחר כך אני מבקש ממנה שתדמיין את הסיטואציה, איך היא מרגישה בתוכה, מה עולה לה... וכך הלאה. רק כשאני מרגיש שהיא מוכנה אני לוקח אותה ומעמיד אותה בסיטואציה עצמה.

כדי להבהיר את כוונתי אקח לדוגמא מקלחת זהב. שהיא גבול די קשה להרבה נשלטות. כדי לבדוק את יחסה של הנשלטת אני עומד מעליה ואומר שאני הולך להשתין עליה. ומנסה להבחין מה תגובתה. יכול להיות שאין לה, או כמעט אין לה בעיה עם זה ואז אפשר להמשיך. אבל אם אני מגלה שהיא נחרדת ולא תוכל לשאת את זה, אני עוזב את הנושא באותו מעמד וממשיך לעסוק בדברים שאנחנו רגילים אליהם. בהמשך, אחרי שהסשן נגמר, לפעמים בכלל לא באותו יום, אני שואל מה היה כל כך קשה שם. ומנסה אז לשלוח אותה לדמיין איך זה יהיה, מסביר לה למה אני חושב שטוב לה להתנסות בחוויה הזו. ומקשיב להסתייגויות שלה. יכול להיות גם שלא יהיה לה טוב להתנסות בחוויה הזו. יכול להיות שצריך לעבוד על משהו אחר קודם שהיא תוכל להגיע אל הגבול הזה.
ורק אחרי שהיא מוכנה (לפעמים היא אומרת את זה במילים ולפעמים אפשר רק להרגיש את זה) אני עובר למימוש של הדבר בעצמו. וזה יכול להיות מקלחת זהב, מחטים, השפלה קיצונית, השפלה פומבית או כל גבול שאני יודע שיש לה.

אני כמובן דואג לדעת מה הגבולות של הנשלטת שלי כדי שלא אחצה אותם בטעות כי טעות כזו יכולה להיות הרסנית לנשלטת.
בעצם את כל ההודעה הזו כתבתי משום שאני חושב שהמקום שבו שולט יכול לגרום את הנזק החמור ביותר לנשלטת שלו הוא חציה של גבול של הנשלטת בלי הכנה מוקדמת.
נכון, לא תמיד יגרם מזה נזק לנשלטת אם כמו שלא תמיד אם נחצה רמזור אדום תקרה תאונה, ובכל זאת אנחנו לא עושים את זה אף פעם.

כך גם עם חציית גבולות של נשלטת - אף פעם לא בהפתעה.
הוא​(שולט)
לפני 19 שנים • 26 בנוב׳ 2004

שאלה מתבקשת

הוא​(שולט) • 26 בנוב׳ 2004
אתה גם מבקש ממנה רשות לחצות את הגבול???.?
DOM Perignon​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 בנוב׳ 2004
DOM Perignon​(שולט) • 27 בנוב׳ 2004
לא. אני לא מבקש ממנה רשות. אבל אני כן דואג שהיא לא תעומת מול הגבולות שלה כשהיא לא מוכנה לכך.
כי זה אחד המקומות שבו טמונה הסכנה הכי גדולה לשולט לפגוע בנשלטת שלו.
Lady Vamp​(שולטת)
לפני 19 שנים • 29 בנוב׳ 2004
Lady Vamp​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2004
icon_question.gif מה קורה אם לאחר גילוי הגבולות, אתה תוך כדי מגלה גבול חדש שלא דיברתם עליו...
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 29 בנוב׳ 2004
Lady Vamp כתב/ה:
icon_question.gif מה קורה אם לאחר גילוי הגבולות, אתה תוך כדי מגלה גבול חדש שלא דיברתם עליו...
אני בודק אותו בדיוק כמו שאני בודק כל גבול אחר.

וד"א זה לא איזה עניין פרטי שלי, הייתי שמח אם במקום שאלות בנוסח הכה את המומחה יצטרפו שולטים ונשלטים להביע את דעתם ולהעשיר אותנו מנסיונם.

DOM Perignon.
הוא​(שולט)

המכה שלי את "המומחה"

הוא​(שולט) • 29 בנוב׳ 2004
היתה כמובן צינית שכן אם יש אלמנט כיפי בשליטה הוא חוסר הודאות
והיא סומכת על ההפתעות שלך. אם יש בעיה תוך כדי לשם כך נועדה מילת בטחון.
אבל איש איש ודרכו
לאבית​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 30 בנוב׳ 2004
לאבית​(לא בעסק) • 30 בנוב׳ 2004
הוא כתב/ה:
אם יש בעיה תוך כדי לשם כך נועדה מילת בטחון.

ומה אם יש סאביות שלא מוכנות בשום פנים ואופן לומר את המילה הזו ?
ומה אם יש סאביות שמוכנות לספוג את הכאב הנפשי והפיזי למען אהבתן אל הדום שלהן מבלי לחשוב מה יהיו התוצאות ?
השיחות על הגבולות מאוד מקטינות את רמת הפחד אצל הנשלטת , ובאותה מידה השיחות נועדו לכוון את השולט למקום שיהיה לו הכי טוב להוביל.
למרות שיש מילת בטחון, לא כל אחת מוכנה לעבור את הגבולות שהיא ייעדה לעצמה.
אחריי הכול, לא תהיה מסוגל להמשיך אם כל פעם היא תצעק לך את המילה הזו.
תהיה חייב באיזשהו מקום לדבר על זה.

וזו דעתי בלבד.

לאבית.
Olive
לפני 19 שנים • 1 בדצמ׳ 2004

דעתי הדומיננטית

Olive • 1 בדצמ׳ 2004
לדבר? בטח, והרבה. מידע על הנשלטת זה הפריט הכי חשוב בארסנל של השולט (זה כמובן עובד לשני המינים). התקושרת ביניהם היא הדרך הכי מהירה להגיע לאן ששניהם רוצים.

אבל,
התקשורת הזאת לא חייבת להיות תמיד רק מילולית וגלויה. דווקא אחרי שמדברים הרבה, ולא , לא חייבים לסכם הכל מראש, התקשורת תו"כ נעשית חלקה יותר ופחות גלויה.
בתור נשלט לא הייתי רוצה לדעת כל צעד לפני שהוא קורה. אז מתדרדר השולט למעמד של עבד הצלפות של הנשלט. כיוון שתוצאה זו לא רצויה למי שהם באמת זוג שס"קי, עדיף לברר את הכללי, וללמוד את האדם. כך הרגע בו מגיעים לגבול, הוא רגע של תקשורת שבה השולט יכול להחליט אם אפשר להתקדם או לא, ושניהם נושאים באחריות יחדיו.

הפתעה הפתעה הפתעה !
Passion Fruit​(שולטת){[pfp]}

הפתעה לא בהכרח אומרת שבירת גבולות

Passion Fruit​(שולטת){[pfp]} • 1 בדצמ׳ 2004
הפתעה לא בהכרח אומרת שבירת גבולות.
אפשר להפתיע גם בתוך הגבולות הידועים.
לקחת דברים ידועים ומוכרים ולעשות אותם אחרת.

גבול הוא מבחינתי קדוש.
זה אחד מהיסודות של האמון ביננו.
לא חוצה גבול בהפתעה.
אם יש גבול ששנינו! רוצים לשבור אבל הגור שלי חושש אז זה יהיה הדרגתי מאד ו ל א ט .
הרבה שיחות, בניה הדרגתית של הרגע ואז - המפץ הגדול.

עצם שבירה הגבול היא רגע מרגש-מפחיד-מסעיר-מאיים ולא צריך , לדעתי, להוסיף את אלמנט ההפתעה. הדופק כבר מואץ ממילא.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2004
אם יש משהו שרגישות הנשלטת אליו לא ברורה אי אפשר פשוט להתחיל לעשות אותו ולהפסיק אם היא תגיד מילת בטחון.

למשל בדוגמה שניתנה. סאבית תוך כדי הסשן עשויה להיות מבולבלת או איטית. כשהיא רואה את הדום שלה עומד מעליה היא לא בהכרח חושבת על האפשרות שהוא מתכוון לגולדן שאווור. נניח שמדובר בסאבית שעבורה מדובר בהשפלה בלתי נסבלת. שהיא תרגיש בעיקבות זה מזוהמת בצורה שלא ניתנת לניקוי. אם הדום פשוט יתחיל, זה לא משנה אפילו אם הסאבית תתאושש מהר ותבקש שיפסיק מבחינתה הנזק כבר נעשה, יש עליה כבר טיפות של שתן.

לכן נראית לי נכונה פה הגישה של דום פריניון. וכמו שהעירו, זה לא חייב להיות דווקא בהצהרה מילולית ממש לפני האקט עצמו. אפשר לברר את רוב הדברים בהזדמנויות אחרות, כך שהעמדה של הסאבית לגבי כל אקט ידועה. אפשר להצהיר על הכוונה להתקדמות לשלב הבא מראש, לא רגע לפני אלא באופן כללי. זה מאפשר לשולט לראות את תגובת הנשלטת וגם לתת לה להתבשל עם הציפיה למה שהולך לקרות.