ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קצת תשומת לב לפרטים שמסביבנו

Demi
לפני 19 שנים • 30 בנוב׳ 2004

קצת תשומת לב לפרטים שמסביבנו

Demi • 30 בנוב׳ 2004
סיפור המעשה:

היום התהלכתי לי באיזה מקום, ראיתי דוכן של קפה ומיצים וכאלו ואמרתי לעצמי - יאללה הגיע הזמן לקפה של הבוקר.
אני מתקרב אל המוכר ורואה שהוא לובש חולצה קצרה!
אני שואל אותו - לא קר לך... והוא עונה - כן קר לי אבל אלו החולצות של העבודה ואסור לנו ללבוש משהו אחר.
אני בהלם, אני מביט מעבר לדלפק ורואה שאין שם בכלל כיסאות, כלומר - המסכן עוד אמור לעמוד שם כשאין לקוחות... 8 שעות הוא בטח לא יושב.
אז במקום לנחש שאלתי - ולמה אין כיסא איפה שאתה עומד, אתה רוצה להגיד לי שאתה עומד 8 שעות? והתשובה היא - כן! אסור לשבת בזמן העבודה!

אז דבר ראשון החלטתי שאני את הקפה שלי לא קונה שם, מעדיף לשלם עוד כמה שקלים ולקנות אותו במקום בו לעובדים יש גם תנאים נורמלים, ודבר שני ביקשתי לדבר עם האחראי שלו וקיבלתי תגובה מגומגמת כמו... עזוב עדיף לשתוק מאשר להשאר מובטל!

אז בתור בן אדם שראה את שוק העבדים הזה אני פונה אליכם ומציע לשים קצת לב למה שמסביבכם, אם אתם רואים קופאית שבעלי הסופר לא טרח להביא לה כיסא פשוט לא לקנות שם. ואם אתם רואים עובד דלפק כמו שאני ראיתי שלעזזל לא מרשים לו ללבוש חולצה ארוכה... אז ההמשך ברור.
אולי קל לנו לדבר ולהגיד - שטויות, לא מתאים להם שלא יעבדו שם, אבל זכרו שמחר אולי אתם תאלצו לעבוד שם...
וחוץ מזה, אמור להיות לנו קצת צלם אנוש.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 1 בדצמ׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 1 בדצמ׳ 2004
icon_eek.gif
פעם ראשונה שאני מסכימה איתך על משהו
icon_eek.gif

שמיזהו יזמין אמבולנס
triple extension​(נשלטת)

>>>

triple extension​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2004
גועל נפש ! !! איך יש מעסיקים כאלה !! צודק בכל מילה ומילה..... אבל אני לא חושבת שהפתרון
הוא לא לקנות או לרכוש מאותו מקום מוצרים ושירות.... צריך לפנות ליעדים שיטפלו בנושא
Tobias​(אחר)

מסכים ולא מסכים

Tobias​(אחר) • 1 בדצמ׳ 2004
רק לקנות במקום אחר זה לא תשובה
האחראים ברוב חוכמת שוק\רייטינג\ואאטאווור
עוד יחליטו שהעובדים לא עובדים טוב
וראיתי את זה קורה כי אני זה שעובד במשרות הדפוקות האלה

צריך לפנות לאן שהוא
אבל לאן..?
והאם מעבר למילים אנחנו באמת נזכור ונקדיש אנרגיה לעניין הלאה?
תשובתי הכנה היא שהרבה פעמים ראיתי התחלחלתי רציתי לפנות לאן שהוא ואחרי זמן קצר שכחתי , בזרם המהיר של החיים האלה, הרבה דברים שלא בוערים באש נדחקים הצידה לשוליים של המחשבה.
שולץ האיום​(שולט)
שולץ האיום​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2004

צודק.
צריך לשים לב לדברים האילו.
ויוליה חמודונת
לא נראה לי שהרשויות יטפלו בעניין כזה
כי קודם כל זה לא בדיוק לא חוקי
ושנית כל לפקידים שם יש כיסא וביגוד הולם ואפילו מזגן.