בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טירונות הצופים של טיצ'ר או: סיכום סדנת הקשירות - מפגש 1

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 1 בדצמ׳ 2004

טירונות הצופים של טיצ'ר או: סיכום סדנת הקשירות - מפגש 1

Dom_Quixote • 1 בדצמ׳ 2004
כבוד,

חיידקי השפעת הקימו היאחזות נאה על המקלדת שלי (בינתיים יש פה שני חיידקים בוגרים, אחד בשלב היווצרות, צלוחית פטרי המספיקה לעוד שני תינוקות, בית כנסת, וגדוד של 50 נוגדנים ויראליים ששומר עליהם) (אח, אין כמו סאטירה חסרת פשר באמצע החיים) (ועכשיו תחזרו ללפני כל הסוגריים כי אני מתכוון להמשיך כאילו לא קרה כלום) וגם נתקפתי לפתע עגמומיות שרירותית מרעננת, ולכן אקצר. לא לשמוח ים ואמילי, גם לקצר, כמו יכולת ריכוז, זה עניין יחסי.

<עדכון של אחרי כתיבת הפוסט: ההבטחה לקיצור כפי הנראה לא תתממש, אבל כמו במקרים רבים בעולם שיצרנו לנו פה, זה ארוך ושווה)

ובכן, לטובת 8311 חברי הקהילה (נכון לדוח אחרון של כלובי, אבל כידוע המספר הזה גדל יותר מהר מהיאחזות החיידקים שלי) שלא נכחו בחדר, או יותר נכון, החלל (בו לכל הדיעות השתמשו אחרונים הצלבנים השס"קים שכבשו את יפו וסישנו זה את זה בעזרת לחי חמור) המכונה בקרב מקורבים לצלחת "הדאנג'נון", הריני להעביר בזאת בצורה אובייקטיבית וחפה ממשוא פנים את עיקר ההתרחשויות בפעולת הצופים המשודרגת שהעביר טיצ'ר, בסיוע אסיסטנטית בלתי מזוהה (והיא תישאר כזו עד לשיפור מיידי של היחס כלפיי, כולל עמידה בכל הקנסות הכספיים) :

1. ראשית, הוברר כי למרות שאף אחד לא הגיע בזמן, הרי שרק אני מצאתי לנכון להתנצל על כך, וכך נחרט בתודעה הציבורית שרק אני לא הגעתי בזמן.

2. כולם קיבלו הרבה חבלים, וטיצ'ר הסביר שחבלים דורשים השקעה, זמן, טיפוח, איכפתיות, תשומת לב, דאגה ואהבה. בתשובה לשאלה האם בגלל זה אין לו ילדים, שיסה בי טיצ'ר את היצור שהוא הכי אוהב בעולם, אך משהתברר שהחבל הירוק אינו מסוגל לזוז, ביקש מפט לתת לי צ'פחה.

3. במשך כ-45 דקות הסבירה לנו בחורה עם קולר שלא הכרתי איך מכבסים חבלים. למיטב זכרוני, צריך להכניס אותם למכונת כביסה, לעשות איזה משהו, ולתלות אותם לייבוש. בתשובה לשאלתי הוברר כי מחיר הקורס אינו מכסה הדרכה בתפעול מכונת כביסה.

4. נתבקשנו להתחיל להתאמן בקשירות פשוטות. בירור קצר העלה כי אני הגרלתי את הזכות לשבת ליד מקופלת, שהבהירה לי שאם אנסה לקשור אותה כדאי שאתחיל לרוץ ומהר. כתוצאה מכך, כמו בכל אספקט אחר של החיים, נאלצתי לעשות הכל בעצמי.

5. התחלנו מקשר פשוט שכל אחד יכול לעשות. כעבר כחמש שניות איבדתי את הקבוצה, ונזקקתי להדרכה אישית מבחורה אנונימית שהסתובבה בין הבריות, ואז הצלחתי. כלומר, אחרי שגם מקופלת הסבירה לי, ושוב הבחורה, ואז מקופלת פשוט עשתה לי את הקשר בעצמה.

6. ההסבר של הקשר הבא נעזר בדימוי של צפרדע באגם, וחשתי מעודד מכך שסוף סוף יש משהו שאני יכול להתחבר אליו. ואכן, מקץ שעה קלה, השכילה הצפרדע שלי לטבוע באגם ולקשור קשר כזה שטיצ'ר בעין בלתי מזויינת מחמישה מטרים קבע כי הוא לכל הפחות "בסדר". מה שהטריד אותי במיוחד היה שלאורך כל הערב חזרו כולם על הקוד הסודי "זה כמו בסנפלינג, זה כמו בסנפלינג". כאילו, לא כולם היו בתיאטרון צה"ל?

7. כאן עברנו לדברים יותר מסובכים שאני לא זוכר, ולכן עסקתי בעיקר בעידוד הנוכחים במיטב הומור השס"ק הפופלרי במיטב המועדונים במזרח אירופה. בלטו בתגובות שליליות: אנשים רעים שלא יזכו בפרסום חינם בשרשור שלי. בלטו בנייטרליות: אנשים לא רעים באופן מוחלט שאם הייתי יודע את שמם אולי היו זוכים לפרסום חינם בשרשור שלי. בלטה באהדה בלתי מסוייגת שלעתים גבלה בפרץ תשוקה בלתי מרוסן: דִיָה (איך פאקן כותבים את זה? מישהו מכיר אותה בכלל? כל אחד יכול לבוא ולהגיד שהוא שנה באתר? זה שהיא קיימה אינטראקציית שפתיים-לחי עם אביס ממש לא אומר כלום, לצורך העניין זה רק מוכיח או שהיא סאבית או שאביס זיהה אותה כנקבה) (ועכשיו נוהל חזרה ללפני הסוגריים). מיד נטשתי את מקופלת לטובת דיה, מרוצה מעוד מהלך טקטי נבון מבית היוצר של מלחמת יום הכיפורים.

8. דיה התבררה כיצור מוזר: כלומר, היא חמודה להפליא, תמימה למראה, בת 24, מסבירת פנים, מחייכת, צוחקת, עוזרת לזולת, שנונה מאוד, אהובה על הבריות, נישאת לגובה סביר עד סביר ביותר, כולה אומרת חיבוק אחד גדול, ועם זאת מצהירה כי היא בצד השולט. ראיתם פעם דבר משונה כזה? בקהילה מתוקנת זה לא היה קורה. (חבר'ה, אנחנו עוברים פה על המון ז'אנרים שונים של הומור, אני מקווה שאתם מעריכים את זה).

9. ואז התחילו קשירות רציניות יותר, כגון גפיים ומאוחר יותר רתמת חזה. "נו, רוצה לדבר על מחזות זמר, חיות בית ועגבניות שרי?" אני מסתובב לדיה שמח וטוב לב. "ידיים אלי!" היא מטיחה בי. כך זכיתי להצצה נדירה אל עולמם המופלא של הסאבים. אז ככה, לא אכחיש שיש סוג מסויים של זעזוע חושי בלראות בחורה חביבה כ"כ מתענגת על קיבוע גפיים, אבל היה לי דיסוננס רגשי מסויים עם העובדה שאלה היו הגפיים שלי. כמו כן, נדמה היה שהקשירות שאני ביצעתי עליה חלפו חיש מהר, אולי בגלל העובדה שמיד חזרנו לקשור אותי, ואולי דווקא משום שגם כשאני קשרתי אותה היתה זו היא שהעבירה את קצה החוט בשתי וערב תחת הקשר וליפפה אותו. בכל מקרה, אט אט התברר לי שלמעשה אני נמצא בסשן עם מלכה בתשלום, אם כי במחיר מבצע יחסית לשוק הפרטי.

10. כמובן שבשעה שדיה ביצעה עלי אחת מתריסר וחצי הווריאציות שלה על רתמת חזה (כולל מעברים בשטחים אסטרטגים שהוגדרו עד אז כמצויים בשליטה בטחונית שלי), חשתי נכון ומזומן לרצות את גבירתי, ככל סאב ראוי. שמחתי בשמחתה כשהידקה את החבל במקומות בהם איש לא ביקר מעולם, חלקתי את אושרה כשמשכה פה ושם, וגאה הייתי לעמוד לצידה בעוד היא משוויצה במקולר החדש שלה לעיני כל (ואחרי הכל, לא כל יום זוכה בחורה חסרת כל מעמד או ייחוס אצולה לקלר לסאב את אביר הקהילה הרשמי, האדון השווה ביותר באתר וזוכה שני פרסי נובל לספרות ולשלום). באמת שהייתי גאה ושמח שנפל בחלקי לרצות אותה. מה בסך הכל ביקשתי מאלוהי השס"ק באותו רגע? תן לי לרצות את גבירתי, תן לי לאהוב אותה, ועשה שאביס ואמילי לא ייכנסו ממש עכשיו בדלת. זה הכל. כ"כ מסובך? זו בקשה מוגזמת? פליז,Haven't the Jewish people suffered enough?

ונסיים במזמור עפ"י שירו של יצחק קלפטר "נפגשנו":

נקשרנו,
כולם כבר ידעו הכל,
מהצופים ומסנפלינג במשעול,
רק לא קיחוטה.
עיניה הכחולות, היו כה צוהלות,
כשקשרה לי ת'ידיים.
החבל שסביבי הולך וצר,
עוד רגע היא תביא את הקולר,
אבל אפטר-קר לא קיבלתי.

זוהי סדנת קשירה,
דומים נקשרים בלי עין הרע,
זוהי סדנת קשירה,
כשאמילי רואה אז זה נורא.
זוהי סדנת קשירה,
אפילו את שמה היא לא אמרה,
זוהי סדנת קשירה,
רוצים את הכסף חזרה!

ובזאת באתי על החתום בשם פרוייקט "אובייקטיבי",
כבוד.
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

הייתי-הילד-הכי-מוגבל-בכיתה-
הכי-מוגבל-בשיעור-
והכי-מוגבל-בהפסקה
gala

סאב חדש נולד???????

gala • 1 בדצמ׳ 2004
קיחוט יקירי,

הרי ידוע לך שאני אחת מהמעריצות הסמויות שלך באתר ואם רק היית מתנשא לקצת יותר
ממטר שישים ומשהו אוליי הייתי אפילו זוכה להגשים את חלומי ולקבל ממך איזה ספאנק
אבל היות ואני אדם כ"כ טוב ואחראי אני לא אקח את הסיכון שתשבר לך היד....
אבל לעניננו.

אני קוראת את דבריך בלב כאב ודמעות בעיניים.
אתה,אביר האבירים,מלך מלכי המלכים,חלומה הרטוב של כל סאבית ...

אתה קשור?
עם מלכה???????..
בחדר אחד עם אביס ואמילי????

אני מזועזעת ודורשת שתדאג לעשות חוויה מתקנת.
לא מקובל עליי ואפילו מכעיס.

אבויי לבושה....לאן הגענו?לאן??????
Marcus Wright​(אחר)

שנון

Marcus Wright​(אחר) • 1 בדצמ׳ 2004
ניכר כי הכותב הוא אכן אדם שנון שראוי ללא צל של ספק לאנטיביוטיקה ,
רצוי במינון של 500 מ"ג לפחות 3 פעמים ביום לאחר האוכל icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
יש כאן מישהו שיכול לספר קצת פחות בסוביקטיביות .... איך היה ??
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

(:

אפרופו מעריצות, גאלה, אז אני בהחלט נמנית עמן.
מאז קריאת השרשור הראשון שניתקלתי בו של דום קיחוט, אני עוקבת בקפידה אחר תנועותיו בכלוב.
אכן, איש שנון, נחמד ומשעשע.
מי ייתן ויעבור למתרס השני.((:
ובנימה אופטימית זו אסיים את דבריי, ובהקדשת השיר דון קישוט.
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }

Re: טירונות הצופים של טיצ'ר או: סיכום סדנת הקשירות - מפגש 1

כמה פרטים קיח..
בעיניי היתה שם אינטימיות..
יא-דווחן-אובססיבי.

icon_smile.gif אני חושבת שיש לי קבוצת לימוד מקסימה
ותודה לטיצ'ר ולפט המקסימים שכיף כ"כ לעבור איתם את זה.

תודה לנקשרים ולנקשרות
קושרים וקושרות.

ואתה.. שהתחמקת מקשירה שלי..
וואה וואה חכה חכה [במבטא עירקי כבד]

Dom_Quixote כתב/ה:
כלומר, אחרי שגם מקופלת הסבירה לי, ושוב הבחורה, ואז מקופלת פשוט עשתה לי את הקשר בעצמה.

טוב, את הקטע הזה הייתי חייבת לצטט. לטובת אלו שלא קראו את ה.. תקציר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי דצמ' 01, 2004 7:30 am, סך-הכל נערך פעם אחת
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }

Re: (:

ניקול בעקבגבוה כתב/ה:
ובנימה אופטימית זו אסיים את דבריי, ובהקדשת השיר דון קישוט.

הקדשת השיר לדון קשירות.. scratchead.gif
Dom_Quixote

Re: סאב חדש נולד???????

gala כתב/ה:
קיחוט יקירי,

אני קוראת את דבריך בלב כאב ודמעות בעיניים.
אתה,אביר האבירים,מלך מלכי המלכים,חלומה הרטוב של כל סאבית ...
אתה קשור?
עם מלכה???????..
בחדר אחד עם אביס ואמילי????
אני מזועזעת ודורשת שתדאג לעשות חוויה מתקנת.
לא מקובל עליי ואפילו מכעיס.
אבויי לבושה....לאן הגענו?לאן??????

אני מעריך את הדאגה שלך (אם כי למדתי לאחרונה שדאגה פירושה זלזול), אבל נדמה לי שאת מפספסת את התמונה הגדולה יותר, והיא, כמה שהשרשור שלי גאוני.

וזו רבותיי, תוצאה נוספת של לילה לבן,
לבן כמו הלבן בעיניים של דיה.

הולך לישון לשעה וחצי, כבוד,
קיחוט

תקצ...ZZZZZZZZZZZ
בכוח המוח-אשה

מה לעזאזל מצחיק בשרשור הזה?

בכוח המוח-אשה • 1 בדצמ׳ 2004
ומי זו הדיה הזו שנגעה בקיחוט באיזורי האוטונומיה? שלא לדבר על זה שהיא קשרה אותו, ירחם השם.
לאן עוד נגיע בקצב הזה? ומי אלה כל המעריצות הללו שצצו לקיחוט כמו חיידקים לאחר הגשם?

נורא!
חוסר כבוד מחריד!

(זורקת את התג ומתפטרת, יש גבול למה שדולצינאה יכולה לספוג!)

עולה על רוסיננטה, מושכת את סנשו אחרי ונעלמת לעבר האופק..
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 1 בדצמ׳ 2004
כרגיל, קיחוטה מצליח לשעשע, וכרגיל, כולנו צוחקים עליו ולא ממש איתו. icon_razz.gif

(שמח לשמוע שנהנית, ולהבא תהנהן במרץ כל פעם שבחורה חמודה תרצה לקשור אותך, וזין על הסטאנס שלך בעולם השליטה)

ציטוט: (זורקת את התג ומתפטרת, יש גבול למה שדולצינאה יכולה לספוג!)

עולה על רוסיננטה, מושכת את סנשו אחרי ונעלמת לעבר האופק..

התפנתה משרת בתולה בבית-המקדש שנבנה לאחרונה מחדש.
We could look past the virgin part.
אבל את תצטרכי להשאיר את הסוסה הגרומה ואת הספרדי השמן והמיוזע בחוץ. תודה.
Dom_Quixote

דולצינאה נאווה!

אם יש משהו שברור כעת מעל לכל ספק, הוא שיש מספיק קיחוט לכולם. עם זאת, קיחוט מקולר לדולצינאה בראש ובראשונה, ואם דומית אחרת חפצה בו, הרי שעליה לקרוא תיגר על דולצי ולהיאבק בה על כל מצע מזון אשר תבחר.

אבל אל דאגה, דולצי וקיחוט זה כמו ממשלת ישראל, זה אף פעם לא מתפרק. בכל מקרה, אני חושב שראוי ליצור שיבוט שלי שיתוכנת להיות סאב, כי הסדנה והתגובות הבהירו לי שיש מגזר שלם של בנות ישראל חסודות (?) וראויות (?) אשר לא יכולות ליהנות ממלוא החוויה הקיחוטית, וחבל. מי שמתנדב לטפל בצד התפעולי יחלוק עמי את הרווחים.

ועם זאת, אני חייב לציין שיש זיק לא ברור של חן בחבלים נמתחים ובמחסומים באזורי קו התפר. לא ברור לי על מה הפלסטינים כ"כ מתלוננים.

כבוד,
קיחוט