שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעשה שהיה על איך הפסדתי 4000 שקל

mistress26
לפני 19 שנים • 3 בדצמ׳ 2004

מעשה שהיה על איך הפסדתי 4000 שקל

mistress26 • 3 בדצמ׳ 2004
שלום
אני כותבת את זה אחרי הרבה היסוסים, אבל אחרי שנפלתי בפח אני רוצה להגיד כאן ובכל שרשור בפורומים פה, ובכל אתר אפשרי על מנת להרתיע ולהגיד לכם להיזהר איך לא ליפול בפח כמו שאני נפלתי.
הכל התחיל באוקטובר. אני מלכה צעירה שאין לי הרבה ניסיון בתחום, ובתור אחת שרוצה להתחיל להצטייד התחלתי לברר על מקומות שבהם אפשר לקנות ציוד.
פה, באתר של הכלוב, התחיל לדבר איתי ניק בשם: ISRAFIS והוא הציג את עצמו כנציג של "המרכז הישראלי לבדסם" שנפתח בארץ.
הוא דיבר מאוד במקצועיות. הכיר את בן פיפ, השתמש בניקים ידועים בקהילה שהדמינו אצלו ציוד.
הוא הזכיר את המכשפה, שהזמינה אצלו ציוד ב-27,000 ₪ וכן את המלכה סתיו שהזמינה ב-15,000 ₪. בקיצור הוא נשמע מאוד אמין.
עברנו לדבר בטלפון וקבענו להיפגש. עוד לפני הפגישה הוא שלח לי דף של אתר הבית של ה"המרכז הישראלי לבדסם", שלח לי אפילו קטלוג של מספרי מק"טים של ציוד שונה ומגוון כמו רצועות עור שונות סוגי סטרפ-אונים. סוגי שוטים ואפילו עם תמונות ליד כל דבר.
לא היה לי בשום דבר לחשוד!
נפגשנו ובפגישה עצמה סגרנו על הזמנת הציוד. כיוון שאני מישהי שלומדת בצפון ואין לה הרבה כסף, סגרנו על 2,000 שקל ועל מנת לאזן את מה שאני חייבת בברטר (הסכם על של הסחורה ולא בכסף – אלא בסשנים). סגרנו על 15 סשנים איתי ואיתו על מנת לאזן את החשבון. סגרתי איתו על הסשנים ללא מין והכל היה נראה בסדר גמור.
הוא נתן לי מספר לקוח ושאני איצור איתו קשר במהלך החודש וחצי הקרובים כי הציוד צריך להגיע מארה"ב.
הוא נשמע מאוד מקצועי מאוד אמין ככה שלא חשדתי בשום דבר.
אחרי חודש וקצת ששום דבר לא הגיע התקשרתי אליו ויצרתי איתו קשר הוא דיבר איתי אל להגיע למחסנים של מ.מ.ן שנמצאים בתעשייה האוירית ליד שדה התעופה. ביום שהייתי אמורה לנסוע לשם הוא לא היה זמין בפלאפון. אחרי יומיים הוא שולח לי סמס" אני בבית חולים". מעבר לזה כלום.
יומיים אחרי שאני מנסה להשיג אותו והוא לא עונה, לא בסמסים ולא בשיחות הרגילות.\
עונה לי אח שלו ואומר שהוא נהרג מהפצעים והוא מת. הייתי די בהלם, וזה לא היה צפוי לחלוטין. ניסיתי לדובב אותו אבל ללא הצלחה.
אחרי שבוע - נתתי לו שבוע להלוויה וכולי'. ניסיתי ליצור איתו קשר שנית על מנת לקבל את הציוד. הוא לא ענה ולקח לו הרבה זמן לענות.
הוא אמר לי שבגלל שהוא כביכול עשה לי מחיר מיוחד - - הרי הציוד לא עלה רק 2000 שקל אלא הרבה מעבר, אני חייבת לשלם את ההפרש.
אחרי שדיברנו על הברטר שסגרתי איתו, הוא לחץ נורא על הקטע הרגשי, שההזמנה מחו"ל כבר הגיעה ומחכה כבר במחסנים של מ.מ.ן וש-"לפעמים שווה להשקיע קצת יותר עבוד ציוד משובח" הוא לחץ על להוסיף עוד 2000 שקל נוספים על מנת לאזן.
כיוון שיש לי אמון בסיסי באנשים ולא חשדתי , הסכמתי איתו על זה, ושלחתי לו 2000 שקל נוספים.
הוא אמר שיש לי וואוצ'ר שמחכה לי הכניסה למ.מ.ן. ושאין בעיה בכלל לבוא להגיע ולחכות יבוא איש צוות שלו בשם ירין ויהיה איתי שם ויעזור לי בהכל.
מיותר לציין שכאשר הגעתי לשם , אף אחד לא הכיר את השם ירין, אף אחד לא חיכה לי, הטלפון שלו היה לא זמין ומנותק והרגשתי הכי טיפשה בעולם כי אז נפל לי האסימון שהבנאדם פשוט ניצל אותי.
עם האח השני לא נפגשתי בחיים, ואת הכל עשינו בטלפון. לרוב בסמסים.
ישבתי עם ידיד שלי אחרי זה וניסינו לתפוס אותו. הוא ענה לידיד שלו וכאשר אני עניתי לשיחה הוא ניתק. איימנו עליו בללכת למשטרה ואז הוא נבהל. אמר שליום למחרת הציוד יגיע אליי הביתה. מיותר לציין ששום ציוד לא הגיע.
מאד הוא ניתק.
מאחר והייתה לי את הקבלה של השליח אליו נתתי את הכסף עליתי על זה שהשם שלו לא קיים אלא שם של מישהו אחר.
לאורך כל ההתכתבות שלי איתו הוא הציג את עצמו כ"אנדי". אחרי שהוא נהרג אחיו נקרא "סטיבן".
לקבלה היה רשום "צח סגלוביץ". גר ברעננה.
1.85 בהיר מבנה גוף מלא. עיניים בהירות לובש משקפיים.
איימנו עלי בללכת למשטרה והוא לא הניד עפעף. ניתק פלאפונים.
יצרנו קשר למספר שלו ברעננה, וגם שם הדודה שלו אמרה את כל הפרטים עליו. מאז שהוא גילה שאנחנו יודעים מיהו הוא לא עונה גם לשם.
פנינו למשטרה. ישבנו במחלקת הונאה ומרמה במרחב ירקון ותפחנו תיק נגדו במשטרה. עד כמה המשטרה תעזור לי אני כבר לא בטוחה.
יש שתקראו לי טיפשה, או נאיבית, אבל כל הסימנים היו נכונים. לא היה לי חשד לחשוד בכלום.
אז אני כותבת פה על גבי אתר זה – שימו לב והזהרו על פי כל הסימנים וההשקעה שהוא יצר בקטלוג, באתר אינטרנט וכו' הוא נראה כמו אחד שעושה את זה כבר יותר מפעם אחת.
אני כבר נכוויתי והפסדתי 4000 שקל – שימו לב ותיזהרו גם אתם.
Mistress26
שייכת
לפני 19 שנים • 4 בדצמ׳ 2004

תודה

שייכת • 4 בדצמ׳ 2004
כל הכבוד על גילוי הלב
ותודה על ההזהרה

וניתן רק לחזור ולאמר כלקח לכולנו שהקהילה כאן בשביל כולם
ותמיד ימצא מי שמכיר או יודע ומוכן לתת מילה טובה icon_biggrin.gif
או רעה icon_sad.gif ואסור להתבייש לברר מה עוד שאותו אדם הזכיר ניקים
הידועים ומוכרים לכולנו
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
..."הוא הזכיר את המכשפה, שהזמינה אצלו ציוד ב-27,000 ..."

mistress26 יקירתי, אם היו לי 27,000 ש"ח הייתי קונה בהם: גרביונים, מגפיים וסנדלים ולא ציוד, מה יש לי לעשות עם כל כך הרבה ציוד ? ? ?icon_smile.gif...

1. תודה על גילוי הלב !
2. להבא אם מישהו מתפאר בשמות של אנשים בקהילה כדי לקדם כל דבר ועניין, עשו לעצמכם טובה ותשאלו אותם האם זה נכון (לפעמים מספיק הודעה פרטית קטנה).
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 4 בדצמ׳ 2004
וואו,אני המום icon_eek.gif .שהכסף הזה ילך לו לתרופות. icon_sad.gif
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 4 בדצמ׳ 2004
לא רוצה להיות מגעילה אבל אני רוצה להיות כנה
מילא ה2000 הראשונים אבל מה פתאום נתת לו עוד 2000
לפחות היית אומרת לו תן לי חלק מהציוד!
צר לי שהפסדת את הכסף אבל יש לסמוך על אנשים ויש לעצום את העיניים לגמרי.
מקווה שיתפסו אותו
אליזבת
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
יופי שפרסמת אותו.

אני מצטערת על עוגמת הלב והכיס שקרתה לך,
ואני מאוד מאוד מקווה שזה לא יקרה שוב,
אם כי נדמה לי שזה בהחלט קרה ויקרה
לפי כל הפרטים שסיפרת.

אני מאחלת לך בהצלחה ומאחלת
לך שתחזירי את הכסף הזה מהר לכיסך.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 4 בדצמ׳ 2004
מתי רפי גינת ייצא להגנת סוטי-המין?!
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 6 בדצמ׳ 2004
baby(expired)​(לא בעסק) • 6 בדצמ׳ 2004
סאב-לימינל כתב/ה:
וואו,אני המום icon_eek.gif .שהכסף הזה ילך לו לתרופות. icon_sad.gif

סאב לימינל, בכסף הזה הוא יכול לפתוח בית מרקחת...

ומיסטרס 26, אני מצטערת לשמוע, זה מרגיז ומתסכל.
אני מקווה שזה יבוא על מקומו בשלום, למרות שאני בספק, שזה יקרה.

בייבי
Mלכה Lב Aדום
לפני 19 שנים • 10 בדצמ׳ 2004

יצאת בזול אחותי הצפונית

Mלכה Lב Aדום • 10 בדצמ׳ 2004
אני לא ארחיב כאן..אבל אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר לגבי היצור שיצא לך להכיר.

אולי אוכל לעזור לך... מקסימום לספרלך שתלכי לומר הגומל....

בואי לפרטי שלי.

שלג