צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מציצנות או שאלת השבוע.

לונה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 7 בדצמ׳ 2004
לונה​(אחרת) • 7 בדצמ׳ 2004
מאחורי בניין מגורים, ממש על! חלון בית של מישהו, זה היה מלחיץ... icon_rolleyes.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 7 בדצמ׳ 2004
הממ
בלי כלי תחבורה?
גם לא ציבוריים? icon_twisted.gif

עשינו את זה, באוטובוס שנסע מהבית של בן זוגי דאז, ועד העיר, היה קצר אך מרגש.
זה התבצע עם הרבה תימרוני גמישות בספסל האחורי, שהחבר של הבן זוג שלי יושב ספסל אחד לפנינו....

היה .. icon_twisted.gif icon_twisted.gif

והיה עוד איזה משהו...
ממש חריג....

עשינו את זה....
על...

המיטה!!

ויי זמיר!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2004
ציטוט: כשהגעתי לתל אביב לקח אותי הקבוע דאז לסיבוב בעיר. השעה היתה קצת לפני 4:00 (לפנות בוקר), הגענו לבית העלמין בטרומפלדור ומאד סקרן אותי לגלות מי קבור שם, כך יצא ששוטטנו לנו בין המצבות עד שנתקלתי בזו של משוררנו הלאומי (לחולמים וללא מתמצאים - חיים נחמן ביאליק) ובזיק נעורי שובב (ככה זה גיל 21, הכל קטן עליך) החלטתי שגם לחיימקה מגיע קצת Good time ועשינו את זה.

אכן לחנ"ב עליו השלום יש מצבה יפה וראויה, אבל כמה מטרים ממנו יש את הכוך של מקס נורדאו שנראה לנו מקום הולם יותר, בהתחשב בכך שזוגתי ביום טוב ובסקס טוב מגיעה בכיף לדציבלים שיכולים להעיר את המתים.
(אם מישהו במקרה רואה את נורדאו משוטט ברחובות בליל ירח מלא - אנחנו מכחישים כל קשר).
שפינוז_
שפינוז_ • 7 בדצמ׳ 2004
גם אני בבית קברות אבל בקריית ביאליק ואז עוד פעם מול הבית קברות כי היה כיף ופחות מפחיד מהפעם הראשונה (הייתי בטוח שעוד רגע קופץ עלי זומבי).

נ.ב.

אני כבר לא הראשון או השני שכותב על המקום הזה זה אומר משהו ?? icon_eek.gif
לונה​(אחרת)
לונה​(אחרת) • 7 בדצמ׳ 2004
domme כתב/ה:
כן..
שאתם

סוטים!

אני ב-ש-ו-ק-!-! shocked.gif
shoko​(מתחלפת){Rainbow}
shoko​(מתחלפת){Rainbow} • 7 בדצמ׳ 2004
הכי מוזר, ואמרו בלי כלי תחבורה (בטח חצי מהאנשים כאן מרגישים שסתם הם חרפו נפשם באוטובוס בשביל סקס הא? icon_wink.gif )

האמת שזה רק יראה כמה שובבה הייתי,
אז ככה, אני בת 16 כמעט בן זוגי כפול מגילי (כן למי שלא יודע לחשב הבחור היה בן 31) ו... שדרן רדיו, היום הוא יחסית ידוע, אז, אף אחד לא ממש ידע מי הוא...
יום קר ואפלולי, אני מצטרפת אליו לשידור בשעות אחה"צ, תוך כדי השידור אני מרגישה יד מזדחלת לתוך מכנסיי, מישם המשכנו לזיון סוער מול הצוות ההמום...
כמה דברים שצריך לזכור:
1 אנחנו בשידור, היה לי ולבן זוגי לשעבר כושר איפוק מעולה להחניק גניחות אנחות וכד' (היום אני לא יכולה להתאפק ככה כמו פעם)
2 מולנו עומד צוות אולפן המום, שלא מבין איך בן זוגי מצליח, גם לדבר, גם להכניס את הדיסקים למקום הנכון ולהשמיע את השיר הנכון, ויותר מזה, כמה שזה לא הפריע לו!!!!!!!!

אני אומרת לכם... היה מדהים!!!
אולי נעשה הצבעה ונבחר את זה שעשה את זה במקום הכי מוזר? (כי ממה שקראתי כאן, בתי הקברות ואני במקומות הראשונים, לא? icon_rolleyes.gif )

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי דצמ' 07, 2004 8:01 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
נבט{marlena}
לפני 19 שנים • 8 בדצמ׳ 2004
נבט{marlena} • 8 בדצמ׳ 2004
בשירותים של שלוותה
The Librarian
לפני 19 שנים • 8 בדצמ׳ 2004
The Librarian • 8 בדצמ׳ 2004
על פיגום של בניין בתהליך בניה..
אבנר​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 20 בפבר׳ 2005

בתוך...