לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חנוכיה לי יש - הדלקת נרות בארמוני - לא לבעלי לב חלש

ve-ra{Q}
לפני 19 שנים • 7 בדצמ׳ 2004
ve-ra{Q} • 7 בדצמ׳ 2004
עד כמה שאני יודעת,
מדליקים מימין לשמאל icon_rolleyes.gif .

_{li-at{U_
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 8 בדצמ׳ 2004
Dom_Quixote • 8 בדצמ׳ 2004
_li-at_ כתב/ה:
עד כמה שאני יודעת,
מדליקים מימין לשמאל icon_rolleyes.gif .

_{li-at{U_

נדמה לי שאפשר כך או כך. מה גם שבוודאי יש לקחת בשיקול היכן המזרח, ואם את מזרחית לנהר הירדן אזי היכן הישות הציונית, ואם את בירושלים אזי היכן הכותל, ואם את ברחבת הכותל אזי היכן מותר לך לעמוד בהיותך נקבה נקלית, ואם את בעזרת נשים מול הכותל אז איזו מהלבנים היא הקדושה ביותר שזאת ניתן לאבחן עפ"י אי-צמיחתו של אזוב קדוש. כמובן שאם את ברחבת הכותל באמצע דצמבר הסיכוי שהנרות יישארו דלוקים זמן די רב למען הפצת דבר הנס בקרב הגויים הוא מינימלי ביותר. ופה בדיוק נכנסת לעניין הגאונות השמיימית בה נתברכו שליחיו של האל בארצנו, והללו מצאו פתרון הלכתי מתוחכם ופשוט גירשו מן האזור כל גוי שעלול היה להתפעל מן הנס (ובינינו, איזה גוי לא היה מתפעל מתשעה קנים ובהם נר ירוק דולק בקול ענות חלושה? בכל זאת, הם לא עם סגולה ובקושי יודעים לסדר את בני יעקב עפ"י זוית נשריות אפם), וכך בא לציון גואל, פעם נוספת.

רק אבקש מהקוראים הצדיקים לא להסתכן באכילת מאכלי חנוכה, משום שאת הזיתים מהם שיסנו את השמן לטיגון הלביבות והספגת הסופגניות ייתכן וסחבו בשק שבו היו פעם שיבולי חיטה שנאפו לחלה שעליה לא בורך המוציא, ואין כל צורך להסתכן בחטא, אפילו שלא בידיעה.

וסליחה על הפוסט הזה, פשוט הייתי עצבני בגלל פוסט אחר. העניין האמיתי פה זה שאחרי שני סשנים מופרעים לחלוטין במועדון עדיין יש עצבים להוציא, שזה די מדאיג. בעיקר עבור גאלה icon_twisted.gif

כבוד וחג שמח,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

אם-מישהו-עדיין-קורא-את-הפוסטים-שלי-הרי-שזה-נס-חנוכה-השני-תבורכו-קוראים-יקרים-כולכם-קדושים-אתם-המכבים
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 8 בדצמ׳ 2004
ציטוט: אם-מישהו-עדיין-קורא-את-הפוסטים-שלי-הרי-שזה-נס-חנוכה-השני-תבורכו-קוראים-יקרים-כולכם-קדושים-אתם-המכבים

מקבי, אני מבקש. ומי יקרא אותך, אביר יקר, אם לא אני? icon_lol.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 8 בדצמ׳ 2004
crazy_toast כתב/ה:
אהמ!
"תאווה לעיניים" ממש ...
הרמז שלי נקלט ?

<או במילים אחרות דומי תחזירי לי אותו מייד!>

icon_twisted.gif