שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נורא רוצה לנסות... פרק א' ב' וסוף...

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 ביוני 2003

נורא רוצה לנסות... פרק א' ב' וסוף...

מאסטר יקיר​(שולט) • 24 ביוני 2003
נורא רוצה לנסות... פרק א'

"נורא רוצה לנסות, אבל חושש", הייתה ההודעה אשר נשלחה אלי במייל. בדרך כלל, להודעות כאלה אני משיב משהו בנימוס רב ומאחל הצלחה בהמשך, אך משהו תמים נקרא בעיניי והחלטתי לפתח את הנושא. שאלתי פרטים, כמו איך נראה, גיל וכו' ומאחר שהדמות המתוארת מצאה חן בעיניי, שלחתי לו מספר פלאפון.

גמגומו הסתלסל אל אוזני. הוא ניסה לשחרר את המלים שנבלעו אל גרונו ונשמע מאוד מיוסר ברגע שניסה להשליט סדר בנשימותיו. לא חשבתי להקל עליו את התחושה והמטרתי עליו צרור שאלות. מבין תשובותיו הבנתי, שהבחור משתוקק לשרת ולענג, להתמסר ולתת את כולו לעניין.

פרשתי את רגליי קדימה ודמיינתי את גופו שרוע על הרצפה ואת לשונו מתעלסת עם מגפיי. על פי התיאור, הזיתי זוג עכוזים מסוקסים. חשתי שיש מה לבעול. הוריתי לו להגיע ב- 23:45 לפאב הגייז הקרוב לאזור מגוריי ולהתקשר אלי מבחוץ.

אחרי המקלחת הצמדתי אל גופי התחתון ג'ינס שחור, אשר הבליט את מה שחבקו התחתונים ושרטטתי את שרירי זרועותיי מתחת לבד השחור של החולצה הצמודה. בשעה 22:50 הגעתי אל הפאב. התיישבתי על הכסא הגבוה וגלשתי לשיחה עם שני חברים. מדי פעם עסקתי בזריקת מבטים אל חטובי הגוף שנכנסו לפאב ובחנתי את אחוריהם המגרים.

בעודי מתאר לחברים מה הייתי עושה לחור זה או אחר, צלצול הפלאפון הגיע. לא רציתי לצאת החוצה, כדי שהבחור לא יראה אותי ולכן נכנסתי לשירותים ועניתי. ושוב הגמגום שלו הסתער על אוזני. נתתי לו מילת זהות. הוריתי לו להירגע ולהיכנס לפאב, לעמוד שלוש דקות ליד המדרגות ואז לעלות למעלה, לקומה השנייה.

התיאור שהוא מסר לי בפלאפון, התאים להפליא למציאות. גברבר צעיר, בן 23, שחרחר ורזה, עגיל על האוזן העליונה, פס מטושטש של חמצון על השיער מקדימה, גוף מגרה... הוא לא הצליח לזהות מי אני מבין כל אלה ששלחו אליו מבטים טורפים. הוא גם לא הבחין באלה המבטים, כי היה עסוק במעקב אחר מחוגי השעון ולאחר שלוש דקות בדיוק התחיל לעלות במדרגות.

מישהו מיושבי הפאב עלה אחריו. לא דאגתי. יש לו מילת זהות וסמכתי עליו, שיתפטר במהירות מהגבר שעלה אחריו. הוא ירד מהר מאוד ואחריו עלה מישהו נוסף. גם הוא ירד באותה מהירות מסחררת. אחד החברים ששוחחתי איתם, החליט שהוא עולה לנסות את מזלו. צחקתי.
"לא ילך לך", אמרתי בביטחון מלא.
הוא התעקש לנסות והעלה חרס בחיזוריו.
"כעת תורי", אמרתי להם וקמתי מכיסאי.
"אם אני יוצא איתו מכאן, אל תכעסו, נדבר מחר", אמרתי ושלחתי אליהם חיוך אכזרי.

עליתי למעלה. הוא ישב על הספה ובהה בצעדיי, שנעו לעברו בקצב מורט נשימות. התקרבתי אליו, הנחתי את רגלי השמאלית על בירכיו ושאלתי:
"מלקק?"
"אדוני..." נלחשה המילה מפיו והוא אחז במגפי.
"מתאים לך?" שאלתי.
הוא הנהן בהתרגשות. דפיקות לבו כמעט גברו על המוסיקה הרועשת שנשמעה מלמטה. הנחתי יד על ראשו ואמרתי:
"תירגע. בוא אחרי. אנחנו יוצאים מכאן".

ירדתי במדרגות ועמדתי ליד דלת היציאה. שלחתי מבט אל החברים ההמומים וחיכיתי שהוא יפתח לי את הדלת. קרצתי לחבריי ויצאתי כשהוא בעקבותיי. צלצול הפלאפון לא התמהמה.
"מה עשית לו...?"
"תתקשר אלי מחר, אין לי זמן בשבילך כעת", זרקתי אל האפרכסת וכיביתי את המכשיר.

צעדתי בגאוות טווס ברחוב כשהוא שפוף, מדדה אחריי ומנסה להדביק את צעדיי המהירים.
כל הדרך לא הסתכלתי אחורה. צעדיו המבולבלים בישרו לי שהוא עדיין בעקבותיי. לא החלפתי איתו מילה. נתתי לקול צעדיי להשתלט על מוחו, כך שבעיניים עצומות הוא היה יכול ללכת אחריי. הגענו אל דלת הברזל שבכניסה לבניין. שלפתי את המפתח מכיסי וטריקת הדלת, לאחר שהוא נכנס, זעזעה את כל תחושותיו. הכניסה אותו לאווירה.

כיוונתי אותו אל המדרגות. הוא התחיל לעלות. אחזתי בשערותיו ומשכתי לאחור.
"אתה תמיד אחרי, אפס!" אמרתי בטון שאינו משתמע לשתי פנים ודילגתי בצעדים כפולים עד לפתח דלת דירתי.
שחררתי אותה מנעילתה ונכנסתי. סימנתי לו להיכנס גם כן ונעלתי. אחזתי בפטמותיו, מוללתי קלות והצמדתי אותו אל הדלת הסגורה. אצבעותיי שוטטו לאורך חזו המתנשף ומשם ידי האחת אחזה במה שהזדקר כבר בין רגליו. השנייה לפתה את העכוז, שאכן, תוך כדי מישוש, אובחן כמסוקס.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יונ' 26, 2003 4:59 am, סך-הכל נערך פעם אחת
{ash{MasterOr​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 25 ביוני 2003
{ash{MasterOr​(נשלטת) • 25 ביוני 2003
ניו!!
על הבוקר? תסתכל מה אתה עושה לי!
יאמייייי!!
חלק ב' מיד! {בבקשה icon_smile.gif }
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 25 ביוני 2003
infinite​(נשלטת) • 25 ביוני 2003
אוךך איזו התחלה...(וטוב שלא יכולתי לקרוא את זה על הבוקר (-: )

בבקשה המשך ,פליזזזז
תמיד ברגעים ההכי מעניינים אתה מתחיל להתעלל .. "ההמשך יבוא" !
ומה שנשאר לי זה לדמיין ו... icon_smile.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 26 ביוני 2003

פרק סיום...

מאסטר יקיר​(שולט) • 26 ביוני 2003
נורא רוצה לנסות... המשך וסוף

סימנתי לו לחלוץ את נעליו ולהתפשט. נכנסתי לסלון והתיישבתי על הכורסה. מבטי הנוקב הקפיא את איבריו כזועק: 'אתה עוד עומד??'
הוא ירד על בירכיו ועל פי הוראתי זחל לכיוון רגליי בתנועות של חתול מסורס. הזין שלו התקפל בחלק התחתון של ישבנו, כמנסה להסתיר את ההזדקרות הענפה, אשר הפעילה את קסמיה על ראייתי. ברגע זה, ידעתי, שבהמשך אני הולך לנשוך לו את הראש של הזין...

הוא זחל עד לרגליי וראשו נותר צמוד לרצפה. הוריתי לו להתרומם וליטפתי את ראשו, תוך כדי הסבר מפורט על מה שעומד לקרות. לאחר שהביע את הסכמתו להמשיך, קירבתי את שפתיי אל פיו הנחשק ואצבעותיי חיפשו את פטמותיו. הוא נאנק את הכאב אל תוך פי, דבר אשר גרם לשיניי לנגוס את שפתו הנכלמת מרעד.

סימנתי לו לעמוד על רגליו ולהעביר את ידיו לאחור. כף ידי מדדה את משקל האשכים המגולחים שלו. השנייה הילכה בהכאבה לאורך הזין, שהלך ופיתח זיקפה בלתי נלאית. כרכתי חבל סביב בטנו ובשתי הקצוות יצרתי הפרדה של קשר בינות לאשכים, אשר היו תלויים כשני פעמוני זכוכית, וצלצולי גניחותיו פעמו כענבלים.

במבט חטוף, מדדתי את אורכם של קצוות החבל הנותרים, וחישבתי במהירות באם יספיקו לי לאורך של הזין שלו. העברתי קשר סביב בסיס הזין המסותת לתפארה, כמעשה ידי אומן ואשר גהר במלוא האון ועיטרתי אותו באיקסים. בקצה ראש הזין הזה, עשיתי קשר נוסף, ואת הקצוות הידקתי לחלק החבל שהיה צמוד לבטנו. הותרתי מרווח בין הזין לגוף ויצרתי מעין גשר מקצוות החבלים, כך שהזין היה בעמדת הזדקרות תלויה באוויר.

הצמדתי אותו אל מתקן הקשירה. חיברתי את ידיו לאזיקי העור ואת אבזמיהם לווי התלייה שעל המתקן. הוא ניצב שם, יפה וכנוע, כמו עותק משורטט של דיוקנו של ישו. עיניו היו מושפלות מעוצמת ההתמסרות. נשימותיו נהדפו על ידי גופי חזרה אל מערות ריאותיו. החלקתי את כריות אצבעותיי על פניו הסמוקים מפחד. יראת שליטתי בו, חלחלה אל עורקיו ונימי דמו התנפחו מהתרגשות. העברתי את לשוני על פטמתו הימנית, לליקוק שלפני הנגיסה. השמאלית לא נותרה מיותמת להרבה זמן.

ידי המשיכה במסע המתענג על גופו החלק. השנייה, אצבעותיה שכשכו בתוך פיו. משם עשתה היא את הדרך אל הפיצול שבין עכוזיו השובבים. הוא הניח לשלוש מהן לבקע את פיתחו, בעוד ידי האחרת חופנת בכפה את צמד אשכיו הקשורים.

רגלי סימנה לו לפשק את רגליו. העברתי חבל סביב ירכיו, אחת אחר אחת והצמדתי אותן למתקן במתיחה הדוקה. מאחר והייתי במצב של כריעה מפאת קשירת ירכיו, החלטתי ל"התעלל" בזין שלו, שלא חדלה זיקפתו אף לרגע קל. שוב חפנתי בכפי האחת את אשכיו ואצבעותיה של יד השנייה טיילו בין האיקסים, שעיטרו את אורכו.

באיטיות מופגנת קירבתי את שפתיי אל הזין שלו. קירבתי והרחקתי. ושוב... לסירוגין... עד שהבחנתי בתנועות גופו המנסות לכוון את הזין שלו אל פי. נגיסה הגונה בצדי הזין השוקק, הבהירה לו, שהוא עשה טעות בתנועות האלה. התרוממתי ומעכתי לו את האשכים. זעקת הכאב עינגה את יצריי. הבעירה בעצמותיי את הרצון לאפשר לו "לטעום" עוד זנים שונים של כאב.

הצמדתי אל פטמותיו את המצבטים המתכתיים. קשרתי את החוטים יחד ותליתי משקולת על הקשר. הוא ניסה לאפס בכל פעם את נשימותיו, אך לשווא. לקחתי מחבט רחב עשוי עור והצלפתי קלות על האשכים שלו. ועל הזין. גם הפטמות זכו למגע הקשיח הזה וגופו פצח בתנועות ריקודיות מגרות.

שחררתי את ידיו ואת ירכיו וסובבתי אותו. קשרתי אותו שוב, כשגבו וישבנו מופנים אלי. נצמדתי עם גופי אל גופו וקול חריקה עלה באוזניי. הזין שנצמד למתקן, כמו עמד להישבר בגלל תנוחת הקשירה. חיוך של הנאה כיסה את פניי.

ידיי מדדו את מרחב ההצלפות על גבו. סימנו נקודות של נחיתות עור השוט על בשרו הבתול. מוחי כבר דמיין את ישבנו האדום, ואיך הזין שלי בועל את גבריותו. והגב סומן בשתי וערב. והישבן התלקח מאדום לוהט וידיי ריככו וליטפו וצבטו. ושיניי נגסו והותירו חותמן על העכוזים הטריים והרעננים.

שחררתי אותו מייסורי כל הקשירות. הוריתי לו לרדת על ארבע ולחלוץ את נעליי. את ריח הגרביים הוא הסניף בתאוות יצרים ובשכיבה על הרצפה, תוך כדי שהוא מזיין אותה על פי דרישתי, הוא עשה אהבה עם כפות רגליי. עיסה, ליקק ומצץ כל אצבע בנפרד ואת כולן יחד. החום שהוסיף לא מעט להשפלתו, גרם לי לחוס על האנרגיות שהוא מוציא למעני ומזגתי לו שתייה. הוא לגם טיפה אחר טיפה מכף ידי.

נכונותו לתת את עצמו הביאה אותי להחלטה, שהגיעה העת שהוא יעניק פינוק לזין שלי, תוך כדי סגידה. הרמתי את סנטרו וציוויתי שיביט אל עיניי. הצבעתי על הקיר, היכן שהיה תלוי כיסוי העיניים והוא זחל במהירות להביא אותו. כיסיתי את עיניו ואחזתי שוב בסנטרו. השחלתי את לשוני אל תוך פיו והיא אנסה את לשונו בלהט.

אפשרתי לו למלא את ריאותיו באוויר ואז הצמדתי את ראשו בדחיפה אל מכנסיי, היכן שהזין שלי כבר היה מוכן ליניקה. אחזתי בשערותיו וכיוונתי את פיו לאורך הזין שלי, על מנת שיפנים את האורך שיש לו לענג. הוריתי לו לפתוח את הכפתורים. בעזרת הפה. לקח לו זמן, אך הוא התאמץ והצליח. אחזתי בעורפו והנחתי את פניו על בד תחתוניי. הוא נשם את להט תשוקתי והתחנן לקחת אותו בפה. אני החלטתי שעליו קודם להוריד מעלי את המכנסיים.

לאחר שקיפל את מכנסיי והניח אותם על הספה בעדינות, הרשיתי לו להרים מעט את קצה תחתוניי, כדי שהזין שלי יישלף מבעדם. בטעות נגעה בו אצבעו והסטירה עצרה את יכולתו לנשום מעוצמת ההפתעה. הוא התחנן לסליחתי. חשש שלא אתן לו לענג לי את הזין.

דרשתי שיתחיל ללקק מתחת לאשכיי ולאט לאט להתקדם עם הלשון עד לראש הזין. הוא השתהה על כל מילימטר כמי שמניעו שד החרמנות. גניחות מטורפות וקולניות בקעו מגרונו כאילו ניתנה לו הזדמנות אחרונה בחייו למצוץ זין. אחרי יניקה ארוכה ועמוקה בתוך גרונו, שאלתי אותו אם הוא רוצה לראות את מה הוא מצץ. לשונו ליקקה את הריר שהציף את שפתיו. ראשו הנהן במהירות מסחררת לאות של רצון עז לראות.
"תתחנן", ציוויתי. "דבר אל הזין שלי, ספר לו עד כמה אתה משתוקק לסגוד לו ולראות אותו!"

הוא מילא אחר פקודותיי והזין שלי הסכים לבסוף שהוא יראה אותו.
"תפתח את הפה, עבד!" פקדתי.
ומשכך עשה, החדרתי את כל הזין אל גרונו והוריתי:
"כעת אתה מוציא אותו לאט לאט... תוך כדי ליקוק... "

תוך כדי הוראתי, הסרתי מעל עיניו את הכיסוי. והוא הוציא לאט.. והוציא... והוציא...
ועד שהגיע לתחילתו של הזין, התדהמה נחרתה על פניו וניבטה מעיניו.
"תודה, אדוני", לחש בנשימה אחרונה.
סימנתי לו להדליק לי סיגריה והרשיתי לו להדליק אחת גם עבורו. הוא הניח את ראשו על בירכיי ואצבעותיי קירזלו את שיערו. ליטפו את פניו ונגעו בשפתיו.

לקראת סוף הסיגריה שלו, הוריתי לו לרדת לאשכים שלי. לחזור אל הזין שלי. נעמדתי על רגליי ובזחילת מציצה הוא דידה אחריי עד לשוט. הצלפתי על ישבנו תוך כדי המציצה, באמתלה שהוא משתמש בשיניים. והוא לא העיז בכלל. הוא עשה את המלאכה במיומנות מדהימה, אך אני הייתי חייב להאדים את ישבנו לפני הבעילה. הישבן שלו הטריף אותי. או יותר נכון, הטריף את הזין שלי.

שלפתי אותו מתוך פיו וניגשתי אל אחוריו. רגלי פישקה את רגליו לרווחה והתכופפתי אל החור, אשר נגלה לי כנתיב צר מאוד. חייכתי ופניי התעטפו בחום הייחום. ירקתי אל החור, שנפתח והתכווץ בקצב הריגוש, אשר אחז אותו. שלחתי את שלוש האצבעות המרחיבות אל פיתחו, כאשר הזרת מתהדקת על אשכיו והבוהן לוחצת על עצם הזנב. הכנסתי והוצאתי על פי תאוותי שלי והוא נתן לי לקחת את התמסרותו.

הוא זחל אל חפיסת הקונדומים והידר את הזין שלי בלבוש הזה. הובלתי אותו להישען על הכיסא והזין שלי התכוון אל החור שלו. הוא כרע כסוס טרויאני ובשאגת כיבוש אדירה, הפלתי את חומות תמימותו. אנקות כאביו הפכו לגניחות מתחננות לעוד. היו רגעים של סף יכולת, בהם הוא ביקש הפסקה קצרה. הענקתי לו אותה, כדי לא להגיע לשפיכה מוקדמת. לא יכולתי לוותר על התחושה של התבייתות הזין שלי בתוכו.

אחרי כמה וכמה תנוחות שונות, מוזרות ומשונות, הוא קיבל את העונג להסיר מעל הזין שלי את הקונדום וטעם הפורקן שלי חלחל אל גרונו. הוא גמע את כל קילוחי זרעי והודה לי בעבור הרשות שניתנה לו לגמור.

את השעה הבאה, לאחר מקלחת, העברנו בשיחה ורשמים, תוך כדי שהוא מעסה את רגליי בהערצה כבירה. מדי פעם הזכרתי לו את טעם הכאב בפטמות, באשכים ובזין שלו, אשר קיבל זיקפה מחודשת. הצלפה אדירה נחתה עליו בגלל החוצפה שלו, למרות שהנאתי מזיקפתו הייתה מושלמת, כי חשתי איך הוא מקבל את הכאב ומתגרה ממנו.

הוריתי לו להתלבש. הוא הלביש לי את התחתונים והזחלתי אותו אל הדלת. שם הוא נפרד מרגליי ומהזין שלי בנשיקות מטריפות חושים. ירדתי איתו אל דלת היציאה לרחוב ולא שחררתי אותו עד שפיו הכיל בתוכו את זרעי בשנית. הדבקתי את בירכי אל הזין שלו ולחצתי. מעכתי. פתחתי את דלת הכניסה לבנין ושילחתי אותו עד למפגש הבא.
ZEUS​(שולט)

שלום לכולם!

ZEUS​(שולט) • 26 ביוני 2003
אני זאוס וחדש כאן.

דום יקירי, הסיפור שלך מדהים!
כתוב בצורה פשוטה, אמיתית ומחרמנת לאללה!!

זאוס הולך להתנגב... icon_razz.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
אלונה יפתי,
}}}}{{{{

ZEUS יקירי,
ברוך בואך לפורום!
שמח שאתה כאן!
תודה!

ו...
התמונה בפרופיל שלך....
אהבתי!!!
כמובן גם את הכתוב שם icon_wink.gif
ZEUS​(שולט)

זאוס מסמיק בענווה...

ZEUS​(שולט) • 26 ביוני 2003
תודה תודה...גם אני מאוד אוהב את התמונה
רק משום מה היא לא מופיע שאני כותב הודעה... נו מילא.

עברתי ככה בקצרה על האתר כיף לראות שסוף כל סוף יש מקום שהמילה "ספנקינג" לא גוררת אחרי תגובות מבועתות.
מאסטר יקיר​(שולט)
זאוס, בענין התמונה, לא ניתן כרגע להעלות תמונה בחתימה שלך
עם כל הודעה שאתה כותב.
בשלב זה יש את האפשרות רק בפרופיל.
נקווה שבעתיד הקרוב זה ישתנה.

ובעניין התגובות המבועתות...
הגעת למקום הנכון icon_smile.gif