לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על הקלות הבלתי נסבלת

civic1​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 בדצמ׳ 2004

על הקלות הבלתי נסבלת

civic1​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2004
של הכרויות באתרים כמו בליינד דייט גי דייט קופידון ודומיהם.

מוזר ואולי מצחיק שליצור לעצמך דייט באתרים אלה אפילו אםן אתה מעט בררן הינו דבר קל ביותר
וכל יום בערבו יכול אתה למצוא את עצמך בוהה מול בחורה נאה,מצודדת ומשכילה שמפריחה לעברך
קלישאות על חשיבותה של התקשורת בזוגיות וכאלה. אתה רק צריך למלא לעצמך כרטיס שגרתי
לומר כמה מקובלות וזהו יש פגישה.
בכלוב לעומת זאת חרף העובדה שאתה חושף רבדים הרבה יותר עמוקים הנך נדרש לעמול קשה
מאוד , לשלוח רק אתה תמונות , לכתוב רבות על עצמך, להיות סופר מצחיק ומשעשע ואפילו להתמודד עם הידיעה שהמלכה במקביל מתכתבת נמרצות עם עוד 10 לפחות. כל זאת רק כדי לגלות שבסופו של דבר היא מופיעה גם בקופידון ויכולת בקלילות מזלזלת לקבוע את הדייט עם מלכתך הפוטנציאלית icon_smile.gif icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 11 בדצמ׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 11 בדצמ׳ 2004
כן. מצד שני, הבחורות פה שוות הרבה יותר. ווניל זה כל-כך... ווניל. icon_razz.gif
אכילס
לפני 19 שנים • 12 בדצמ׳ 2004

מילים כדורבנות מקבי

אכילס • 12 בדצמ׳ 2004
אני חושב שמקבי סיכם יפה את ההתשובה לעניין במשפט אחד.

רק שלדעתי צריך להוסיף שהאתר הזה בנוסף להיותו מערכת הכרויות, מתאים גם לאנשים שלאו דווקא מחפשים כרגע מערכת יחסים, אלא כמוני רק רוצים לחקור את הנושא ולהחליף מידע עם אנשים (ונשים) מנוסים מהם.
civic1​(נשלט)

למקבי

civic1​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2004
אותן בחורות עצמן ממש icon_smile.gif לכן זה מצחיק.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 12 בדצמ׳ 2004
הכלוב הוא הרבה יותר מאתר היכרות. למעשה, הוא קודם כל אתר דיונים, מידע והתחברות קהילתית - ורק אחר-כך פלטורמת היכרויות. אני אישית מעדיף את זה הרבה יותר על פני אתר המלא במודעות "בן 32 חטוב גבוה, מחפש אותך, גורילה עם שיערות בשיניים.." וכו'. באתרי היכרויות אין מקום להכרת האדם מעבר לתיאור שכבר ניתן+שיחה קצרה. פה, לעומת זאת, ניתן לראות אנשים מדברים, חולקים ידע וחוכמה, שנינויות, ועוד מיני דברים באווירה פסאודו-חברתית... וכך, אני מקבל הודעות רבות בסגנון של "מאוד התרשמתי ממה שכתבת, אשמח למסור עצמי לידך במערכת-יחסים ארוכה ורבת-משמעות, ואם לא זה, אז לפחות תיהנה מכרטיס האשראי שלי. המספר הוא 4580-מה-אתה-חושב-לעצמך-אידיוט-2345". מיותר לציין שזה נותן בסיס הרבה יותר לתחילתה של היכרות, אינטרנטית בתחילה ורגילה בהמשך (לאחר הסרת המחסום הווירטואלי הארור, לאחר כשבוע ימים בדרך-כלל). icon_biggrin.gif
פומיקי

למקבי

פומיקי • 12 בדצמ׳ 2004
מאוד התרשמתי ממה שכתבת, ואם תשלח לי שלוש תמונות במספר העתקים (לי, לעורך דין ולאימא שלי) אז מספר כרטיס האשראי שלי הוא 5326 - זהב-מה-אתה-חושב-לעצמך-ובאותה-הזדמנות-תכסה-לי-את-המינוס-ותקנה-לי-יהלום-4567