ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקמת ישוב של שולטים ונשלטים . זכר ונקבה.

Scorpio1120​(שולט)
לפני 19 שנים • 16 בדצמ׳ 2004

הקמת ישוב של שולטים ונשלטים . זכר ונקבה.

Scorpio1120​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2004
הוקמו בארצנו הקטנה . ישובים של. ימין. שמאל. חרדים. קיבוצים מכל זרם אפשרי.

אולי זה יהיה נכון להקים ישוב בדסמ.

כתב לי פעם מישהו .. שהחלום שלו זה להלך אחרי גבירתו בשוק עם קולר ורצוע. ושזה יראה כדבר טבעי ומובן.
למה לא לתת לו את האפשרות הזאת.
נראה שנמצא הרבה מעומדים לכך. במיוחד עם נודיע שהחוקים והסדר והמשפט בישוב זה יהיו בהתאם.
מה דעתכם על להטיל אירגון זה על כלובי.
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 16 בדצמ׳ 2004
רעיון נחמד.

מעיין קולוניה כזאת.

צריך פשוט לכבוש איזה גבעה ביהודה ושומרון ולקבוע עובדות בשטח.
מקסימום יפנו אותנו בתוכנית התנתקות, ואז נהגר לרמת הגולן שם הנוף יפה והאדמות זולות.
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 16 בדצמ׳ 2004
ציטוט: [quote="crazy_toast"]מקסימום יפנו אותנו בתוכנית התנתקות, ואז נהגר לרמת הגולן שם הנוף יפה והאדמות זולות.[/quote
]

למה לחכות שיפנו???

לא עדיף לשחק בפינוי יומיומי? שולטים מפנים נשלטים מתנגדים ויאללה מכות.. icon_lol.gif
Scorpio1120​(שולט)

שוב בדסמ.

Scorpio1120​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2004
הרעיון הוא רציני .. תתיחו אליו. מענין לדעת מי ואיך היו מצתרפים לכך. ואיזה כללים וחוקים מוצעים... לישוב כזה.
צעיר ותם
צעיר ותם • 16 בדצמ׳ 2004
אומנם אני לא מבין גדול בתחום אבל אם אתה באמת רוצה שמישהו יתייחס לרעיון שלך ברצינות אתה חייב ללמוד שלא מראים חצי עבודה.

תתחיל בעבודה על הפרטים הקטנים (ולפי התמונה הנוכחית, גם הגדולים). מי יודע, אולי - רק אולי, אם תחזור לפתיל הזה ותפרסם מספר מחירים עדכניים וכמה תחזיות אופטימיות, עוד משהו יצא מזה. וגם אם לא, אין שום רע בלחלום.

אישית אני מאמין שלא מעט אנשים שרואים בBDSM כדרך חיים יהיו מעוניינים לעבור למקום שכזה אילו זה היה אפשרי ובמיקום נגיש. וכל מי שיכול ומוכן להשקיע הון עצמי קטן בשטח ובניית בית יהיה מבורך להצטרף.

ואם כבר הזכרת את החוקים, אני אומר להפטר מכל הפילים (פדו-נקרו- ושות').
ראש השבט​(שולט)

כבעל נסיון..

ראש השבט​(שולט) • 16 בדצמ׳ 2004
שחזרתי לארץ לאחר שהות ארוכה בחול חיפשתי מקום לגור ולא מצאתי מקום מתאים אז הקמתי כזה מקום,בדגש אגולוגיה ואומנות
היום מאד מבוקש. גרות בו 250 משפחות.
הרבה אומנים ויאפים מקום מהמם.
אבל לקח לי יותר משנתיים של ריצות ושכנועים,המון ניירות והסכמות מכל כך הרבה גופים..
היה שווה,לא יודע אם היום זה אפשרי,
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 17 בדצמ׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 17 בדצמ׳ 2004
יהיו עונשים למי שלא ישלם ארנונה? icon_razz.gif
Homelander​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 בדצמ׳ 2004

ובכן,

Homelander​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2004
בדיוק בשביל זה יש לך את משגב- שם מרוכזים מלא ישובים ייחודיים של ארצנו, אחד מהם (שבו שהיתי במכינה הקדם-צבאית) זהו הישוב מעלה צביה של אנשי האימן- דוג' מעולה לישוב קהילתי בעל אופי מסוים.

אם יש לך חזון והוא יותר סגור וברור ממה שהצגת פה, תברר במשגב- אמנם תצטרך לשכנע את המועצה, אבל יש להם הרבה נסיון עם מאבקים ציבוריים.
Scorpio1120​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 בדצמ׳ 2004
Scorpio1120​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2004
מקבי כתב/ה:
יהיו עונשים למי שלא ישלם ארנונה? icon_razz.gif

הוא לא יקבל את ההצלפה השבועית שהובטחה לו...