ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנשים יקרים , שאלה

kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 25 ביוני 2003

אנשים יקרים , שאלה

kamor​(נשלט) • 25 ביוני 2003
הכרתי מישהי לפני שלושה ימים .

איך אני יכול לנסות לגלות אם היא בעניין (בדס"מ) ? . באיזה דרכים ? . האם לפי התנהגותה ניתן לזהות ?

השאלה יותר מופנת לדומיות שביניכם , שדרך התנהגותם אולי יוכלו לתת לי תשובה .
אבל אשמח אם כולכם תעזרו לי .

תשובות כמו דבר איתה או תשאל אותה ,הם לא לעניין . כי אלה דברים שאני לא אעשה .
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 25 ביוני 2003
אענה לך בסיפור אמיתי שארע....

לפני די הרבה זמן, הכרתי בחורה חמודה דרך האינטרנט - ונילית לחלוטין...כך לפחות חשבתי באותה עת, נפגשנו והיה הניצוץ הזה, וכבר בפגישה הראשונה ידענו שזה ממש זה...

ההתחלה היתה אנטנסיבית ביותר...לאחר שבוע שבו לא נפרדנו היא אמרה לי שיש לה משהו חשוב לומר לי....

במוחי המעוות כבר עלו מחשבות על אידס וכל מני מחלות מין מסוכנות בסגנון...ואז היא אמרה לי (אתם קולטים? לי??!) "אני בקטע קצת מוזר...אני אוהבת בי די אס אם"...

הייתי המום, הבטתי לשמיים חייכתי אליו, ואני עוד אדם לא מאמין במיוחד....

ואז פניתי אליה במבט חדור תקוה (תוך החזקת אצבעות יד שמאל מאחורי הגב...ושאלתי אותה....רגע...אם את בקטע הזה...את שולטת? או נשלטת?

ואז היא ענתה לי - "נשלטת"....שוב חייכתי אליו שם למעלה....הפעם חיוך מריר משהו (תוך שאני נזכר בסרט טיפת מזל שפעם כשלא היה שום דבר לראות נאלצתי לראות)...סיפרתי לה שגם אני בקטע...אך לצערי אני נשלט בעצמי...

למחרת זה נגמר! פשוט ככה - התקשרתי כדי לומר לה את זה והיא ידעה בעצמה - שנינו ידענו שזה לא ילך.

עד כאן הסיפור המרגש וסוחט הדמעות שלי (תודה לכם על מחיאות הכפיים icon_smile.gif *קד קידה*

ועכשיו למסקנה....

אתה חייב לשאול - כי אם לא תשאל...לעולם לא תדע, ואולי בסוף כשתדע - התשובה לא תהיה מספיק טובה עבורך ותתחרט על זה שלא שאלת מלכתחילה.

אני יודע שאמרת שלעולם לא תשאל - ואני מצטער שלא עזרתי לך במיוחד, אבל זו דעתי ועד שלא ימציאו נייר מיוחד שאתה יכול להניח אותו על היד שלה והוא הופך לכחול כשהיא דומית, אדום כשהיא סאבית ונותר לבן כשהיא ונילית.....זו הדרך הכי טובה, הכי יעילה והכי כדאית icon_confused.gif
כלובי
כלובי • 25 ביוני 2003
אני דוקא חולק על דעתו של עמיתי המלומד
לדעתי אפשר להעביר אותה כמה מבחנים קלים מבלי שהיא תרגיש שהיא עוברת אותם ולבחון את תגובתה.. פשוט להעמיד אותה בפני כמה סיטואציות שבהן אם יש לה רגישות לשליטה אז אולי יצא ממנה משהו..

כמו למשל, להתנצל על משהו קטן במילים "אני מתנצל" בחמידות מפתה כזאת.. ולראות איך היא תגיב לזה..
ז
ה קרה השבוע ליאיר לפיד כשאיזה סטנדאפיסטית היתה אצלו הוא הפריע לה כשהיא דיברה, היא אמרה לו משהו והוא אמר "אני מתנצל", ואז היא התחילה לצחוק ושאלה "הממ מעניין לאן אפשר להמשיך עם זה.., אבל לא חשוב, בחזרה לנושא שעליו דיברנו.." וחזרה לנושא שעליו דיברה..

אפשר לנסות להגיד משהו חצי בבדיחה ולראות אם היא מגיבה לעניין או ממשיכה בשלה..

לא עולות לי דוגמאות ממש ספציפיות זה מאד תלוי סיטואציה אבל הרבה פעמים אפשר להגיד משהו שיכול להשתמע לשתי פנים.. ואם מדובר במישהו שיש לו רגישות ל-BDSM הוא לא יפספס את המשמעות השניה..

icon_wink.gif
amy_​(נשלטת)

קמור יקר (כתבתי נכון את השם?..)

amy_​(נשלטת) • 25 ביוני 2003
האמת, נראה לי קצת מוקדם לברר אחרי שלושה ימים. האם אתה מחפש רק מישהי שהיא בקטע,
או שאם תפגוש מישהי שיש לך איתה כימיה טובה זה יוכל לעבוד בכל זאת?
קצת קשה לי לחשוב מהצד שלך, הממ... טוב, וויתרתי. נראה לי שדומיות/ דומים ועבדים יענו יעל זה יותר טוב. icon_confused.gif
אוהב_אותך_קשורה

מיקרה שקרה לי

אוהב_אותך_קשורה • 25 ביוני 2003
בחדר כושר לפני כמה ימים, פגשתי מישהי נחמדה....מפה ולשם היתאמנו על אותו מכשיר כושר, והיתפתחה שיחה... רציתי לבדוק אם היא העיניין...או לא,
השיחה סבבה על נושא כושר...ואם כדאי ללכת לשיעור "ספיניג"
אמרתי לה שזה שיעור נורא מעייף, בלה בלה בלה...."והיא תיגמור את השיעור בזחילה על 4" והתגובה לא איחרה לבוא .....היא החזירה לי מבט כזה...ו "ממממ" אחד שלא משאיר ספק שהיא בעיניין. icon_rolleyes.gif
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 11 ביולי 2003
kamor​(נשלט) • 11 ביולי 2003
מממ... ניסיתי כל מיני תרגילים קטנים ולא כלכך הלך . הבחורה פשוט לא מבינה רמזים קטנים .

לא משנה . אבל אתמול גיליתי משהו מעניין . היא נתנה לי מכות בישבן . כן !

היא נתנה לי אחת .. icon_redface.gif ואז שאלתי אותה בצחוק זה הכל ? ואז היא המשיכה . ואז הקנטתי אותה ואמרתי לה שהמכות שלה ממש חלשות ואין לה כח . היא התעצבנה וממש הכאיבה .
מממ.. היה כיף . אבל זה עדיין לא זה . icon_cry.gif

היא ממש מתוקה ואני מקווה שאני יגלה אצלה תכונות דומיות . icon_biggrin.gif
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 11 ביולי 2003
תיזהר...בסוף יום אחד היא תגיע אליך עם שוט, תקשור אותך למיטה ותתחיל להתעלל בך...אמממ..במחשבה שניה....אל תיזהר..
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 11 ביולי 2003
דומית , סאבית , ונילית מה זה משנה?
העיקר שאתה נהנה איתה וטוב לשניכם.

חבל שדווקא בגלל הגדרות כאלה תיפרדו
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 12 ביולי 2003
שוקולית​(שולטת) • 12 ביולי 2003
תום יקירי,אתה צודק.
הגדרות,הגדרות....
לא צריכים הגדרות,אבל הם אילו שמשקפים אותנו.

כשהכרתי את זוגי,לא ידעתי לפני 16 שנה,מה זה בדסמ וכו' אבל,ידעתי שאני דומיננטית,ידעתי בדיוק מה אני רוצה.
באם לא הייתי רואה אצלו,איזה זיק לנשלטות סביר להניח שלא הייתי איתו.

רק אציין,שזוגי בעבודה מאוד דומיננטי. יש לו דיעות משלו,יש דברים שנראים לו יותר יש,שנראים לו פחות,אבל בקטע האישי,הוא פאסיבי ואת השילוב הזה אהבתי!

כן,שיש לו דיעות,שלא כל מה שאני רוצה הוא יגיד,אמן. שיאמר לי גם מה דעתו,תחושותיו ומצד שני,יתמסר לדברים שאני אוהבת לעשות בו.

אז,לא ידענו הגדרות של,שולטת ונשלט אבל ידעתי בדיוק מה אני רוצה.
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 17 באוג׳ 2003
kamor​(נשלט) • 17 באוג׳ 2003
טוב ..... פרסמתי את ההודעה כמעט לפני חודשיים ..

מעניין אתכם מה קרה מאז ?

טוב אז ככה , אנחנו עדיין ביחד והכל סבבה /

לפני כמה שבועות ניסיתי רעיון של מישהו מהפורום בכדי לבדוק אם לבחורה יש נטיות דומיות.....

ישבנו בלילה ושיחקנו קלפים ... התחלתי להקניט אותה בכוונה בכל פעם שהיא מפסידה והיא התעצבנה . בסופו של דבר החלטנו להתערב מי ינצח .....והחלטנו בסופו של דבר שמי שמפסיד יהיה העבד/ שפחה של השני .

כמובן שהפסדתי בכוונה ...... icon_redface.gif .

מה אני אומר לכם .... ציפיתי להרים וגבעות ... אבל הבחורה המתוקה הזו .בקושי ציוותה עליי ... אמרה לי רק לסדר את הקלפים ולהכנס למיטה . לא דומית ולא נעליים .

חכו זה עוד לא נגמר ......

אתמול בערב כאשר היא ישבה וראתה טלוויזיה .... פתאום היא אומרת לי .... בוא לפה ! .
הסתכלתי עליה בהלם והתקרבתי אליה בחשדנות , "לקק לי את הירכיים !". ציוותה עליי .
כמו אדיוט הסתכלתי עליה במבט המום .... בסופו של דבר ירדתי על הברכיים ונשקתי לה את הירכיים .....ומשם עברתי ללקק בין רגליה .

היא ציוותה עליי מעט ואהבתי את זה מאד ......

אבל חכו זה עדיין לא הסוף .

כמה שעות מאוחר יותר נכנסנו למיטה להתכרבל קצת ולישון ...... באותו הרגע החלטתי לומר לה שמאד אהבתי את הקטע שהיא עשתה לי מקודם .... היא הסתכלה עליי בפליאה ואמרה "באמת " .
היא שאלה אם אני רוצה שהיא "תשפיט" אותי . (כן ככה היא קוראת לזה ).
אמרתי לה "כן"....

ואז התחיל הסשיין הראשון שלי ..........ואני אשתדל לתאר אותו במדויק .

"קום מיד מהמיטה ותדליק את האור ! ". היא ציוותה בלי כל אזהרה מוקדמת .
קמתי לאט והדלקתי את האור .
"עכשיו תלך למטבח ותביא לי כוס מים !"
פה כמעט דפקתי את כל העסק ....הגאווה הטיפשית שלי נכנסה ואמרתי לה "אני רוצה שתצווי עליי במיטה ...ולא לעשות בשבילך שליחויות "

"אם אתה רוצה לשחק .... אז משחקים עד הסוף , אחרת זה לא מהנה " אמרה לי .
נדהמתי מתשובתה שהרגיע את גאוותי .ומייד רצתי להביא לה כוס מים .
חזרתי והיא אמרה לי לעמוד מול המיטה ולא לזוז . עמדתי והיא שתתה את המים .
"עכשיו תתפשט לאט ותרקוד לי! " עשיתי כדבריה .
" אני רוצה שתעשה שכיבות שמיכה ותספור עד שאומר לך להפסיק ! "
פה כבר הבנתי שאין לה מושג בגרוש מה לצוות עליי .
אבל מאד אהבתי את זה ..... עשיתי מה שציוותה .

עכשיו תתחיל לנשק אותי לאט מכפות הרגליים ותעלה לאט לאט ! "
נישקתי וליקקתי כל איבר מגופה המדהים ,שבכל פעם היא מצווה עליי איך היא רוצה .
טוב אני רואה שזה יצא ארוך ממה שהתכוונתי ......אז אני אקצר .

בקיצור הדבר הוביל בסופו של דבר לסקס ...

לא רע בשביל סשיין ראשון עם בחורה ונילית .
זהו !

בקיצור ...... הבחורה וונילית לחלוטין , והיא הפתיעה אותי ..... והפכה פתאום לדומית ... היא אמרה שהיא אהבה את זה מאד , והיה לה כיף לצוות עליי .

הדבר שהכי כיף לדעתי הוא ששנינו חסרי נסיון בעניין ...וכיף לחקור ולגלות ביחד . אני מקווה שהיא רוצה להמשיך בעניין ..... כי יש לנו הרבה לגלות ביחד.