סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כוס מגולח עדיף על פני שעיר ? (דיון רציני)

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 18 בדצמ׳ 2004

האם כוס מגולח עדיף על פני שעיר ? (דיון רציני)

כוס חלק, זה נורא כייף, אבל גם קשה לביצוע, אם מגלחים יש עיקצוצים (גירודים קלילים המלווים בדקירה פנימית קלה), אם מורטים בשעווה זה נורא כואב, לייזר זה יקר ולוקח המון זמן ובכלל זה לא פשוט...

טוב אז ככה בטוח יהיו עבדים שישר יקפצו כאן ויגידו "מה שהמלכה מחליטה זה טוב לי". אבל אני רוצה לפתח כאן דיון מעמיק ורציני, כי כפי שאמרתי, תאמינו לי לגלח כוס זה לא דבר פשוט. אשמח אם המלכות יביעו דעתך על הטירחה הגדולה, או התחושה המדהימה (זה נורא כייף) והעבדים יביעו דעתם באשר לתחושה של ללקק כוס חלקicon_smile.gif

ולסיכום הפתיח הארוך, נשאלת השאלה, האם כוס מגולח עדיף על פני שעיר ?
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2004
האם מותר גם לדומים להביע דעה או שבעקבות השירשור מהעבר טרם הוכרעה השאלה האם דומים יורדים לסאביות ולכן אין להם מילה בנושא?
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 18 בדצמ׳ 2004
Abyss כתב/ה:
האם מותר גם לדומים להביע דעה או שבעקבות השירשור מהעבר טרם הוכרעה השאלה האם דומים יורדים לסאביות ולכן אין להם מילה בנושא?

לא יודע בקשר לזה, מה שכן בטוח משרשורים מהעבר הוא שדומים יביעו דעתם גם בפוסטים לא להם. icon_biggrin.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
Abyss כתב/ה:

Abyss אחי היקר,

1. דום שאוהב לרדת לאישה ולא עושה את זה בגלל שהאישה שלפניו היא שפחה - לדעתי מפגר icon_smile.gif
2. בתור דום, מה אתה בכלל שואל, תגיב ישרicon_smile.gif
3. בתור דום, מה אתה עושה בפורום הבנות על הבנים ?icon_smile.gif
4. נשיקות icon_lol.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 18 בדצמ׳ 2004
1. אני חולק עלייך. לדעתי דום שאוהב לרדת לאישה ולא עושה זאת בגלל שהוא דום הוא לא דום טיפש - הוא פשוט לא דום..... אם הוא זקוק לזה כדי להרגיש חזק וגדול הרי הוא אינו כזה....
2. אני שואל שכן אני מכבד את פותחת השירשור ולכן מאחר שהיא ביקשה תגובות מכיוונים ספציפיים איני רוצה לזלזל בבקשתה.
3. בתור דום, כאשר אני רואה שירשור של אדם שאני מעריך, אני מתבונן בזה בלי קשר למיקום ההודעה. יתר על כן כאשר אני רואה את שילוב המילים "גילוח" ו"כוס" באותה הודעה......
Demi
Demi • 18 בדצמ׳ 2004
כוס שעיר בחורף יכול לחמם כי זה כמו פרווה, אבל זה הוא היתרון היחיד שלו!

מגולח - לא, מרוט - כן.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 18 בדצמ׳ 2004
תלוי מאוד במידת השעירות. אני אישית לא ממש אוהב שיער שם למטה... אבל פלומה עדינה ונעימה זה דווקא נחמד. מצד שני, כוס שמרגיש כמו הלחיים שלי אחרי יומיים ללא גילוח זה כבר לא נעים... אז זה או מגולח חלקית, כלומר שיש קצת שיער למעלה וכלום למטה (אידאלי), או שאין בכלל שיער (בכלל!), או שיש טבעי, אבל שלא יהיה טבעי סטייל טיול-בג'ונגל-עם-מצ'טה-ומדריך-מבני-המקום.

בקיצור - תלוי מאוד בכוס! icon_razz.gif
שפינוז_
שפינוז_ • 18 בדצמ׳ 2004
שעווה!
תסבלו גם קצת אתן icon_twisted.gif
המכשף5​(אחר)
המכשף5​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2004
לטעמי (ובדגש על הטעם) הרבה נעים ומגרה כוס חלק שכן ניתן לחוש ולמעשה להנות מהליקוק ללא הפרעות (במקרה של נשירה מהצד השני)