אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור לסוף שבוע....

private_sub​(נשלט)
לפני 20 שנים • 26 ביוני 2003

סיפור לסוף שבוע....

private_sub​(נשלט) • 26 ביוני 2003
קצת היססתי לפני שדפקתי על הדלת – בכל זאת לא בכל יום ניגש אדם למבחן להיות עבד – כן כאן במאה העשרים אדם מנסה להתקבל לתפקיד שלוקח ממנו הכול אבל משאיר לא את הזכות הגדולה מכולם – לשרת – להיות שייך לה ולמלא את כל מבוקשה, מה שלא יהיה. התרגשתי הרגשתי את הבטן אבל לא יכולתי לוותר על ההזדמנות להגיע למעמד של עבד מתלמד אצל המלכה.
לפני שהגעתי התכתבנו הרבה במייל בצ'ט ואפילו טלפונית – לכן ידעתי טוב מאוד למה אני נכנס ומה הדרישות ממני – הם היו גדולות אבל בתוך תוכי ידעתי שעבורה אצליח לעמוד בהם. דפקתי על הדלת וירדתי להמתין על ברכיי – הכול כפי שסוכם.
הדלת נפתחה קולר נקשר על צווארי ונמשכתי פנימה – "יפה כלבה קטנה שלי אני רואה שאת עומדת בזמנים" שמעתי את קולה המלכותי. נגררתי לאמבטיה "תתפשטי ותמתיני לי רק אם תחתונים בתנוחה הראויה לכלבה". הדלת נסגרה והורדתי ישר את בגדי מרגיש את זקפתי כמעט קורעת את התחתון החוטיני האדום שצוויתי ללבוש וירדתי על ברכי מקווה שהמלכה תהי מרוצה.
לאחר זמן לא ידוע שמעתי את דלת הכניסה נפתחת ושמעתי חבורת בנות נכנסת ומתיישבת – לא ידעתי מה לחשוב ואיך לעכל זאת אבל לפני שהספקתי לחשוב מלכתי נכנסה וישר הרגשתי בעיטה בתחת "יפה מאוד כלבה קומי עכשיו אתת הולכת להיות מאפרה" רציתי לאמור משהו אבל הרגשתי מסכת עור מולבשת על פני ומשאירה לי פתח רק לפה ולאף "חסר לך שתסגרי ת הפה או תביישי אותי" ונגררתי לסלון כשאני לא ראוה כלום.
בסלון המלכה מיקמה אותי שעון אם הגב על השולחן כשהראש שעון לאחור על השולחן והפה פתוח לרווחה(כמו אצל הספר בחפיפת ראש) והתחלתי לשמש בתפקידי החדש כמאפרה ואפילו זכיתי להאזין לשיחת מלכות, כאשר מפעם לפעם הרגשתי את האפר נערם בתוך פי. לא ידעתי כמה זמן זה ימשך אבל זה התחיל ממש להיות קשה כמויות האפר גדלו (ואפילו טישו משומש נדחף) עד שהרגתי משיכה בקולר "סליחה אני הולכת לנקות את המאפרה, משהיא רוצה עוד משהו?" ולשמחתי שמעתי את התשובה "רק עוד סיגריה ונזוז" הובלתי לשירותים שם הורשיתי לירוק את השאריות שלא הצלחתי לבלוע ואפילו הורשה לי לשטוף את הפה במי האסלה, הודיתי למלכתי ונמשכתי לסיים את משימתי בתור מאפרה.
כשחברותיה הלכו המלכה הורידה את המסכה מעיני "יפה זונה קטנה מאפרה את יודעת להיות, אני מקווה שאת גם זונה טובה בינתיים אני הולכת לישון וכאני קמה אני רוצה לראות בית נקי מסודר ומצוחצח"
מלכתי נגשה לישון ואני החתי בעבודה לאחר שסיימתי אם המטבח והסלון הגעתי לחדר העבודה המלכותי שם היה מונח במרכ השולחן דילדו גדול ושחור הרמתי אותו כשאני מתבונן בו ומפליג בדמיונות. לפתע שריקת שוט שנחת על הריצפה לידי ומצא אותי שכוב על הרצפה מחובק כשאני אוחז את הדילדו העירה אותי – "חשבתי שאתה אמור לסדר לא לפנטז, תצטרך לעבוד הרבה יותר קשה עכשיו בכדי לעבור את המבחן" והפעם השוט נח על בטני חורץ בה חריץ אדום ומקפל אותי מכאב. "תתישר וכבל את העונש שלך באהבה – אלא אם אתה מחליט לנטוש עכשיו, יש לך 10 שניות להחליט כי זה הולך לכאוב" היה ברור לי שאשאר לספוג את העונש כנראה שממבט עיני מלכתי הבינה את התשובה והרגשתי את השוט מתחיל לנחות על כל מקום בגופי משאיר בי סימני הצלפה כואבים שחורטים הי את בושתי תוך כדי ההצלפות מלכתי תפסה את הדילדו ודחפה אותו לפי. תמצצי טוב כלבה כי את צריכה לנקות אותו לפני שהוא יחדור אלייך.
היא התכופפה אלי תפסה בתחתוני החוטיני שקניתי במיוחד עבורה ותלשה אותם בכח "תסתובבי על הבטן –כלבה רעה,במקום לנקות את חושבת על המלכה" היא קשרה את ידי פשוטות לרווחה אל רגלי השולחן ואת רגלי קשרה לשני קצותיו של מקל כך שהייתי פתוח לרווחה ונתון לחסדיה והלכה.
אין לי מושג כמה זמן הייתי כך אבל לפתע שמעתי אותה נכנסת – והרגשתי את ידה נוחתת על התחת שלי – "הזונה שלי הולכת לקבל עכשיו את המלכה אל תוכה אז כדאי שהיא לא תתנגד אחרת היא תעוף מפה"
הרגתי איך התחת שלי נהי אדום והכאב התחיל להיות ממש בלתי נסבל אבל לא יכלתי לעצמי להרשות לפשל שוב ונשכתי את שפתיי.
ואז הרגשתי את השמן הקריר נמרח על אחורי ודילדו – גדול בהרבה מהקודם – נתקע בתוך פי " החלטתי שלך מגיע את הגדול ביותר" רציתי לצעוק אך הדילדו כמעט קרא את פי ולא היה לי מושג איך הדבר הזה יכנס לי בחור מאחורה אך היא החליטה וזה היה סופי
היא הוציאה את הדילדו ולבשה אותו הרימה לי את האגן ודחפה כריות בכדי להגביה ולפתוח את התחת שלי והתחילה לעבוד אין לי מושג כמה זמן זה נשמך עד שהיא הכניסה את כולו לחלוטין אבל ביו רגעים שכבר לא הייתי בטוח שאוכל לעמוד בזה
הרגשתי את התחת שלי נקרע לשניים מפעם לפעם הי עצרה ותפסה את ראשי ומשכה אותו אליה (כדאי לתת קונטרה) – כאשר הדילדו היה כולו בפנים היא עצרה לכמה שניות לקחה אויר והתחילה לבעול אותי בחוזקה ובטירןף עד שהיא גמרה.
אני כבר לא הרגשתי כלום עד שהיא התרוממה מעלי פתחה את הקשרים "ועכשיו לכי למקומך הטבעי בתור מאפשרה וא תהיי מספיק טובה אולי גם אאמן אותך להפוך לאסלה שליץ
    התגובה האהובה בשרשור