שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפנטזיה שלי

bonded​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 27 בדצמ׳ 2004

הפנטזיה שלי

bonded​(נשלטת) • 27 בדצמ׳ 2004

אני סקסית וקטנה, אפילו עוד לא בת 40, יש לי תלתלים בלונדיניים שמעטרים את פני. אדוני אוהב למשוך בשיערי מעט כשהוא משתמש בגופי. כבר שלוש שנים שאנחנו ביחד. הוא אדוני הראשון והמדהים ביותר. את חדר השינה שלנו הפך לממלתנו. צייד אותו בלולאות, שרשראות, שוטים, אביזרים וכל מה שיכול לסייע לו להיות אדוני החזק והכובש. הוא גבוה ואני קטנה. הוא חזק והזין שלו מרחיב אותי בכל פעם מחדש. בכל החורים. בכל הזדמנות. הפיטמות שלי דואבות ואני מתחרמנת רק מהכאב העדין הזה כשאני נוגעת בהן. נזכרת שוב ושוב בהרגשה המטורפת הזאת כשאני קשורה, חסרת אונים, מצבטים מועכים את פיטמותי, הישבן שלי לוהט מההצלפות והוא מזיין אותי בתחת כשבתוכי תקוע ויברטור שמרחיב לי את הפתח השני. הוא מאד יצירתי וייצרי אדוני. פעם הביא לי אפילו חבר. שיתענג גם הוא על גופי. שלוש שנים שהוא מגשים לי פנטזיות. אונס, משגל, מעניש ומענג. ועכשיו, אני, שפחתו הכנועה, רוצה לממש לי ולו עוד אחת. אני רוצה לצרף אישה. מעולם לא חוויתי סקס עם אישה. מעולם לא נשלטתי בידי אישה והפנטזיה הזאת מטריפה אותי וגורמת לי להירטב שוב ושוב.

אם יש אישה, אשר מעוניינת בעינוי פיטמותי, בגופי הרך ובאיכרי החמים והנשיים, אם מישהי מעוניינת להצטרף לאדוני שאשרת אותה בצורה הכנועה ביותר, שאלקק כל סנטימטר מגופה בעוד אדוני מענג אותה, או כל סצינה אחרת כמיטב דמיונה הפרוע, אנא צרי קשר
nj_woman@walla.co.il