בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מי פרץ לאתר הסאדו-מאזו "הכלוב"?

פולו
לפני 19 שנים • 27 בדצמ׳ 2004

מי פרץ לאתר הסאדו-מאזו "הכלוב"?

פולו • 27 בדצמ׳ 2004
הזדעזעתי לראות הבוקר שנפרץ אתר הכלוב והפורץ השאיר קישור לפורטל ה BDSM כאילו שפורטל ה BDSM ביצע זאת. זהו מעשה פלילי ואני מגנה אותו בכל תוקף.
התקשרו אליי מאתר Ynet והכתבה לפניכם:
הכתבה באתר Ynet
חיוני
חיוני • 27 בדצמ׳ 2004
מה הבנתי,האתר נפרץ ,יש הפניה לאתר אחר ותגובה של בעל האתר האחר בynet
נראה מוזר, אבל בעל האתר האחר מיתנצל מהר וטוען שאין לך קשר לעינין ויכול להיות שזה נכון,אני לא שופט.
מה כן ממש לא בסידר,האתר האחר מוצג כהמיתחרה הגדול של הכלוב ,אתר שלא שמעתי עליו עד היום .
פולו
פולו • 27 בדצמ׳ 2004
הנסיך כתב/ה:
מה הבנתי,האתר נפרץ ,יש הפניה לאתר אחר ותגובה של בעל האתר האחר בynet
נראה מוזר, אבל בעל האתר האחר מיתנצל מהר וטוען שאין לך קשר לעינין ויכול להיות שזה נכון,אני לא שופט.

ת'שמע חביבי, אל תנסה לרמוז אפילו בצורה הקלה ביותר. אני בעל אתר ה BDSM ואני אומר בצורה הכי ברורה. אין לי קשר לזה ואני לא מתעסק בפלילים.
לגבי תגובת "ההתנצלות" ב Ynet אם אין לך מושג, פשוט תשתוק! יצר איתי קשר כתב Ynet מכיוון שהוא ראה שהקישור בכלוב מגיע אל אתר ה BDSM. הוא שאל שאלות ועניתי לו תשובות. אז אנא ממך. גם אני על "קוצים" מהבוקר מנסה להשיג את כלובי ולא מצליח. אני הייתי נסער מאוד מאוד מממה שראיתי ואני עדיין נסער. אז אנא, אל תקשרו אותי לפרשה הזאת.
כלובי
כלובי • 27 בדצמ׳ 2004
בוקר טוב חברים icon_smile.gif

אחרי שכל הלילה (עד 8 בבוקר) עבדנו על להעביר את האתר לשרת חדש ולבסיס נתונים חדש, בשמונה הלכתי לישון. זרם הטלפונים המוגבר ביחס לימים רגילים ששמעתי מתוך שינה לא הטריד אותי כל כך וכשהתעוררתי סיפרו לי את כל מה שקרה.

ובכן דבר ראשון הריני להבהיר שאני לא חושד בפולו בעניין הזה. לא ברור לי מי עשה את זה, מי שזה לא יהיה ניסה לעורר איזה ריב או מחלוקת ביני לבינו. אני בטוח שלפולו לא היה שום קשר לזה.

ובאשר לפריצה עצמה. הפורץ ניצל בעבר פרצה חמורה בפורומים, הפרצה היתה קיימת כמעט בכל פורום מסוג PHPBB בעולם עד שהופץ לה תיקון בימים האחרונים. אפשר לקרוא על כך באתר הבית של הפורומים phpbb.com

הפירצה הזאת נחסמה גם מכאן אבל עוד לפני הסרת הפרצה הצליח הפורץ להשאיר כמה קבצים מוחבאים על השרת שאפשרו לו גישה לפרוץ את האתר שוב. הקבצים האלה נמצאו עכשיו ונמחקו. אני מעריך שהכלוב הפך להיות חסין יותר בעקבות הסיפור הזה מפריצות. ואני גם מעריך שלא נותרו כרגע דרכים או אפשרויות להכנס למערכת שאנחנו לא יודעים עליהן.

בכל מקרה כל כניסה למערכת נרשמת בשרת ככה שאנחנו יכולים לעקוב אחר נסיונות הפריצה ולראות בדיוק איך הם ארעו.

בנוסף אני יכול להבהיר שמעבר לשינוי טקסטים בעמודים הפורץ לא חדר לבסיס הנתונים, לא ראה תכנים פרטיים ולא שינה פרטים או מידע בבסיס הנתונים של האתר.

והבהרה נוספת באשר לתשלום בכרטיסי אשראי - התשלום לרכישת מנוי זהב בכרטיס אשראי עובר דרך שרת מאובטח ב-SSL שזה הסטנדרט הנהוג היום לתעבורת נתונים רגישים כגון אלה. המידע מגיע לכלוב, נבדק מול חברת האשראי, מתבצעת העסקה ופרטי העסקה נשמרים בשרת הסליקה ולא בכלוב כך שאין שום סכנה שמידע רגיש כגון זה יחשף לפורץ לאתר הכלוב בשום מקרה. מי שמכיר אותי ואת האתר יודע שאני לא מתפשר בעניינים רגישים כגון אלה ופועל על מנת לשמור את רמת האבטחה המקסימלית למידע רגיש כל כך.

בתוך כל הסערה שכחתי להזכיר שעברנו אתמול בלילה לשרתים חזקים יותר ומהירים הרבה יותר, אלה עוזרים לנו עכשיו להתמודד עם גלי המבקרים שמגיעים מ-YNET ובהמשך יאפשרו גלישה מהירה וחלקה לכל חברי האתר.

שיהיה לכולנו המשך בילוי נעים בבית של ה-BDSM

כלובי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני דצמ' 27, 2004 6:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
פולו
פולו • 27 בדצמ׳ 2004
הרבה תודה, כלובי.
דינגי
לפני 19 שנים • 7 בינו׳ 2005
דינגי • 7 בינו׳ 2005
שבת שלום לכל חברי הכלוב והקהילה בכלל

מזה מספר שנים אני עוסק בתחום האבטחה היותר מקצועית (לא קשור לאבטחת מידע)

אבל בכדי להבין את הפסיכולוגיה של פורעי החוק למינייהם. אנו צריכים ללמוד את כול הדרכים שלהם ומה מניע אותם (כולל אבטחת המידע)

אז ככה ברשת האינטרנט יש אין סוף אתרים וכמובן גם אתרים של אקרים שבהם מפורט בדיוק רב
איך לפרוץ לאתרים , מחשבים , מיילים וכו"

זאת אומרת גם אדם שאין לו ידע רב יכול לבצע פריצה בעזרת תוכנות מעודכנות כאלה ואחרות שהוא מוריד מהרשת ועי" האתר הוא גם למד להפעילם ובטוח שבאיזה שלב הוא גם מצליח

האקרים המקצועים גם הם מנסים דרכים חדשות לפריצה כל הזמן , בגלל זה הם ניקראים אקרים

לא? icon_idea.gif

ומכאן אנו למדים שאין חסינות לאף אחד , גם החמאס מוצא דרכים חדשות לפגע בנו כל הזמן

רוב האקרים הם ילדים בני 12-21 יש להם הרבה זמן מול המחשב והרבה חשק להרס(לא כולם כאלה , יש טובים מבינהם העוזרים לפיתוח האבטחה ולטובתנו)

מה אני מנסה להגיד כאן בעצם אין את מי להאשים בכלל כי זה יכול להיות כל אחד(כולל מנהל האתר
שאולי עשה זה לטובת הפרסום בתקשורת וזאת רק דוגמא אחת מני רבות)

אז בכול זאת רק טוב יצא מיזה כמה שיותר לפרסם את הקהילה ולא משנה הדרך בכדי שכולנו נצא
מהחורים (ועוד רבים שלא יודעים על עצמם icon_biggrin.gif )

ואפרופו תקשורת מזה? לא היו אנשים אתמול במועדון בגלל הפרסום בתקשורת על סגירתו

ומי זאת המלכה המדהימה שעשתה סיישן מדהים ל009 לפני שהצתרפו אליה עוד שתי מלכות
שהצליפו בו?

בברכת שבת שלום
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 7 בינו׳ 2005

יש לך טעות קטנה

Tamashi Nawa​(שולט) • 7 בינו׳ 2005
הסיבה לנוכחות המועטה לדעתי היא מפגש הכלוב שמתקיים היום באותו המקום. אם שמת לב, דווקא מי שנעדר הם האנשים הקבועים, אותם אלו שיודעים שהמועדון לא נסגר ואותם אלו שיגיעו למועדון היום בערב.....