צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"להרוג במילים" - מיצג קולנועי סאדו-מאזוכיסטי

sssssss
לפני 19 שנים • 30 בדצמ׳ 2004

"להרוג במילים" - מיצג קולנועי סאדו-מאזוכיסטי

sssssss • 30 בדצמ׳ 2004
להרוג במילים/ Killing Words

נעולה במרתף אפל, לאורה, פסיכיאטרית צעירה, צופה בזעזוע בקלטת וידאו בה גבר מתוודה על היותו רוצח סידרתי. שמו הוא רמון, לכאורה אדם נורמלי כבן ארבעים, שנראה לא מזיק. פיה חסום כבולה לכיסא, לאורה מבינה שזה אותו אדם שחטף אותה וכעת פוסע בצללים. רמון ממשיך לדבר אחרי שהוא מכבה את הטלוויזיה. הוא הולך לעברה, מסיר את המחסום מפיה ומאתגר את לאורה לשחק איתו את משחק המילים. אם היא תנצח, היא תצא לחופשי, אך אם היא תפסיד הוא יוציא לה עין. לאורה מבועתת, אך בחוסר רצון מסכימה. המשחק מתחיל. לאורה טועה. רמון בצורה מאיימת הולך לעברה. צעקותיה של לאורה חסרות תועלת...

מיצג קולנועי סאדו-מזוכיסטי, על בחור "נורמלי" בהחלט שכולא אישה במרתף ביתו, קושר אותה לכיסא ומתעלל בה באמצעות משחק מילים אכזרי.
משחק מרשים של דריו גראנדינטי (דבר אליה) וגויה טולדו (אהבה נושכת) בסרטה זוכה הפרסים של לאורה מאנייה.

*הסרט בשפה הספרדית - מצורף תרגום באנגלית להורדה!

הסרט הוא בגרסת די.וי.די סקרינר/DVDScr בפורמט XViD/AVI באיכות תמונה מעולה ובאיכות קול מעולה!

הערה: מכיוון שרוב האופציות שרציתי להיעזר בהן לא עבדו עבורי (שילוב קישור, שילוב דף ההורדה באתר ההפניה ועוד) נפגמה מאוד איכות ההודעה עד כדי חובבניות וחבל. עמכם הסליחה ועמי הצער.

תבלו icon_arrow.gif
sssssss
לפני 19 שנים • 3 בינו׳ 2005
sssssss • 3 בינו׳ 2005
1. התרגום - התרגום נמצא יחד עם הסרט. עלייך להיכנס לאתר שצירפתי בהודעה, לחפש את הסרט בעזרת שם הסרט, להיכנס לתוצאה, ואז תראי גם את הסרט וגם את התרגום. כרגע התרגום באנגלית, אבל אם ייצא תרגום עברי אני אעדכן.
2. המקורות- לצערי, יש בעייה רצינית של מקורות עם הקבצים באתר. לכן מומלץ לבצע חיפוש באימיול עצמו ולחפש שם את הסרט+התרגום כשכמובן תבחרי בלינק עם הרבה מקורות (רצוי אלה שבצבע כחול). הסרט צריך להיות בעל סיומת AVI ולשקול כ-700 מ"ב. התרגום עם סיומת SUB וצריך לשקול כ-2-3 מ"ב.
עכשיו, תיתכן בעיה של סרט שמדובב לאיטלקית כי אני רואה שם סיומת ITA (קיצור של איטלקית). בגלל שעדיין לא הורדתי את הסרט זה בגדר השערה סבירה מאוד. אבל חשבתי לעצמי, גם ככה הסרט בספרדית...אז אני אתן לזה צ'אנס בכל מקרה.
אם משהו לא ברור... icon_wink.gif