צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעניין אותי לדעת

Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 26 ביוני 2003

מעניין אותי לדעת

Lolita​(שולטת) • 26 ביוני 2003
כמה מאיתנו עושים ונהנים מאקטים וונילים נטו ?
אני סקרנית מפני שאחרי די הרבה זמן , מצאתי את עצמי בקטע כזה ,
ולא הרגשתי כלום , גורנישט , נאדה ,
רק דגדוגים מטרידים בידיים , ברגליים ,
תחושה מעט מתסכלת ..
DanaDomme​(שולטת)
לפני 20 שנים • 27 ביוני 2003
DanaDomme​(שולטת) • 27 ביוני 2003
לוליטה לפני שאני עונה על שאלתך את צריכה להגדיר מה זה אקטים וניליים כי יש כמה שאני מאוד אוהבת.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 27 ביוני 2003
בטח שעושים..................והרבה icon_wink.gif
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 27 ביוני 2003
דנה, בוקר טוב
זה היה משהו כזה :
אישה עומדת ליד בר במועדון שותה דרינק
בעברו השני עומד איש .
חצי מבט פה , הצצה חטופה שם
והנה האיש מחליט שיש מצב ומתקרב לאישה
"מה אתה שותה?" , הוא שואל בחיוך
שאני אסרב לדרינק ?
אישה ואיש עומדים ליד הבר שותים , סמול טוק , צחוקים , חביב.
האישה מתחילה לדמיין את האיש ביחסים אינטימיים עם עקב סנדלה בפרט
ועם הרצפה בכלל.
אישה תופסת בחגורה של איש וגוררת אותו אחריה לשירותים.
איש ואישה מתנשקים , מתלטפים , נגיעות עדינות ורכות , משהו כמו חצי שעה
האישה מתחילה להשתעמם ומחליטה לבדוק אם האיש בקטע ,
ביס עדין (יחסית) באזור הצוואר , והאיש צועק "אייה..כואב"
האישה מתבאסת , אומרת לאיש "חכה שניה , מייד חוזרת"
אישה נעלמת לה לתוך רחבת הריקודים , מהורהרת , חרמנית וקצת מתוסכלת.
האיש?
נראה לי עדיין מחכה לה בשירותים.
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 27 ביוני 2003
דומדומינה , קבל icon_chickkiss.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 27 ביוני 2003
חחחח

לוליטה
אצלי זה מעט מוזר - גם כשהיו לי קטעים וליניילם לכאורה ,הם אף פעם לא היו ממש וניליים ,
עוד לפני שממש נכנסתי לקטע - תמיד היו לנו אזיקים , כיסוי עיניים , קרח ושעווה...וכל מיני
פטישים שכללו לעשות את זה באמצע יער , על מדרגות של בית , או כל מיני מקומות שאיך לומר
לך...אקסהיביוניזם בקיצור רב..
מאז ומעולם זה היה נראה לי פשוט טבעי...
וכשכן היו לי קטעים וניליים נטו - תמיד איכשהו היה חסר ...מאד חסר (-: ולא נהניתי כמו שאני נהנית מסאדו קל או קשה
לא יודעת אם זה טוב או רע ,מעולם לא שפטתי, זו פשוט אני כנראה...
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 27 ביוני 2003
לוליטה המקסימה
איזה תיאור.
אגב, איפה השירותים הזה שנלך לשחרר את המסכן.

לגבי יחסים וניליים, בעיני זה סוג של צורך משהו שהגוף דורש ולכן הוא גם מגיב בהנאה כמו מים קרים למישהו שחזר מהליכה ארוכה ביום חמסין icon_smile.gif.
אבל תמיד נשאר משהו חסר אולי כי קולה קרה היתה מהנה יותר.
כשעשיתי פאוס לפני כמה שנים ונכנסתי למערכת ונילית נטו, האווירה של האהבה הגדולה וההתמסרות חיפו על הכל ולא הרגשתי צורך לסשן בדסמי.
מי יודע אולי היה בזה גם מעין השלמה.
כשהכל הסתיים כבר למחרת דגדג לי התחת לחטוף הצלפה. icon_smile.gif
רויטל

טוב אז ככה.....

רויטל • 27 ביוני 2003
מהצד שלי בינתיים יש רק יחסים ונילים..אהבה הרבה, תשוקה, רטט, אין לי ניסיון ביחסים של בדסם..כך שאני יכולה כרגע להגיד שטוב לי במצבי..ונשאיר בינתים את הפנטזיות במוח בפנים ולא לחפור עדין לשחרר אותם
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 27 ביוני 2003
לוליטה תאור חביב ומאוד וונילי icon_smile.gif אני חושבת שהבנתי את הכוון, את מדברת יותר על להיות עם מישהו וונילי ולבצע איתו אקטים ונילים, שזה שונה לגמרי מלהיות עם סאב ולעשות איתו אקטים וניליים.

גם אני מצאתי את עצמי בסיטואציות (מעטות אמנם) בהן התחיל איתי וונילי או שאני יזמתי פגישה עם ונילי ומראש לא נתתי לזה סיכוי, רק מהמחשבה שאצטרך לבדוק אותו נעשה לי רע, אבל השאלה היא באמת כמה סיכוי אנחנו נותנות לזה וכמה סבלנות וזמן פנוי יש לנו כדי לנסות להכניס אותו לקטע והרי שום דבר ואף אחד לא מבטיח לנו שבסוף נצליח במשימה.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 27 ביוני 2003
אני מנסה לחשוב איך נראית התגובה של אותו אחד שנשכח בשרותים...

"פגשתי בחורה מדהימה בבר...גלגלתי עיניים icon_rolleyes.gif , והיא באופן די מפתיע נענתה לחיזורי הפרימיטיבי...

נגררתי לשירותים...לרגע חשבתי שהבחורה ממש בקטע, אני כבר שנים בבי די אס אם, אבל מעולם לא חשבתי שאכיר מישהי כקטע ככה סתם ליד הבר...נשבע לכם, הדרך שבא היא גררה אותי מעידה שיש לה זיקה כלשהי - לקטע...

לא היה לי אומץ לשאול אותה (ראו הודעתו של קמור, יצא לי לקרא אותה והתגובות אליה והפנמתי את הצעתכם לא לשאול את הבחורה לפחות לא בשלב מקדמי זה - פן תיבהל...

העניינים התחילו להתחמם ואז היא נשכה אותי icon_exclaim.gif הייתי המום icon_eek.gif , ומרוב טפשותי הדבר היחיד שיצא לי היה קול זעקה דקה... למרות זאת הייתי בטוח שהיא שמה לב שאני נהנה מזה..., ואז היא קמה והלכה, הייתי בטוח שהיא הולכת להביא איזה שוט..או לפחות אזיקון קטן...כמובן שחיכיתי..

חיכיתי שעה, חיכיתי שעתיים..והיא לא באה...נשארתי עם עצמי....דאגתי לעצמי, ועכשיו אני כאן איתכם כדי לספר על הבחורה המדהימה, אך עם זאת מוזרה שהכרתי אתמול...יש לכם מושג למה ולאן היא הלכה? icon_sad.gif "