שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נשים רוצות?

j25
j25
לפני 19 שנים • 9 בינו׳ 2005

מה נשים רוצות?

j25 • 9 בינו׳ 2005
בתקופה שבה חי המלך ארתור לפני שנים רבות ועוד לפני שהוא נעשה למלך , מלך אנגליה הטיל עליו משימה שחייב היה הוא לעמוד בה ושאל אותו את השאלה היחידה שלא הייתה לו תשובה עליה.מה נשים בעצם רוצות? הוא נתן לו חודש ימים לפתור את התעלומה ולא יענש קשות.ארתור הצעיר שאל ושאל אך תשובה לשאלה הוא לא קיבל, הוא ידע שיש בכפר מכשפה זקנה שיודעת את התשובה אך ידע גם שהמחיר שיצטרך לשלם בעבור תשובה ממנה יהיה יקר מאוד.

ככל שחלפו הימים לא הייתה לארתור ברירה והוא ניגש אל המכשפה, המחיר שהיא דרשה היה להתחתן עם ראש אבירי השולחן העגול שהיה חברו הטוב ביותר של ארתור.ארתור לא הסכים בשום אופן אך בשיחה בין השניים הציג ארתור בפני חברו את המחיר שהמכשפה דרשה בעבור תשובה וראש אבירי השולחן העגול הסכים להתחתן עם המכשפה הזקנה כדי להציל את חברו ארתור מאימת המלך.

ארתור ניגש למכשפה וזאת אמרה לו את התשובה והיא שנשים בעצם רוצות שליטה מלאה על חייהן ללא כל התערבות אלא פשוט לעשות מה שהן רוצות , מתי שהן רוצות.

נקבע תאריך לחתונה והוזמנו אורחים רבים וחשובים אבל הם ברחו באמצע כי המכשפה אכלה עם הידיים ותקעה גרפסים ונאדים, לאחר החתונה הגיע ליל הכלולות כאשר ראש אבירי השולחן העגול מכין את עצמו לזוועה , נכנס לחדר ומגלה מולו בלונדינית יפהפיה. מוכה בתדהמה הוא שואל איך יכול להיות הדבר והמכשפה עונה לו "אני הרי מכשפה ויכולה לשנות את המראה למה שאני רוצה מתי שאני רוצה" ואז היא שאלה אותו "מה אתה מעדיף שאהיה יפה ביום ומכשפה זקנה בלילה וכך תוכל להתפאר בי בכפר? או שאהיה מכשפה זקנה ביום אבל יפה בלילה ואז תוכל להינות מסקס טוב"

ראש אבירי השולחן העגול אמר לה שהיא יכולה לבחור מה שהיא רוצה ובגלל זה היא אמרה לו שהיא תהיה יפה תמיד כי הוא נתן לה את זכות הבחירה...

ובכן מה המוסר השכל? זה לא משנה אם אשה היא יפה או מכוערת, לפני הכל היא מכשפה...
bianca​(מתחלפת)

מעולה :)

bianca​(מתחלפת) • 9 בינו׳ 2005
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מעולה icon_lol.gif
ket​(לא בעסק)

שששש קופלת..

ket​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2005
בסוף ידעו שזה נכון...
sh.gif
Black Roses
Black Roses • 9 בינו׳ 2005
icon_rolleyes.gif
מישלי

גם אני...

מישלי • 9 בינו׳ 2005
גם אני מאד מאד מאד מאד .... אהבתי !!!
וגם אני...... אולי קצת...
מכשפה.... icon_wink.gif
לונה​(אחרת)
לונה​(אחרת) • 9 בינו׳ 2005
גדול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif cheer.gif cheer.gif bowdown.gif bowdown.gif
T O M​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 בינו׳ 2005
T O M​(שולט) • 10 בינו׳ 2005
זה בגלל שכל הגברים כבר מכירים את הסיפור, ביחוד את המסר.

(וברצינות: הסיפור הזה מאוד ישן וכבר פורסם ברשת הרבה פעמים אבל טוב להיזכר שוב)