סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרמון נשים?

MISS GULIANA​(שולטת)
לפני 19 שנים • 17 בינו׳ 2005

הרמון נשים?

MISS GULIANA​(שולטת) • 17 בינו׳ 2005
לאחרונה אני נתקלת בהרבה פרופילים של נשלטות שמציעות
לנשים להצטרף אליהן ולאדונן , הוא שרמנטי , עדין ,מתחשב ושאר ירקות ובלה בלה....
פתאום כולן דו מיניות?
מחפשים הרמון נשים?
עם כל הכבוד לנשלטות.....זה גבול , אתן לא עגבניות בשוק,
שימו לב שאתן לא מנוצלות.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 17 בינו׳ 2005
הדאגה שלך נוגעת ללבי, אבל... "זה גבול?" הגבול של מי, בדיוק? הגבולות שלנו נקבעים באופן אישי, ואם יש נשים שעבורן כניעה לצד אישה נוספת היא סוג של פנטזיה - ועל מי אנחנו עובדים? וודאי שיש - אז לא ברור לי מפני מה את מזהירה אותן. אני בטוחה שיש סאביות רבות שדעתן בנושא זהה לשלך, אבל אין סיבה שהן לא ידעו לסרב להצעות מהסוג הנ"ל על דעת עצמן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 17, 2005 5:31 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
MISS GULIANA​(שולטת)
פנטזיה בגדר פנטזיה , מערכת יחסים של שולט/נשלטת/שולטת/נשלט לא
נועדה לספק תאוות פרטיות ומימוש פנטזיות, אלא את יצר הנשלטות או השליטה
מכאן ועד לניצול מעמד האישה ולרמוס עד לעפר יש מרחק גדול.
abcd
abcd • 17 בינו׳ 2005
SHE WOLF , אני מכירה מפה 2 סאביות שממש לא בקטע דו- מיני, לא נהנות מהסיטואציה הזו,

ובינתיים ה"אדון" שלהן מצרף חצי עולם מהכלוב לזיונים נוספים.

בינתיים מוצאות את עצמן אותן סאביות, שואלות ומרחרחות בקרב הקהילה אם האדון שלהן בוגד בהן...כי הם מרגישות אי ודאות כל הזמן, "אם הוא זיין לידי הוא בעצם בקלות גם בטח מזיין מאחורי גבי."...

לי זה נראה פשוט דוחה. אותם מצרפים למיניהם,מה באמת האחוז של הנשים שרוצות עוד אשה שתתערב להן עם הפרטנר בין הסדינים??? אם את שואלת אותי--(אף אשה לא ממש מתה על הרעיון הזה שיגעו לה ויקחו לה את מה ששלה)

אני מכירה אחת שממש לא אוהבת לראות עוד אשה במיטה שלה לוקחת לה את הגבר שלה, אז עכשיו תגידו שהיא יכולה לקום וללכת ולמצוא לה מישהו אחר שלא מצרף..אז זה מורכב ולא כזה פשוט.

כן, יש מצב של ניצול, ואותי אישית זה מרתיח . כי יש גם מצבים שבאים עוד כמה אדונים וחורשים על הסאבית, והכל "בשם ה בדסמ" את מבינה??

הכל כדי "לרצות את האדון"?

שקלתי להתעלם, אבל קשה להתעלם מהנושא הזה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 17, 2005 5:45 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Aiko​(נשלטת){Jake}
שמעי - ואני מדברת אתך כמונוגמיסטית בכל רמ"ח איבריי, שלא מסוגלת לממש יחסי שליטה-כניעה אלא בתוך מערכת יחסים - גם הגשמת פנטזיות חד פעמית היא לגיטימת כמו כל דבר אחר, למרות שהיא לא מתאימה לכל אחד.
למה צירוף אישה נוספת לזוג מהווה ניצול, או רמיסתה עד עפר?
אם כל הצדדים - כל השלושה - יוצאים מרוצים, מסופקים ושלמים, אז כנגד מה את מזדעקת כאן?
ואגב, מערכת יחסי שליטה כן נועדה לממש פנטזיות, בין השאר. כאשר מערכת כזאת מושתת על רדיפה אחר פנטזיות ותו לו - אז לעניות דעתי מתחילה הבעיה.
Aiko​(נשלטת){Jake}
ליידי שירה, הבעיה של דומים שלוחצים על הסאביות שלהם לעשות דברים שאתם הן לא שלמות היא מוכרת, אבל היא לא מוגבלת לנושא הזה. אני מכירה סאבית שעברה שבעה מדורי גהנום של סבל פיזי בגלל שהאדון שלה הבהיר לה שאם היא לא תעשה זאת היא תאכזב אותו. בעיני לא מדובר בהתמסרות אלא במניפולציה, אבל זה נושא אחר, וראוי בהחלט לדיון משלו. מה שמיס ג'וליאנה יצאה נגדו (ותקני אותי אם אני טועה) הוא הרעיון של צירוף סאבית נוספת, וכמו רוב הדברים שאנחנו עושים, זה יכול להיות נפלא ויכול להיות טראומטי, תלוי מאיזה מקום זה מגיע. אני בהחלט רואה מצב שבו אבטח בבן זוגי וברגשותיו כלפיי מספיק בכדי שאסכים, ואפילו אשמח, לצרף סאבית נוספת. עד אז, לא אהסס לומר לו שאני לא מרגישה עם הרעיון בנוח. כאשר סאבית לא מעזה להביע את הסתייגותה, אני אהיה הראשונה לטעון שמדובר בניצול לא בריא. אבל יש לא מעט נשים שהן אכן דו מיניות ומעוניינות בנוכחות של אישה נוספת, או אפילו לא דו מיניות ממש, אבל נהנות בלב שלם ולא כתוצאה משורת מניפולציות, מריצוי אדונן. מה שהפריע לי היה ההתנגדות הגורפת לרעיון, והזלזול שהשתמע ממנה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 17, 2005 5:59 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 17 בינו׳ 2005
בואו נעשה פה קצת סדר-
יש שולט שלוקח לו עוד שפחה בנוסף לשפחה שיש לו באופן קבוע,
ויש לקחת שפחה להגשמת פנטזיה של שליטה על שתי נשים או פנטזיה של הנשלטת להשלט עם עוד מישהי לצידה.
אם קורה מצב בו השפחה לא מעוניינת שיגעו לה ויעשו לה היא יכולה לפצות פה ולומר את אשר ליבה אחרת אני לא יודעת שאיזה מערכת יחסים היא נימצאת.

מעצבן בזמן האחרון שאנשים מתנהגים כאילו נשלטים הם ילדים קטנים שצריך להגן עליהם.
ונישלטים שבאמת מצדיקים את זה שיתנהגו ככה אליהם.

גם לסאבית יש פה
וכמה שהיא תרצה לרצות את האדון, יש גבול לכל דבר.

אבל מה אני מבינה,
אני סוויטצ'ית icon_rolleyes.gif
MISS GULIANA​(שולטת)
she wolf
תמיד זעקנו וכנראה שנזעק עוד הרבה, ניצול האישה בשם הבדס"מ?
עד לאן תחלחל תאוותו של הגבר? עד לתחום שבו אנשים מספקים את תאוותם
הטהורה לשליטה/נשלטות/כאב , אני טוענת שיש כאן "אדונים" שמנצלים תחום זה
למימוש המאצ'ואיסטיות והשוביניזם שלהם.
לכן, נשלטות/סאביות , אני רוצה להאמין שאתן עומדות לפחות על דבר אחד, כבודכן
האישי כנשים, ותלמדו להבדיל בין מימוש פנטזיה של ה"אדון" לבין ניצול בשם הבדס"מ.
abcd
abcd • 17 בינו׳ 2005
SHE ,

כל עוד זה באמת רצונה והסכמתה בלב שלם של הסאבית- זה מבורך. הרי לשם כך התכנסנו פה icon_smile.gif

אך מה שמשתמע מדבריה של מיס ג', זה כשהדברים נעשים לא ממש בלב שלם מצד הסאבית והיא עושה זאת כי כך רצה האדון שלה.

ברור מאליו שאם זהו גם רצון הסאבית אז אין פה שום ניצול.

אני את דבריי הוספתי, כי היה קשה לי להתעלם ממה שרואות עיני ושמעות אוזניי,

הנה דוגמה: אדון צרף אשה נוספת לסשן, באותו סשן הכל התנהל כצפוי, היו חיוכים וכו',

ואח"כ במועדון הסאבית שלחה לאותה אשה מבטים רצחניים ולא יכלה לסבול אותה. וזה מה שקורה שעושים דברים ואחכ מתחרטים. דברי נאמרים כדי שסאביות שלא מוכנות לזה, יעמדו יותר על שלהן....תשימו לב טוב עם מי אתם נמצאים, ואם אכפת לו באמת מהרגשות שלכן.

icon_rolleyes.gif
Dark Artist​(שולט)

מיס ג'וליאנה

Dark Artist​(שולט) • 17 בינו׳ 2005
יש לך הרבה כוונות טובות מאחורי השירשור הזה ועל כך אני מברך.
אולם לכל הסאביות שאני מכיר יש דעות מאוד נחרצות לגבי גבולות שהן מסכימות או לא מסכימות עם האדונים שלהם,ובין היתר כמובן לצירוף סאבית נוספת לאורגייה.זכותו של האדון כמובן להביע את רצונו לחוות סשן עם שני סאביות ובכך הוא לוקח השלכות שבהן ייתכן מקרה שבו הסאבית הקבועה שלו תיפגע מכך.כמובן שקודם כל האדון שואל את הסאבית שלו אם זה מקובל עליה ולא סותר את הגבולות שלה בייחוד אם הם במערכת של זוגיות.הסאבית שלו יכולה כמובן להשיב בחיוב או בשלילה ופה נגמר הסיפור.הבעיה מתחילה כשאותו דום כופה את רצונו על אותה סאבית באמצעות לחצים כגון "אם לא תסכימי לכך אני לא אדבר איתך במשך חודש" וכד'.ואז אותה סאבית שאוהבת את הדום שלה,אנוסה לבצע את גחמותיו ונאלצת להסכים.זה מעשה פסול ושימוש ציני בBDSM.תקני אותי אם אני טועה אבל אני סבור שבשרשור שלך את מתייחסת למקרה האחרון שפרטתי.