אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב פרטי בדנג'ן, כרוניקה של מוות ידוע מראש (לצערי)

Olive
לפני 19 שנים • 21 בינו׳ 2005

ערב פרטי בדנג'ן, כרוניקה של מוות ידוע מראש (לצערי)

Olive • 21 בינו׳ 2005
אני לא נוטה לכתוב הרבה מתוך כעס. אני אף נוטה לפרגן למועדון ולאירועים שמתרחשים בו, אבל הפעם כנראה שאין ברירה.
הערב הפרטי שארגנו מאסטר F ואמילי במיני דנג'ן התחיל כחלום. ואני מודה להם על האירגון והביצוע.
היה שם כל מה שצריך פלוס כמה צ'ופרים מפתיעים. אנשים טובים ויפים נאספו שם כדי לבלות ערב שהוא קצת שונה וקצת יותר ממה שבדרך כלל קורה למעלה במועדון. אישית אני חשתי שיכולתי לחושבפורום כזה הרבה יותר משוחרר מבדרך כלל (כן יש דבר כזה). הרגשתי גם נוח לדרוש כשולט דברים שלא הייתי דורש מסאבית במועדון עצמו מפאת ההמוניות והסקרנים הבעיתיים.

לצערי, כמה שההכנה היתה מעולה, ככה האכזבה היתה קשה. בעיצומו של הערב, נכנסו אורחים לא קרואים למקום. חלקם עוד העיזו להצטרף לחגיגה בצעקות וצילצולים. אותי אישית זה מאוד הכעיס וגרם לי לא לרצות להיות שם יותר. הערב תוכנן כדי ליצור אווירה אינטימית ודיסקרטית. אנשים נחשפו ועשו מה שהם לא מוכנים לעשות ביום יום, והובטח שהכניסה תבוקר ושלא יכנסו אורחים לא קרואים. מארגני הערב נאלצו להוציא אורחים כאלה מתחילת הערב ועד סופו, וזה דגל אדום מאוד גדול להשקפתי. שוב הש"ג אשם !?

יש לציין שלא מדובר על עובדי המועדון שנכנסו במהלך הערב, אלא על אנשים מהקהילה, שמניפים את דגל הSSC אבל ראו לנכון להכנס כי ככה התחשק להם. אז דעו שלהיות במקום שאתם לא רצויים בו הוא הפרה של עקרון זה. חשבתי רבות האם לרשום את שמותיהם אבל אסתפק בזה שאת חלקם חשבתי לאלו שאמורים לשמור על הסדר ולא להפר אותו!!

חלקם גם ניסה לטעון שקיבל אישור ממנהל המועדון, עובדה שאם היתה נכונה עדיין לא היתה עושה את העניין לבסדר, אבל מכעיסה בעיקר כי היא שיקרית ביסודה.

אם המצב המתואר הוא האופציה היחידה, אמנע מלהשתתף בערבים כאלה בעתיד.
Darkness of Human​(שולט)
Darkness of Human​(שולט) • 21 בינו׳ 2005
הערב החל בארגון כמעט מושלם,
שמחתי לראות פרצופים מוכרים ולהכיר אנשים חדשים שהגיעו .
צריך לקחת בחשבון שזהו ערב ראשון בסדרה של ערבים מתוכננים אחת לחודש בממוצע,
הטעות הבסיסית לצערי היתה לסמוך על חברי קהילה שיכבדו את פרטיות הערב ואף שלא נרשמו ולא הוזמנו פנימה התפרצו להם בחוצפה .
למיטב דעתי הלקחים הופקו ולהבא יוצב שומר בכניסה שימנע מאנשים שלא אמורים להכנס את ההתפרצות שהיתה .
אין טעם לשפוט ערב ראשון מכיון שזהו ערב נסיון כאמור ושוב בסיום הערב בוצעה הפקת לקחים מהתנהלות הערב והטעויות יתוקנו .
מעבר להתפרצות הראוייה לגנאי כל הערב תוכנן בצורה מושלמת בליווי פינוקים בשפע ומי שהיה ראה ונוכח שהמארגנים לא חסכו בכלום .
תודה למאסטר F ולאמילי על הארגון וההשקעה ולהתראות בערב הבא .... kiss.gif
זיקית

דארקנס

זיקית • 21 בינו׳ 2005
לא היה אמור להיות שומר גם אתמול ?

icon_rolleyes.gif

ודי לחכימא..
Master_Eran​(שולט)

גם אני מצטרף...

Master_Eran​(שולט) • 21 בינו׳ 2005
אכן היה ערב מהנה, מאורגן היטב וחברת אנשים
שמאוד נהנינו להיות בחברתם.
תודה לאמילי ולמאסטר-אף על היוזמה והאירגון.

לצערי, אני מצטרף לביקורת על כך שבמקום הסתובבו
אנשים שלא היו חלק מהאירוע.

אני מקווה שתמצא הדרך שמצב זה לא יחזור על עצמו.
אמילי קייג'​(אחרת)

חברים יקרים,

אמילי קייג'​(אחרת) • 21 בינו׳ 2005
שמחנו לארח אתכם בערב, שהיה פנטזיה מתגשמת מבחינתי.
אכן התפרצו אנשים שלא היו מוזמנים ומיד הוצאו החוצה, וצר לי על כך. שומר היה אמור להיות שם מלכתחילה זיקית, אבל לצערי, ולטענת עמוס, הוא הבריז.
רוב הערב עמד שומר אחר בכניסה, ובשנייה שהוא הלך התפרצו למסיבה אנשים שאני באופן אישי מתכוונת לדבר איתם.

אני מאוד מתנצלת שכך היה, וכנראה שאנשים לא מוזמנים לא יודעים מתי הם אמורים להתנהג כבני תרבות ופשוט לא להגיע!!!!!!

צר לי על כך. גם לי זה מאוד הפריע ופגע.
לא יכולתי לנעול את הדלת מטעמים בטחוניים, אך בפעם הבאה פשוט אדרוש שומר נוסף.

מלב האנשים חסרי הטעם והנימוס הללו, אני מקווה שהערב היה לטעמכם, אני מתכוונת בהחלט להשיג איש חסון ואלים לכניסה, למנוע מאנשים צעקניים וקופצנים להכנס, ולערוך את האירוע אחת לחודש, מלבד בחודש פברואר - יחי המיילדום!!
הבוגר
הבוגר • 21 בינו׳ 2005
בראשית תגובתי
מאסטר אף ואמילי ,שאו ברכה,יישר כוח על היוזמה והארגון.
ערב זה שהיה ראשון בסדרה אורגן והופק נהדר ונוצרה אוירה בדסמית ראויה,מאוד נהניתי.
מטבע הדברים ישנם ארועים שלא תוכננו ולכן מתבצעת הפקת לקחים.
גם לי הפריעו מספר דברים אך לא היה בהם להאפיל על יחודיות הערב ומה שהרגשתי בו.
במידה ואשאל להפקת לקחים על מנת לשפר ולשדרג ערבים נוספים אעשה זאת בשמחה ולא אמתח ביקורת לאחר ארוע ראשון ובפומבי .
מיותר לומר שלא אמנע מעצמי את הזכות להשתתף בערבים נוספים.
אבל כאן אבקש דבר נוסף!!
למה רק ערב מיילדום
מה עם ערב פמדום ?

אף ואמילי
תודה רבה
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 21 בינו׳ 2005
אצטרף למה שאמרו קודמיי בנוגע להתפרצות, אבל גם אומר שאולי צריך להסביר את המשמעות של ערב סגור ולהסביר כי הרשות כניסה תנתן אך ורק על ידי המארחים (אמילי ומאסטר F לצורך העניין)
ולעמוס לא תהיה את האופציה לאשר כניסה ללא אישורם של המארגנים...
אני בטוחה שעמוס יסכים לכך ואפשר באמת לארגן כניסה אחרת ולנעול את הכניסה המובילה למועדון ובזה ניסגר הסיפור..
אישית זה הרתיע אותי ומאוד ומספר דקות אחרי זה ראיתי שכולם כמעט כאחד התקפלו ועזבו..

וחבל,
הערב היה מעלף!
אמילי וF אלפי תודות על הטרחה, ולמרות שהייתה התפרצות שכזו, מלבד האירוע הזה הערב היה ניפלא ומענג!
המון אנשים טובים ויפים,
סשנים ניפלאים,
תרשמו אותנו לערב הבא!
Master F​(אחר)

תגובת המערכת :)

Master F​(אחר) • 21 בינו׳ 2005
אולי נתחיל בהגדרות בסיסיות, שכנראה לא נהירות לחלק מהקהילה.

ערב בדסמ פרטי- מסיבה/ערב פרטי כשמם כן הם, פרטיים, הקריטריונים לכניסה אינם תואמים את הקריטריונים המקובלים בחוק, בעולם או בדאנג'ן.
במסיבה פרטית רשאים המארגנים לבחור את המשתתפים בלי כל צורך בהסבר למה מי ומדוע.

אכן הקריטריונים שלנו היו מאד הגיוניים ועניניים, כל מי שחי ונושם בדסמ, ולא טרבל מייקר באופיו התקבל בברכה, ובלבד שנרשם קודם. שיקולים נוספים היו איזון בין המינים, וקריאה, הבנה והסכמה לכל כללי הערב.
כל משתתף קיבל בכניסה דף הסבר ובו מודגש בעיקר נושא הדיסקרטיות.

כניסת לא מוזמנים לערב כזה היא בהחלט פגיעה בוטה בכללי כבוד בסיסים. העובדה שהארוע נערך במועדון אין בו לאפשר כניסה, או הצצה לערב, הבה נקרא לילד בשמו "התפלחות".
אז השומר זז, נטש את משמרתו, הבריז, ריחף, לא משנה.
עובדה היא שהנכנסים לא היו אורחים מזדמנים במועדון, לא ונילים סקרנים, אלא דווקא אנשי קהילה מובהקים!! שככאלה דווקא מהם היתי מצפה למידה מינימלית של יושר אישי, כבוד לזולת ולעצמם!!

גם עובדי מועדון היו אמורים להבין שאין מקום "להציץ" "לטעום" "רק לראות" "מותר לי אני עובד פה" וכיוצ"ב, רבותי לא עבדתם "פה" עבדתם "שם" או שבעצם לא ממש עבדתם.

הכניסה לערב היתה בתשלום כל מי שנכנס לערב ללא רשות, למעשה נכנס חינם על גבם של אלו ששלמו, אין לי הגדרה אחרת באוצר המילים הדל שלי לכניסה כזאת חוץ מגניבה.

אני מניח שהייתם מסכימים איתי לו המסיבה הייתה נערכת בבית שלכם ולא בדאנג'ן, איפה לעזאזל ההבדל?

הערב, עד לפלישת חוטפי הגופות, היה מענג מדהים בפתיחותו, ובבדסמ הטהור והמדהים שזרם שם בכל פינה.

התקלה לא תפריע לנו לארגן את הערבים הבאים, אני מקווה להנאת כולם.

אך אני מבטיח שהבעיה תטופל, כך שלא יהיה מצב של חדירה עוינת של לא קרואים.

אני אישית נהניתי מאד אמש, מחכה בכליון עיניים למסיבה בחודש מרץ, ומבטיח שבפעם הבאה לא אבזבז חצי ערב בלגרור חייזרים החוצה. (יש פתרון מוחלט לבעיה)

אני רוצה להודות לכל מי שהשתתף אמש, אנשים מדהימים שעשו ערב מדהים והוכיחו שאפשר לעשות ערב בדסמי מקסים ומענג.
המון תודה לעמוס, שאפשר ועזר בהפקה, המון תודה לשפחת הפלאמילי שהפיקה, עיצבה, ודאגה לכל פרט. ובמיוחד לשפחת העיסוי שמי שלא ננגע לעולם לא ידע... ועוד אחד רב חשיבות, ליצרן נרות הטיפטוף המדהימים.. דרקנס. שגם חלק איתי בעומס השפחתי... icon_smile.gif
ולהורי שהביאוני עד הלום icon_biggrin.gif
tch​(נשלט)

למרות שלא הייתי..

tch​(נשלט) • 21 בינו׳ 2005
אני מפרגן לאמילי על האירגון והרצון,ישר כוח.
ובפעם הבאה,לא לוותר על שומר,
ולא על באטלר.!!!
תמשיכו לארגן ערבים כאלה גם בעתיד,כל הכבוד. icon_razz.gif
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 21 בינו׳ 2005
yoni- כתב/ה:
במידה ואשאל להפקת לקחים על מנת לשפר ולשדרג ערבים נוספים אעשה זאת בשמחה ולא אמתח ביקורת לאחר ארוע ראשון ובפומבי .

יוני, וכל מי שהשתתף, יותר מנשמח למשוב בכל פרט.
מהחשובים ועד אלו שנראים לכם קטנים ומזעריים, אפילו על איכות הכיבוד, או רמת אור הנרות icon_smile.gif
נשמח לקבל , להתיחס, והפיק לקחים ולשפר. בפרטי!

יוני תודה