לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לסאבים - פטיש כפות רגליים

זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 בינו׳ 2005

שאלה לסאבים - פטיש כפות רגליים

זאלופון​(שולט) • 21 בינו׳ 2005
רפרוף קצר על תמונות האלבומים העלה שמלכות נוהגות לשים תמונות של כפות רגליהן או מגפיהן (וסאבים נוטים לשים תמונות חושפניות, אבל זה נושא אחר).

בעקבות כך התעוררה בי התהייה - האם באמת פטיש כפות רגליים נפוץ אצל סאבים? אני יוצא מנקודת הנחה שאצל סאביות הוא לא נורא נפוץ, ועיקר ההנאה בליקוק רגליים נובע מהמעמד הזה של סגידה/השפלה ולא ממשיכה לכף הרגל כשלעצמה, ולכן דומים לא שמים תמונות של כפות רגליהם (אלא של הסאביות שלהם, אבל גם זה נושא לשרשור אחר). לעומת זאת, לפי אופי התמונות שדומיות מפרסמות מתקבלת תמונה שהסאב המצוי רואה כף רגל נשית או מגף ומיד מקבל זקפה אימתנית, ואני שואל: הכצעקתה? האם יש ערך מיוחד לכף הרגל כשלעצמה (כלומר, תמונות של כפות רגליים אמנם אטרקטיביות בעיניכם) או שכף רגל לא עושה לכם את זה יותר מאשר, נגיד, בית שחי, ואת שניהם תהנו ללקק בשל הפעולה והסיטואציה ולא בשל משיכה ספציפית לאיבר?
Tame
לפני 19 שנים • 21 בינו׳ 2005
Tame • 21 בינו׳ 2005
קודם כל, זאלופון, מזמן לא ראיתי הודעה שלך.. (מצד שני גם הייתה לי "תקופת יובש" דיי ארוכה ) התגעגעתי..

ובתשובה לשאלתך..
אני לא יודע אם אני מייצג את רוב הסאבים, יודע להעיד רק על עצמי..
אבל כפות רגליים של אישה לא עושות לי את זה באופן מיוחד יותר משאר חלקי הגוף שלה (גם לא תמיד אני אוהב "לפרק" את עניין המשיכה לחלקי גוף, תמיד נראה לי קצת מקאברי כל העניין)
אבל בכל מה שנוגע לליקוק כפות רגליים - אני דווקא מאוד נהנה מזה (אגב רצוי שהרגלים יהיו נקיות, שמעתי כמה סאבים שמעידים על עצמם כאוהבים "להסניף" ריח של רגליים מיוזעות.. לי זה ממש לא עושה את זה).
אז אני מניח שאני באמצע, לא "מקבל זקפה" מלראות רגל נשית (יפה ככל שתהיה), אבל דיי נהנה משילוב כפות רגליים לתוך האקט המיני (יכול להיות נחמד גם עם חלק מהוניליות)
אלון-סאב​(נשלט)
לפני 19 שנים • 22 בינו׳ 2005
אלון-סאב​(נשלט) • 22 בינו׳ 2005
ציטוט:
האם באמת פטיש כפות רגליים נפוץ אצל סאבים?

כן. לדעתי, הגורם מספר אחת לגברים להתעניין בעולם הBDSM. אצלי אישית - לא.

ציטוט:
לפי אופי התמונות שדומיות מפרסמות מתקבלת תמונה שהסאב המצוי רואה כף רגל נשית או מגף ומיד מקבל זקפה אימתנית, ואני שואל: הכצעקתה?

כן. ראה ערך "פטיש" במילון. אוסיף ואציין שכל גבר מוצא את כף הרגל הנשית מושכת קצת שונה מרעהו - לפעמים זה מבנה כף הרגל, לפעמים זו משיכה רק לרגל נשית נעולה בעקבים, בסנדלים או בסוג מסוים של מגפיים. לפעמים מדובר ברגליים נשיות שמועכות ונמצאות מלמעלה. (ראה ערך - Trampling) "על טעם וריח אין מה להתווכח" ופה יש הרבה טעמים, ריחות וגם מראות שנופלים כולם תחת ההגדרה הכללית ל- " פוט פטיש ".

ציטוט:
האם יש ערך מיוחד לכף הרגל כשלעצמה (כלומר, תמונות של כפות רגליים אמנם אטרקטיביות בעיניכם) או שכף רגל לא עושה לכם את זה יותר מאשר, נגיד, בית שחי, ואת שניהם תהנו ללקק בשל הפעולה והסיטואציה ולא בשל משיכה ספציפית לאיבר?

פוט פטיש, כהגדרה = משיכה מינית ספציפית לרגליים. פטיש כהגדרה זה משיכה מינית לאובייקט... בכדי להבין קצת יותר טוב, אשווה את המשיכה לרגליים למשיכה של כל הגברים לציצים. תכלס? בדיוק אותו דבר. וכן ידידי, יש סאבים שיכולים להגיע לזקפה רק על ידיי צפייה ברגל נשית מעודנת בתוך סנדל ססגוני, למשל, ולהגיע לאורגזמה יוצאת מגדר הרגיל, שוב לדוגמא, בעזרת אוננות על כף רגל נשית... רצוי דומיננטית.

סתם ככה לידע כללי, לא רק לסאבים יש פוט פטיש. גם למלכות יש את זה מהצד השני = יש מלכות שבאמת מתגרות מינית מפעולת הליקוק ומרגשות השליטה על אותו גבר שמלקק...
Morticia
Morticia • 22 בינו׳ 2005
אלון-סאב כתב/ה:

סתם ככה לידע כללי, לא רק לסאבים יש פוט פטיש. גם למלכות יש את זה מהצד השני = יש מלכות שבאמת מתגרות מינית מפעולת הליקוק ומרגשות השליטה על אותו גבר שמלקק...

כמה נכון...
וכמובן שיש לי מה לומר בנושא אבל ראשית, מפאת הכבוד זאלופון, מותר גם למלכות להגיב לשרשור הזה?
icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
Tame - תודה, גם אתה קצת נעלמת וטוב לראות שחזרת icon_smile.gif
אפשר להשתמש בהקבלה של אלון (תודה גם לך על תשובתך) כדי לשאול את השאלה בצורה קצת אחרת - האם כפות רגליים הן יותר כמו בית שחי או צוואר או יותר כמו ישבן ושדיים.
מורטישיה - את מוזמנת.
Morticia
Morticia • 22 בינו׳ 2005
OK- עם הזמנה שכזו... איך אפשר לסרב?
תראה, כשאני עומדת על רגליי, יציבתי מתחיל ונשענת על כפות רגליי. הערצה מתחילה מלמטה למעלה ולכן יש משהו קודם כל סמלי בהערצת כפות רגליים בעיני. כמובן שישנה מטרה להתקדם לעבר ישבן ושדיים שהם בהחלט יותר מתאימים כהקבלה לכפות רגליים מבתי שחי וכו'... (פטיש בית שחי? משעשע...)

מעבר לכך, עפ"י משנת הרפלקסולוגיה שאני כה מחבבת, כפות הרגליים מכילות את הגוף כולו ועיסוי, ליקוק, הערצת אלו יכולים להביא להנאות מסוג מיוחד במינו.
אני בספק אם יש אדם, גם אם אינו בעל נטיות בדס"מיות מובהקות, שאינו נהנה מעיסוי בכפות הרגליים- זה תענוג עילאי...!!

הסמליות נחמדה אבל איני זקוקה לסמלים באופן מהותי.
לעומת זאת...
אוהבת... אוהבת... אוהבת...
אבל מעדיפה שזה יעשה מתוך פטיש ותשוקה אמיתיים ולא מתוך הכרח ומטרה להגיע למקומות אחרים... וזה בעיקר כי אני לא מחבבת מניפולציות.

icon_cool.gif
sleeper​(נשלט)
sleeper​(נשלט) • 22 בינו׳ 2005
הסיטואציה היא המושכת אצלי, לא כף הרגל עצמה. אני גם מסכים עם אלון_סאב שהמשיכה לכפות רגליים היא כנראה המוטיב המוביל בעולם השליטה הנשית. לכן מלכות מפרסמות את כפות רגליהן בתמונות, שאלה פשוטה של שיווק, צריך לפנות לקהל הרחב ביותר!
מה גם שקיים כאן שיקול תפעולי. צילום כף הרגל יכול להיעשות גם ע"י ה... עצמה, אין לה צורך במצלמות מסובכות עם טיימרים, או בהישענות בזויות מוזרות על מנת לצלם חלק כזה או אחר מגופה.
אני לא יודע אם בכלל עניתי על השאלה.... מה שאלת?
icon_eek.gif
שפינוז_
לפני 19 שנים • 23 בינו׳ 2005

אהבה

שפינוז_ • 23 בינו׳ 2005
הפוט פטיש לסוגיו הוא הנישה הכי פופולרית אצל גברים
הסיבות לכך הן רבות ומגוונות: המראה של כף הרגל הריח שלה המגע והטעם ובראש ובריאשונה הראש שיש לאישה שמנחה אותן - לשלוט, למרוח, לשחק,לגרות.....
לכל כף רגל יש ריח יחיד ומיוחד ואליס אמרה לי משהו מעוד מעניין בקשר לזה אבל אני אתן לה לצטט מהכתובים.
יש סברה שזה נובע מזה שהיינו תינוקות וזחלנו וראינו הרבה רגליים שהיו מחוברות להורינו או מטפלת icon_smile.gif