צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Karina שייכת לי !!

רויטל
לפני 20 שנים • 29 ביוני 2003

Karina שייכת לי !!

רויטל • 29 ביוני 2003
אנחנו נפגשים במועדון רוקדים . אני לובשת חצאית צמודה קצרה עם החולצה הלבנה הדקה שלי. תחתונים קצרים חוטיני וחזייה שחורה מתחרה. יכולת לראות את החזייה שלי דרך החריץ העליון שלי. Karina שמי
אנחנו מזמינים לשתות ובשעה שאנחנו ממתינים כמה בחורים מגיעים. מציגים את עצמם ומבקשים את Karina....
הוא פנה לחבר'ה ובקול בוטה "היא שייכת לי הלילה."
אני לוקחת את היד שלו ואותו לבמה הריקודים אנחנו רוקדים יחד עד לטירוף חושים.. ריקוד ארוטי לחלוטין...
אני מרגישה את השפתיים שלך לחוץ נגד שלי, מרגישה את הלשון שלך נגד השפתיים שלי. אני פותחת את השפתיים ומרגישה איך הלשון שלך עושה את הדרך נפלא...
הפטמות שלי מתקשות ואני יכולה להרגיש את המיצים שלי..
סחבת אותי לאחור, לשירותים של המועדון קרעת מעליי את החולצה הקצרה שבקושי חיסתה משהו...
והתחלת לינוק את החזה שלי..
"שבי בשקט!! אל תזוזי! " פנית אליי..ואני עומדת בשקט..ואתה מתחיל לרדת לאט לאט ולהעביר את הלשון שלך לכל גופי..
ואני לא זזה...רעד קל עובר ברגליי...אתה מחזיק את רגלי חזק חזק.. מפסקת אותם.. מרים את החצאית שלי..מסיט את התחתון הצידה
ודוחף את הלשון..אני משתגעת..רוצה לזוז להשתולל.. אך אתה אסרת עלי!!
Karina" Karina Karina Karina" צעקת אליי.. תוך כדי שדחפת אליי את האצבע שלך לישבני שנפתח לכבודך
ועכשיו אני חמה אש..רוצה אותך...
ושוב אמרת לי " שבי בשקט!! לא לזוז!..."
יצאת מהחדר עם זיקפה אדירה..ואני עומדת בלי יכולת לזוז ..
זה היה נראה נצח אך כעבור עשר דקות חזרת ולא לבד..חזרת עם ארבע אדונים, גברים, אלו שרצו אותי.. את Karina......

בואי תכירי את החבר'ה Karina שלי...הוא קשר לי קולר מסביב לצוואר ..את ידיי קשר אחורה, והוריד אותי אל ברכיי
Karina" זה הזמן עבורך לאכול...חתולה שלי!"
ואז לפי התור התחלתי להכיר את החב'רה...
הראשון, פותח לכבודי את רוכסן מכנסי הג'ינס ...מוציא את הזין ודוחף לי אותו לפה..אני מוצצת ומלקקת את כולו..לאט לאט ניסיתי להוריד את הראש כדי לקטוף את הביצים הוא עזר לי בכך שדחף אותם לפי.. ואז הוא יצא מתוך פי..
Karina חתולה שלי..תכירי את השני !! פנה אליי הגבר שלי...מכנסי עור צמודים..ולאט לאט הוא פותח את כפתורי מכנסיו..הקרבתי את פי למצוץ גם לזה, ואז הרגשתי סטירה על הלחי.."את לא הולכת ללקק לי את הולכת לשאוב אותי זה מובן לך?!" ואז הוא התחיל לזיין אותי בפה כמו אחד שלקח אקסטזי.
וכך עברתי מאחד לאחד והגבר לי עשה לי הכרה עם החב'רה ..רובם היו לבושים בגדי עור..

[/url]
רויטל

Karina שייכת לי !! \ חלק 2

רויטל • 29 ביוני 2003
אחרי ההיכרות עם החבר'ה , אדוני ביקש ממני לשבת בשקט עד אשר יפקוד עלי מה לעשות.
כולם יצאו מהשירותים, שמעתי את הקולות שלהם מעבר לדלת..ואני יושבת בשקט בלי לזוז, כי כך פקד עלי אדוני.
כעבור רבע שעה חוזר אדוני. – קומי Carina אנחנו זזים, הוא עזר לי לקום שיחרר אותי מכבלי, עזר לי להתלבש
אחז בידי ומוביל אותי ליציאה מהמועדון.
ניכנסתי לרכב – " את יפה Karina שלי.." וקשר את עינים במטפחת שחורה.
הניסעה היתה ארוכה, ולא ידעתי לאן מובילים אותי, אבל התחושה של הסכנה והריגוש חילחלה בתוכי, והייתי מכורה לאנדרלין הזה.
כעבור שעה הגענו. אחד הגברים פתח לי את הדלת, הושיט לי יד " קידמה זונה! החוצה!" והוא עזר לי לצאת.
הרגשתי הרבה ידיים על גופי עוזרים לי לרדת כמה מדרגות, ואז שמעתי את המפתח בדלת וסיבוב הידית, והדלת חרקה כאשר פתחו אותה ( כאילו שנים לא פתחו את הדלת הזאת ) .. ריח של עובש היה באוויר, מחנק, חם, שרב, התחלתי להזיע ספק פחד ספק חום אבל הזעתי " אדוני חייבת לשתות מים" ואחד הגברים שפך לתוך פי מים" את רוצה מים כלבה?! קחי מים.. קדימה תשתי הכל..הכל.." הוא שפך ושפך ושפך.. וכבר התחלתי להחנק סטירה הרגשתי על הלחי ושערי הארוך שהיה ספוג כולו מים זז לצד עם עוצמת הסטירה.
עמדתי בשקט ואז החלו להפשיט אותי..לאט לאט..כאילו אין מחר יותר..ואני Karina ניצבת ערומה מול כל הגברים, שעיני עדין מכוסות, והחלו לקשור את גופי עם חבלים, הדקו כל כך חזק, שאם חשבתי שבזה הרגע אני אנוס על חיי, לא היתה כל אפשרות.
הם הרימו אותי והשכיבו אותי על חתיכת פלטה מעץ..המגע היה כל כך לא נעים..העץ היה מחוספס ולא חלק, והאבק הספוג שהיה שם נדבק לגופי החלק להפליא.
ואז חזר התהליך שאני Karina מתחילה להרגיש בתוך פי את אברי המין שלהם, לפי התור אחד אחד. מוצצת לא רואה אבל מרגישה את ההבדלים בין כל מציצה למציצה. " אוי Karina שלי, כמה את יפה" לחש לי אדוני, ואז הרים את רגלי גבוה מאוד וקשר אותם בלולאה מהתקרה, בלי התראה בלי כל הזהרה, הרגשתי חדירה של חפץ קר בתוך ישבני.." איייייייייייייייייי" צעקתי, ושוב סטירה עפה ללחי שלי, ואני שומעת את קולם, את הצחוק שלהם, ליחשושים, מי יכנס לתוכי ראשון, וכך לפי התור הם חודרים אליי מאחור..ואני מרגישה שהישבן המקסים שלי קרוע לפניהם.
לא עבר זמן ושוב השכיבו אותי על העץ הלא נעים ביקשתי מאדוני אם אפשר להניח איזה נילון על השולחן כי זה נדבר לגופי, אחד הגברים הרים אותי על ידיו והשני פרס נילון על "השולחן" ואז השכיבו אותי בחזרה, פתחו את עיני וראיתי את כולם עומדים בשורה מלפניי..אחד מהן ניגש לקשור רק את ידיי .. ואז אדוני הדליק נרות מסביבי..ולאט לאט שפך על גופי את השעווה החמה...

DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 29 ביוני 2003
פוחדת,אוף מחרמנים הסיפורים שלך icon_wink.gif
ותשמעי,איזה מושלם זה יוצא עם התמונות.
רעיון נפלא icon_profilekiss.gif
רויטל

אמממממ

רויטל • 29 ביוני 2003
כן אני כותבת לתמונה שאני אוהבת.. ומשלימה לתמונה סיפור..icon_smile.gif)
רויטל
לפני 20 שנים • 30 ביוני 2003
רויטל • 30 ביוני 2003
הכאב החל לחלחל בתוכי, אך ההרגשה להיות ללא שליטה, ללא יכולת לזוז גרמה לי לאורגזמה ענקית, למשהו שרק אני יכולה להרגיש אותו, ואני כנועה ל4 גברים, שאני בובת צעצוע בשבילהם, ואילו הם בשבילי אגדה.
אחד הגברים התקרב אליי, הסתכל בעיני..הסתכל שוב ושוב, לקח שחטה ענקית מהסיגריה שלו..התקרב אל פי ונשף לתוכי פי את העשן..סתם את פי בידו ואת האף, הוא החל לשלוט גם בקצב הנשימה שלי..בזמן שהוא משחק בנשימה שלי, האדון שלי ישב ועישן ג'ויינט בכסא, רגל על רגל, עינים חודרות, ונותן לו פקודות לכמה זמן לעצור את הנשימה שלי..ואז גבר נוסף התיישב עליי, לחץ על הבטן כל כך חזק עם המשקל שלו...כמעט נחנקתי והחמצן לא מגיע אליי בקצב סדיר. הוא שחרר את מחסום פי, ויצא לי הצעקה, המילה המוסכמת שביננו, נשברתי וצעקתי "דיירסט". פתאום שקט מוחלט הגברים החלו לזוז ממני..ואני נשארתי לבד על השולחן.
האדון שלי ישב על הכיסא עדין..מביט בי בבושה. ודמעות ירדו מעיני.
אדוני הרים את היד שלו וסימן לגברים לעזוב את המקום..חלק היו לא לבושים, הם התלבשו התארגנו, ויצאו מהמקום האפל הזה.

אדוני התקרב אליי, ואני שומעת את נקישות עקביו על הריצפה הישנה הזאת, כאילו זה בית מתקופת גוטי..והרעש הזה גרם לי לפחד. הוא שיחרר אותי מכבליו, הרים אותי על ידיו, וחיבק אותי חזק " אל תבכי Karina שלי, אל תבכי יפה" הוא ניגב את הדמעות שלי, והמשיך ללטף אותי כמעט חצי שעה, ומרגיע אותי לחלוטין, נישק אותי ברוך, מי שהיה קר כאבן מקודם הפך לאציל נפש מקסים, השינוי הזה בתוכו לא היה מובן לי, וכנראה לא הבין לעולם. " אני מצטערת אדוני, אני מוכנה לנסות שוב" בקול חלש לחשתי לו.." שששששששששש...אל תדברי עכשיו" הוא התחיל להלביש את החזיה שלי, ואז סטר לי ללחי, לקח בקבוק מים ושפך על גופי, ושוב סטר, ושוב, ושוב, ושוב, והלחיים שלי אדומות, שערי מתנועע מצד לצד משפריץ את המים לצדדים, וזה הטריף אותו..ואמרתי לעצמי הוא לא יצליח לשבור אותי שוב.
הוא הרים אותי שוב לחתיכת עץ רעוע.. השכיב אותי קשר את ידיי מאחורי הראש, הלביש קולר לצווארי "את הכלבה שלי Karina , את שייכת לי, את הרכוש שלי, ואני אעשה בך מה שאני רוצה!!" הוא חסם את פי בגאג והחל לקשור מסביב לבטני חבל..
אחרי שעות שאדוני השתעשע לו, הוא שיחרר אותי לגמרי..והכניס אותי לתוך כלוב קטן ולחש לי

"Karina שייכת לי, ככה אני אוהב אותך"

סוף

Bloody Kiss

כל הכבוד

Bloody Kiss • 30 ביוני 2003
כתיבה מעולה
סיפור אדיר icon_smile.gif
ח"ח עצבני ורק תמשיכי
DomDomina​(שולט)

Re: כל הכבוד