ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביקור בדאנג'ן - זעזוע עמוק!

מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 22 בינו׳ 2005

ביקור בדאנג'ן - זעזוע עמוק!

מקבי​(מתחלף) • 22 בינו׳ 2005
אז הייתי, ביקרתי, ראיתי, הכל. האמת, ציפיתי למקום בערך פי שלוש יותר גדול, עם פי עשר יותר אנשים... אבל ככה זה כשבאים ביום שישי, כנראה. היו שם אנשים בתלבושת אחידה (יענו נון-קונפורמיסטים, כל הנשים בשמלות שחורות, שיער שחור ואיפור סגול, וכל הגברים במעילי עור, מכנסיי ג'ינס ושיער ארוך, והמוזיקה הייתה אותו הדבר כל הזמן. אבל שיהיה). אני מניח שלא ממש חוויתי 'חווית דאנג'ן' ראויה לשמה, אבל התרשמתי במידה מסויימת.

בכל אופן - הזעזוע!

מה נסגר עם שגיאות הכתיב והתחביר בשלט הכניסה?! גם בעברית וגם באנגלית, אותו לוח שחור מלא בשגיאות איומות ונוראות, כאילו ילד בכיתה גימל (שנכשל בלשון) כתב אותו. מצטער, אבל בהתחלה צחקתי (והבאונסר חשב שאני די מוזר), אבל אחר-כך זה קצת התחיל להדאיג אותי.

אז - לטיפולכם!

icon_lol.gif
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 22 בינו׳ 2005
מקבי היקר, אם זכרוני אינו מטעני, וסביר להניח שאינני דמנטית, ביום שישי המסעדה משמשת כבר לקהילת הרוקרים הישראליים...או איך שלא יקראו לעצמם חובבי הרוק הכבד...

אי לכך ובהתאם לזאת, זוהי אינה חוויות דאנג'ן ראויה. ותמוה בעיני שאת ביקור הבכורה שלך בחרת לעשות דווקא ביום בו המועדון אינו פועל.

אז אני יכולה רק להמליץ על כניסה לתחומי המועדון ביום שלישי, יותר נכון בערב שלישי, שם תפגוש בגבירות יפות וגברים מטופחים... (או סתם בשלוכים...)

ולגבי טעויות הכתיב?

קטונתי...

בייבי
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: ותמוה בעיני שאת ביקור הבכורה שלך בחרת לעשות דווקא ביום בו המועדון אינו פועל.

כפי שכבר ציינתי בעבר, אני משוייך לגבירה האדירה מכולן, והיא גוזלת ברשעות את כל זמני במהלך השבוע, ולעיתים גם בסופי השבוע. icon_smile.gif לכן, נבצר ממני להגיע במהלך השבוע.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
מקבי יקר,

כחובב BDSM וכגולש אינטילגנטי בכלוב, ביקורך במועדון הדנג'ן ביום שישי, מעיד על אי שפיות זמנית. אינני מתכוונת לשפוט אותך icon_smile.gif וקוראת גם לאחרים לא לעשות זאת, אלא להעניק לך הזדמנות נוספת.

בוא ביום שלישי או חמישי, (בקש מגבירתך האדירה מכולן אישור מיוחד לצורך יישור הדורים והצלת כבודך) שאל את הברמנית מי זו המכשפה, עמוד לידי רבע שעה (זה המקסימום יש תור ארוךicon_smile.gif), אני אכיר לך את חלק מהנפשות הפועלות ובא לציון גואלicon_smile.gif !

(המכשפה מתכונת נפשית לשרשור חדש של מקבי שיקרא "ביקור נוסף בדאנג'ן - חווית עומק מרגשת במיוחד!")
מקבי​(מתחלף)
אני כבר מחכה לביקור הבא, שכנראה לא יהיה בזמן הקרוב. אבל, אם וכשאר יהיה, אהיה בטוח שאפגוש את המכשפה. icon_wink.gif וכמובן, גם את כל שאר הנפשות הפועלות, מצליפות וגונחות. icon_razz.gif