ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים! מלכה חדשה מחפשת...

אחת שניים שלוש
לפני 19 שנים • 30 בינו׳ 2005

עבדים! מלכה חדשה מחפשת...

אחת שניים שלוש • 30 בינו׳ 2005
ובכן ...בקרוב תעלה לאתר מלכה חדשה ...מדהימה וסקסית (לטעמי ואני בטוחה שגם לטעמכם)...אבל זה יקרה רק במידה ויש כאן מישהו שיש לו מחשב שהוא לא זקוק לו ,
המלכה , חברה שלי (אני עדיין לא אגלה לכם את שמה ) ביקשה ממני למסור הודעה בשמה שהיא מחפשת מחשב , לא משנה איזה העיקר שיעבוד ושהיא תוכל לחבר אותו לאינטרנט ולהיכנס לאתרים השונים...לדעתה זה האינטרס שלכם יותר משלה לדאוג שלמלכה יהיה מחשב בקרוב , למען האמת אני חושבת שהיא צודקת ...
בעבר פירסמתי הודעה דומה באתר שכן עבור המלכה M וכעבור זמן קצר נמצא עבד שהביא לה את המחשב הישן שלו ...
מבטיחה לכם ,גם הפעם , לא תצטערו icon_wink.gif
אז אם למישהו יש מחשב ישן שהוא לא זקוק לו אשמח לקבל הודעות אישיות בנושא .
תודה icon_smile.gif

המלכה נטלי.
    התגובה האהובה בשרשור
חזירונת_בבוץ
חזירונת_בבוץ • 30 בינו׳ 2005
המלכה מובטלת?
אין לה כסף למחשב?
אויש מסכנה.
מלכה מסכנה זה דבר עצוב.
Black Roses
Black Roses • 30 בינו׳ 2005
תסחפי עוד קצת
Tame

צדקה זו מצווה.

Tame • 30 בינו׳ 2005
ועל כן אני חושב שאפשר לערוך מגבית, כל אחד יתרום שקל שניים ובסוף יהיה לנו מספיק כסף בכדי לתרום מחשב למלכה הנזקקת.. נקרא לתוכנית "מחשב לכל מלכה" (אני רק מקווה שהיא תלך יותר טוב מאשר התונית של ביבי..)
icon_wink.gif
Black Roses
Black Roses • 30 בינו׳ 2005
אני דווקא חושבת שאפשר לשים עבד מוזיקלי בעיר לקבץ נדבות עם התמונה של המלכה המרוששת....
Dark Artist​(שולט)

אני מצטער מאוד

Dark Artist​(שולט) • 30 בינו׳ 2005
אבל זה מה שנקרא ניצול!
איזה אינטרס יש לעבד כלשהו לתרום את המחשב שלו רק כדי שאותה מלכה תוכל להשתמש בו להנאתה ורוב הסיכויים שבכלל לא תמצמץ לכיוון שלו אחר כך.וכך גם לשאר העבדים.
מלכה נוספת תוכל להיות באתר הכלוב.ביג דיל.זה בדיוק שווה להוספת זרד למדורה גדולה.
המחיר יקר מדי.
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)

נמוך מים המלח..

כמה מרגש!
ומה עם זוג רמקולים, מסך, מצלמה, מדפסת, סקינר...
שתפשיל שרוולים ותתחיל לעבוד!!!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 30, 2005 4:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 30 בינו׳ 2005

סתם הערה לא קשורה
אני בתור שולט תמיד חושב מה אני יכול לתת לנשלטות שלי
ולא מה עוד אני יכול לקחת.

שיהיה לכם אחלה יום,
master james.
madhim

Re: נמוך מים המלח..

madhim • 30 בינו׳ 2005
ניקול בעקבגבוה כתב/ה:
כמה מרגש!
ומה עם זוג רמקולים, מסך, מצלמה, מדפסת, סקינר...
שתפשיל שרוולים ותתחיל לעבוד!!!

זה מה שנקרא מלכה המגינה על הטריטוריה שלה...כל הכבוד!
Dark Artist​(שולט)

להלן תרחיש שיכול בקלות להיות מציאות

Dark Artist​(שולט) • 30 בינו׳ 2005
שלום כל העבדים באתר.גם אני עבד כמוכם,עבד גאה למלכה יפה ומדהימה.למלכתי יש צרכים כפי שאתם מבינים,אבל האמינו לי רבותיי,שווה לספק אותם.המלכה שלי מחפשת עבד שיואיל בטובו לתת לה אוטו שהוא לא משתמש בו בתכיפות,לצורך סופי שבוע של בילויים של מלכתי ובשביל שהמלכה תוכל לטייל או להגיע למחוז חפצה.אתם גם מוזמנים לתרום כל אוטו שהוא אפילו יד שלישית,העיקר שייראה טוב(אחרי הכל היא מלכה יפה).זה ישתלם לכם.באמצעות המכונית היא תוכל להגיע לדאנג'ן על מנת שכולכם תוכלו לשזוף את עיניכם ביופיה הרב.
כמעט שכחתי,מלכתי גם מחפשת עבד שיוכל להלוות לה את דירתו.אני פה פונה לקהל העבדים המבוסס יותר והאמיד שיש לו במקרה דירה נוספת שהוא כרגע משכיר אותה לסטודנטים ולא עושה בה שימוש מעבר לכך.עדיף שתיהיה במרכז הארץ כדי שתיהיה קרובה לציוויליזציה.3 חדרים לפחות כדי שיהיה מקום לעשות סשנים.שיהיו גם עציצים והקירות יהיו מסויידים.קצת השקעה לא הזיקה לאף אחד.אני אומר לכם שאתם תרוויחו מזה.אולי אחד מכם יהיה בר מזל לחוות סשן בדירה שלו.דבר אחרון שנזכרתי בו עכשיו אבל ממש נחוץ היא קיצבה חודשית למלכתי.אם יש עבד שבחשבון הבנק שלו שוכבים תדיר 2000 שקלים פנויים,הוא מוזמן להפקיד אותם בחשבונה של מלכתי.איך זה יעזור לכם? פשוט מאוד.למלכתי יהיה כסף ללכת לסלונים ולקוסמטיקאית כדי לטפח את עצמה,להסתפר,להתאפר.תחשבו על זה.תיהיה מלכה יפהפיה ומטופחת ביניכם.
כמובן שלרובכם היא לא תוכל להודות אישית.אחרי הכל יש לה סידורים לעשות אצל מעצב השיער,לנסוע לעבודה כי עכשיו יש לה אוטו ולקנות תמונות חדשות לדירה החדשה,אבל אני בטוח שהכל ישתלם לכם icon_smile.gif