סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירשור אביס

tracy
לפני 19 שנים • 30 בינו׳ 2005

אני הייתי קודם!

tracy • 30 בינו׳ 2005
טוב, אז אני לא ראשונה בשרשור, אבל אני ראשונה כרונולוגית.

אחת מהעובדות האלה היא שקרית, נחשו איזו:

1. אביס ואני שיחקנו בלקשור למיטה עוד לפני שידענו מה זה חבל? (אם אני זוכרת נכון משהו שהיה כשהייתי ילדה תמימה בת 18 )

2. אביס עזר לי לבגוד בשני גברים בחיי, בהפרש של עשר שנים בערך.

3. אביס צילם אותי פעמים רבות במשך השנים, אבל מעולם לא העביר אליי אף אחת מהתמונות

4. אביס גר מרחק קילומטרים רבים כל כך ממני, שלעתים רחוקות אנחנו זוכים להפגש. אני לא בטוחה שאני זוכרת איך הוא נראה. (ולכן לא אפיץ שמועות לגבי גמדותו, או עבודתו כמחלקת תה).

icon_smile.gif
שוטרת*
שוטרת* • 30 בינו׳ 2005
אביססססססססססססססססססססססססס
סוף סוף....!!
אני יכולה לספר גם??? אתה לא תכעס נכון? icon_smile.gif
יש לי כל כך הרבה דברים לספר.....למשל כל עניין הגובה הזה, זה בסה"כ נעלי עקב גבוהות
והפנים האלו - ניתוח!!
להמשיך?
ket​(לא בעסק)
ket​(לא בעסק) • 30 בינו׳ 2005
Abyss כתב/ה:
באמת, אתן יכולות הרבה יותר טוב מזה......

השמועה האחרונה ששמעתי שרצה בקרב העורבים של הקהילה היא שהסווטשתי, וכיום אני גם סאב.....

קדימה, הרי יש להם הרבה מה לומר......

סאביס???
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
abcd
abcd • 30 בינו׳ 2005
סאביס,

אם זה נכון,

אני מאד כועסת שטרם הגעת אלי לסשן!
ורה
ורה • 30 בינו׳ 2005
אותי פעם שאלו הכיצד התרשלת במשמרתך וטרם היצגת עצמך בפני icon_smile.gif
אז אני מחכה. icon_smile.gif
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 30 בינו׳ 2005
אולי אינכם יודעים אך שו של האיש אינו אביס- כי אם ראביס שכן הוא רבי.

פירוש השם אביס- מעמקים, ממעמקים קראתיך אלוהים. אביס שלנו היה גדול המקובלים בחצרו של הרב כדורי וגדל בחסידות פוניבז'.(אני סתם אוהבת לכתוב פוניבז')
אביס התחנך על ברכי הרב (ואת מה שקרה שם אני משאיה לכם להשלים לבד, אך אומרים שהזכות לא שייכת רק לכנסיה הקתולית), וגדל והתחזק.
יש אומרים עברה בעיר אישה, חסודה הייתה אך לא צנועה, ומאחורי מעילה בצבצה לה רצועה.

את מהר אביס לרכוס את מעילה של אותה נערה פפן תתקרר, אך זו הסתובבה כדי לבדוק מי הוא אותו אביר שרץ לעזרתה, ומצאה עצמה לפותה בקשירת שיבארי מרשימה.

או אז גורש ראביס מהישיבה, קיצר את שמו והפך לרועה עיזים...

ועד היום הוא מוריד להן את הצמר.

בייבי
מישלי

רגע....

מישלי • 30 בינו׳ 2005
מה ?

כולכם מכירים את ה - Abyss הזה ?

אני הייתי בטוחה שהוא דמות וירטואלית בלבד....

אשמח להכיר... icon_wink.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 31 בינו׳ 2005

כפי שביקשתי

Tamashi Nawa​(שולט) • 31 בינו׳ 2005
בעקבות פניה אלי בפרטי, נתבקשתי ע"י דמות עלומה לפרסם את הטקסט הבא:

מי שמכיר אותי יודע שאינני אוהב להכביר במילים.
האמת שבמקרה זה גם אין צורך.
הכל ידוע מראש, אבל אולי נשכח מהלב, שלהכיר את אביס זה לשלם בכאב.
כך נאמר בשרשור יום הולדתו של אביס:

[quote"Dom_Quixote"].
מדוע נמצאו חבלים צבעוניים במכוניתו של קנדי? מה עתיד היה אביס להרוויח במקרה שטרוצקי ימות לפני גיל 50? ומי בחר בשרהל'ה שרון לייצג אותנו באירוויזיון? חלק מהסודות הותרו רק בעת האחרונה לפרסום, ואני מוצא לנכון להביא אותם כאן לפניכם, באובייקטיביות מוחלטת, מתוך רדיפת צדק ואמת, וללא כל אינטרס. המעוניינים לנטוש את אביס הנפשע ולעבור למחנה קיחוט מוזמנים לעשות כן תמורת דמי חבר מופחתים של 79.99 ש"ח בשנה, לא כולל הוצאות שוטפות, מענקים חד-פעמיים, ו"מס הפתעה" חודשי מדי שבוע.

להלן רשימה חלקית של הסודות שהותרו לפרסום (חלק נוסף יפורסם ביום השנה לטבח גולדשטיין).

1929: אביס יוצא עם בת מיעוטים מפאתי יפו, אך שובר גבול ברזל בכך שאומר לה לגלח את זקנה. בת המיעוטים מספרת לזקני העדה שכבודה חולל. פורצות מאורעות תרפ"ט. אביס מאשים בתקרית את שמעון פרס.

1933: אביס מספר למשטרה שבזמן רצח ארלוזרוב הוא שהה בדאנג'ן. בתום ששה חודשי חקירה מגיעים השוטרים למסקנה שהדאנג'ן עדיין איננו קיים, אך אביס מספיק לברוח לאירופה על רפסודה שבנה מקסמי שיניים שגנב מאבולעפיה, כשהוא משתמש במחבט אנגלי מאורך כמשוט.

1938: אביס מייעץ לראש ממשלת בריטניה צ'מברלין להקריב את צ'כוסלובקיה לטובת היטלר בטענה ש"זה ירגיע את המשוגע, סמוך על סחבק". צ'מברלין חותם על חוזה שלום עם גרמניה ובעומדו על כבש המטוס מכריז: "I BROUGHT ABYSS IN OUR TIME" (נשיקתי שלוחה למי שמבין את הפראפרזה פה).

1944: האנייה אקסודוס כמעט מגיעה בשלום לחופי הארץ, אך משמר החופים הבריטי שומע גניחות משונות מתוך הערפל, ומוצא את אביס מסשן מעפילה. האנייה נשלחת כלעומת שבאה, למעט אביס, שמתחיל עם שוטרת בריטית בספרו לה שהוא בעל תואר בכימיה ותורת הממשל מאוקספורד, ומוכיח זאת בדקלמו טקסט שלם מאת הראל מויאל. אביס מקבל אזרחות בריטית ותואר כבוד "סיר" (לא סֵיר, סִיר) מהמלכה. אביס שר בטקס: "האל נצור את בטי".

1947: אביס מתמנה לנציג ארגנטינה באו"ם, ומצביע נגד הצעת החלוקה. כשמתקבלת ההצעה אביס קורע במחאה את כרטיס החברות שלו באו"ם, רק כדי לנסות אחר כך ללא הצלחה להדביק אותו בחזרה באמצעות צילוטייפ דו-צדדי כדי לקבל ארוחה חינם במזנון.

1956: במבצע קדש מתבצעת הצניחה המבצעית היחידה מאז ומעולם בתולדות צה"ל. המבצע מוכרז ככישלון מוחלט בעקבות אלמוני שקשר את כל המצנחים בקשרים אמנותיים להפליא בצבעים שונים, מה שגרם להם לא להיפתח. צה"ל מכריז על הצניחה כבלתי רלוונטית ולא מנסה אותה יותר עד ימינו אנו. הצנחנים מקבלים על שום לוזריותם כומתות אדומות א-לה הפועל, מה שגורם להם לחטוף מכות בכל שנה מחדש מלוחמי גולני האמיצים, בהנהגת הרס"ר היחידתי רב-נגד אביס מועלם.

1967: אביס רוצה לצלול בים האדום ללא הפרעה ולשם כך סוגר את מיצרי טיראן. כתוצאה מכך פורצת מלחמת ששת הימים. אביס מקפיד להיצמד לרבין כל המלחמה, וכתוצאה מכך מופיע בתמונה המפורסמת של שלישיית המטכ"ל. אביס גם מצלם את הצנחן הבוכה בכותל, אולם נזרק מהצבא לאחר שמתברר כי הוא צילם אותו עם בליינדפולד. התמונה משוחזרת מחדש באמצעים אלקטרונים. אביס מתמנה לאחראי משמרת בקואופרטיב אגד.

1968-1972: אביס מתנדב למילואים בזמן מלחמת ההתשה, ומספר לחיילים בחזית סיפורים על כיבושיו הרומנטיים. 18 חיילים מתים מחנק, שלושה מהרעלת קיבה, ועוד 37 נפצעים בינוני עד קשה. אביס נשפט במשפט צבאי, בסופו הוא ננזף, מודח ומקודם לאלתר.

1973: אביס מתנדב לעצב את שיערה של גולדה מאיר ולעשות לה איפור בכל פעם שהיא מופיעה בטלוויזיה. בראותם את גולדה מאבדים מנהיגי ערב את רתיעתם מישראל, ופותחים במלחמת יום הכיפורים.

1979: אביס מערער על זכייתה של ישראל באירוויזיון בירושלים בטענה שלהקת חלב ודבש גנבה ממנו את השיר. להוכחה הוא מציג חמשיר שכתב בגרפיטי על קירות ביתה של גלי עטרי: הללויה לצלם הללוליה ישירו כולם אצלם תמונה בודדה גם אם הסאבית התנגדה ויאמרו כולם אביס אתה נפלא. הערעור של אביס מתקבל, וועדת האירוויזיון קובעת את התחרות של שנה הבאה לתאריך יום הזיכרון לחללי צה"ל.

1980 - 2004: אביס משמש כמנהל התוכניות של ערוץ 1.

1981: אברהם דשא-פשנל רואה את אביס בסשן, וכתוצאה מכך עולה בו הרעיון לקרוא לשלישייה הקומית שהקים "הגשש החיוור".

1984: אביס זוכה בפרס של 100,000 שקלים בתחרות הסיפור הקצר של ידיעות אחרונות, אך הפרס נלקח ממנו בתירוץ שלמעשה הוא שלח את סיפורו של אוסקר וויילד "הנסיך המאושר" תחת השם "ארי פרידמן, רחובות". אביס מאשים בתקרית את שמעון פרס.

1991: אביס מכחיש שסאדם חוסיין מאיים על ישראל כתוצאה מכך שאביס חייב לו מאה שקל, ובורח מת"א לצפון. כשמתחילים ליפול טילים בצפון אביס שולח לג'ורג' בוש האב תשעים שקל שייתן לסאדם, ומבקש ממנו לומר לשליט עיראק שעשרה אבדו בדואר. בוש האב משקיע את תשעים השקלים בקמפיין הנשיאות של בוש הבן, אך הם מספיקים לו רק כדי לחורר כמה ניירות בפלורידה.

1995: אביס מטייל במוצאי שבת ליד עיריית ת"א, כשהוא מבחין שהמצלמה החדשה שלו עושה אור אדום קטן כשהפלאש דלוק. הוא צועק לשוטרים שנמצאים בקרבת מקום: היי, בואו הנה מהר, אתם חייבים לראות משהו מגניב!

1997: אביס נשכר ע"י מארגני המכבייה, ומקים גשר מעל הירקון עשוי מחבלים צבעוניים וכמה פיסות עץ, כפי שהוא עושה מדי שבוע במועדון.

2002: השיר "דרכנו" מושמע ברדיו 203,437 פעמים, ונבחר לשיר השנה. עוד לא מצאתי את הקשר של אביס לזה, אבל אין לי ספק שקיים אחד.

2004: אביס מאמן אישית את כל ספורטאינו לאולימפיאדה, למעט אריק זאבי וגל פרידמן, עליהם אומר אביס "חבל על הזמן שלי, אין להם עתיד". בדו"ח הוועדה על כשלון המשלחת נחשף שהסייפת איילת אוחיון עלתה לקרב כשהיא בהריון. אביס מאשים בתקרית את שמעון פרס.

אני מקווה שעיניכם תהיינה פקוחות להבא, לא ללכת שבי אחר כל בוהק מחומצן שעובר בדרככם. הכוח לשנות בידיכם! הלאה העריצות! תחי העריצות שאני חבר בה!

ההמנון:

כל עוד בדאנג'ן בשעות קטנות,
אביס מנשק ידיים עדינות,
ולפאתי בלוריתו עיניים נשלחות,
ולא סאבית ולא דומית שמה על קיחוט,

עוד לא אבדה קנאתנו,
הקנאה היא מפלטנו האחרון,
להיות דום נערץ בקהילתנו,
קהילת כלובי והמועדון.

מזל טוב.

כבוד,
קיחוט[/quote]

ברנש חביב, הקיחוט הזה. הוא נראה טוב כמו שהוא כותב?