בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אלכוהול וסשן...

אדון החלומות
לפני 19 שנים • 3 בפבר׳ 2005

אלכוהול וסשן...

אדון החלומות • 3 בפבר׳ 2005
שלום לכם.

אני שואל את השאלה, כדי לדעת אם מה שעלה לי בראש הוא בכלל בטוח,
במידה ולא, לא אבצע אותו.

יש לי שפחה (לצערי בינתיים וירטואלית מקנדה) שאני רוצה לקיים בה סשן
שיערב אלכוהול וכאב.

הרעיון הוא שהיא תשתה עוד ועוד אלכוהול ובמקביל תכאיב לעצמה עוד ועוד.

רציתי לדעת כמה דברים לגבי צריכת אלכוהול.

1. אני יודע שספיגת אלכוהול אצל אנשים שונה, ומשתנה בין לבין,
אך כמה זמן מרגע השתיה, האלכוהול ניספג בדם ומשפיע? האם
יש לזה תשובה מוחלטת?

2. בהינתן מימדי גופה האם אוכל לשער את יכולת הסיבולת שלה?

3. אני רוצה שבו בזמן היא תצרוך אלכוהול במנות מדודות,
עד שהיא תיראה שהיא מאבדת פוקוס, האם זה בטוח,
ואם כן, כל כמה זמן כדאי להורות לה לצרוך את המנות,
ובאילו כמויות?

נגיד - כוס יין - לחכות חמש -עשר דקות, ועוד כוס יין?

תודה לכולכם, צריך תשובה מהירה.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 3 בפבר׳ 2005
כבר נערכו דיונים אין ספור בנושא אלכוהול וסשנים, והמסקנה לרוב הייתה שמוטב לא לערבב בין השניים. אני מבינה שבמקרה שלך זה מתוכנן ומחושב, אבל בכל זאת... אני הייתי חושבת פעמיים. לא אוכל לצערי לענות לרוב השאלות שלך - את זה אותיר למבינים גדולים ממני בתחום - אבל בכל זאת, כמה הערות: כאב הוא מנגנון אזהרה, וצריכת אלכוהול משבשת את המנגנון הזה. היא מעלה את סף הכאב באופן מלאכותי, לפעמים עד כדי כך שנזק רציני יכול להיגרם לסאבית שלך, בלי שהיא תהיה מודעת לעניין עד לאחר מעשה.
העובדה שהסשן ייערך בשלט רחוק מסבך את הסיפור עוד יותר: אתה לא תוכל להיות שם בשבילה במקרה והעניין ייצא מכלל שליטה - מה שיכול לעניות דעתי לקרות בקלות, מכיוון שמדובר בצריכת אלכוהול בכמויות רציניות.

ובאשר לשאלה מספר שתיים... כן, אתה תוכל לשער. לשער, שים לב, לא יותר מזה. וזה לא מספיק בעיני, כי מיליון דברים יכולים להשתבש לכאן או לכאן, ואתה לא תהיה שם לדאוג לבטחונה.
Dark Artist​(שולט)

אני מסכים עם שי-וולף

Dark Artist​(שולט) • 3 בפבר׳ 2005
she-wolf כתב/ה:
כבר נערכו דיונים אין ספור בנושא אלכוהול וסשנים, והמסקנה לרוב הייתה שמוטב לא לערבב בין השניים. אני מבינה שבמקרה שלך זה מתוכנן ומחושב, אבל בכל זאת... אני הייתי חושבת פעמיים. לא אוכל לצערי לענות לרוב השאלות שלך - את זה אותיר למבינים גדולים ממני בתחום - אבל בכל זאת, כמה הערות: כאב הוא מנגנון אזהרה, וצריכת אלכוהול משבשת את המנגנון הזה. היא מעלה את סף הכאב באופן מלאכותי, לפעמים עד כדי כך שנזק רציני יכול להיגרם לסאבית שלך, בלי שהיא תהיה מודעת לעניין עד לאחר מעשה.
העובדה שהסשן ייערך בשלט רחוק מסבך את הסיפור עוד יותר: אתה לא תוכל להיות שם בשבילה במקרה והעניין ייצא מכלל שליטה - מה שיכול לעניות דעתי לקרות בקלות, מכיוון שמדובר בצריכת אלכוהול בכמויות רציניות.

ובאשר לשאלה מספר שתיים... כן, אתה תוכל לשער. לשער, שים לב, לא יותר מזה. וזה לא מספיק בעיני, כי מיליון דברים יכולים להשתבש לכאן או לכאן, ואתה לא תהיה שם לדאוג לבטחונה.

כל מה שמערב אלכוהול גם מהצד השולט והנשלט יכול להיות מאוד מסוכן ולצאת מכלל שליטה.השולט יכול בטעות להצליף בכוח או במקומות אסורים תוך כדי התעלמות מוחלטת משיפחתו ונשלט ששותה הרבה יכול להיות קהה חושים לגבי הצלפות או כאב ויכול שלא להזהיר את השולט אם כואב לא או אם משהו אחר לא תקין.סשןעושים בראש נקי וצלול.לכל היותר כוס יין או בירה לחימום האוירה ולא יותר מזה.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 3 בפבר׳ 2005
לא!!!! לא!!!!! לא!!!!!

זה מסוכן בטירוף במיוחד אם אתה לא לידה

לא מערבבים אלקוהול לעולם בסשן זה מסוכן בטירוף

האלכוהול גורם לשיכרון חושים שמוגבר על ידי הסאב ספייס ככה שכול הרמזורים של כאב של מצוקה וכו פשוט ניסגרים

היא יכולה לעשות משהו שבאותה שניה לא יריגש כואב אבל יכול להיות מסוכן מטירוף ולגרום לנזק לטווח ארוך

יש ליזכור אלכוהול מערפל לנו את חושים והחושים בסשן חייבים להיות תמיד בתיפקוד מלא

תמיד עם היד על הדופק לוודא שאין בעיה

ומה לעשות לכהול בכמיות שאתה מדבר זה יכול לגרור לאסון במיוחד שאתה לא לידה לפקח
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 3 בפבר׳ 2005
אני חושב ש TV בהחלט כיסה את הנושא בצורה מדוייקת .
אני רוצה להדגיש כמה דברים מתוקף היותי בתחום המשקאות החריפים כ 10 שנים:
-בזמן שתיית אלכוהול - זרימת הדם גוברת - לכן במקרה של דימום קשה מאוד לעצור אותו ( במיוחד אם אין מישהו ליד לסייע ).
- בשום אופן אין דרך למדוד את רמת ספיגת האלכוהול של בנאדם!
זה מאוד אינדיבידואלי , ומשתנה מאדם לאדם - וכן גם מיום ליום .
- זמן ההשפעה של אלכוהול הוא לא מיידי , ההשפעה מצטברת , ונקודת השכרות יכולה לבוא בהפתעה גמורה !

לא מומלץ לבצע זאת כאשר נמצאים יחד עם הבנאדם - לא כל שכן ב"שלט רחוק"
אדון החלומות

קיבלתי והפנמתי....

אדון החלומות • 3 בפבר׳ 2005
הסשן לא יתבצע עם אלכוהול, למרות שרציתי שהיא תחווה סוג מסויים
של אובדן שליטה.
אני אחכה לרגע שנהיה יחד, בסבלנות.
אם יש למישהו רעיון בטוח לסשן וירטואלי - שבו יהיה סוג מסויים
של אובדן שליטה, שיגיד לי.
(למרות שניראה לי שאין אפשרות לזה - כל עוד אני לא שם להשגיח)
אבל אולי אני יכול לבקש שפשוט תלך יחד עם חברה טובה להשתכר איתה
עד אובדן שליטה....
זה יכול להיות סוג מסויים של הוראה,
שתחווה את החוויה.

זה מעלה לי עוד שאלה...
האם יש משהו נגד סשן וירטואלי,
כשהאדון לא שם בסביבה?

אני יכול הרי לשחק עם עוצמת הסשן

שני אטבים בפטמות לעשר דקות יחד עם באט פלאג עוד לא הרגו אף אחד...
נכון?
en1
en1
en1 • 3 בפבר׳ 2005
טוב נו, מה נותר? רק לומר כמה אני חושבת אחרת....

מזל ששי-וולף לפחות סייגה את עצמה ואמרה ש"המסקנה לרוב.." בניגוד לשאר שדיברו כמו מינימום רבי פוסק דבר.

אז לפי דעתי אלכוהול וסשן זה כיף לא נורמלי.
אני ממש בעד.
לא חייבים להשתגע בכמויות, אבל תחושת מעופפות מוסיפה כל כך...

כפי שאמרתי לך כבר, לי הספיקו בדרך כלל שתי כוסיות וויסקי / וודקה.
כיף לשתות מהבקבוק עצמו (וותר על הכוס, אלא אם גם איתה תעשה שימוש, כמו לדחוף ציץ לתוכה ולטבול בשכר icon_rolleyes.gif )
אחר כך גם אפשר למרוח את האלכוהול על הגוף (ובאיזורים האינטימיים icon_biggrin.gif )
ולעשות גם כל מיני דברים עם הבקבוק עצמו... יאמי.

בהתחלה לא חשבתי לכתוב כאן את הדעתי,
אבל בסוף החלטתי שכדאי שתישמע גם דיעה אחרת..

עכשיו רק נותר רק להינות (ויהיה לך המון כיף!)
ואני אלך לשתות משהו beer.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 בפבר׳ 2005
בדרך כלל גם אני לא מהפוסלים על הסף אלכוהול בסשן. אנחנו ילדים גדולים ואם הדום יודע מה אלכוהול עושה לו ואיזו כמות עושה את זה (במקרה שהוא השותה), או לחילופין הוא נמצא שם כדי להשגיח על הסאבית (במקרה שהיא השותה), אין לדעתי בעיה. בואו לא ניתמם - אנשים שאם שוטר היה עוצר אותם בנהיגה רשיונם היה נשלל על המקום עושים בדאנג'ן סשנים בכיף, ואני עוד לא שמעתי שמישהו נפגע בצורה רצינית.
מה שכן, במקרה המתואר זה לא נראה לי. אין בקרה או פיקוח מינימליים, וזה נשמע לי מסוכן ומיותר. מה עוד שבראייתי, אובדן שליטה כתוצאה מאלכוהול ואובדן שליטה כתוצאה מסשן בדסמי הם דברים שונים לגמרי.

לשאלה האם אין רע בסשן וירטואלי - לדעתי אין רע כל עוד לא מתחרפנים, אבל גם אין יותר מדי טוב (כמובן, מי שזה עושה לו את זה שיבורך).
לבנה​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 5 בפבר׳ 2005

האלכוהול משכר בגלל

לבנה​(נשלטת) • 5 בפבר׳ 2005
ההשפעה שיש לו על המוח. ההשפעה על המוח תלויה בריכוז האלכוהול בדם. כמות האלכוהול בדם, תלויה (כמובן בכמות שנצרכה, אבל לא רק: מכיוון שאלכוהול הוא חומר שמסיס במים, הוא נספג היטב לרקמת השריר, אך לא לרקמת השומן. מכאן, שככל שאדם הוא בעל מסת שריר גדולה יותר, הוא ישתכר פחות, וככל שאדם הוא בעל רקמת שומן רבה יותר, הוא ישתכר יותר.
ריכוז האלכוהול תלוי גם בנפח הגוף, ולפיכך אדם גדול מימדים, ישתכר פחות מאדם קטן.
נשים הן בד"כ קטנות ובעלת רקמת שומן רבה משל גבר, ולכן בשום אופן אי אפשר להסיק שאם כמות X איננה משכרת את הדום, אותה כמות תהיה בטוחה גם עבור הסאבית.
אדון החלומות
לפני 19 שנים • 6 בפבר׳ 2005

Re: האלכוהול משכר בגלל

אדון החלומות • 6 בפבר׳ 2005
קטנטונת ולבנה כתב/ה:
ההשפעה שיש לו על המוח. ההשפעה על המוח תלויה בריכוז האלכוהול בדם. כמות האלכוהול בדם, תלויה (כמובן בכמות שנצרכה, אבל לא רק: מכיוון שאלכוהול הוא חומר שמסיס במים, הוא נספג היטב לרקמת השריר, אך לא לרקמת השומן. מכאן, שככל שאדם הוא בעל מסת שריר גדולה יותר, הוא ישתכר פחות, וככל שאדם הוא בעל רקמת שומן רבה יותר, הוא ישתכר יותר.
ריכוז האלכוהול תלוי גם בנפח הגוף, ולפיכך אדם גדול מימדים, ישתכר פחות מאדם קטן.
נשים הן בד"כ קטנות ובעלת רקמת שומן רבה משל גבר, ולכן בשום אופן אי אפשר להסיק שאם כמות X איננה משכרת את הדום, אותה כמות תהיה בטוחה גם עבור הסאבית.

צודקת לחלוטין קטנטונת, אולם אפשר לומר בקביעה ודאית כמעט
שהכמות המותרת מבחינה חוקית (כלומר כוס יין אחת למשל)
אינה משכרת במידה מסוכנת אף אדם.

תמיד אפשר להגדיל את המינון בהדרגה
ולבדוק את התוצאות.