ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הערב ב - 24:00 במועדון הדנג'ן מופע ייחודי של להקת הרוק ...

המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 4 בפבר׳ 2005

הערב ב - 24:00 במועדון הדנג'ן מופע ייחודי של להקת הרוק ...

הערב ב - 24:00 במועדון הדנג'ן מופע ייחודי של להקת הרוק "תולעת הפארק" הכוללת 6 כוסוני על, (שתי גיטרות בס קלידים תופים ושירה) במגוון קאוורים של הפינק פלויד שימשכו שעה וחצי של עונג צרוף ( THE WALL + DEVISION BELL ANIMELS+ WISH YOU WERE HERE + DARK SIDE OF THE MOON + ועוד) + אחלה ריקודים עם הדי ג' שרית ברוך.
נא להתלבש יפה ולשים דאודורנט icon_wink.gif

לודויג ואן

COUNT ME OUT - אני בחוץ

לודויג ואן • 4 בפבר׳ 2005
גירסאות כיסוי לפינק פלויד?... נו באמת... תציצו ביומן כבר 2005? לא מיצינו את גיטרות המייבבות האלו עם הרצינות התהומית חסרת ההומור העצמי?...

ועוד גירסאות כיסוי???.... אם אני לא טועה, ואני כידוע אף פעם לא טועה, כבר יש להקה שעושה גרסאות כיסוי לפינק פלוייד וקוראים להם שליחי הבלוז. אז עכשיו יש עוד אחת...
פאטתי...

ומי שלא חושב כמוני... זכותו ושיהנה בהופעה
knAAn

חופשי פתאטי

knAAn • 4 בפבר׳ 2005
ואת שליחי הבלוז ניתן לראות בבארבי
עצם הרעיון של להקות חיות הוא אחלה ואני מברך על כך
אבל בשביל הרכבים ברמה צריך לשלם הרבה כסף מכשייפה,תסבירי את זה לעמוס
ואם תרצי את עזרתי דברי איתי,אני עמוס בקשרים
009​(אחר)
009​(אחר) • 4 בפבר׳ 2005
ולמי שעדיין לא הבין אז להקת הפינק פלויד המדוברת היא משהו משלנו.............מישהו שכולם מאד מאד מאד אוהבים ובמיוחד אוהבות...........חתיך אמיתי ...................וכמו שכבר נאמר .........כוסון אמיתי............חבל על התגובות הבלתי אחראיות ועדיף להגיע לראות כי מחר בבקר תצטערו שלא הגעתם ..............תאמינו לי שכדאי לבוא...........זה באמת הולך להיות הפתעות הפתעות הפתעות ...........עבד הבית יהיה ערוך ומוכן לסאשנים ספונטניים על הבמה המרכזית...........והלהקה הנפלאה כבר עורכת חזרות אחרונות לאירוע הבלתי נשכח...............אין ספק שהמועדון בלילה הזה יהיה מלא מפה לאוזן ...........

אז שתהיה לכולם שבת שלום ומבורכת

009

עבד הבית של מועדון הדאגנג'ן

נ.ב.

בשבוע הבא עלינו לטובה הופעה מיוחדת במינה מחו"ל למביני דבר ועניין מופע שמסתובב סביב העולם ואנחנו פוצחים בליין חדש של הופעות מחו"ל..................הפתעות הפתעות הפתעות.......
לודויג ואן

מה בדיוק לא אחראי בתגובה שלי?....

לודויג ואן • 4 בפבר׳ 2005
מה? להקה ישראלית?... באמת?.... חשבתי שהבאתם מניוגאסל את דיוויד גילמור ורוג'ר ווטרס בעצמם...

בכל אופן, זה רק מוסיקה. מי שמגיע הערב, שיהנה!
009​(אחר)
009​(אחר) • 4 בפבר׳ 2005
אילו רק ידעת מי הוא המופיע היית מבין את גדול הטעות...........בזה שאתה בוחר לא להגיע.........

הפתעות הפתעות הפתעות................

מה לעשות אבל עדיין קיים צו איסור פרסום ................לגבי השם והכוסון.................

009

עבד הבית של מועדון הדאנג'ן
Rocco​(שולט)

תמיד אותו דבר....!!!!!

Rocco​(שולט) • 4 בפבר׳ 2005
החוסר פירגון הזה ...!!!!
למי שאין דבר חיובי להגיד .....
שישתוק..... icon_exclaim.gif
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 4 בפבר׳ 2005
תפרגנו, אל תפרגנו, תבואו, אל תבואו - העיקר שהשרשור הזה יישאר למעלה לרווחת הכלל.
ואני אישית מצטערת עד עמקי נשמתי שלא אוכל להגיע היום, בהנחה שאני צודקת בניחושי לגבי זהות חברי הלהקה. סתם, לפרוטוקול.
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 4 בפבר׳ 2005
Rocco כתב/ה:
החוסר פירגון הזה ...!!!!
למי שאין דבר חיובי להגיד .....
שישתוק..... icon_exclaim.gif

כל מילה רוקו !

ראיתי הופעה של "תולעת הפארק" והם גדולים !

כמו שהזאבה ציינה- הסבירות שנגיע אמנם נמוכה עקב התחייבויות קודמות - אבל בהחלט נעשה מאמץ לסחוב איתנו את ה"התחיבויות הקודמות" .

בכללי : מוזיקה בסדר גודל של המוזיקה של "פינק פלויד" ראויה בהחלט שיעשו לה קאברים !
שישמרו אותה בחיים !

מעניין שאיזה ____ (לא נרד ברמה ) , עם כינוי של מלחין כל כך קלאסי - מלעיז בשנת 2005 על מוזיקה בעלת "רצינות תהומית חסרת הומור עצמי" כהגדרתו . icon_rolleyes.gif

לכל האחרים - אתם לא צריכים גירוי בצורת סשנים מזדמנים על הבמה - פשוט לכו להנות מהופעה משובחת !

לתולעת הפארק - הרבה הצלחה והנאה.