צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנשלטת כחלק מיצירת מופת לעיניכם בלבד

Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 7 בפבר׳ 2005

הנשלטת כחלק מיצירת מופת לעיניכם בלבד

Dark Artist​(שולט) • 7 בפבר׳ 2005
השולט לעיתים בעת הסשן מביט על השפחה שלו בל מיני פוזיציות.ישנן פעמים שבהם הוא יראה את שיפחתו כמו שהוא תמיד רואה אותה,אך לפעמים השיפחה תיהיה בתנוחה שתגרום לשולט לרצות להנציח את הרגע הזה בדמיונו.תנוחה או פרספקטיבה שתיהיה חקוקה בזכרונו,בגלל שהיא גרמה לו לראות את שיפחתו באור מיוחד.אלו תנוחות גרמו לכם השולטים לרצות להציב את שיפחתכם.לחילופין השאלה מופנית גם לנשלטות.איזו תנוחה או עמידה בה הייתם גרמה לכן התרגשות ייחודית.להרגיש כמו יצירה המוגשת כמתנה לשולט.אשמח אם תגיבו בכמה שיותר פירוט גם לגבי הציוד שיצר את אותה תנוחה או פוזיציה.אני רוצה ליצור בעתיד מהשרשור מספר יצירות שיושפעו מהשרשור כי אחרי הכל אני רואה בBDSM אמנות ואני רוצה את דעתכם הרבגונית בנושא.אם לשולטות או לעבדים יש משהו לחדש אשמח גם לשמוע אותם. icon_cool.gif
קליבר​(שולט)

תנוחה נוגעת ..לא נוגעת.

קליבר​(שולט) • 7 בפבר׳ 2005
גם אצלי , היה לי רגע בו הסאבית הייתה קשורה .. מהודקת לאיזה כיסא .
עיניה קשורות , פיה חסום ,וכל מה שהיא חיפשה היה מעט מגע .
זו תמונה שנצרבה אצלי בזכרון , במעשים והביאה אותי להרבה תובנות בתחום הבדס"מ .
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בפבר׳ 2005
יש לי לא מעט רגעים כאלה, כמעט בכל סשן למעשה וגם בסקס ונילי ואפילו סתם ביום יום...
רגע שעולה לי לראש עכשיו אירע באחד הסשנים שלנו בדאנג'ן. הידיים שלה היו קשורות בחבל מאחורי גבה, ואת הקולר שלצווארה קשרתי לשרשרת שעל הקיר באופן שהותיר לה טווח מוגבל ביותר לנוע בו. נעמדתי קצת מעבר לקצה הטווח, הנחתי אצבע על שפתיי תוך שאני מכווץ אותן לנשיקה, ולחשתי לה: "בואי". המראה שלה, רוצה כל כך, משתוקקת כל כך, מתאמצת כל כך לעשות כדבריי ולזכות לנשיקה הזו, היה יפהפה באופן שלא אשכח לעולם. אין לי ספק שלו הייתי מתרחק עוד קצת, היא היתה עוקרת את הקיר מהמקום ואז לשכנים באמת היתה סיבה להתלונן.
עוגיעוגי​(לא בעסק)

זו שאלה די מסובכת לנשלטות...

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 7 בפבר׳ 2005
לזכור תנוחה או סצינה תוך כדי ספייס זה לא פשוט.
התמונה הכי מרגשת ושהכי תקועה אצלי בראש היא דווקא אחרי סשן, לא הצלחתי אפילו לעמוד על הרגליים והוא נשא אותי על הידיים לאמבטיה ורחץ אותי וראיתי אותנו כאילו מהצד, סוג של חוייה חוץ גופית.
הוא​(שולט)

"השקט שלפני הסערה"

הוא​(שולט) • 7 בפבר׳ 2005
לצפות בה בתנוחת "נאדו" ,כורעת , מבט מושפל, גב זקוף, כפות ידיים מונחות כלפי מעלה על רגלים מפוסקות, כמו במדיטציה כמו קולטות מהאנרגיות בחדר, לצפות ברעד ממתינה
ולהקליט את השקט
אישה.
לפני 19 שנים • 9 במרץ 2005

תמונה

אישה. • 9 במרץ 2005
לי עלתה בראש התמונה הבאה:
מיטה רחבה בחדר מואר נרות.
על המיטה שכובה לה סאבית יפהפיה.
שיערה מסתיר לא מסתיר את שדיה.
היא קשורה למיטה.
מבטה מתחנן לאדונה שיגיע.

מעבר לדלת החצי פתוחה עומד לו האדון
מעשן סיגריה. רגוע.
Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 9 במרץ 2005

רגע אחד מיוחד

Aragorn​(שולט) • 9 במרץ 2005
דרשתי ממנה בגסות לרדת על ארבע
בתחילה היא רק הביטה בי בעלבון
ואז היא ירדה לאיטה אל הרצפה
ישבנה, חזה וראשה זקורים בהתרסה
והעלבון עדיין ניכר בפניה
Bent
לפני 19 שנים • 10 במרץ 2005
Bent • 10 במרץ 2005
בפעם הראשונה הראשונה, מיד אחרי שהמכה הראשונה נחתה על עכוזה, כשאני עוד בוהה בסימן ידי המתגלה על עור לבן. היא, השקטה, הנכנעת, ללא הדרישות, המקבלת, סובבה את ראשה ואמרה בקולה הענוג והשקט אך בדרישה יצוקה בברזל, "עוד וחזק יותר" ואחרי שניה קצרה כשראשה מופנה שוב לפנים "בבקשה".

BENT

12 שנה אחרי, והדקה הזו חקוקה בזכרון לעד.
nerissa​(אחרת)
לפני 19 שנים • 10 במרץ 2005
nerissa​(אחרת) • 10 במרץ 2005
שאלה קשה..

עבורי, התנוחה הכי משמעותית/שלווה/אולטימטיבית/מרגיעה ההופכת אותי מאושרת היא כשהוא יושב על כורסה בנינוחות לאחר שסיפקתי אותו ואני מכורבלת על הריצפה לרגליו.. כשכפות רגליו היחפות עלי או שאני מכורבלת כעובר סביב כפות רגליו.

ורק שקט מסביב.

מתה על זה icon_biggrin.gif

אנחנו נראה יצירות שלך בעקבות השרשור הזה, דארק?? מקווה שכן icon_wink.gif
Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 14 במרץ 2005

אני מבטיח שאני אפרסם אותן נריסה :)

Dark Artist​(שולט) • 14 במרץ 2005
בעקבות פנייה של ידידתי בנוגע לאי בהירות הנושא,האם מדובר בלכידת רגע מסשן או האם מדובר באמנות בדס"מית כגון:קשירת שיבארי לדוגמא.אז מדובר יותר בלכידת רגע או פוזיציה מסויימת במהלך סשן.אני אתן פה דוגמה לרגע בסשן שאני אהבתי

אני זוכר את השיפחה שלי אירית אותה כיניתי "השיפחה שחורה" באה אליי כשלובן גופה הלבן בוהק באור רך,בערומה הנפלא.רק נר אחד אדום וגדול דלק באותו זמן,מה שיצר משחקי אור וצל מרתקים על גופה.היא הגישה לי את השוט במחווה שכולה אומרת כבוד וכניעות שבאה ממקור בעל כוח רב."בבקשה אדון,הבאתי את השוט שתצליף עלי".במשך זמן רב לאחר מכן הסצינה נחקקה לי בראש.ראיתי במחווה הזאת שהיא מגישה את כל כולה לי.את גופה ונפשה בתור מתנה