לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אורגזמה כתוצאה מאונס ....

רויטל
לפני 20 שנים • 1 ביולי 2003

אורגזמה כתוצאה מאונס ....

רויטל • 1 ביולי 2003
התעוררתי באמצע הלילה, בחוץ חושך ורק אור הירח מאיר באור חלש מבעד לחלון הפתוח. ניסיתי להבין מה העיר אותי בשעה כזאת, ופתאום ראיתי שאני לא לבד בחדר. באינסטינקט רגעי צעקתי אמאאאאאאא ושמעתי קול של גבר, ששששששששש?''. וקיבלתי בלאק ההוט טוטאלי, ופחד עצוםםםםםםםםםםםם פחד שלא יקרה משהו לחיי, שלא אקח את הסיכון שבגיל 28 יכול להיות שזה סוף חיי! הייתי בהלם, התיישבתי על המיטה וניסיתי להגיד משהו, אבל המילים לא יצאו. הוא התקרב אלי. ממה שיכולתי לזהות בחושך אני יודעת שהוא היה גדול. עם מבנה גוף רחב ושרירי, והוא לבש שחור. מכנסיים שחורות, חולצה שחורה, כובע גרב שחור וכפפות שחורות. הוא התיישב על המיטה לידי. הוא שלח את היד שלו ללחי שלי. לפי המגע אני יכולה להגיד שהכפפות היו מעור. ''אני מסתכל עליך כבר כמה שבועות'', הוא אמר, והתחיל להעביר את היד שלו על הפנים שלי. מלטף אותי. רעדתי, אני לא יודעת אם מפחד או מהתרגשות. פתחתי את הפה כדי לדבר, אבל לפני שהספקתי להגיד משהו הוא שם את היד שלו על הפה שלי. ''שששש. תהיי בשקט או שאני אצטרך לקשור אותך, מובן?''. הוא אמר את זה בלחש ובקול רגוע. הוא לא צעק. פחדתי פחד מוות. הוא ירד עם היד שלו לצוואר שלי ומשם לחזה, ודחף אותי אחורה כדי שאשכב על המיטה שוב. הוא התחיל ללטף לי את החזה. המגע של כפפות העור בגוף שלי העביר בי צמרמורת. אני במיטה, ערומה, כמו שאני תמיד ישנה, וגבר זר נוגע בי. הרגשתי שאני בסכנה, ויחד עם זאת רמת החרמנות שלי עלתה לשיאים חדשים. ידעתי בדיוק מה הוא רוצה וניסיתי להזיז את הידיים שלו ממני. הוא תפס את שתי הידיים שלי ביד אחת והצמיד אותן לכרית מעל לראש שלי. הוא תפס אותן חזק ולא היה סיכוי שאני אוכל להתנגד. אבל גם לא רציתי להתנגד. מעולם לא הייתי חרמנית כל-כך. עם היד החופשית שלו הוא המשיך ללטף לי את החזה, שיחק לי בפטמות וירד לאט לכיוון הבטן שלי. בתנועה מהירה הוא העיף מעלי את השמיכה שהיתה על חלק גופי התחתון והכוס שלי התגלה לעיניו. הוא הסתכל על הכוס שלי ואז הסתכל לי בעיניים, ולמרות שלא ראיתי את הפנים שלו, יכולתי לדעת שהוא מחייך. הוא דחף את האצבע שלו עם היד החופשית והתחיל לשחק לי בכוס. כל כך חזק, ממש עד לסף שבין הנאה לכאב. ''את אוהבת את זה, נכון? תגידי שאת אוהבת את זה!'' ''כן'' זה כל מה שיכולתי להגיד. הוא התחיל לשפשף לי את הכוס עם כפפת העור שלו ובמקביל התכופף אלי ולחש לי באוזן ''תסתובבי''. ידעתי שאסור לי לעשות את זה. הוא יאנוס אותי. הייתי חייבת להתנגד. אבל משהו בתוכי אמר אחרת, והסתובבתי מיד. ''תשאירי את הידיים שלך איפה שהן'' הגיעה הפקודה, ואני רק הנהנתי בהסכמה. הידיים שלו התחילו לרדת במורד הגב שלי, מלטפות כל פינה עד שהגיעו לתחת שלי. הוא ליטף אותו ופתאום הרגשתי את הלשון שלו מלקקת את החריץ שלי. לא הייתי מוכנה לזה וקפצתי בהפתעה, אבל הוא דאג להצמיד אותי בחזרה למיטה. הידיים והלשון שלו ניתקו מגע לרגע, ואז שמעתי רעש של משהו נפתח והידיים שלו חזרו. הוא פתח את התחת שלי והתחיל להעביר את האצבע על החור שלי. הכפפה הייתה קרה, הוא כנראה מרח עליה משהו. הכוס שלי כבר היה רטוב לגמרי והדבר היחיד שרציתי לעשות זה לגמור. אבל לא יכולתי. האצבע שלו המשיכה לשחק מסביב לחור שלי, ואז, בלי אזהרה מוקדמת הוא דחף אותה בבת-אחת לתחת שלי. צרחתי מכאבים. ''שקט חמודה, אני לא רוצה לפגוע בך'', הוא אמר. זה הרגיע אותי. אני לא יודע למה. ידעתי שהוא עומד לאנוס אותי, אבל בכל זאת הרגשתי בטוח. נשמתי נשימה עמוקה, מנסה להירגע ולתת לכאב לעבור. גם החור שלי התחיל להשתחרר. ''יפה מאוד'' הוא לחש לי. חייכתי. ידעתי שהוא מרוצה ממני. האצבע שלו התחילה לזיין אותי. הוא הכניס והוציא אותה בכוח עד שהחור שלי היה משוחרר לגמרי ואז הרגשתי עוד אצבע נכנסת פנימה. שמעתי את עצמי נאנחת. מעולם לא ידעתי כמה כיף זה יכול להיות. הידים שלי היו חופשיות, אבל לא הזזתי אותן. המותניים שלי התחילו לזוז אחורה וקדימה כדי לקבל את האצבעות שלו כמה שיותר עמוק. ואז הוא הכניס עוד אצבע. שלוש אצבעות היו לי בתחת. ואני לא יכולתי לעמוד יותר בכך שהוא מזיין לי את התחת, זה כבר היה יותר מידי בשבילי. נתתי צרחת הנאה וגמרתי כמו שלא גמרתי בחיים. מילאתי את המיטה במיצים שלי, הייתי כל כך רטובה...... הרגשתי את האצבעות שלו יוצאות מהתחת שלי ופתאום הרגשתי תחושת ריקנות. רציתי להרגיש אותו שוב, לא רציתי שהוא ילך. פיסקתי את הרגליים כדי להראות לו שאני רוצה אותו. רציתי להתחנן שישאר. רציתי להרגיש אותו. לשמחתי שמעתי קול של אריזת קונדום נקרעת וכמה שניות לאחר מכן התוקף שלי נשכב עלי. הוא פרש את הידיים שלי לצדדים והניח את ידיו על שלי ואת רגליו על שלי. הרגשתי את חולצת הצמר שלו על הגב שלי, את המכנסיים שלו נוגעות ברגליים. החלק היחידי ''שלו'' שנגע בי הוא הזין, עטוף בקונדום, שהיה צמוד לתחת שלי. אהבתי להרגיש את כל מסת השרירים שלו דוחקת אותי למיטה. כמעט ולא יכולתי לנשום, אבל לא היה לי אכפת. רציתי אותו. הוא קירב את הפה שלו לאוזן שלי ולחש לי בשקט ''נכון שאת רוצה את זה? חשבתי שאני אעשה את זה בלי לשאול אותך, אבל אני לא יכול. אני רוצה שתבקשי ממני''. לא יכולתי לדבר ובטח שלא לבקש כלום כשכל המשקל שלו היה עלי. ''תבקשי ממני לעשות את זה'', הוא הפציר בי. ואני, מושפלת וחרמנית הצלחתי להגיד בקול חלוש ''בבקשה''. ''בבקשה מה?'' הוא אמר. לא האמנתי שהוא יגרום לי להגיד את זה. לא רציתי, אבל הייתי חייבת. פשוט הייתי חייבת. ''בבקשה תזיין אותי! בבקשה!''. כמעט ובכיתי מתחתיו. בקושי נשמתי והוא רק משפיל אותי יותר ויותר. אבל כל זה לא היה איכפת לי. כל מה שרציתי זה להרגיש אותו בתוכי. ואז הוא התחיל. לאט לאט הוא החליק את הזין שלו לתוך החור שלי, ולאט לאט גיליתי כמה הזין שלו ענק. הייתי בטוחה שהוא יקרע אותי לשניים עם הגודל הזה. לא הייתי בטוחה שאני יכולה לקבל כזה דבר, אבל לא יכולתי לעשות כלום. הוא המשיך ואני נאנחתי, חצי מכאב וחצי מהנאה. הוא עצר לא מעט פעמים כדי לתת לי להתרגל. הוא התחשב בי, וזה גרם לי לרצות אותו עוד יותר. ובסוף הוא היה כולו בתוכי. הרגשתי את הביצים שלו צמודות לתחת שלי, והרגשתי את הזין שלו עמוק עמוק בתוכי, כמו שרציתי. ואז הוא התחיל לזיין. התחיל לצאת ולהיכנס לחור שלי, אבל לאט. כל דחיפה שלו שלחה גלי הנאה בכל הגוף שלי. פתאום הוא יצא ממני והעמיד אותי על הברכיים. הוא דחף את הזין שלו עמוק יותר מכל הפעמים הקודמות, ואני דחפתי את עצמי אחורה. רציתי לקבל כמה שיותר ממנו. ''בבקשה, תזיין אותי חזק יותר'', התחננתי, והוא הגביר את הקצב. הוא זיין אותי בפראות. דחף את הזין שלו הכי עמוק שהוא יכול ומוציא אותו. הוא זיין אותי הכי חזק שיכולתי לקבל. אהבתי את זה. זה מה שרציתי. הוא המשיך לזיין אותי ושלח את היד שלו לכוס שלי, שכבר מזמן היה רטוב. כל מה שהייתי צריכה זה את הנגיעה שלו. צרחתי וגמרתי לו לתוך היד, תוך כדי שהוא מזיין אותי. מעולם לא גמרתי כל-כך חזק. הגעתי לשיאי התרגשות שלא היכרתי. ואז הוא התחיל לקלל ולצעוק. הוא דחף אותי בחזרה למיטה והרגשתי אותו גומר בתוך הקונדום. הוא התמוטט עלי וזה הדבר האחרון שאני זוכרת. מעולם לא הרגשתי כזה סיפוק בחיים.

(זה סיפור שנכתב לפני שנים רבות ע"י חבר ושיניתי את הטקסט די הרבה )

DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 1 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 1 ביולי 2003
פוחדת,סיפור נהדר,אהבתי מאוד
תמסרי את תודתי לאותו חבר עלום,שימשיך לפנטז ולכתוב.
ואגב, תוך כדי הקריאה,אני בשלב שהוא מכניס אצבע עם הכפפה השחורה,
אני מדמיין איך זה נראה,ואז למטה אני רואה בתמונה , את מה שאני בדיוק דמיינתי icon_wink.gif