שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ בלונדון

Double MooN​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 בפבר׳ 2005

בדס"מ בלונדון

Double MooN​(שולט) • 18 בפבר׳ 2005
שלומות לכל,
שאלה לי אליכם.
אני טס ללונדון ביום שלישי ורציתי לשאול האם מישהו מכיר מועדוני בדס"מ שראוי לבקר בהם?
אנדרפוט
לפני 19 שנים • 18 בפבר׳ 2005
אנדרפוט • 18 בפבר׳ 2005
אני מכיר כמה אבל הם לא עובדים באמצע השבוע.

לרשימה מלאה של הפעילות החודש בלונדון:

londonfetishscene.co.uk

look under Calender
Matok​(שולט)
לפני 19 שנים • 20 בפבר׳ 2005
Matok​(שולט) • 20 בפבר׳ 2005
לך למקום שנקרא סמית'ס. זה לא מועדון בדס"מ אבל אם אתה מתאים אז יגידו לך איך להתקדם משם... אם עדיין עובדת שם ברמנית חמודה בשם ג'ו (אתה תזהה אותה כתראה אותה) שאל ותקבל תשובה. (תפנה אלי בפרטי ואני אתן לך את שמי כדי למסור לה ד"ש).

סמית נמצא בכניסה לחלק העסקי של העיר - מה שנקרא הסיטי. והוא ממוקם מול שוק הבשר של לונדון כך שקשה להחמיץ אותו. על הדלתות כתוב באדום SOS אז אל תתבלבל.

מקום נוסף שיתכן ויוביל אותך למשהו נמצא בסוהו שבמרכז העיר.
אני לא מצליח להזכר בשם המקום אבל פשוט תסתובב שם אחרי 23:00 ותמצא כמה וכמה לינקים.
נדמה לי שזה ורדו סטריט ( Wordaw St)

בנוסף, יש בימי שלישי מסיבות במקום שנקרא "מומו" - והרבה אנשים מגיעים לשם.
מומו (אתה רוצה את הבר שנמצא בקומת המרתף ולא את המסעדה שנמצאת בקומת הקרקע) נמצא ממש במרכז העינינים. על סימטה קטנטנה היוצאת מרחוב ריג'נט. סמטה אחת לפני רחוב Swollow ולא אני לא מתלוצץ.
(דגש לגבי מומו - אתה צריך להתלבש טוב ולהיראות טוב כדי להיכנס לשם - שים לב. חולצת משבצות מהקיבוץ + טימבלנדס לא ממש ישרתו אותך שם).

באופן אישי - לא היתי ממליץ לך להגיע למועדון ייחודי לבדס"מ - רוב המבקרים שם מכירים קודם כל דרך הרשת ואז מתחברים במציאות. יש סיכוי שתרגיש לא מאוד נוח. חוץ מזה באמצע השבוע בדר"כ המפגשים נערכים צפונית לעיר (לונדון) ויהייה קשה להתמצא.

מה שאולי שווה לך לעשות זה להיכנס ל - ALT.COM ולבדוק שם אם יש סיכוי להתאמה מהירה במיקום שאליו אתה מגיע.

מצטער שלא הייתי יותר ספציפי. פשוט לא רציתי להיות. . .
-מתוק - icon_redface.gif
רעה ומפונקת
לפני 19 שנים • 3 במרץ 2005

Re: בדס"מ בלונדון

רעה ומפונקת • 3 במרץ 2005
Double MooN כתב/ה:
שלומות לכל,
שאלה לי אליכם.
אני טס ללונדון ביום שלישי ורציתי לשאול האם מישהו מכיר מועדוני בדס"מ שראוי לבקר בהם?
שלח לי מסר ותקבל את כול החומר הדרושש יאאלה בי
Double MooN​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 במרץ 2005
Double MooN​(שולט) • 3 במרץ 2005
תודה על העזרה.
האמת היא שחזרתי אתמול בבוקר.
היה אחלה שבוע בלונדון אבל בלי בדסמ.
לא נורא, פעם הבאה.