לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין ערבי פאמדום

tch​(נשלט)
לפני 19 שנים • 22 בפבר׳ 2005

ואם מדובר...

tch​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2005
על ערב פמדום אינטימי,של כ- 20 אנשים (10 זוגות) אשמח לנדב את ביתי הצנוע למען מטרה נעלה שכזאת.
כמובן שכיבוד ,אוכל ושתייה,אלכוהול וכ'ו ,עליי.
אז קדימה,רק תיידעו אותי על התאריך המתאים,ואני לשרותכם. icon_biggrin.gif
צעצועים,כל אחד ידאג לצעצועיו. icon_razz.gif
aftercake​(נשלט)
לפני 19 שנים • 15 במרץ 2005
aftercake​(נשלט) • 15 במרץ 2005
צ'ה, שיחקת אותה. יצאת גדול
הבוגר
לפני 19 שנים • 2 באפר׳ 2005
הבוגר • 2 באפר׳ 2005
אינני יודע למה אין ערבי פמדום
אני יודע על מלכות רבות שרוצות זאת.
אני מכיר אותן ואת עבדיהן.
אולי צריכה מלכה להרים את הערב על ידי קביעת מקום ,יום ושעה(ובבקשה ,ממש בבקשה לא בימי שישי או מוצשים)
לשלוח הודעות פרטיות למלכות שהביאו את רצונן להישתתף בערב זה ....פניה למלכות לא לעבדים מסיבה מובנת לחלוטין(מי שלא מבין מקומו כנירה לא העולמנו)
ישנן וישנם כאלה שמוכנים לארח בביתם כשחמישה עד עשרה זוגות,כך שאפשר להרים ערב כזה.
feet​(נשלט)
לפני 19 שנים • 2 באפר׳ 2005
feet​(נשלט) • 2 באפר׳ 2005
באמת רעיון מעולה.
אם אוכל (מבחינת התאריך והזמן), אשמח לעזור בארגן ערב.

ובתשובה לשאלה המקורית,
למה אין ערבי פאמדום?

הבעיה נעוצה קודם כל בקהילה בארץ, קהילת ה - BDSM מאוד קטנה
ולא מפותחת, אפשר להגיד (בערך) שהקהילה מסתכמת בדאנג'ן ובאינטרנט.
ובכלל המודעות לנושא בארץ מאוד קטנה, והמון אנשים מאוד אנטים
(לדוגמה ראו את הבעיות של הקהילה ההומו-לסבית, וההתנגדות אליה בארץ).

דבר שני (שהוא היותר כואב כאן), לפי דעתי באמת חסרות דומיות,
(אני לא מדבר כאן על דם כחול, ואמיתיות, ומארגנות או לא. כל דומית היא דומית)
פשוט תרתי משמע, מספר הדומיות הוא מאוד קטן.
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 3 באפר׳ 2005

אביר, מה הוא אומר?

Dom_Quixote • 3 באפר׳ 2005
כבוד?

קודם כל, רציתי לציין שאינני מבקר הרבה בממלכתכן, ואני שמח להיווכח שבדומה לכל שאר הפורומים באתר, גם פה החברים והחברות מחוייבים לרוח תרבות הדיון בכלוב, ומוכנים\ות להפשיל שרוולים ולהתלכלך כמו שצריך. אז גם אני רוצה, ברוח תגובתו המצויינת של פרודו, לגדף את כולכן , להתנצל, ועם זאת לדבוק בעמדתי הגידופית מלכתחילה.

עכשיו, לגבי השאלה של בטי - חברות, במחילה מכבודכן, הסיבה היחידה, היחידה, שאין ערבי פמדום, היא כי אף אחד או אחת לא טרח לארגן כאלה באופן רציני כפי שעשה טיצ'ר. כל הדיון כאילו נשים או דומיות או סאבים או ווטאבר לא יכולים לארגן קצת מזכיר לי לימודי פיזיקה במאה ה-13. אני בטוח שיש במגזר הפמדומי מספיק אנשים עם יכולת ארגון, ואין לי ספק שאם מישהי תיקח את זה על עצמה ברצינות, אבל לא רק פה בשרשור, אזי אם תרצו, אין זו אגדה (הרצל בליינד היה סאב).

לסיום, אבקש רק לציין שחלק ניכר מן התהילה של ערב המיילדום הושגה בעקבות דיווחיי המיומנים מהשטח. אם תרצו לשחזר את גודל הכיסוי התקשורתי, אני מבקש לדאוג לי לשתי הזמנות ליציע העיתונאים, ולאפשר לי, לזוגתי ולרצועה חופש דת, מצפון ושס"ק ללא התנכלויות.

ואם אתן הולכות לעשות בדיחות על קיחוט הסאב, אנא נסו להימנע מפאנצ'ים צפויים. זה שהרמתי לא אומר שאני רוצה הנחתה למקום אחד בלבד.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

ואולי-כמו-כל-אידאולוגיה-שאינה-מבוססת-על-דבר-חוץ-מפולחן-אישיות-גם-חומת-הפמדום-סופה-לקרוס-לא-לא-תורידו-את-הקלשונים-זאת-בדיחה-אני-מתנצל-יקירותיי-פרודו-HELP
אנדרפוט
אנדרפוט • 3 באפר׳ 2005
ב 9 באפריל אני הולך למסיבת פאמדום, בלונדון. אני הכי אוהב את המסיבות האלה משום שרק לנשים מותר לשבת על כסאות, רק לנשים מותר להכות ולהתעלל ובכלל, אין ספוילרים יש רק מהחומר של הפנטזיות.

זוהי גם הזדמנות מצויינת להכיר נשים ווניליות לתחום של הפאמדום.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 3 באפר׳ 2005
כולכם מבלבלים בשכל.
אני תפסתי יוזמה, פרסמתי פה שרשור לפני כמה ימים לגבי ערב מלכות שאני מארגנת ופה לא פנו אליי בכלל. בקינק פנו אליי חמש מלכות בלבד.
עבדים פנו אליי למכביר.
הזאת ההיענות?...
איך אתם רוצים להרים ערב פאמדום של ממש אם לערב אינטימי בקושי באים?
בושו והיכלמו.
אני ממש מאוכזבת.
icon_mad.gif
Tame
Tame • 3 באפר׳ 2005
כנראה שיש יותר נכונות מצד הנשלטים להשתתף באורגיה מאשר מצד השולטות.
מבחינתי אין שום דבר רע באורגיה כל עוד הכל נעשה באופן בטוח, למרות שאני לא אשתתף באורגיה בלי לדעת (שלא לדבר על להכיר) את המשתתפים האחרים בה..