בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין ערבי פאמדום

Tame
לפני 19 שנים • 4 באפר׳ 2005
Tame • 4 באפר׳ 2005
תקשיבו, לשכור מקום זו לא בעיה בכלל, יש כל כך הרבה מועדונים שישכירו את המקום בזול ויגבו משהו כמו 30 ש"ח כניסה (שזה פחות מהדאנג'ן) ומחירים סבירים על משקאות, קבוצות אנשים דיי דלי תקציב יכולים בימינו להעלות הופעה במועדון בינוני עד גדול מבלי לשלם יותר מידי (ולפעמים בכלל לא תלוי בהסדר עם בעל המועדון).

אחרי זה נשאר רק לארגן מישהו שיהיה אחראי על המוזיקה
אולי קצת תפאורה
והכי חשוב אנשים שיגיעו ויהיו מוכנים לתרום מכספם (מכירות הכרטיסים יהיו אמורות לממן לבעל המקום את ההשכרה ואם לא יגיעו מספיק יתכן מצב שהמארגנים יפסידו כסף).

בכל מקרה הכל מסתכם בכמות האנשים שיגיעו, ברגע שזה נפתר 90% מהעבודה כבר נעשתה.
feet​(נשלט)
לפני 19 שנים • 5 באפר׳ 2005
feet​(נשלט) • 5 באפר׳ 2005
את האמת, מועדון לא נראה לי מקום טוב,
גם לא נראה לי שישתתפו מספיק אנשים בשביל מועדון.
Tame
Tame • 5 באפר׳ 2005
יתכן שאתה צודק, בכל אופן אם זכור לי נכון מישהו כבר נידב את ביתו בשרשור הזה ככה שהאופציה לערב קטן כבר פתוחה.

העניין היה ונשאר אנשים - או מי יבוא/תבוא

אני מציע אשכול התפקדות.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 5 באפר׳ 2005
FEET
יש את הדנג'נון שהוא מתחת לדנג'ן ואפשרי לעשות זאת בדיסקרטיות ללא מגע עם המועדון עצמו.
וכמובן שמדובר כמה זוגות אתם צופים/ רוצים שיהיו, וכמובן מי מהזוגות יבוא ולא יבריז. זה הכל עניין של הודעות מראש ואוברבוקינגץ. תמיד יש מי שמבריז בדקה ה-90.
אפשר לפתוח שרשור חדש, ושזוגות שמעוניינים ישלחו הודעה פרטית, לאחר שתהיה רשימה מסודרת אפשר לדבר עם עמוס על העניין של המקום, וזה יוצא גבייה של 70 ש"ח לזוג. מדוע 70 ? כי כמבן שצריך להביא ברמנית שתברמן לערב עצמו, וזה עולה $$$

אפשר לנסות להתייעץ עם טיצ'ר הוא אדם מקסים והוא לדעתי יעזור בשמחה
feet​(נשלט)
לפני 19 שנים • 6 באפר׳ 2005
feet​(נשלט) • 6 באפר׳ 2005
באמת צריך שרשור חדש,
השרשור הזה נהיה בלאגן icon_confused.gif