שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פמדום חמישי בדנג'ן-כניעה השפלה והשתעבדות

ממש גרוע​(אחר)
לפני 19 שנים • 25 בפבר׳ 2005

פמדום חמישי בדנג'ן-כניעה השפלה והשתעבדות

ממש גרוע​(אחר) • 25 בפבר׳ 2005
זה עתה הגיע אינטימי לעירו אחרי ערב פצצה, פירוק וסערת חושים.

והרי מקצת הרפתקאות שהיו שם icon_lol.gif

אח אח אח אין כמו הדנג'ן ובפרט בחמישי בלילה כשאני מגיע קודם למסעדה לשיחות וצחוקים על רד בול ואלכוהול.

בפרט כשפוגשים את הגדולים ביותר--ניטרו, מושון, גדי, וכל שאר העבדים..

ואיך אפשר כמובן בלי המלכה הגדולה מכולן הלא היא המלכה קריסטין שזכיתי גם להתפרק בסשן תחת ידה של האלילה.

וכמובן ידידיי גדי וחבריו וגם אנכי הק' המשפילים עצמנו אך ורק לשם שמיים מתוך כוונה טהורה גרידא ללא חשש יצר הרע והופכים עצמנו לכיסאות ושטיחים ומקדשים שם מלכות וווניליות ברבים,
והכל לשם קידוש שם שמיים בלא שום תועלת לסיפוק הגשמי והברית הקדושה אלא אך ורק למען הסב הנאה אל המין הנשי בקדושה ובטהרה ללא שום מניע טמא רח"ל אלא אך ורק למען הגדל אות הברית הקדוש,
ולמען הרבות ענווה וכניעה בארץ כאיש משה,
אנחנו מטריחין עצמנו מורידים עצמנו לארץ והופכים כסאות אל המין הטהור והיפה.

אח אח מה נאמר ומה נדבר הננו עבדים לאדוניותנו גם אנחנו גם כל אשר תרצה האדונית

אף פורסים עצמנו כשטיח הטפל למרמס האשה.

אין לי לומר אלא:

"ואנשי הדנג'ן ענווים מאוד מכל האדם אשר על פני האדמה" icon_razz.gif

ולא זו בלבד אלא שמזכין וניליות תמימות והופכים אותן למלכות ועלינו נאמר כל הממליך ונילית סופו ששולטת עליו כאילו לא הייתה ונילית מימיה.
קריסטין
קריסטין • 25 בפבר׳ 2005
אכן הכל רק לשם שמיים !
אתמול היתה ממש חוויה דתית.
גדי שובר שיאים ככיסא, אינטימי מתמסר לגמרי, GHOST הפסיד בהתערבות ושילם על כך ועוד ועוד.
רק דבר אחד מפריע לי:
כל אחת שבאה פעם ראשונה למועדון, מחזיקה שוט ביד, חושבת שהיא מלכה בשקל, מצליפה במקומות אסורים, דורכת עם עקביה במקומות כואבים ומנקבת עם הסטילטו אברים פנימיים.

אז עצה לכל הכונפות:
לפני שאת גורמת נזקים לעבדים הקבועים והמסורים של המועדון, תבדקי מהסתכלות מה מותר ומה אסור, תפסיקי לחייך כמו עבלה, תפסיקי לצעוק באמצע :"אני לא מאמינה שאני עושה את זה", "זה פעם ראשונה שלי".

שבת שלום.
abcd
abcd • 25 בפבר׳ 2005
סוף סוף את מדברת לענין יא מלעונה אחת..

icon_lol.gif

כנסי באמא...
tch​(נשלט)
tch​(נשלט) • 25 בפבר׳ 2005
קריסטין כתב/ה:

רק דבר אחד מפריע לי:
כל אחת שבאה פעם ראשונה למועדון, מחזיקה שוט ביד, חושבת שהיא מלכה בשקל, מצליפה במקומות אסורים, דורכת עם עקביה במקומות כואבים ומנקבת עם הסטילטו אברים פנימיים.

אז עצה לכל הכונפות:
לפני שאת גורמת נזקים לעבדים הקבועים והמסורים של המועדון, תבדקי מהסתכלות מה מותר ומה אסור, תפסיקי לחייך כמו עבלה, תפסיקי לצעוק באמצע :"אני לא מאמינה שאני עושה את זה", "זה פעם ראשונה שלי".

שבת שלום.

צודקת !!!
אז מי שלא מבינה ולא יודעת מה הפרוש של "רמזור הצלפות" מה מותר ומה אסור,שתלמד איך והיכן מצליפים לפני שתגרום לנזקים פיזיים.
זאת דעתי.
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 25 בפבר׳ 2005
אני מסכים איתכן, אבל.......

לדעתי חלק גדול באשמה נעוץ בעבדים הנפלאים והמסורים, שלעיתים הם מסורים מידי.
יש לא מעט עבדים שלהוטים כל כך להתמסר עד שהם לא בודקים למי הם מתמסרים
המלכות מצליפות ודורכות על מי שמרשה להן, ואם הם היו יותר בררניים או קצת יותר זהירים ומסבירים קודם, או שפשוט מבקשים מחבר שיעמוד בצד וישגיח או יסביך וידריך, הרבה דברים היו נמנעים.

לא פעם ולא פעמיים ביקשו ממני, מלכות חדשות או אנשים ותיקים לשים עין על סאשן ולהשגיע או לייעץ ואני עושה זאת בשימחה, כמו שאני רואה ויודע שאחרים עושים כן.
זוהי לא בושה לבקש עזרה. הבושה הגדולה היא לא להיות נבון מספיק כדי לבקש עזרה כשהיא נחוצה

ואם אתם רואים שמשהו לא בסדר - פשוט תדברו.
הייתי עד לאחרונה לסאשן של שתי "מלכות" חדשות שהתעללו בעבד, וגם לבקשת מישהי מעובדי המועדון וגם בגלל שאני הרגשתי משהו לא טוב, עצרתי להתבונן. הקשרים לא היו נכונים ויכלו בקלות לגרום לנזק, הניילון כמעט חנק את העבד והוא בכל מעודו ניסה להמשיך ולהתמסר עד אשר גם הוא הרגיש שזה מוגזם ודרש להפסיק. אז כל הכבוד לו, אבל זה לא היה צריך להגיע לשם

עבדים יקרים - אל תפקירו את גופכם ונישמתכן ביידי מי שאינה ראויה לזה
אתה שווים וחשובים הרבה יותר מזה!
זוג במתחלפת
זוג במתחלפת • 25 בפבר׳ 2005
אופס, נשלח לי בטעות

לדעתי העבדים צריכים להיות יותר בררניים במי שעושה להם סאשן כמו שברוב המקרים הסאביות נזהרות מאוד עד אשר הן מתמסרות לאדון חדש.....
קריסטין
קריסטין • 25 בפבר׳ 2005
אינטימי, לעיונך !

לא צריך להתמסר לכל אחת.

את זו ש"סישנה" אותך אתמול הייתי מוכרת בחנות של הדולר.
ממש גרוע​(אחר)
לפני 19 שנים • 27 בפבר׳ 2005
ממש גרוע​(אחר) • 27 בפבר׳ 2005
קריסטין כתב/ה:
אינטימי, לעיונך !

לא צריך להתמסר לכל אחת.

את זו ש"סישנה" אותך אתמול הייתי מוכרת בחנות של הדולר.

אני הייתי מסכים להמכר בחנות של ה--2 ש"ח icon_wink.gif

ותגובתי לגבי ההתמסרות,

אני ידוע כאדם שלא אוהב כאב אלא יותר השפלה מנטלית,

לגבי הסשן המדובר לא יצאתי מכלל שליטה, לא הייתי קשור, הייתה לי אינטרקציה עם אותה ונילית וכתוצאה מכך היה זה סשן נפלא כמעט ללא כאב בכלל, מה גם שלא הייתי קשור או משהו כזה, כך שהייתי חופשי לעשות כרצוני.

אין לי בעיה עם סטוצים שכאלה היות ואני לא נמצא בקשר מחייב,

אז נכון שלא כל מלכה יודעת לשלוט בחסד כמו קריסטין,

אך עדיין הייתי בשליטה icon_wink.gif

חוץ מזה לגבי הסטיגמה של ההשתרמטות,
אני לא חושב שאני צריך למנוע את הנאתי בגללה.
קספר הראשון
לפני 19 שנים • 2 במרץ 2005
קספר הראשון • 2 במרץ 2005
קריסטין כתב/ה:
אכן הכל רק לשם שמיים !
אתמול היתה ממש חוויה דתית.
גדי שובר שיאים ככיסא, אינטימי מתמסר לגמרי, GHOST הפסיד בהתערבות ושילם על כך ועוד ועוד.
רק דבר אחד מפריע לי:

אז עצה לכל הכונפות:

שבת שלום.