ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על שליטה וזוגיות

ZEUS​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 ביולי 2003

על שליטה וזוגיות

ZEUS​(שולט) • 3 ביולי 2003
בוקר אור לכולם!
אתמול בערב, בין צ'אט אחד למשנהו יצא לי קצת לחשוב על כל עניין השליטה ומשחקי הכוח.

מצד אחד אני מאוד אוהב לשלוט ובהחלט רוצה עבד משלי לסיפוק צרכי ורצונותי, יחד עם זאת ברור לי שעל זוגיות (עם כל המשתמע) אני לא רוצה לוותר.

האם על פי ניסיונכם והידע שלכם יש חיה כזאת? האם זה ניתן לשילוב בהצלחה או שמא המצאתי הרגע מוטציה חדשה?

האם תפקיד ה"אני אדון ואתה עבד" נגמרים במיטה או שהם גולשים לתחומים אחרים?

אשמח לשמוע דעתכם בנדון!

זאוס
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 3 ביולי 2003
זאוס, יקירי,
על זוגיות אין צורך שתוותר כלל וכלל!!!

יש ויש חיה "חיה" כזו שנקראת זוגיות, גם בעולמנו שלנו.
לדוגמא - אדון נאירם ונערו. הם מנהלים אורח חיים של אדון ועבד, על כל המשתמע מכך ובכל זאת, הזוגיות שלהם היא חלק בלתי נפרד מיחסי השליטה/כניעה, או המערכת של אדון ועבד היא חלק בלתי נפרד מהזוגיות שלהם.

ישנם עוד זוגות רבים, שאני מכיר אישית, אשר מנהלים את חייהם בזוגיות נפלאה, תוך כדי שליטה/כניעה. הן בקרב גברים והן בקרב זוגות רגילים, כאשר ישנה גבירה וסאב או אדון ושפחה.
אז לא, לא המצאת מוטציה חדשה icon_smile.gif

התפקיד - אני אדון ואתה עבד - יסתיימו במיטה, (ממתי זה במיטה?? icon_smile.gif ), רק כאשר המפגש הוא חד פעמי. ברגע שישנם מפגשים נוספים בין שניים, הרי שהרגש מעורב במערכת, ואין האקט יכול להסתיים במיטה או על הרצפה. ברגע שהרגש מעורב, נוצרת זוגיות, אלא אם אחד מן הצדדים אטום לרגשותיו של השני ורק מחפש את סיפוקו שלו עצמו. ובטח כאן יקומו כמה ויזעקו: הרי העבד נועד לספק את צרכיו של האדון בלבד! ואני אומר: זה גם נכון, אבל ברגע שהעבד מקבל אפילו את הכאב, הרי זה דבר שהוא אוהב, ואם נרצה או לא נרצה, האדון מספק את צרכיו של העבד...

מכאן, שמערכת של שליטה/כניעה, אשר מעורבת בה גם זוגיות, בוודאי שגולשת גם לתחומים אחרים, כמו שיחות, התייעצויות, יציאות משותפות להצגה או סרט, בילויים בפאבים ועוד ועוד...

אני אישית, מעדיף את העבד שלי, כמישהו שאני יכול לשוחח איתו, להתייעץ, לצחוק, לבלות... ותאמין לי - הוא אף פעם לא שוכח שהוא העבד והכי חשוב: אין הדבר מוריד מערכך כאדון!! ההיפך - אתה רק מביא את העבד להתמסר יותר ויותר!!!
מלאך מתוק​(נשלט){sharonsha1}
דוקא אני חושב אחרת ואולי זה בעצם המוטציה שאני מחפש ....
ולדעתי וזה גם הדבר הכי יפה שכל עוד הזוג במיטה משחקים את התפקידים בצורה הכי מגרה הכי פרועה והכי כיפית שיש אני העבד אתה האדון ויש לנו את החוקים שלנו במיטה.....
,אבל כשיוצאים משם אנחנו זוג אוהב לכל דבר מעניקים אוהבים כמו כולם וברור שיהיו כאלו וכאלו רמזים משפטים וגישה לפעמים של אדון ועבד אבל לא לקחת את זה למשהו יומי שאם האדון יגיד לי "בוא עכשיו" או "שטוף את הכלים" רק כי הוא אמר אני לא חייב לבוא או לשטוף כי קודם כל הוא הבן זוג ואח"כ האדון(למרות שיש סיטאציות ומצבי רוח שאני יקח את זה בכייף ויבוא)
בכל אופן זה השאיפה שלי ואולי אני ימצא ואולי לא בכל אופן בהצלחה לכולם.
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
מלאך מתוק, ואתה באמת מתוק icon_smile.gif

כשהוא האדון שלך ואתה העבד שלו
וכשהוא בן הזוג שלך...
אתה תבוא כשהוא יאמר לך בוא עכשיו ותדיח את הכלים גם מבלי שהוא יאמר לך להדיח!

מאחל לך שתמצא ומהר!!!
כי כל זמן שאתה בלי אדון, זה בזבוז לאנושות!!

ואתם אדונים,
אני מכיר אותו וראיתי את היכולות שלו...
כדאי לכם!!!
ZEUS​(שולט)
זאוס חושב...(כן, רגע נדיר לכשעצמו)

אני די חדש בכל העניין ובגלל זה קשה לי לנקוט עמדה אז תסלחו לי אם אני נשמע קצת מבולבל.

אני מאוד מסכים עם DOM, עם אני השולט חשוב לי שהעבד ידע את מקומו מצד אחד אבל מצד שני אני צריך מישהו שיגרום לי לצחוק המון, שיהיה לי כיף איתו, שנוכל לדבר על דברים, לראות סרטים, הצגות, דיסקוטקים.
שירעיף עלי אהבה כי הוא באמת נמשך אלי ורוצה אותי ולא כי הוא חושש לחטוף בסוף הערב. (ניסוח לא משהו אבל הבנתם את העיקרון)

מצד שני אתה אומר DOM שישנם זוגות בקרב חבריך שיחסי השולט נשלט אצלהם הוא חלק מהחיים.
איך זה בא לידי ביטוי למשל מול חברים משותפים או משפחה? האם הם מודעים ליחסים הללו?
כמו כן (כמה שאלות!!) מה קורה במקרה של חוסר הסכמה על מקום יציאה למשל? או הזמנת חברים?
האם לי בתור אדון יש את הזכות לכפות את דעתי?

זאוס
מאסטר יקיר​(שולט)
ZEUS כתב/ה:
איך זה בא לידי ביטוי למשל מול חברים משותפים או משפחה? האם הם מודעים ליחסים הללו?בקרב חברים משותפים, תלוי מי אלה החברים... אם אלה חברים מעולם הבדס"מ, ישנם את המפגשים החברתיים, צחוקים בגובה עיניים, אבל שוב, העבד תמיד יודע את מקומו. אם החברים הם כאלה שאינם יודעים כלל, ברור שלא תהיינה פניות של העבד בתואר אדון וגם לא ההיפך. כנ"ל בקרב המשפחה... אבל... תמיד יהיה ניתן לחוש, עד כמה העבד ממהר לדאוג לנוחיות האדון. הוא יפתח בעבורו את הדלת, הוא יגיש לו משהו מן השולחן אם זה בארוחה ועוד כהנה וכהנה...
כמו כן (כמה שאלות!!) מה קורה במקרה של חוסר הסכמה על מקום יציאה למשל? או הזמנת חברים?
האם לי בתור אדון יש את הזכות לכפות את דעתי?
נתחיל מזה, שאין דבר הנעשה בכפייה בעולם הבדס"מ! אבל, כמו אצל כל זוג ונילי, שם קיימת הזכות לכל אחד מהצדדים, לבקש שחבר זה או אחר לא יבוא אליהם הביתה, גם כאן יש את הזכות הזו. כמובן שהאדון יכול להפעיל את סמכותו ולקבוע את החלטתו הנחרצת, וזה לגיטימי, אבל זה חורג ממסגרת הזוגיות המתלווה אל המערכת.
גם כאדון, אתה תרצה שהעבד/בן הזוג שלך, ירגיש בנוח בחברת האנשים הפוקדים את ביתכם.

לגבי יציאות למקומות בילוי, כאן ניתן לקבוע שעל העבד למשל, להפתיע את האדון ולארגן איזה בילוי.
אם אתם קובעים כללים, בהם אתה זה המחליט לאן הולכים, אתה אומר לו להתלבש כי "אנחנו יוצאים". העבד לא ישאל לאן, כי הוא סומך על אדונו ובוטח בו.

ZEUS​(שולט)
קודם כל שיהיה עבד אחר כך נתחיל להפעיל את התאים האפורים.
מאסטר יקיר​(שולט)
זאוס, יקירי,
לא בדקתי בלוח...
אבל אתה יודע שהוא קיים?
אתה יכול לפרסם שם שאתה מחפש עבד...

והמון הצלחה!!!
ZEUS​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 ביולי 2003
ZEUS​(שולט) • 4 ביולי 2003
פרסמתי ופרסמתי!