בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המושיע הגיע!

גלתיאה
לפני 18 שנים • 30 באוק׳ 2005
גלתיאה • 30 באוק׳ 2005
נכון ברווזה, אני לא מכירה אותך, לכן אני קוראת היטב היטב מה שאת כותבת. זה הכלי היחיד שעומדבפני כרגע. משפטים נא להתפזר, זה ציד מכשפות. זה אומר שאת חושבת שמדובר במהומה על לא מאומה. עכשיו תראי, יש כל מי שירשורים, אבל אבן הבוחן שלי היא, אם סאבית כותבת שהיא נפגעה. רכילות, שטויות, מריבות זה בסופו של דבר שטויות אבל ברגע שסאבית כותבת שמישהו פגע בה. ובמיוחד אחרי שנה וחצי, ולא צריך להיות רגיש באופן מיוחד כדי לראות שמישלי באמת כועסת, למרותהזמן הרב שעבר, זה אומר שמשהו עם אדון מנוסה לא בסדר. במיוחד אחרי שרואים את ההודעות התמוהות שלו לנריסה, את הכעס של מישלי ואת ההתנצלות שלו למישהי אחרת לגמרי. רוצה להכנס לכל שרשור של מריבות ולהגיד סתמו כבר? אחלה. לא בשרשורים שבהם סאבית כותבת על פגיעה שהיא חוותה. הנזק שאת גורמת כאן הוא עצום.
הקהילה הזו בסופו של דבר קטנה. ברגע שסאבית כותבת על נזק שנגרם לה היא פותחת חזית שניה
מול אותו אדם ומול החברים שלו. צריך המון אומץ לכתוב, גם אם לא באופן מפורש, על מה בדיוק קרה. את גבב השטויות שלו הוא יכול למכור אולי למישהי שהיא חדשה, שזה הרבה יותר מסוכן. סאבית וותיקה פשוט תכניס לו שתי סטירות ותזרוק אותו מהיכן שהוא בא כמו שנריסה עשתה לו.
הבעיה היא עם הפחות מנוסות. אלו צריכות לדעת שיש אנשים שצריכים להזהר מהם.
והדרך היא לא להחביא בחדרי חדרים, אלא לכתוב על זה כאן. וזו הדרך הכי יעילה. לא בשושו, לא בין ארבע קירות, זה משחק לידיים של הפוגע. אף אחד לא יודע כלום, הכל בשושו. והקהילה פעם אחר פעם לא מצליחה להגיע להתמודד מול האנשים שפוגעים לא אחת ולא שתיים. הדרך הכי טובה שתיהיה יותר מודעות לנושא, כמה שתיהיה יותר מודעות, אחוז הפגיעות ירד. זה יש מטומטמות שאזהרות לגבי אדם כזה או אחר לא משנות להן, זו בעיה שלהן. וסיכון שהן לוקחות על עצמן.
זה נורא אלגנטי להגיד יש מצבים שאפשר לסדר את הדברים. האופן החד והכי כואב זה בדיוק כאן.
כל זה מותנה אך ורק אם הסאבית כותבת על מישהו שפגע בה. זה שאני יודעת על כמה פסיכים שמחוברים למחשב, לא עוזר לסאביות שנמצאות במעגל שרחוק ממני. הדרך היחידה היא להתמודד
בלי לפחד. וסאבית שמרגישה שהיא רוצה לספר, היא חייבת לדעת שהקהילה תעמוד לימינה.
אחרת- אף אחת לא תספר, אף אחת לא תדע, והסיכוניים רק ימשיכו לעלות.
ותמיד יהיו כאלו שיגידו- אויש הוא נהדר, אויש הוא מקסים. לרוב אלו סאביות שהפוגע תימרן מאחורי הקלעים ומנצל אותם לצרכים שלו, והן אפילו לא מבינות את זה.
אם תשימי לב שאני הגבתי רק אחרי שמישלי כתבה. מבחינתי השרשור הזה עסק באיזה עניין אישי בין שני אנשים. אבל ברגע שמישלי כתבה, זה הפך את כל העניין למשהו אחר לגמרי.
אני אישית לא אתן יד לשום הבעת בוז או לצון לדברים שסאבית שנפגעה כותבת.
הבדסמ הוא עולם מרתק, אבל כמה שהוא גדול ויפה, הוא כך גם ממגנט אליו כל מיני פסיכים, ואנשים שגורמים נזקים. והשושו הזה רק פועל לטובתם.
Inside your head

כנראה שאין אל מי לדבר..

Inside your head • 30 באוק׳ 2005

ואני פונה למישלי!
יקירתי, חיזקי ואימצי!
אל תתני לאף אדם לדכא את רוחך!!
מחזיקה ממך ומכך שבחרת להתמודד עם מה שעברת!
אני לא מעורה במה שעבר עלייך, אך ממה שהספקתי להבין שאדם שפל מאוד, סליחה, לא אדם.. חיית אדם שפלה מאוד ניסתה או הצליחה לנצלך!
מאחלת לך את כל הטוב שיש ו-וואלה אוהבת אותך גם מבלי להכיר ומחבקת מרחוק!

אני מהשרשור הזה פרשתי!!
ודמכם בראשכם אתם..
וזאת משום שאתם בוחרים להיאחז במקרה של מישלי ו"לתפוס עליו טרמפ", זה ניצול לשמו!!

יום טוב וגשום לכולם.

ואתם - תמשיכו בהתפלפלויות חסרות הטעם שלכם!
אולי תפתחו שרשור חדש, רק בבקשה מכם.. הפעם תנסו שהוא יהיה שונה במהותו, תודה.
גלתיאה

Re: משפט שדה

גלתיאה • 30 באוק׳ 2005
BAHNG כתב/ה:
אני מסכים עם כלובי פרודו וברווזה
השרשור בנושא הזה מיותר
אני בטוח שיש דרכים הרבה יותר יעילות לסנן , לטפל , באדם מהסוג הזה כמו שתואר
אני בטוח שנריסה היא בעלת שיקול דעת ולא היתה עושה מה שעושה ללא פרובוקציה רצינית מצד האיש האמור
אולם גם לאדם מסוכן בפוטנציה מגיע הזכות להיות חף מפשע עד שתוכח אשמתו בבית משפט
וכאן בשרשור עשיתם משפט שדה
יכול להיות מאוד שהאדון האמור לעיל אכן פנה בצורה מעליבה ופוגענית בנריסה
ומאוד יכול להיות שעשה טעות חמורה ביחסיוו עם אחת הסאביות בכלוב
מי לא עשה טעויות בחיוו ?

תסלח לי- על מה אתה מדבר?
אתה מקשיב לעצמך?
אני מבינה שאתה ככה בדיוק עם עצמך- סלחן לגבי טעיות חמורות. אה. אחרי הכל- מי לא עושה טעויות.
Adonasuy​(שולט)

כחבר כבוד באיגוד הדומים המולבני-

Adonasuy​(שולט) • 30 באוק׳ 2005
קודם כל אענה על כמה שאלות שהשתקפו במה שכתב עמיתי המלומד:

"אח אח השחצנות מחלת הישראלים הקלאסית אני רואה שהיא לא פסחה גם שפחות )
מה שאני לא יודע את כבר שכחת אה? "- בדיוק, אהה. פה גדול... כן. צריך סתימת שורש בשן 34 ועקירה בלי הרדמה לכל השאר.

"אז אולי תגידי לי איך מבססים שליטה מנטלית נגד ניסיון שליטה מלמטה ? " בזהירות.

"מה זו התרפסות כוזבת את יודעת ואיך מזהים אותה??" כן. קוראים שרשור שקרי על התנצלות פומבית וכבר מבינים לבד.

"אם את כלכך הרבה שכחת אז איך זה שאני עבדתי בתור מאמן אדונים ומלכות במועדון הפדלס בניו יורק" - ואני אימנתי את הצבא האנגולי. הגויים האלה, מחזיקים מכל שקמיסט.
"[כמובן לא שמעת עליו כי חוץ מהדנג'ן המצחיק שיש כאן מעולם לא נכנסת למועדון סאדו ] "
- מה מצחיק אותך בדנג'ן? בוא , גבר, תן לקשור אותך לאיזה צלב ולהתאמן עלייך.

"ומדוע זה אני רשום כחבר כבר ארבע שנים באגדות הבדסם בניו יורק ואת מקסימום תהפכי לחברת זהב בכלוב וגם זה רק אם תשלמי ) "- זה כבר עניין לפרוייד- "אגדות הבדס"מ". נראה שזה הכל אגדה וסיפורים. גם אם זו אגודה, נראה לי שמעורב שם סכום כסף שזלג מכיסך.

"אבל הכי חשוב שעדיין לא שכחת את הגאווה המטופשת ...איך רואים שאת ישראלית )- "- בטח לפי הטחינה שנוזלת לה על הסנטר. עלייך רואים לעומת זאת את החינוך האנגלוסקסי המשובח.

יש רק דבר אחד שמשתווה לריח הנאפל"מ על הבוקר- לתקוע סיכה בבלון מלא באוויר חם ומצחין.
גלתיאה
גלתיאה • 30 באוק׳ 2005
ברווזה- תשתלטי על עצמך. ניצול לשמו? להיכן נעלם פתאום הניצול של מישלי?
זה מה שמטריד אותך? רוצה לשים על כף המאוזניים את ה"ניצול" שלנו (?) לעומת הניצול שלו?

את כל כך נאיבית שזה עצוב. דברי איתנו עוד שנה מותק.
Inside your head

אוקיי, אמרתי שאני מכאן פרשתי.. אבל לפני אפרוש מהפרישה..

גלתיאה כתב/ה:
ברווזה- תשתלטי על עצמך. ניצול לשמו? להיכן נעלם פתאום הניצול של מישלי?
זה מה שמטריד אותך? רוצה לשים על כף המאוזניים את ה"ניצול" שלנו (?) לעומת הניצול שלו?

את כל כך נאיבית שזה עצוב. דברי איתנו עוד שנה מותק.

שוב לסלף דברים?
אני ערכתי השוואה בין הניצול שטענתי שקיים פה לבין הניצול המכוער שעברה מישלי? או טענתי שאני רוצה לעשות דבר כזה?
אה, הבנתי.. כנראה גם כאן השתמע מדבריי שאני עורכת השוואה..
עצוב, באמת עצוב.. ורמז: לא מדובר בנאיביות שלי!

גאד דאמיט - תתפקחו אנשים!
גלתיאה
גלתיאה • 30 באוק׳ 2005
רוצה לספר על הניצול שקיים פה? אני אשמח. לא שברורה לי מה כוונתך, אבל אני ארצה לדעת.
aka BODYGUARD

שירשור מכובד ...

aka BODYGUARD • 30 באוק׳ 2005
המשתרע על פני זמן רב עד לפתיחת טלנובלה...

הנה אני עושה אאוטינג לעצמי...
הרוב ממש לא מכיר אותי.. אני האיש החדש כאן..
אז?
15 שנות BDSM לא הפכו אותי לגס רוח
15 שנות BDSM לא הפכו אותי למה שאינני..

תעלה ותבוא הנשלטת שתאמר כי פניתי אליה בהצעות שליטה..
אין דבר כזה..

ללא קשר לאמת או שקר בכל השירשור הזה- אגו לא משחק
ב- BDSM ומי שבוחר להשתחצן במקורות אילו ואחרים- שיערב לו..
אבל שיזכור- שיום אחד תקום מישהי שתפתח את הפה..
ומה הרויח כבודו?
מאומה...

ענווה היא תכונה אצילית, ואם עושים רוח צריך לוודא
שיש מספיק כוח להשלים את המהלך...

וכסיכום אישי שלי לשירשור הזה-
התחלתם תחרות של השירשור ההזוי?
אני מצביע לזה..

עשו BDSM, לא ביצה...כי בביצה גודלים נרקיסים.
רק באגדות..

BDSM של אהבה לכולם!
Inside your head
גלתיאה כתב/ה:
רוצה לספר על הניצול שקיים פה? אני אשמח. לא שברורה לי מה כוונתך, אבל אני ארצה לדעת.

גלתיאה - אני את דבריי אמרתי ומן הסתם נפלו על אזניים ערלות.
אין לי כוחות של ממש לבזבז פה אנרגיות שלמות על טחינת מים!

אני רק אוסיף ואומר, כי הדרך שבה אתם פועלים מביאה לתוצאה ההפוכה. אתם רק גורמים להתעוררות ולהשנות של מקרים כאלו.
ותסכימי איתי שההגנה הטובה ביותר היא תקיפה, אבל זה גם נכון לצד האחר. ככל שתהיו אגרסיביים יותר כך הצד ה"תוקף" יפעל באותה הצורה רק שהפעם כפל כפליים!
יש כ"כ הרבה דרכים אחרות ויעילות יותר לפתור דברים אלו.
ואני מניחה שאת מודעת להם.

ודי, אני סיימתי כאן.
באמת שלא ניסיתי לצדד לטובת חלאה כלשהי..
כל חיית אדם אשר בוחרת לתקוף/לנצל הוא מהזן הנחות ביותר!
ולא ראוי לקחת חלק בין אנשים טובים!

יום טוב גלתיאה וכולם.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
אח אח סערה בכוס מים ועוד וונילי שבא לעשות גלים.
עצם העובדה שהוא "למד" ו"לימד" בדסמ בעיר הארורה בשם 'ניו יורק' כבר אומר את הכל
red socks ruels - yankees sucks
דווקא יצא לי להיות במועדום פטיש קטן ונחמד בפרובידנס RI . אינני מנסה ולא חושב אפילו על לחנך מישהו או מישהי לגבי בדסמ.
שיהיה לכולנו שבוע מצוין ושנת לימודים קלה לסטודנטים

עמק