שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם הייתי יכול לזיין את...

G-O-L-D​(שולט)
לפני 19 שנים • 4 במרץ 2005

אם הייתי יכול לזיין את...

G-O-L-D​(שולט) • 4 במרץ 2005
אם הייתי יכול לזיין את פמלה אנדרסון, הייתי מכווצץ לה את השדיים עד שהיתה פוקעת לה פיטמה.
לא יודע למה, סתם ככה, זה פשוט בי עוד אז מימי הנעורים, כשהייתי שם גוש פלסטלינה ביד ומאגרף אותה לכדי הזדחלותו של החומר מבין אצבעותי.

אם הייתי יכול לזיין את ריטה, הייתי מבצע בה רק פעולה מינית אחת!
דפיקת גרון.
הייתי רוצה לחדור לה פנימה ולדרוס לה ת'ענבל כמו לחדור לכוס ברצון להגיע ללבלב. אני חושב שגם הייתי מחבר לזין בצמוד וויברטור.
לא יודע למה, אולי כי כשהייתי קטן למדתי בסרטי אינדיאנה ג'ונס שמקומות שבהם טמון האוצר, הם לרוב בקצה מנהרה שצריך להרחיב.

אם הייתי יכול לזיין את בריטני ספירס, הייתי שובר לה את הרגליים ואת הידיים כמו חייל מג"ב שקיבל אישור לשחרר את הרסן במאורעות ג'נין.
פשוט מעניין אותי אם הבת זונה תעיז להגיד: "תכה אותי עוד פעם".

אם הייתי מזיין את ציפי מור, על בטוח שהייתי צוחק ולא מסוגל לגמור כי בכל פעם שהייתה עולה ההשפרצה הייתי אומר: "הנה זה בא, עוד רגע עוד רגע..."

אם הייתי מזיין את ציפי שביט, הייתי מפזר עליה אבקת סוכר כי סופגניות בלי אבקת סוכר הן לא סופגניות.

אם הייתי יכול לזיין את אנג'לינה ג'ולי, הייתי מעדיף לוותר בכדי שמתוך מליוני הגברים שרצו לזיין אותה, אותי היא תזכור כזה שלא רצה. גם זה נחשב ז-י-ו-ן!

אם הייתי יכול לזיין את מדונה, הייתי עושה את אותו דבר. (או שלא)

אם הייתי יכול לזיין את מיקי חיימוביץ, הייתי דופק אותה בתחת כל כך חזק, שהיא לא היתה מגישה את החדשות חודש מפאת קשיי ישיבה ואז היו נותנים צ'אנס לאחרות.
מה לעשות, אני בעד מתן הזדמנויות ונגד מונופולים.

אם הייתי יכול לזיין את בת דודה שלי, הייתי מזיין ומביא לה ילד בכדי לקרוא לו: "מיסטייק"
מה לעשות, הומור בניסויים גנטים תמיד מצלחים לבדר אותי.

אם הייתי יכול לזיין את סיגלית חיימוביץ, ניו בוי וחניבעל עצמם היו ילדים לעומתי...

אם הייתי יכול לזיין את ויקי כנאפו, כנראה שהייתי גם יכול לזיין פרה או כלב או כל חיה אחרת...

אם הייתי יכול לזיין את לימור ליבנת, הייתי עושה את זה למענכם, באמת, כי אחרי זה הבת זונה לא היתה מדברת כל כך הרבה...

אם הייתי יכול לזיין את ג'ודי ניר מוזס שלום, סביר להניח שהיו קוראים לה ג'ודי ניר מוזס שלום גולד.

אם הייתי יכול לזיין את דנה אינטרנשיונל, טוב סביר להניח שאני יכול, זה רק עניין של כסף...

אם הייתי יכול לזיין את ג'סיקה ראביט, הייתי מוכן שיהפכו אותי לקרטון.

אם הייתי יכול לזיין את יעל בר זוהר, הייתי דואג להסריט את זה, היא אלופה בזה.

אם הייתי יכול לזיין את מורן אייזנשטיין, הייתי יכול נפשית גם לזיין את דנה אינטרנשיונל.

אם הייתי יכול לזיין את מירי בוהדנה, הייתי כנראה בעתיד כי רק שם בטח ימציאו מכונה להמסת IQ.

אם הייתי יכול לזיין את מאיה בוסקילה, הייתי בעתיד שבו גם ממיסים לך את האישיות.

אם הייתי יכול לזיין את שרי צוריאל, הייתי מבקש ממנה להתלבש בתלבושת שהכי החמיאה לה:
קיפי.

אם הייתי יכול לזיין את קונדוליסה רייס, הייתי מבהיר לה מה אני חושב על מדיניות הממשל האמריקאי, ועוד הייתי עושה את זה בסגנון טקסני...

אם הייתי יכול לזיין את אווה בראון, הייתי נוקם על שישה מליון...

אם הייתי יכול לזיין את פריס הילטון, הייתי מזיין ומביא אותה לכלוב בכדי שכול הדומים כאן יעלו עליה בגנג באנג, כי אם המשפחה שלה מזיינת אותנו במחירי החדרים ובבוז להיותנו ישראלים גונבי ברזים ומגבות, אנחנו נבהיר להם שלאחר שטענת בבוז לאדם, למעשה התרת לו לנהוג כשם שאתה טוען...

אם הייתי יכול לזיין את מי שגנב לי את הלפט-טופים, הייתי מוכן לצאת מהארון.

אם הייתי יכול לזיין את שילגיה, הסיפור ההוא לא היה מסתיים ב: "הם חיו באושר ועושר עד היום ההוא".

אם הייתי יכול לזיין את שרי אריסון, הייתי מסביר לה מי כאן הפועלת.

אם הייתי יכול לזיין את נאווה ברק, הייתי עושה לאהוד ל-ק-נ-א.

אם הייתי יכול לזיין את מיכל זוארץ, הייתי עושה את זה בשידור חי בשישי, כי רק זה אולי היה מעלה לה את הרייטינג.

אם הייתי יכול לזיין את אחות של חבר שלי, סביר להניח שלא הייתי חבר שלו וזו בדיוק הסיבה שאני לא מזיין אותה.

אם הייתי יכול לזיין את כל יושבות הכלוב, הייתי מזיין אותן במקום לכתוב ולבלבל את המוח.

אם הייתי יכול לזיין מאהבה, סביר להניח שלא הייתי מזיין אלא איך כותבים את המילה הזו?
שוכב? ואז אותה אחת שהיית י"שוכב איתה" היתה נכנסת לכאן בשעות הלילה ומחפשת מישהו שפשוט איך אומרים את זה? יזיין אותה!

אם הייתי יכול לזיין את עצמי, הייתי גם מתחתן עם עצמי, מפרה את עצמי, וחי עם עצמי באושר ועושר עד היום ההוא...

אם הייתי יכול לזיין, הייתי מזיין...
סתם, שתדעו.
icon_smile.gif

ביום שאתה תמות, יהיה לך שמח, אבל לכל שסביביך יהיה עצוב.
את האמת, מה איכפת לך, אתה הרי כבר מת.
פסיבית

:lol:

פסיבית • 4 במרץ 2005
לא יודעת מה יותר מבריק:
ברווז שיודע מה זה צונאמי או למנוע סקס מאנג'לינה
icon_razz.gif
Uranus

Re: אם הייתי יכול לזיין את...

Uranus • 4 במרץ 2005
G-O-L-D כתב/ה:
אם הייתי יכול לזיין מאהבה, סביר להניח שלא הייתי מזיין אלא איך כותבים את המילה הזו?
שוכב? ואז אותה אחת שהיית י"שוכב איתה" היתה נכנסת לכאן בשעות הלילה ומחפשת מישהו שפשוט איך אומרים את זה? יזיין אותה!

גדול icon_lol.gif rffl.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 04, 2005 10:02 am, סך-הכל נערך פעם אחת
RIS
RIS
RIS • 4 במרץ 2005
WHAT A BUNCH OF CRAP
Uranus
Uranus • 4 במרץ 2005
ריס, זה די נכון

אבל לך תדע... אולי נתאהב במי שמזיינים icon_smile.gif

יש את המערכון, בגסות של אדי מרפי שבו הוא אומר שלפעמים נמאס ממשפטים כגון:
i wanna make love to you
ובא לך רק לשמוע:
fuck the shit out of me או fuck my brains out.....
ענתית

תזיין כבר!!!!!!!

ענתית • 4 במרץ 2005
icon_wink.gif
קליבר​(שולט)

Re: תזיין כבר!!!!!!!

קליבר​(שולט) • 4 במרץ 2005
תמימה כתב/ה:
icon_wink.gif

תמימה צודקת ...