צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפשת גבר שיעזור לי להבין מה אני רוצה

y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 5 ביולי 2003

מחפשת גבר שיעזור לי להבין מה אני רוצה

y​(נשלטת) • 5 ביולי 2003
יש לי מעט מאוד ניסיון ואני מנסה להבין מה אני רוצה
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 5 ביולי 2003
קודם תביני עם עצמך, ותחליטי עם עצמך מה את רוצה
אח"כ חפשי גבר
y​(נשלטת)
y​(נשלטת) • 5 ביולי 2003
לבד זה קשה, אני לא יודעת עד כמה אני מוכנה ללכת רחוק, אין לי מושג איך אני אגיב
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 5 ביולי 2003
תעשי מה שעשו הרבה לפניך.
תגיעי למועדון,תחווי את החוויה והאוירה של המקום.
תכירי כמה אנשים נחמדים,ואז אולי נמשיך הלאה,ואולי תביני איפה את עומדת או שוכבת icon_wink.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 5 ביולי 2003
או יושבת icon_biggrin.gif
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 5 ביולי 2003
הייתי נזהרת ביציאה "מחפשת גבר שיסביר לך מה את רוצה"

ואלה , יש כמה גברים שבהחלט יסבירו לך ואני בטוחה שתיבת ההודעות שלך ברגע זה מוכיחה את זה. גברים בהחלט יכולים להסביר לך. איך בדיוק למצוץ וזה שמעכשו את הכלבה שלהם ואם לא תעשי מה שאת רוצה תקבלי מכות על התחת...
סליחה על ההכללה , אני יודעת שלא כולם כאלה , אבל אתם חייבים להסכים איתי שדי קשה לבחורה מתחילה בתחום. אני אישית רק כאשר הכרתי את התחום נפלתי דווקא על דום די רציני , אבל הבן אדם לא דאג להסביר לי שאפשר אחרת , שגם אני יכולה לבחור ולהגיד לא , זאת היתה הדרך שלו בלבד. אמנם הוא לא פגע בי וגם לא היה פוגע , אבל הוא פגע בי בזה שהציג לי תמונה מעוותת של בדסמ וכבר חשבתי שאם זה ככה אז כנראה אני לא שייכת.
הדרך הטובה היא להכיר את עצמך קודם כל , ולאו דווקא לחפש פרטנר שיכול להוביל אותך למקומות שלא יהיה לך טוב אח"כ. לא הייתי מציעה לך את מה שדומדומינה הציע icon_smile.gif כלומר , בטח שכן , אבל פשוט ממנו זה נשמע כדבר מאוד קל לעשות - לבוא למועדון. זה קשה , זה קשה להיחשף , הרבה פעמים מאוד קשה לראות את התמונות לבד והרבה פעמים אם אין מישהו ליד זה יכול לקבל צורות אחרות.

מה שאני הייתי מציעה זה לדפדף בפורום הזה , לחפש מקומות אחרים גם בחו"ל באינרנט , לקרוא יותר. להכיר ולאו דווקא אישית אפשר להתחיל מהתכתבות מישהו מהפורום , תבדקי עדיף מישהי , אבל תבדקי את זה שלא תיפלי בפך של 'גבר דומיננטי מוביל' שהתחפש לאישה . ואז פשוט עם האדם שאת סומכת עליו/עליה תעשי את הדרך לתוך זה.

ואל תמהרי זה לא קל כמו שזה נשמע וזה גם בסדר אם זה יקח זמן ולמועדון לא תגיעי לבד.
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 6 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 6 ביולי 2003
אני עדיין חושב שבמקום פומבי,יהיה לה יותר קל,וגם פחות מסוכן.
תבואי למועדון,תשאלי על דומדומינה,או המכשפה או אורלי...והרשימה ארוכה....
אני מאמין שיהיה לך יותר קל,וגם ככה,תוכלי להחליט אם זה מתאים לך או לו.
מנסיוני,הפנטזייה שלנו רחוקה(לפעמים) מהמציאות.
ולכל האדונים(כמו שמאיה ציינה):ציטוט:"הייתי נזהרת ביציאה "מחפשת גבר שיסביר לך מה את רוצה"
וואלה , יש כמה גברים שבהחלט יסבירו לך ואני בטוחה שתיבת ההודעות שלך ברגע זה מוכיחה את זה. גברים בהחלט יכולים להסביר לך. איך בדיוק למצוץ וזה שמעכשו את הכלבה שלהם ואם לא תעשי מה שאת רוצה תקבלי מכות על התחת... "
אלה בטח שלא אדונים.....ומי שכותב לך ככה,פשוט למחוק,ולעבור לאחר.
בהצלחה icon_lol.gif
רויטל

היי y וואלקם טו דה קלאב

רויטל • 6 ביולי 2003
היי חמודה..
גם אני הגעתי לפני שבועים בערך לכאן.. עם יציאה אחרת.. אבל על בסיס אותו עיקרון
" התיבות שלי היו מפוצצות" בכל מיני אנשים שחושבים שהם יכולים להאיר לי את הדרך וחושבים שהם יודעים מה אני רוצה!!
זה הטעות הבסיסית שלהם כאן.. כי אף אחד לא יכול ללמד אותי מי אני אם אני לא יודעת לבד.. מין תחושה בבטן שלכאן אני שייכת למה איך כמה עד איזה גבול. מה הכי מושך אותי.. מה אני מוכנה לתת מה אני מוכנה לקחת. וכהנה וכהנה ויש עוד מיליון סיבות..

אז הגעתי אכן למועדון, והכרתי אנשים מקסימים כאשיות קודם כל.. ולא כפנטזיה.. הייתי בשוק בהתחלה..הלם אולי..קצת מתוסבכת יותר ממה שהגעתי. אבל הלכתי שוב..כי הרגשתי שפיספסתי נקודה מסוימת בהשקפה שהיתה לי..
היום אחרי שבועים כאן אולי קצת יותר..אחרי שקראתי וקבלתי בגרות של 5 יחידות בבדסמ.. אני יכולה למחוק את ההגדה שלי "כלא מוגדרת" מצאתי מי אני ותאמיני לי זה היה רק בזכותי והקרדיט הוא לי תמיד!!
אני לא חושבת שאדון, מלכה, עבד , או שפחה היו יכולים להגיד לי מי אני....
האדון תמידינסה להוביל אותך להיות השפחה.. העבד תמיד ירצה לסגוד לך ולהוביל אותך למלוכה.. וכאן את הולכת לאיבוד כי אינך יודעת מה רצונך..
תבחני את הנושא, תקראי, תסתכלי מה מרגש אותך..אולי שניהם יחד.. אולי בכלל את אוהבת את צד הפן של הנשלטת וגם הפן של השולטת...
בקיצור עשיתי לך חור בראש..ואולי לכם.. אבל זה עזר לי מקווה שיעזור לך
ולכל הסקרנים שבאת רוצים לדעת מה אני אז אני הגעתי למסקנה שאני " מתחלפת" עדין ללא ניסיון
אבל הכי מרגש אותי לשלוט ולהיות נשלטת

טוב יאלה בה ביי לכם
Rocco​(שולט)
Rocco​(שולט) • 6 ביולי 2003
מאיה מילים כדורבנות
וy לאט לאט....
הצהרות כאלו קצת בעיתיות בעתיד....
ובהצלחה בגילוי עצמי