בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשר להפוך להיות עבד או מלכה למרות שאתה ונילי

2424
לפני 19 שנים • 10 במרץ 2005

האם אפשר להפוך להיות עבד או מלכה למרות שאתה ונילי

2424 • 10 במרץ 2005
השאלה שלי היא האם אפשר להפוך אישה ונילית למלכה או שזו תכונה מולדת במיוחד אם הנושא אינו מדבר אליה ואינו גורם לה למשיכה כלל

ב)האם אפשר לוותר על יחסי השליטה או שזה דבר שמיד יהיה חלק ממך לאורך חייך
שלגי
שלגי • 10 במרץ 2005
לשאלה הראשונה: אם ישנם ניצוצות של... - אפשר להכניס את הצד השני לעניין, אם הצד השני ונילי לחלוטין זה ידחה אותו והוא לא יבין את הקטע. לפעמים נדמה לנו שכולם בקטע - אבל זה פשוט לא ככה ומי שאינו נמשך לזה - לא ימשך. כמו שאי אפשר להפוך סטרייט להומו או להפך.

ולשאלה השניה: לדעתי, אי אפשר להתגבר על הצורך, לא לאורך זמן - מי שזה חלק מהותי ממנו תמיד ימצא את עצמו חוזר לעולם הזה, נמשך אליו - ואם בונים מערכת יחסים ונילית לחלוטין, משהו יהיה חסר שם.
2424
2424 • 10 במרץ 2005
תודה לך על תגובתך פשוט לזמן מה ניסיתי לבדחיק את העובדה שאני עבד על מנת להציל קשר עם בת זוגתי כי ונילית לחלוטין אך הדבר לא הצליח כי תמיד נמשכתי לשליטה פשוט רציתי לדעת אם הבעיה בי או של כולם
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 במרץ 2005
kamor​(נשלט) • 11 במרץ 2005
קרמיט היקר , לפני שאתה חותך דברים שזה הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות לפני שבדקת אפשריות פעולה אחרות .

לשאלתך המקורית , זה בהחלט אפשרי ואני מדבר מתוך ניסיון .
והמושג "להפוך " הוא לא המושג הנכון , אלא לנסות למשוך לתחום ואם היא מספיק נמשכת אז היא בסופו של דבר גם תישאר .

השאלה לפני כל דבר אחר זה האם היא יודעת שאתה נמשך לתחום ?.

בכל אופן אם תרצה מספר עצות ממישהו עם ניסיון במקרה כמו זה תפנה אליי בפרטי . ואשמח לנסות לעזור.

קאמורי

.
ינואר​(נשלטת)

למשוך

ינואר​(נשלטת) • 11 במרץ 2005
התשובה היא כן.
אם אתה אוהב ונמשך אליה, כנראה "יש בה" אלמנט של שליטה. אתה רק צריך לחזק את זה.

נכון שרוב הוונילים מפחדים וחוששים מנושא השליטה, אבל אם תנסה בעדינות, כל פעם קצת, (אל תוציא ישר את האזיקים...) לך תדע לאן תגיע...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 11 במרץ 2005
בכל בנאדם יש את היסודות הדומיננטיים והכנועים. באופן רגיל, מי שמכיר בנטיות הדומיננטיות שלו, למשל, אולי ייהפך למנהל\מפקד, וכדומה. סקס זה פשוט עוד איזה משהו שאנשים עושים, משהו שבו באות לידי ביטוי התכונות שלהם. גם כאן, מדובר בהכרה באותן תכונות, והרצון לממש אותן.
שוטרת*
לפני 19 שנים • 12 במרץ 2005

Re: האם אפשר להפוך להיות עבד או מלכה למרות שאתה ונילי

שוטרת* • 12 במרץ 2005

אני חושבת שזה נכון שבכל אחד יש צד דומיננטי וצד כנוע, אבל לא כל אחד רוצה ומסוגל להביא את זה לידי ביטוי בכל בקשור לסקס ומערכת זוגית.
לגבי השאלה הראשונה שלך , מה זה ונילי? כשהייתי בת 17 ולא ידעתי בכלל על קיום העולם הזה, אך עדיין היה לי דיי טבעי לתת מעין "פקודות" כאלו לבן הזוג . תגובות כמו "אל תגיב" או "באיזה רשות אתה מעיז בכלל להרים את הקול" היו נראות לי נורמטיביות ולגיטימיות לגמרי. עוד אז ומהקשר הראשון שלי הייתי תמיד בעמדה עליונה,אז הייתי וונילית כי לא ידעתי מה זה BDSM?
אגב מקבי, אני לא כל כך מסכימה עם מה שאמרת. יש המון עבדים ונשלטים שבחיי היום יום דומיננטיים ומתפקדים במקצועות ניהוליים.
לגבי השאלה השנייה, אני ניסיתי איזו "תקופת גמילה" כזו.במשך חודשיים לא נכנסתי לשום אתר, לא הגעתי לשום מועדון, לא דיברתי עם אף אחד שקשור בתחום. כל מה שזה עשה , זה גרם לי להיות יותר אסרטיבית, יותר תקיפה כלפי אנשים שכלל לא היו מודעים לסיבה האמיתית. אני כן מאמינה שזה צורך ואני כן מאמינה שכמו כל צורך - אפשר לדכא גם את הצורך הזה, אבל זה לא אומר שזה יעשה אותך מאושר.
2424
לפני 19 שנים • 12 במרץ 2005
2424 • 12 במרץ 2005
קודם כל תודה על התתשובות שלכם ועל העזרה וגם אני מאמין איפה שהוא שאם אין לך את הרצון ואת הריגוש בשליטה אז היא אפשר להיות דומיננטי או נשלט וכמו שאמרת שוטרת גם אני בחיי היום יום שלי עובד בתפקיד מאוד ניהולי ואני נותן הרבה פקודות אך בבית אני מחפש להיות הנשלט אך לא סמרטוט וכן קשה לי לראות את עצמי מנהל מערכת יחסים ללא שליטה בגוון כלשהוא
שמנמונת סקסית​(אחרת)
לפני 19 שנים • 13 במרץ 2005

דעתה של מלכתך

האם אתה יכול להיות ונילי ?
האם אתה רוצה לחיות חיים כפולים ? בלי מימוש האני עצמי שלך?
האין בכך כדי לבטא אפסיות שלך לעומת הזולת ?
האם יש סיבה לכלימה ובושה על שאתה כזה ? נותן עד בלי די מעצמך ?
כשם שאתה לא תוכל להתכחש למה ומי שאתה . כך לא יוכל אחר .
ובמידה והוא איננו בעל עניין ויכולות נתינה , כשלך לעולם לא יהיה שלם עם מה שאינו .
קצת חומר למחשבה
אוהבת
מעליך , שס"ק