אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך ופוחת הדור...

האור בקצה המנהרה​(שולט)
לפני 19 שנים • 11 במרץ 2005

הולך ופוחת הדור...

למה ככ קשה למצוא שפחה שהיא גם נשואה וגם בשנות 35-45 בלשון אחרת-למה מרבית השפחות צעירות ,רווקות וגרושות שלא כמו שקורה בצטים הפתוחים הרגילים?אדרבא דוקא ניתן לצפות לאדונים איכותיים בגילאים שבין 45 ל 50.
בכוח המוח-אשה

החיפזון מהשטן.

בכוח המוח-אשה • 11 במרץ 2005
חכה עשר שנים,
הן תהיינה נשואות ו"מבוגרות", אל תתייאש.
קליבר​(שולט)

את צודקת וגם הוא צודק

קליבר​(שולט) • 11 במרץ 2005
אכן כדאי לחכות איזה 10 שנים ..
הבוס שלך​(שולט)

עכבות

הבוס שלך​(שולט) • 11 במרץ 2005
נראה לי שאחת הסיבות למיעוט היחסי של שפחות נשואות בכל גיל היא פשוט שלהרבה נשים נשואות יש עכבות (מובנות וטבעיות לדעתי) בדבר מימוש דחפים מחוץ למסגרת הנישואין. אז באמת צריך להתאזר בסבלנות.
o_rit
לפני 19 שנים • 12 במרץ 2005
o_rit • 12 במרץ 2005
הרבה אמון, הרבה בטחון
כמו כל חלזון
גם הן יוצאות בסוף
Anan-Sagol​(שולט)

סבלנות סטייל

Anan-Sagol​(שולט) • 12 במרץ 2005
הי
אתה נוגע בנושא ידוע (ראה נושא בגידות) בפורום.

הן קיימות לכל הדעות, הן גדלו באוירת בה המתירנות היא ערך שונה מזה של בנות הדור הזה.
ולכן סבלנות היא תכונת המפתח.
שיח נעים והתנהגות הולמת יביאו לך את הגאולה או את גאולה
ענן-סגול
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 במרץ 2005
או שפשוט נשים נשואות מעדיפות מישהו בססטוס שלהן וזו הסיבה שאתה מקבל דחיות, מר סטייל. icon_smile.gif

מעורבות של נשים נשואות עם גברים פנויים היא פתח לצרות (ולהיפך - נשים פנויות וגברים נשואים)

- גברים פנויים דורשים יותר זמינות מאשר אישה נשואה יכולה לתת
- גברים פנויים לעיתים קרובות פשוט אינם מתחשבים בעובדה שנשים נשואות "שייכות" למישהו/משהו אחר בערבים, סופי שבוע וחגים. לבעל ולמשפחה.

אספר לך סיפור אישי טרי שלי:

קיבלתי הודעה מאיש אחד שהתמונה שלי בכרטיס מצאה חן בעיניו. השאיר הודעה שאם התמונה הזו שלי, הוא ישמח אם אצור קשר. כיון שזו היתה הודעה קולית, חסמתי את הנייד שלי (כך חשבתי. לצערי התברר שב-SMSים כנראה נשאר המספר גלוי..) שלחתי מסר בו אני מודה לו על על ההתעניינות אבל אינני מחפשת קשר מכל סוג שהוא. בדיוק כפי שמופיע בכרטיס.

מתברר שהאיש כלל לא טרח לקרוא מה כתוב בכרטיס מעבר לעיון בתמונה.

הוא המשיך לשלוח SMSים למרות שדחיתי אותו בנימוס. הוא שלח SMS בשעה 1:40 בליל שישי.
שלחתי לו תשובה שהוא בטח רווק כי אדם נשוי לעולם לא היה עושה זאת ושולח מסר לאישה נשואה בלילה/סוף השבוע. שזה חוסר התחשבות מצדו.

והתגובה שלו? שהוא לא רווק אלא גרוש. וש..

"לא צויין מעולם שאת נשואה (לא טרח לקרוא את מספר השורות בכרטיס שלי כבר אמרתי?).."

והבונוס החביב:

"את מציגה עצמך ככנועה ומצפה להתחשבות?"

נו באמת..

אז כן - גם אם הייתי מחפשת קשר לעולם לא הייתי יוצרת קשר עם גבר פנוי כי יש להם דרישות שונות מאשר לגברים נשואים. דרישות שלעולם לא אוכל לעמוד בהם..

וכמותי יש עוד רבות.בדיוק כמו שהרווקות/פנויות ברובן מחפשות גם בן זוג ולא רק דום בחייהן, נשים נשואות מחפשות גברים בסטטוס שלהן כי זה בטוח יותר.
oved10
oved10 • 12 במרץ 2005
קראתי את תגובתה של nerissa אהבתי את התיחסותה לנשואים ,על אף שאת לא
בדיוק נוהגת כך icon_rolleyes.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 במרץ 2005
עובד - אני נוהגת בדיוק כך וגם כתבתי זאת בתגובה שלי:"שלחתי מסר בו אני מודה לו על על ההתעניינות אבל אינני מחפשת קשר מכל סוג שהוא. בדיוק כפי שמופיע בכרטיס. .."

אני עדיין לא מבינה מה לא ברור בשורה הזו.. או בשורה הכתובה בכרטיס. אולי אני צריכה לנקד ולצבוע את זה בצהוב בולט? icon_lol.gif icon_wink.gif
oved10
oved10 • 12 במרץ 2005
יש לך תשובה מדוע רוב הנשלטות מציינות שאין להם עניין בנשואים ,

האם הן מחפשות בעל או שהן חוששות מדבר מסוים. icon_rolleyes.gif