סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך ופוחת הדור...

T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 ביוני 2005

Re: בגידה מהיא???

T O M​(שולט) • 1 ביוני 2005
אדון סטייל כתב/ה:
בעקבות התגובה האחרונה.
גבר נשוי ההולך לנערת ליווי זו בגידה???

לא הייתי בסיטואציה כזאת אבל אני משער שזה כך:

זה לא מקרה קלאסי של בגידה, כי הגבר הולך לזונה כדי לספק צורך מיני בלבד. הוא לא מכיר את הזונה, לא נמצא במערכת יחסים איתה וגם לא איכפת לו ממנה. כל רצונו הוא בקיום האקט עצמו.
אחרי שעה ישכח ממנה כלל ומבחינתו זו הייתה יכולה להיות כל אישה יפה אחרת.

מה שכן יש פה זו אכזבה. גדולה מאוד אפילו.
גבר נשוי ההולך לזונה מרמז על כך שהוא לא מרוצה מאישתו בתחום המיני (מראה, תיפקוד מיני,תדירות המין...לא חסרות סיבות. ראוי להדגיש שאלו הן הסיבות שלו ונכונות עבורו שבגללן הוא בחר מה שבחר). אם ההליכה לזונה היא על בסיס קבוע אז על אחת כמה וכמה.

האכזבה היא כפולה.
האכזבה הראשונה באה מצד האישה שמגלה שהיא לא מספקת אותו בתחום המיני, והאכזבה השניה הגדולה עוד יותר באה מכך שבמקום לנסות לפתור את זה איתה ולנסות דברים ביחד, הוא מעדיף להתרכז באקט עצמו,המין, ופחות באישה.
בכך הוא נותן לה הרגשה שהוא מוריד בערכה כאישה שלו. חשוב לו יותר המין ולא עם מי הוא עושה זאת. ("מה התועלת בי בכלל?" "אני בכלל חשובה לו?")

יש כאלה שבכל זאת יראו באכזבה הזאת סוג של בגידה. קשה לבוא אליהם בטענות כי אין פה אמת מוחלטת. זה עניינים של רגשות ואם הן רואות בזה כבגידה אז כך זה יהיה. הן אלה שנפגעו.
לכן כתבתי בהתחלה שזה לא מקרה קלאסי של בגידה, אבל בהחלט יהיו אנשים שיראו זאת כבגידה.

כשאני כותב על זוג נשוי פה אני מדבר ספציפית על כאלה שהאהבה ביניהם עדיין נמצאת.
אם הם זוג נשוי שכבר אין אהבה ביניהם והם נשארו בסטטוס הזה מכל מיני סיבות אחרות(ילדים, ביטחון כלכלי) הרי שאף אחד מהם לא יבגוד אם ילך לחפש אצל מישהו אחר סיפוק מיני.

בשביל לבגוד צריך קודם כל להיות שייך.
באין שייכות אין בגידה.

* כל מה שנכתב למעלה מבוסס על דעתי האישית בלבד. לא הייתי בסיטואציה הזאת מעולם ולכן יש להתייחס לזה כעוד זווית ראייה.
ייתכן כי מי שנמצא בסיטואציה הזאת דעתו תהיה שונה. להסתכל מבחוץ על הדברים כמוני ולהיות בפנים זה לא אותו דבר ואני מודע לכך.

Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2005

Re: עכבות

Aragorn​(שולט) • 10 ביוני 2005
הבוס שלך כתב/ה:
נראה לי שאחת הסיבות למיעוט היחסי של שפחות נשואות בכל גיל היא פשוט שלהרבה נשים נשואות יש עכבות (מובנות וטבעיות לדעתי) בדבר מימוש דחפים מחוץ למסגרת הנישואין. אז באמת צריך להתאזר בסבלנות.

נראה לי שאחת הסיבות למיעוט היחסי של שפחות נשואות בכל גיל היא שיש להן בעל.
אבל אין דאגה זה רק זמני
נשים חיות בממוצע עשר שנים יותר מגברים
ולכן יש סיבה להיות אופטימי
מי שיחכה 30-40 שנה יקבל אותן אלמנות חופשיות ומאושרות
ואפילו לא תהיה להן את הבעיה הזו עם השינים כשהן מוצצות.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 ביוני 2005
האם אני היחידה פה ששמה לב לעובדה שהבעיה בכלוב ובכלל אינה נעוצה רק בפלח מסויים בעייתי של האוכלוסיה העוסקת בבדס"מ כגון שפחות בנות 40 ונשואות, אלא שניתן להשליך זאת על הכלל?
הרי השגות וטרוניות עשויות להיות לכל אדם באשר הוא.
גם אני יכולה להלין על כך שישנה כמות לא מבוטלת של סאבים בטווח הגילאים שלי, ברם אין זה אומר שהם לטעמי או שאני לטעמם (כפי שציינו כאן לגבי ההציע והביקוש) ואני יכולה לקטר מצאת החמה עד צאת הנשמה על איכותם המוטלת בספק של הסאבים הרבים מספור שרוב (אם לא כל) מעייניהם נתונים רק למין קל וזמין בדמות מלכה שתגשים את פנטזיותיהם ושאינם תואמים לפחות את ראיית עולם הבדס"מ שלי.
אך האם אני מתלוננת?
כן. אני לא אכחיש.
האם אני היחידה?
בטוחני שלא.

אך ההבדל בינינו, אדון סטייל יקר, שאני בודקת מידי פעם בציציותיי ולאחר שקראתי את תגובתה של אחת הנשים כאן שבה היא רמזה שגם אתה אינך טלית שכולה תכלת (היה זה נראה כפגיעה בבטנך הרכה, אולם לא טרחת להתייחס לרמיזה), יכולה אני רק לומר שתבדוק היכן עמדתך בין האדונים האיכותיים והאם הבעיה היא מחסור בסאביות לרוחך או שמא ישנו די והותר במלאי, אולם הן אינן מעוניינות בך מסיבות אלו ואחרות.
האור בקצה המנהרה​(שולט)
כל שבקשתי להפנות שימת הלב הוא שכל עיון אקראי בכרטיסי פרופיל כאן באתר ובכלל תראה שמספרן של הנשלטות הנשואות בנות 40 פלוס נמוך יחסית ומשמעותית לעומת "קבוצות" אחרות.ולענין זה ממש אין זה רלוונטי היותי טלית שכולה תכלת או טלית ירוקה.
purple butterfly{ׁ(S)}
לפני 18 שנים • 29 ביוני 2005
purple butterfly{ׁ(S)} • 29 ביוני 2005
[quהן בוגרות
הן מכירות בצרכים שלהן
הן נשים נשואות ואמהות לילדים וקשה מאוד לשנות בגילאינו סדר-עדיפויות-של-חיים ולהתחיל פתאום להיות קצת.. אגואיסטיות. לממש את עצמן
שוב - לגברים הרבה יותר קל. גם מבחינה טכנית.

נכון מאוד יקירה - מה לעשות שבגיל 38 אני כבר אשה עם קרירה מפותחת , 3 ילדים ומשפחה .
אהה, נכון .....אני גם סאבית 24/7

. אבל זה נכון. אישה בת גילנו המתגברת על הברקסים החברתיים/מוסריים/ערכאים האלה ומחליטה לממש עצמה באה מתוך בשלות ובגרות ומוכנות.. ואחרי מחשבה עמוקה.. לעיתים נדירות מישהי נסחפת לכך "בעל כורחה" וללא מחשבה מוקדמת ושיקולים רבים. אי אפשר להגיד שזה לא "מקצר הליכים" בכל הקשור לאילוף שיפחה חדשה.
אמן

ואולי אין לי פה מקום לומר מילה
כי אני לא מחפשת (יש לי דום מדהים בבית)
כי אני רק בת 38 ...אבל מצד שני כשהתחלתי היתי בת 33
ומה לעשות
הזמן לא עוצר בעבור אף אחד
teacher​(שולט)

רק שניה

teacher​(שולט) • 29 ביוני 2005
עופר40 אמר משהו שהייתי רוצה להתעכב עליו שניה:
ציטוט: ''..כולכם כאן מפספסים את הנקודה. זה לא מבוא לכלכלה או שום דבר כזה. מדובר בצרכים ונטיות לב אשר כולנו מדחיקים. והכוונה היא שאם לא כאן אז היכן. כאן זה המקום שכל אחד ואחת יכולים להוריד את המסכות והעכבות, ולהביע את הרצונות והצרכיים האמיתיים. לכן אני כשולט נשוי שבמערכת הקיימת לא מוצא סיפוק ולא רוצה להרוס את המסגרת הקימת, מצפה ומקווה שאמצא כאן את אותה נשואה .."

ואח"כ המלכה הכחולה נגעה בזה גם.

לי לא ברור האם אתר BDSM אמור להיות שונה מאתרים אחרים בהיבט של מציאת יחסים מחוץ לנישואים. למה? בגלל הפתיחות? בגלל האנונימיות?
אני לא רואה את הקשר, ואולי לא רוצה לראות.. כי לדעתי, חוקי העולם הגדול חלים גם כאן,
בעיקר מתוקף היותנו אותם בני אדם כמו בכל מקום.

עכשיו, וכבר ראיתם את זה בשרשור הזה, קשה שלא להתייחס למושג ה''בגידה'', ואני אנסה שלא להיכנס אליו, למרות שהדוגמה שתיכף אביא קצת מתחברת בהיקש. אומר מראש שאין בי שום ביקורתיות על מציאת בני זוג מחוץ לנישואים כאקט פרטי של כל אחד ואחת. אדם לוקח אחריות על חייו הוא ואינו צריך שיספרו לו איך ומה הוא צריך לעשות, כך גם אני נוהג בחיי.

אחרי כל ההקדמה הזאת...
לי נראה שזהו שורש רוב הבעיות שיש בפורום. העובדה שהמשטח השחור אדום הזה נתפס אצל כולנו כמשהו שונה (מדי) מהחיים האמיתיים, שחוקי הכבידה לא תופסים פה. שכאן מותר לשקר, להונות, ובכלל לעשות דברים שה'אני' הרגיל במציאות היומיומית לא היה עושה.

אני לא מסכים שכאן צריכה להיות קרקע יותר פוריה למציאת יחסים מחוץ לנישואים מאשר בפורומים אחרים שאינם עוסקים ב-BDSM. ואני לא חושב שהסיכויים למצוא משהו כזה פה, אמורים להיות גדולים יותר משמעותית ממקומות אחרים לא וירטואליים שנועדו למטרות אלה.

אין לי בעיה עם הקיום של זה, גם במציאות וגם בוירטואלי. יש לי בעיה שמצפים שכאן זה יהיה זמין יותר.

לי זה מסביר הרבה.
למשל פניות לנשלטות משוייכות, בקשות לא ''מהוגנות'' מנשים כשבן זוגן עומד לידן במועדון,
קיום מערכות יחסים מקבילות וסודיות עם כמה אנשים במקביל וללא ידיעתם, ולא משנה הסטטוס המשפחתי שלהם.

אדון סטייל ועופר 40 ,
שווה אולי שלאור הדברים האלה תבדקו את רמת הציפיות שלכם מהמקום הזה -
אנחנו יותר ''רגילים'' ממה שאולי נדמה (או ממה שבא לנו לחשוב על עצמנו).

teacher
האור בקצה המנהרה​(שולט)

אל תתן לעןובדןת....

teacher נכבדי. אל תאפשר לעןבדות לבלבל אותך.
לא עזור מספר הנשים הנשואות בחדרי נשואים נשואות בצטים הרגילים גדול לאין ארוך מןל מספרן באתר הכלוב כמשל?
מה דעתך???
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 29 ביוני 2005
בכתיבתי לא התייחסתי לעובדות, רק לאיך שאנו תופסים אותן.

מכך שלא ערכתי בדיקות סטטיסטיות ולא פישפשתי בחדרי הצ'טים השונים,
על איזה עובדות בדיוק אתה מדבר?

teacher
האור בקצה המנהרה​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 ביוני 2005

הסבר נוסף

משקלן היחסי של הנשים הנשואות בגילאים של 40 פלוס בצטים הרגילים של נשואים נשואות גדול לאין ארוך ממשקלן היחסי באתר זה.
אין זה מן הנמנע שאין לכך קשר אפילו לדברים טכניים כמו החשש מהותרת סמנים ,אשר אינם משוש חייו של בעל אותה אשה.
thats life
teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 30 ביוני 2005

יכול להיות

teacher​(שולט) • 30 ביוני 2005
שלכאן באות אלו המחפשות BDSM ?

בניגוד למקומות האחרים שם יש ערב רב מכל וכל..

teacher