לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות עם להרגיש בלי - שאלה

בצלמו
לפני 19 שנים • 22 במרץ 2005

להיות עם להרגיש בלי - שאלה

בצלמו • 22 במרץ 2005
היי ,

יש לי שאלה לפורום ואודה על קבלת תשובות מפורטות מאחר ומטרידה אותי כבר זמן מה.

אדוני ואני יחד כשנה. היום במהלך סשן שכלל הצלפות רבות וכאב פיזי, סטירות ועוד הוא קרא לי בשמות שהשפילו אותי וכאבו לי יותר מכל ההצלפות שהיו תו"כ. במהלך כל הסשן שהיה מלווה בהצלפות וכאב כמו שלא חוויתי לפני כן קרא לי אדוני בשמות גנאי, קרא לי זבל, אפס ועוד מילים כמו זונה, כלום וכדומה. כל מילה כזו גרמה לי להתמרד ולהרגיש מושפלת מאוד ולכאוב.
מחד אדוני טוען כי הוא אוהב אותי ומאידך הוא קורא לי כך.
איך זה מסתדר? איך יתכן כי אדם יכול לאהוב מישהי שהוא מרגיש וחושב שהיא זבל ואפס? איך אפשרלהעריך מישהי שאומר לה מילים כאלה? מה שהדהים אותי שלמרות שהוא אמר זאת ולמרות ההתמרדות הפנימית ביצעתי הכל ויותר מכך. איך מתחברת אהבה לבדס"מ? איך הוא יכול מצד אחד להצליף ולהשפיל ומצד שני לאהוב ולחבק?

אשמח על תגובותיכם/תגובותיכן השולטים/ות וגם על תגובות הסאביות/ים. אולי תצליחו להאיר את עיני.
תודה
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 22 במרץ 2005
השאלות שלך בעלות משקל לא קל...

איך יתכן כי אדם יכול לאהוב מישהי שהוא מרגיש וחושב שהיא זבל ואפס?

ההשפלה המילולית לא מדברת על זה שהוא כביכול חושב שאת זבל ואפס, אלא היא אחת הדרכים בה מבטא השולט את החיבה שהוא רוכש לנשלטת שלו, בנוסף לכך זוהי עוד דרך בה השולט מממש או ממחיש את השליטה שלו, בשום אופן ההשפלה המילולית לא מייצגת ולא צריכה לייצג את דעתו של השולט על הנשלטת, זהו כלי שדרכו מתבטאים רגשות מאד חזקים.

אם את לא מרגישה טוב עם ההשפלה המילולית לגיטימי שתבקשי שהיא תפסק ולא תחזור על עצמה שוב !

איך אפשר להעריך מישהי שאומר לה מילים כאלה?

המילים האלו מקבלות משמעות אחרת תחת הקשר של בדס"מ , לכן לא מתקיים שום ניגוד בין העובדה שהאדון מעריך את שפחתו לבין זה שהוא למשל קורא לה זונה, המילה זונה בהקשר הזה מקבלת משמעות של " את שייכת לי " את מענגת אותי מינית " וכדומה , המילה הזו לא מקבלת את המשמעות הרגילה שלה תחת הקשר בדס"מ, כי אכן המשמעות הרגילה של המילה הזו היא פוגעת.

איך מתחברת אהבה לבדס"מ? איך הוא יכול מצד אחד להצליף ולהשפיל ומצד שני לאהוב ולחבק?

אהבה/משיכה/חיבה הן הסיבות שגורמות לאדון שלך ללטף ולחבק אותך והם גם הסיבות שגורמת לו להשפיל ולהכאיב לך, אהבה ובדס"מ מתחברים מאחר ואהבה זה רגש וכמו כל רגש אנחנו צריכים להביעה אותו בצורה מסוימת , הבדס"מ זוהי הצורה בה אנחנו מביעים את האהבה.
והרי כשהוא משפיל ומכאיב הוא מצפה או בכל אופן אמור לצפות לכך שהדברים האלו יגרמו לך לעונג לאושר לסיפוק עצמי, וזהו בעצם הרעיון של לאהוב אדם אחר, לנסות ולגרום לו להכי הרבה אושר, ולכך אין רק דרך אחת אלא יש מספר דרכים, כל אדם ודרכו, השפלות מילוליות או פיזיות, סדיזם, קשירות וכדומה, אלו הם רק עוד דרכים בהם משתמשים על מנת לגרום לעונג, אושר וסיפוק עצמי לשני הצדדים, גם לשולט וגם לנשלטת, בכל אופן כך לדעתי זה אמור להיות.

ברצוני לציין שזוהי הפרשנות האישית שלי לדברים, בשום אופן אני לא בא לטעון שזוהי "האמת"
רק אומר את דעתי, מקווה שזה איכשהו תרם. icon_smile.gif
ana
ana

זבל ?

ana • 22 במרץ 2005
לא נשמע לי טוב....בעצם בעיני גם אפס וזונה, אבל הכל הרי תלוי באינטונציה ובהקשר.
נראה לי שאם החלטת להגיב כאן, הרי שאת מרגישה את הצרימה, ועלייך לנקוט בפעולה.
אין ברירה.
תהיי חזקה ותהיי אפס גדול ומאושר icon_smile.gif
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 22 במרץ 2005
נראה לי בעייתי ההסבר שלך לורד פיין,

אם הדום לא מאמין במה שהוא אומר
והסאבית לא מאמינה למה שהוא אומר
והיא אפילו לא מאמינה שהוא מתכוון למה שהוא אומר

אז איך בכלל זה עובד? הרי היא צריכה להאמין שהיא באמת אפס או שהוא באמת חושב שהיא אפס כדי להיות מושפלת מזה.

ואם הם מאמינים בכל הדברים הנוראים האלה, איך מפסיקים להאמין בהם כשנגמר הסשן? האמונה שאת אפס או זבל היא לא בדיוק דבר שאפשר להדליק ולכבות.
הוא​(שולט)

תקשורת

הוא​(שולט) • 22 במרץ 2005
זה שם המשחק
השפלה היא סוג של סדיזם יש כאלה שרק שומעות ביטויים כאלה נרטבות על האות הראשונה
ויש שזה מכבה אותן יש שנהנות כי הוא נהנה מזה

קיצור דברו מה עושה לכם כיף ומה לא כי רק לשם כך התכנסתם
בצלמו
לפני 19 שנים • 23 במרץ 2005

תודה על התגובות

בצלמו • 23 במרץ 2005
תודה לכל המגיבים עד כה,

השאלה הנכונה שתאיר העלתה היא איך מפסיקים להאמין בזה שנגמר הסשן?

ואם מלכתחילה זה לא נכון אלא רק סוג של משחק, סוג של השפלות מילוליות כמשחק אז היכן נכנס כאן הבידי האמיתי, הכנה העמוק שהוא לא משחק עבורי אלא כדרך וכחלק ממני. אני צריכה להרגיש כך,אפס וכדומה, כדי להיות שלמה בסשן ובהשפלות מסוג זה? ואם אינני מרגישה כך?
הבוס שלך​(שולט)

קושיה אמיתית

הבוס שלך​(שולט) • 23 במרץ 2005
מה שנראה כסתירה בין אהבה ובדס"מ מקורו לדעתי בעובדה שהשניים באים ממקורות שונים. אהבה היא יחס לזלות, רגש כלפי מישהו או משהו מחוץ לנו. ההנאה שלנו מבדס"מ היא מכך שזה עונה לצרכים אנוכיים עמוקים בתוך-תוכינו, שאינם קשורים כלל לזולת. לכן מישהי יכולה להיות מושא אהבתי ואובייקט ליצריי הבדס"מיים בעת ובעונה אחת.
באשר לאלמנט ההשפלה ביחסים, נראה לי שזה חייב להיות משהו מוסכם. מי שהשפלות מפריעות לו (כמוני למשל), שלא יעשה את זה. נכון שמהותה של שפחה היא לעשות כרצון אדונה ולסבול את מה שהוא מחליט לעשות לה, אבל הרי לכולנו יש גבולות, ומותר להציב את ההשפלה כגבול.
fuxia

Re: תקשורת

fuxia • 23 במרץ 2005
הוא כתב/ה:
זה שם המשחק
השפלה היא סוג של סדיזם יש כאלה שרק שומעות ביטויים כאלה נרטבות על האות הראשונה
ויש שזה מכבה אותן יש שנהנות כי הוא נהנה מזה

קיצור דברו ה עושה לכם כיף ומה לא כי רק לשם כך התכנסתם

בדיוק!
אני לא מבינה
בדסמ כולל בתוכו שליטה מנטאלית
יש כאלה שאומרים את ההשפלות מתוך אהבה כי הם יודעים שבת זוגם אוהבת את ההשפלות ומתגרה מהן
הם לא אומרים את כל המילים האלו מתוך שנאה, באמצע מריבה או כדי לעשות רע אלא בדיוק להיפך!
המילים האלו ממש לא סותרות את האהבה שלו אליך !
הרי אתם יחד בסשנים באקט של שליטה- גם פיסית וגם מנטאלית ( הכוללת השפלות)
מה שכן- אתם צריכים לברר ביניכם מה שניכם אוהבים ואיך אתם יכולים להתאים את הציפיות שלכם
ואם את לא אוהבת את ההשפלות המילוליות- שלא ישתמש בהן
אבל את צריכה קודם להבין שהוא לא אומר אותן מתוך כוונה שלילית ואז תחליטי אם היית רוצה שימשיך בכך או לא.

ההנאה הכי חשובה!
הרי לשם כל התכנסנו כאן icon_wink.gif
Yosefus​(שולט)

after care

Yosefus​(שולט) • 23 במרץ 2005
נדמה לי ש(חלק מ)תפקידו של ה- after care זה (גם) לסייע להבדיל בין מה שהיה בסשן לבין המציאות - קרי, להבהיר לנשלטת שכל מה שנאמר, היה בסגרת סשן ולא נועד להלקח באופן מילולי אל תוך העולם ה-"רגיל".
ginger

האבסורד

ginger • 23 במרץ 2005
בהשפלה יש עיניין של שקע-תקע.
(ישנן סוגי השפלות שונים, תשובתי מתיחסת אל השפלה מילולית כי לשם כוונה השאלה של "בצלמו" )
יריית מילה לאויר , הכוונה/ משמעות שמאחוריה , והרגע הנתון אינם מספיקים, אם אין להם לאן להתחבר.
החיבור של הנ"ל נמצא אצל הנשלטת. בנפשה פנימה.
במקום הרגיש הזה במיוחד לתקעים כאלו. שקע שיודע לקבל את המילה הזו באופן המשמעות שלה.
אם ה"שקע" הזה אינו נמצא בנפשה של הנשלטת, מילת ההשפלה תעבור באויר. תרחף, ולא תיגע.

המילה, מכוונת אל הרגשות שעומדים מאחוריה.
אם ניקח לדוגמא את "זונה".
הנשלטת הרי אינה אישה שמקבלת תשלום עבור שירותי מין שהיא מספקת.(חוץ מיוצאות מן הכלל icon_smile.gif עליהן בדיון נפרד)
אבל הרגשות הנילווים... הם ! הרצויים כאן.
מה זה עושה לך להקרא "זונה" ?
הרגשת ליכלוך ? טומאה ? את מרגישה בדיוק להפך ממה שאת באמת ?
גורם לך להרגיש סמרטוט ? כלי לשימוש ? אחת שאינה ראויה ? מישהי שמנוצלת ?
(ואפשר להמשיך כאן ולנסות לדייק יותר אפילו..)

כשהשולט קורא לנשלטת שלו "זונה" , הוא בעצם קורא לכל אותם רגשות להגיע.
כי ככה בדיוק הוא רוצה את הנשלטת שלו. במקום הזה.
כמו לקחת חבילת דואר גדולה ולקפל אותה עד שתהיה פיצפונת.
למקום הזה הוא מכוון אותה.

וגם,
יתכן כי העיניין פה הוא בשולט..
הוא זה שרוצה לחוש באפשרות של "לקחת בכח" ולנצל אותה.. לעשות משהו שבדרך כלל לא רגילים אליו.. לעשות מה שבא... להתיחס אליה כאל כלי לסיפוק צרכיו. להתיחס אליה כמו שהוא היה מתיחס אל זונה אמיתית. הרצון הזה להתפלש בזוהמה מבלי להתפלש בה.
דחף להיות לא טהור. לפרוץ את הגבול של המותר והאסור , הרגילים של היוםיום.להתפרק.. להתפרע.... לפרוק עול (להבדיל מלפרוק כל עול..) כמובן תחת שליטה עצמית..

אומרים ששולטים לא שולטים ברגשות.
אני חושבת אחרת.
שולט בהחלט יכול לשלוט ברגשות שלי ולנגן עליהם.
אם שולט ירצה שאהיה בשמיים , והוא ישכיל ללמוד להשתמש בכח שיש לו, אני אהיה בשמיים.
וכשהוא ירצה לשים אותי כאביונית(נה) באשפות - לשם הוא יקח אותי, וזונה אהיה.

איני מבדילה בין "סשן" לבין מציאות. הם אחד עבורי.
אם היו קוראים לי "זונה" לא הייתי חושבת שכך באמת חושבים עליי, מהסיבה הפשוטה, שאני יודעת כי איני זונה. אבל להרגיש את הרגשות הנילוות לכינוי כזה, אותם בהחלט אני יכולה להרגיש.

זה עונה על שאלת ה-איך ?

מילת השפלה, אין בה כדי "לענג" את הנשלטת, ואין בה כדי "להרטיב.."
יש בה, כדי לשים את הנשלטת במקומה. במקום אותו יקבע אדונה. עבורה. בזמן נתון.
שם עליה להמצא.

ג'ינג'ר.