בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הייתה החוויה הראשונה שעוררה בכם מחשבות על סאדו

footslave​(נשלט)
לפני 20 שנים • 28 במאי 2003
footslave​(נשלט) • 28 במאי 2003
היתה לי חברה בכיתה ז'
שבכל פעם שהיתה מתעצבנת או
סתם שהתחשק לה היתה, סוטרת לי.
שמה את ידה הקרה בחורף מתחת לבגדי
לצורך חימום .
מאד נהנתי מזה ומשם הכל התחיל.
ערן2​(נשלט)
לפני 20 שנים • 1 ביוני 2003

לדנה דום יקירה.

ערן2​(נשלט) • 1 ביוני 2003
מצטט:

" ..... הראשון שמשך אותי לעולם הנפלא הזה שנקרא שליטה נשית, היה דווקא גבר הולנדי שדיברתי איתו באייסיקיו, לאחר מכן נפגשנו ויישמנו את כל השיחות הוירטואליות שלנו והיה ענק, ידעתי שמצאתי את מקומי האמיתי - למעלה!!! "

זוכר את סיפורך בנידון, הוא היה אחד הטובים שיצא לי לקרא.
ראוי הוא לפירסום חוזר , לפחות למען אלו שלא זכו לקרא.

יום נפלא
ע.
כלובי
לפני 20 שנים • 3 ביוני 2003
כלובי • 3 ביוני 2003
הפעם הראשונה הממ..

אצלי זאת לא היתה ממש פעם ראשונה

אלא כל מיני משחקים קטנים שמשום מה רציתי שימשיכו
או שיקרו..

כמו המשחק "הבנות על הבנים" כשהבנות צריכות לרדוף ולהכות את הבנים... איזו המצאה פמדומית נפלאה.. יש גם את הבנים על הבנות אבל בזמן הזה העדפתי לנוח ולאגור כוחות..
היה מן סוג של משחק בית חולים..

פעם כמה בנות מהכתה ביסודי (מדובר בכיתה ב' לדעתי) סגרו אותי בהפסקה בתוך קרטון גדול בפינת הכיתה, ניסיתי לצאת ממנו אבל לא ממש יצאתי למרות שלצערי יכולתי לצאת בקלות.. גם כשהן הרפו, נשארתי קצת בפנים, רציתי שימשיכו לשבת עליו אך לשווא וההפסקה נגמרה..

היו סרטים מצויירים, אשת חייל, V הסדרה השכוחה שהוזכרה פה ואפילו סרטים מצויירים, ואפילו המסיכה של ספיידרמן המצוייר במזה"ת עשתה לי משהו..

ואז בגיל 12 פתאום הדברים התחילו להתחבר והצלחתי להסביר לעצמי מה הקשר בין כל הריגושים האלה, מצאתי את השורש.. (נושא לסיפור נפרד)

ואז עוד כמה שנים חשבתי שאני היחיד שנהנה מכאלה דברים, עד ששמעתי שיש עוד רבים כמוני ואפילו לכל הסיפור הזה יש שם.. (זה היה נהדר לגלות את זה אם כי גם טיפה אכזבה כי פתאום הבנתי שאני לא כל כך מיוחד כמו שחשבתי...)
אורי2000​(נשלט)
לפני 19 שנים • 14 בדצמ׳ 2004

הפעם הראשונה

אורי2000​(נשלט) • 14 בדצמ׳ 2004
הייתה אחת ממול הבית ספר שלי שהייתי מידי פעם שוטפת את ביתה,לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים ולדמיין איך אני מחליף את הסמרטוט רצפה שלה icon_lol.gif ומלקק כל הזמן את גופה והיא תחלק לי פקודות שונות.
לצערי זה לא קרה אבל חפיףףףףף חח icon_biggrin.gif
star
לפני 19 שנים • 17 בדצמ׳ 2004

Re: מה הייתה החוויה הראשונה שעוררה בכם מחשבות על סאדו?

star • 17 בדצמ׳ 2004
אצלי זה היה סשן
hogo​(מתחלף)

אצלי זה התחיל כשהיתה לי

hogo​(מתחלף) • 17 בדצמ׳ 2004
חברה עם קצת נטייה למצביי רוח -יום אחד רבנו והיא תמיד היתה חייבת לצאת כשידה על העליונה -נתתי לה לנצח כמובן וככל שהיא ניסתה יותר ויותר להאבק בי וראתה היא מנצחת זה ממש הדליק אותי ...וכמובן הסתייים בסקס טוב

בכל אופן מאז התחלתי להכנס לרשת ושם למדתי את כל השאר
צעיר ותם
צעיר ותם • 17 בדצמ׳ 2004
{infinite{S כתב/ה:
האמת ,כשנולדתי , הביאו אותי הביתה מבית-החולים , כשהייתי במיטה , דבר ראשון שראיתי
זה את הסורגים מעץ של המיטת תינוקות ומאז... icon_smile.gif

גנבת לי את הרעיון להודעה, עכשיו אני מניח שאצטרך לכתוב הודעה אמיתית. icon_twisted.gif

אני זוכר אין ספור פנטזיות שבהם הייתי מדמיין מספר נערות שלמדו איתי באותה הכיתה, עוד מבית הספר היסודי, במספר תנוחות שהשאירו אותן חסרות אונים לחלוטין. ותמיד לפני שהייתי משחרר אותן הייתי מנצל את חוסר האונים שלהן. מיותר לציין שמיד לאחר מכן הן תמיד היו מענישות אותי על החוצפה שלי ועל כך שהעזתי לנצל אותן במצבן הרגיש. והרשו לי לומר לכם, הן מעולם לא ריחמו והיו יכולות להתחרות בטובות ביותר.

בנוגע לזיכרון המוקדם ביותר שלי, ולאחר נבירה קלה בזכרוני, אני מאמין שזה יהיה הנסיון הראשון שלי עם אוננות (שיטה שמיד אימצתי לליבי). אני לא אכנס לפרטים אבל בואו נאמר שהיו מעורבים חתיכת בד גסה ובסופו של דבר הרבה מאוד חתכים - למעשה הסיבה העקרית שהפסקתי עם זה היא מכיוון שנמאס לי לכסות כתמי דם במיטה ובתחתונים בעזרת מיץ פטל והתואנה: ''אופס כמה שאני מגושם''.

מה אני אומר לכם, חלק מהילדים בכיתה ג' אהבו כדורגל, אני אהבתי מיץ פטל.
cai
cai

נוסטלגיה...

cai • 17 בדצמ׳ 2004
התחלתי את דרכי כסאבית, וזה לא סיפור שאני אוהבת לספר.
באותה תקופה, פגשתי כאן בחור לפני כשנתיים, וזה בכלל לא הגיע לבדסמ. פשוט לא הייתי מעוניינת.
הוא הציק לי והציק לי, עקף חסימה במסנג'ר, התקשר, עבד עליי באלפי צורות.
בין כל השטויות שאמר, טען שהכיר בחורה שהצליחה לשבור אותו והוא הפך כלבלב כנוע.
הופתעתי מהאופן בו זה גירה אותי.
מפה לשם, שכנע אותי להגיע אליו הביתה.
כשהגעתי, בכוונה להסביר לו שאין לי בו שום עניין, הוא הגיש לי לשתות ובא לשבת לידי על הספה. או אז, בלי הכנה מוקדמת יצא לי סוג של "קיבלת רשות לשבת?" סמכותי ומפחיד.
בסופו של דבר, כן הסברתי שאין לי בו שום עניין, אפילו לא בלהשפיל אותו כי הוא פשוט לא מעניין אותי, והתחמן זרק לי "ידעתי שלא תהיי מסוגלת".
הסוף של הסיפור הוא אישי מעט עבור הודעה בפורום, אבל הוא בהחלט לא יצא מזה בזול icon_smile.gif.

נוסטלגיה...

(למה לא מופיעים גרשיים בציתותים? כתבתי אותם...)
Dark Artist​(שולט)

כמו שכבר מישהו כתב פה

Dark Artist​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2004
אצלי זה התחיל בסידרת מנגה מצויירת שראיתי כשהייתי בן 6,והיתה שם סצינה של בחורה שהצליפו עליה.אני זוכר שבאותו רגע הייתי מרותק והרגשתי שאני יכול לראות את אותה סצינה 100 פעמים.משהו באכזריות ובפניה המתעוותות בכאב של הבחורה משך אותי.גם לאחר מכן כשהייתי קורא על סצינות של הצלפות בספרים או רואה כאלו בקולנוע זה יצר אצלי גירוי עז.תמיד נמשכתי לאפל ולביזארי רק שלא תיארתי לעצמי כמה icon_twisted.gif
motislv​(נשלט)
לפני 19 שנים • 20 בינו׳ 2005
motislv​(נשלט) • 20 בינו׳ 2005
אני לא זוכר מתי זה התחיל אצלי
אבל אני מכיר זוג שזה מתחיל אצלם עכשיו
אחיינים שלי אישתי
באחד השבתות שהיינו אצל גיסתי ראיתי את הילדים של אחת הגיסות(אצלנו המפגשים מלאי אנשים) משחקים
היא בת 9 והיא נסיכה
והוא בן 7 והוא העבד (ככה הם הגדירו)
לנסיכה יש משרתת
חבל הקפיצה כרוך סביב גופו כשהוא שוכב על בטנו והיא מניחה את רגלה על גבו בתנוחת ניצחון
כמעט התפקעתי מצחוק כשראיתי את המשחק שלהם