צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הייתה החוויה הראשונה שעוררה בכם מחשבות על סאדו

ליידי קייט​(שולטת)
לפני 19 שנים • 28 במרץ 2005
ליידי קייט​(שולטת) • 28 במרץ 2005
מאז שהייתי קטנה תמיד עצבן אותי שהטובים נצחו.
תמיד רציתי לראות איך לוקחים את הגיבור הטוב ומתעללים בו, האמנתי שלרעים יש יותר סיבה לנצח ולכן לטובים מגיע לסבול, מהסיבה הפשוטה שהם נחשבו בעיני כיפי נפש.
אחד הזכרונות היותר ראשונים שלי זה שהייתי בבריכה (בערך בגיל 6) וילד קטן שאל אם הוא יכול לשחק איתי, ואני גרמתי לו לעמוד על שש ורכבתי עליו כמו על דולפין, כשהוא מתחת למים.... icon_smile.gif

בזמנו זה אכן היה משעשע....

אבל אני חושבת שבעיקר היה מדובר בהזדהות טוטאלית עם הרעים בבאטמן, ובתחושות בטן נעימות מאוד כשאחד ה"טובים" מדמם או נכבל לכיסא ומקבל סטירות.

מדהים שזה נחשב עדיין ל"סדרות ילדים"....
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 30 במרץ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 30 במרץ 2005
אני זוכרת את עצמי בתור ילדה,
החבר הראשון שלי בכיתה ה' הנשיקה הראשונה שלי,
שתמיד היינו מתקוטטים ובדרך כלל הייתי מוצאת את עצמי מעליו מכניעה אותו עם הכרית וחונקת קלות עד שהוא נכנע.
בהמשך זה התבטא בדברים כמו משחקים עם בן דודי האהוב כמו ''חתולי הרעם'' אם מישהו זוכר, או משהו שקשור לנסיכה שנחטפה והוא היה בא להציל אותי מהאיש הרע...
בתקופת ההתבגרות זה קיבל פן קצת אחר, התחלתי לקשור את הבן זוג שלי, להתעלל ולהכאיב, זכורה לי עד היו סצינה מכיתה י' שבה התגרתי במישהו שידעתי שאגרסיבי ואחר כך שחררתי לו את הידיים והוא התנפל עלי ונשך אותי כל כך חזק שלא יכולתי לנשום,
מיותר לומר שברגע שהוא עזב רציתי עוד נכון?
ונשכתי חזרה כמובן גם..

שחזרתי הביתה התפשטתי והיו לי לא פחות מ15 סימני נשיכה שחורים-כחולים על הגב, הבטן, החזה והצוואר..
אויש..
נשיכות תמיד עושות לי את זה... במיוחד אלו שגורמות לי לדמם...

בקיצור, תמיד הייתי מתחלפת icon_twisted.gif
מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 30 במרץ 2005
מיתוסית​(שולטת) • 30 במרץ 2005
אממ...
אם אני אנסה לשחזר אז נדמה לי שפעם הראשונה שראיתי כנערה בהיחבא את סצינת הפתיחה האירוטית המדהימה של "אינסינקט בסיסי" איך שהיא רוכבת עליו, קושרת אותו למראשות המיטה במן צעיף ואז בתוך כל החושניות הזאת היא הופכת להיות חיה ורוצחת אותו בדוקרן קרח..
הקשירה למיטה הייתה משהו שמאוד גירה אותי ומאז פינטזתי לקשור גברים למיטה (אגב, אני עדיין חייבת שאת המיטה הבאה שאני קונה יהיו בה מוטות ברזל מקדימה ומאחור...).

חוץ מזה שגם נורא אהבתי ללכת מכות עם ידיד שלי על המיטה הזוגית של ההורים. תמיד הוא היה מנצח אותי אבל עצם זה שהוא הפעיל עליי כוח והכניע אותי, נורא עשה לי את זה. זה התחיל בכך שרבנו על טלפון במשרד שבו עבדנו. אני הרבצתי לו עם השפופרת והוא שבר לי את הטלפון כמעט על הגב ואז זרק אותי אל הקיר...
היה נורא כאב אבל האפטר קייר היה שווה את זה...
icon_redface.gif
חיית מחמד
לפני 19 שנים • 31 במרץ 2005
חיית מחמד • 31 במרץ 2005
אי שם בשנות העשרה שלי, הנחתי יד על גליון של "בול".
היתה שם אחת שמנמנה, פנים מדהימות, מבט מתנשא וחודר. התמונה הזאת עשתה בי שמות...
אח"כ נכתב שם שהיא מופיעה כמלכה במועדונים ונוהגת לשבת בכל כובד משקלה על פניהם של העבדים. המילים האלה גרמו לי להזיע...
חזרתי שוב ושוב אל התמונה ואל המילים, מרותק, מוקסם, מגורה. חוויה תמימה וטהורה, כשהמיניות עוד היתה כזו. כשלא היה כל הידע מסביב שיקלקל...
עשרים שנה עברו, עשרים פלוס ואני עדיין נדלק כשאני נזכר.
YourWishMyCommand
לפני 19 שנים • 2 באפר׳ 2005

הסיפור שלי די הזוי האמת

YourWishMyCommand • 2 באפר׳ 2005
החוויה הראשונה שלי
עוד בסרטים מצוירים שלוחמות נשיות ניצחו את הלוחמים הגבריים הייתי נגנב מזה בטירוף..... icon_rolleyes.gif
היה לי עוד איזה קטע בתור ילד, היתה לי שכנה בגילי (כשהייתי בכיתה ג)
ולמעשה היה לנו קטע של משחקי תפקידים בעיקר של מלכה ועבד וכו'...
אז חשבתי שאני יגיע לקאמרי שאגדל בסוף הבנתי שמקומי בכלוב...
אבל הכי מצחיק היה בגיל 18 שהבנתי שאני לא לבד ואין לי הפרעה נפשית icon_biggrin.gif
Seth
לפני 19 שנים • 5 באפר׳ 2005
Seth • 5 באפר׳ 2005
הממממ ללא ספק שירשור מדליק .
אצלי הנטייה והמשיכה לאבד שליטה ולהיכנע לאישה חזקה ודומיננטית הופיעה די במקביל לגילוי שאפשר לעשות עם "זה" לא רק פיפי .
הרבה אנשים כתבו כאן על מקרים שקרו להם בילדות ואני שמח לראות שאני לא לבד בקטע הזה .
מקרה אחד שאני זוכר טוב מאוד זה ילדה מסוימת גדולה ממני בכמה שנים שהיתה עדה למעשה פשע שביצעתי ( לא לדאוג לא משהו רציני ... ) ומאז הייתה נוהגת לסחוט ממני נשיקות לכפות הרגליים ולסנדלים שלה תמורת שתיקתה .
אני זוכר היטב שבהתחלה הרגשתי מאוד מושפל ועשיתי זאת מתוך פחד שהיא תגלה מה עשיתי .
לאחר פעמים ספורות דווקא התחלתי להנות מאוד מן המשחק החדש והסודי שלנו ... אני חושב שזה מה שגרם לה בסופו של דבר לוותר על כל הענין icon_sad.gif
Seth
לפני 19 שנים • 9 באפר׳ 2005
Seth • 9 באפר׳ 2005
דיייייייי לא מאמין לך .

אני הייתי בן 7 והיא קצת יותר .