לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה מביך

SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
לפני 20 שנים • 7 ביולי 2003

זה מביך

SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 7 ביולי 2003
איני פוגעת וגם איני נבזית או חצופה.
תמיד ראיתי עצמי בתור אדם אדיב, סבלני וסובלני. אך יש לי תחושה שבפורום הזה אני מתחילה לגלות את גבולות אדיבותי. בסוף שמי מצוינים ראשי תיבות של שמו של אדוני, כמו גם, עובדת השתייכותי אליו, מפורטת בפרופיל האישי.

מדוע אם כן, כל אלה, החכמים, הטוענים שיעשוני עפר לרגליהם וייגרמו לי לעשות כל מיני דברים שראיתי בסרטי פרנקנשטיין, מתחילים מהוכחה הכי דגנרטית: איני יודע לקרוא, ובכך מביכים אותי ואת עצמם?
ואיני רוצה לדבר על אלו המתעצבנים לסירובי להם, כאילו שפחה זה רכוש כלל עולמי במיוחד לדגנרטים חסרי טאקט מינימלי.

אני מרוגזת.

ולמי שלא יודע: אחד המעלות של דום אמיתי, שאינו מחפש הוכחות תמידיות להיותו דום.

זהו.
רויטל
רויטל • 7 ביולי 2003
kiss.gif kiss.gif kiss.gif kiss.gif kiss.gif kiss.gif kiss.gif

אני חושבת זאת הבעיה של כל הנשים כאן.. פשוט חמודה הכנסי אותם לרשימה השחורה

יום מקסים לך
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 7 ביולי 2003
וואו , צודקת במאה אחוז במשפטך האחרון. ובכלל icon_smile.gif
האנשים פשוט לא קולטים שלא מחפשת זה לא מחפשת , ואין שום התחכמויות נוספות.
זה מעצבן , מעליב , כל אחד חושב שהוא יהיה זה שיפרוץ את חומותייך וגבולותייך והוא האחד ,
גם אם יש לך כבר את האחד. "לא חיפשת , אבל מצאת" שורת המחץ שלהם.

מבחינתם אם את כאן אז את כנראה מחפשת משהו , ואם הוא דום אז הוא בטוח שעוד לא מצאת את הנכון , ואם הוא סאב אז הוא כזה קרציה שהוא בכלל שוכח שהוא סאב ועוד צורח עלייך למה המלכה לא מגיבה לו. או שיש כאלה שרוצים פשוט לדבר על סרטים אהובים.

אוףףףףףףףףף!
לפעמים אני שעות משתעשת לי עם ההודעות הפרטיות , יש כאלה שמוציאות מדעתי ואני עונה ואח"כ כל פעם מצטערת על זה שמבזבזת כוחות. כל ההודעות האלה , כל ההטרדות רק עושות חשק הפוך ורק עושות שם רע לכם ולקהילת בדסמ.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 7 ביולי 2003
אני טיפלתי מהר בבעיה הזאת...
בצורה פשוטה וקלה

ציינתי שאני זכר בפרופיל
מאז אין פניות icon_biggrin.gif

מה אתה אומר, פשוש, שגם אני אגיד שאני גבר גדול ושעיר?

שלום לך כוסית קטנה מדבר האדון שלך ואת לוקחת עכשיו נייר ו… (רגע של התבלבלות, כנראה שכח מה אני צריכה עוד להביא) ועט (נשימתו חוזרת אליו) ורושמת את מספר הטלפון שלי ומתקשרת אלי ברגע שאת מסיימת לשמוע את ההודעה (קולו עולה לנימה של הוראה/שאלה) הבנת?
והמספר:
(משתתק)
אני אחכה עוד רגע שתביאי עט….. (עוד שתיקה קצרה, מספיקה בכדי למצמץ. העטים אצלי במטבח ולכן גם לו הייתי אצן למרחקים קצרים בעל מדליית זהב באולימפיאדה, לא הייתי מספיקה לחזור עם עט בשיני)

מכתיב את המספר

קדימה להתקשר מיד (הוראה נוספת), קוראים לי XXXX

ביי

זו הודעה שקיבלתי הבוקר במענה קולי. אדון שלי כרגע בעבודה ואינו מדבר בקול המשתדל להישמע בוגר ועמוק אך נשמע אידיוטי ומאוס. ואת מספר הטלפון של אדוני אני יודעת בעל פה.

סתם לידיעתכם.

נו….? אז איך אני אתייחס אליכם ברצינות?
T O M​(שולט)

ועכשיו ברצינות...

T O M​(שולט) • 7 ביולי 2003
אני אתייחס כרגע לנושא עצמו,גם מה שאתה כתבת פט,מאיה וגם ליילה בשירשור אחר:

[color=cyan ]תמיד חושבים שראית את שיא הטמטום...
עד שנתקלים בעוד אחד ששובר שיאים

הדברים האלה למישהו מהצד כמוני שלא קיבל הודעות מפגרות כאלה,זה נראה מצחיק במבט ראשון.לראות את המשפטים העלובים האלה ולצחוק על האגו המנופח שלהם.

אבל האמת,זה נושא די רציני ,כי זו כבר הטרדה לשמה.

כשזה אחד שנייים אני משער שזה לא הכי נורא,עוד אפשר להתמודד עם זה.אפשר לענות בחזרה ולהתחכם או להשתעשע קצת.אבל אם אתן מוצפות בפניות מהסוג הזה אז זה באמת כבר סיוט.
וזה ביזבוז זמן לענות לאנשים האלה,כמו שמאיה אמרה.
אתם באמת רוצים לבזבזן את הזמן היקר שלכם בלענות לאנשים האלה?

לא להיגרר לענות,פשוט לשים ברשימה השחורה ולמחוק את ההודעה[/color]
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 7 ביולי 2003
פט יקירתי,
אחת האמיתות הידועות בעולמנו היא ש: "להתרגז משמעו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים" מכיוון שאני מכיר אותך קצת, אני יודע שאין שום סיבה שתענישי את עצמך. ובטח לא מהסיבה הזו.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 7 ביולי 2003
דרך אגב פט, את יודעת שאפשר לנתק את שירות ההודעות הקוליות? לפחות כך היה בפעם האחרונה שבדקתי. חבל לבזבז גם כסף בנוסף לעצבים על ההודעות האלו.
דרך אגב, לא תאמיני אילו תכסיסים יכולים כמה מיואשים לפתח כדי לשכנע אותך להפגש איתם...
ושורת המחץ (אצלי לפחות) היא: אולי בכל זאת???
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

לפי התגובות של כולם אני רואה שהצרעת היא נחלת הכלל.

אני רק מקווה שה"דומים" (לא סתם בגרשיים) קוראים את השרשור הזה גם. כי משום מה חוץ מדום פריניון, שהוא אדם יוצא מן הכלל בכל, אף דום אחר לא הגיב. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
נוריתE

אני אגיב פה ולא אצלי

נוריתE • 7 ביולי 2003
זה לא עיניין לרשימה שחורה,למרות שהיא מתמלאת אצלי וכן גם כתובות האי מייל החסומות
אני מחפשת אדון, פעם שלישית או רביעית במהלך השנה האחרונה,
זה משהו אחר,זה הם,ז'א את מצפה לאינטליגנציה מינימאלית, פרח שייכת והיא מקבלת כאלו הודעות מטופשות אני חושבת שעוד שפחות מקבלות כאלו,
אני היקצנתי את זה,נכון, בפשטות רבה וממצאת
קודם כל שכל אילו יבינו שלא זו הדרך, שאחרים גם יבינו אתזה ולוא דווקא בפניה אלי

זו היתה צעקה, תבינו כבר לעזזל!!!!!!!!!!!! תלמדו להיות בני אדם, מה שאתם חושבים שאתם זה לא משנה,קודם כל,בן אדם, אתם- אני
זה גורם ליאוש,זה גורם לחשוב שעם כאלו, עדיף להישאר לבד, לא לטרוח בכלל לחפש כי מה שתימצאי לא שווה כלום אם זה מה שיש ,גורם לתהות אם אי פעם בכלל תמצאי