ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעקבות המקום בירושלים שלא נפתח, בואו נדבר על פאב במרכז...

אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 19 שנים • 27 במרץ 2005

בעקבות המקום בירושלים שלא נפתח, בואו נדבר על פאב במרכז...

אמילי קייג'​(אחרת) • 27 במרץ 2005
אני מעוניינת לחלוק כאן חומר למחשבה.
לפעמים בא לי לצאת ולפגוש אנשים מהקהילה, אבל לא בא לי את כל הרעש של מועדון.
רק לשבת, לשתות משהו, לא לשלם כניסה לשם כך, ולפגוש אנשים שהם כמוני, עם הלבוש, עם ה-BDSM... הבנתם את הרעיון.

מה דעתכם על לפלוש לאיזה פאב ולהפוך אותו לשלנו?
הרי יש כל כך הרבה מקומות במרכז, ואם נגיע, נוכל פשוט לאט לאט להפוך אותו לשלנו, כמו שהיה לזמן קצר המקום ההוא בלילינבלום שאיני זוכרת את שמו, או המקום בשנקין פינת קינג ג'ורג'.

כך גם לא נהיה תלויים בימים שלישי וחמישי, ונדע שזה "המקום".
מה דעתכם?
creamy
creamy • 27 במרץ 2005
מתאים לי. פותח אופציות גם למי שלא גר במרכז.
אבל לפלוש? כלומר לקשור את הברמן ואת הטבח?
צריך לבדוק את זה איתם לפני או אחרי הגאג?
אני באה. תודיעי מתי. icon_biggrin.gif
}{
ורוניק

הולכת אחרי ה"מלכה" שלי

ורוניק • 27 במרץ 2005
אני בעדדדדדדד
Black Roses
Black Roses • 27 במרץ 2005
יש כבר משהו באופק פרטים בקרוב....
זיקית

אמיליה

זיקית • 27 במרץ 2005
רבת תושיה ותעוזה כתמיד. אני בעד !

count me in !

icon_twisted.gif
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 27 במרץ 2005
במקום הקודם זה לא עבד כי אחרי כמה פעמים אנשים הפסיקו לבוא. אם רוצים שזה יעבוד במקום הבא צריך ללמוד לקחים.

רוב הקהילה לא גר במרחק הליכה ברגל מהפאבים התל אביביים, מה שאומר שצריך להגיע במכונית וגם לחזור, וזה אומר שני דברים:

א) זה צריך להיות במקום שיש בו אפשרות סבירה לחניה (ורצוי גם שלא צריך להסתבך ברחובות חד סתריים ונטולי פניות שמאלה להגיע אליו). מכאן יוצא שכל מקום מפגש עתידי לא יכול להיות בתל אביב.

ב) מכיוון שצריך לחזור אי אפשר לשתות הרבה (וחלקנו, לא תאמינו, לא שותים בכלל כשאנחנו נוהגים) לכן המקום צריך לאפשר בילוי נעים גם לאנשים שלא באו רק לשתות. צריך להיות מגוון סביר של מאכלים קטנים וצריך שיהיה אפשרי לדבר ולא רק לצרוח באוזן של זה שיושב צמוד אליך.

חוץ מזה, אם רוצים שבנות הקהילה שאינן מצוידות בדום חסון או סאב שרירי יבואו במיטב מחלצותיהן רצוי שהמקום וגם החניה לא יהיו במקום מפחיד מידי, לא ליד הבורסה למשל.
Demi
Demi • 27 במרץ 2005
יוזמה יפה ומבורכת
בפעם הקודמת מייד קישרו את זה לנגד ובעד המועדון,
מקווה שהפעם אנשים ישכילו להבין שלא מדובר במועדון מתחרה אלא בדבר שונה לחלוטין.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
כל מה שתאיר אמרה זה נכון ואני מסכימה, תומכת ומדגישה: במקום הקודם זה לא עבד כי אחרי כמה פעמים אנשים הפסיקו לבוא .

כמו כן נא לא לשכוח שהעובדה שמועדון הדנג'ן מצליח בכל שלישי וחמישי להתמלא (לפעמים יותר ולפעמים פחות) זו הדבקות והמסירות של בעל המועדון ושל חברי הקהילה שבאים לשם באש ובמיים, ביום שזה יקרה במקום אחר יהיה לנו עוד מקום, עד אז אם רוצים שקט + לשתות + לפגוש אפשר להתארגן באופן ספונטני למאנצ'ים חפוזים icon_wink.gif בתל אביב * או פשוט לקפוץ לדנג'ן ולשבת בלאונץ' ולא במועדון !

* ואגב מאנצ'ים בתל אביב יש פעם בחודש ואני לא רואה שהמונים רצים לשם...